Πέταξα το propecia στα σκουπίδια μετά αυτό που διάβασα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

jersey

Well-Known Member
Εγώ λέω να κάνουμε μια ψηφοφορία στο φόρουμ που θα αφορά το πόσα μέλη που παίρνουν φιναστερίδη είναι γκέι ή έγιναν μετά την χρήση του φαρμάκου γκέι και σε πόσους δεν επηρέασε την σεξουαλική τους ταυτότητα η χρήση αυτού του φαρμάκου :p
 

Gianney

Well-Known Member
Διάβασα όλα τα ποστ και δεν ξέρω τ ν πω,εύλογη απορία μεταξύ σοβαρού και αστείου όπως τα πάτε παίδες,οι γκέι με φιναστεριδη μπορούν να ξαναγίνουν άντρες;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
το θεωρώ πολύ πιο εφικτό από το να περιοριστεί η ανθρώπινη ανοησία η οποία και αποκαλύφθηκε σε μορφή χιονοστιβάδας με την έλευση των social media οπου ο καθένας απέκτησε δημόσιο βήμα άνευ κριτηρίων στο όνομα της ελεύθερης έκφρασης
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Διάβασα όλα τα ποστ και δεν ξέρω τ ν πω,εύλογη απορία μεταξύ σοβαρού και αστείου όπως τα πάτε παίδες,οι γκέι με φιναστεριδη μπορούν να ξαναγίνουν άντρες;

Δυστυχώς δεν είναι uno reverse card. Αν αρχίσει η κατρακύλα με τη φινα δε ξαναγυρνας πισω...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πάντως σαν straight με επηρέασε το νήμα αυτό κακά τα ψέματα και θυμάσαι το σου λεγα για τα χάπια γενικά...

Ολα ειναι στο μυαλό φίλε μου. Τελος. Κανένα χάπι. Το βλέπω πάνω μου άλλωστε. Πολλοί θα πούνε διαφορά αριστερά και δεξιά περί brain fog και τέτοια (συγγνώμη αλλά εγώ αυτά περί τρανς/γκει τα εκλαμβάνω μόνο ως πλακα, apologies) αλλά η ουσία είναι μια. Όλα λίγο πολύ τα κάνουμε εμείς σε εμας. Εγώ από τη στιγμή που ξεκίνησα και τη παίρνω βγαίνω εξω για παράδειγμα σε χειρότερο mood απ'οτι πριν καθώς αναμένω πως και πως να μου πυκνωσει το μαλλι, το χάπι ΠΡΟΦΑΝΏΣ και δε το έχει κάνει ΑΚΟΜΑ και χαλιεμαι. Αυτό φταίει που ολημερίς μετράω τρίχες και έχω χαζέψει η ΕΓΩ που είμαι ανυπόμονος και μουρλός; Το εύκολο θα ήταν να μπουκαρω εδώ και να πω παιδιά μακριά, το χάπι με έστειλε για τσάι. Η ουσία είναι μια όμως. ΑΝ είσαι συνειδητοποιημενος και ξέρεις ΤΙ και ΠΩΣ δεν έχεις να φοβάσαι τιποτα. Τώρα αν είσαι όντως στο 1 τοις εκατό που θα παρουσιάσει κάποια σωματική δυσλειτουργια τότε οκ, είσαι άτυχος και ναι να την κόψεις. Αλλά αυτό που μπορώ να σου εγγυηθώ Τζον σαν άσχετος είναι πως και την να αρχίσεις αν σου αρεσαν τα κοριτσάκια πριν, θα εξακολουθεί να ισχύει το ίδιο και όσο τη λαμβάνεις.
 

Kostas97

Well-Known Member
Γραφεις για τραγελαφικες αποψεις που δεν ευσταθούν,χωρις να ξερεις το προσωπικο βιωμα του καθενος.πετας συνέχεια την καραμελα της αυθυποβολής,που γινεται και απο τις δυο πλευρες προσπαθωντας η καθε πλευρα να καλυψει την επιλογη της.με τις δυσκολιες που περασα δεν πηγα στα άκρα και προσπαθω όσο μπορω να πεισω τον καθεναν οτι η αλήθεια ειναι στην μέση.το μονο που θα πω για χιλιοστη φορα,αν το χαπι ητανε τοσο αθώο δεν θα παιζανε ολοι οι γιατροι με δοσολογια,θα το δινανε στο εξωτερικο χωρις συνταγη,θα το πουλουσανε τα φαρμακεία σαν την μινοξιδιλη(ως την μονη θεραπεια δηλαδη) και ολοι θα ητανε ευτυχισμενοι.επισης δινεις συμβουλες για ενα χαπι που ξεκινησες στα 50 και τις συμβουλες σου τις ακουνε πολυ νεότερα μελη στα οποια το χαπι δεν θα συμπεριφερθεί το ιδιο.
Το 3% ειναι ενα ποσοστο. Οταν ενας γιατρος εξειδικευεται στη τριχοπτωση και χορηγει σε δεκαδες χιλιαδες κοσμου, μαντεψε το 3% ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ειναι.
Τωρα χρειαζεται ερωτημα,"Γιατι παιζουν με τις δοσεις αν ειναι τοσο ασφαλες"?
Προφανως με τις δοσεις ξεκινησαν να παιζουν οσοι αντιμετωπισαν μεγαλους αριθμους ατομων με παρενεργειεις.
Δηλαδη;;
Οσοι ασχολουντια πολλα χρονια / οσοι χορηγουν σε μεγαλες ομαδες ατομων.

Ετσι λοιπον εν ετη 2021 και λογω του γεγονοτος οτι αποδεικνυεται πως ισως και μικροτερες ποσοτητες ειναι εξισου αποτελεσματικες, γιατι καποιος να παιρνει ενα φαρμακο που ειναι για χρονια σε περισσοτερα mg απο οσα χρειαζεται, αν παιρνει το αποτελεσμα με λιγοτερα???
Καπως ετσι εχουν τα πραγματα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Αν αυτο λέει την αλήθεια παντως ακομα και αν κοψεις το 1 mg χαπι σε 16 κομματια, κατεβαζεις 25%
Σε 8, 53% και σε 4 (0.25), 64%

Οταν το μαξ που μπορεις να ριξεις την DHT ειναι κοντα στο 69.2%



mIAVCKB.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πέρα την πλάκα χρόνια τουρίστας Ταϊλάνδη έξω στα beers bars που δουλεύουν ladyboys είχα δει ένα να περνάει ένα χάπι και όταν το ρώτησα μου είπε το περνώ για σμίκρυνση του Πέους και με έκανε εντύπωση.Το χάπι είχε μέγεθος proscar αλλά ποτέ δεν ρώτησα τι είναι το έπαιρνε ολόκληρο.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αν αυτο λέει την αλήθεια παντως ακομα και αν κοψεις το 1 mg χαπι σε 16 κομματια, κατεβαζεις 25%
Σε 8, 53% και σε 4 (0.25), 64%

Οταν το μαξ που μπορεις να ριξεις την DHT ειναι κοντα στο 69.2%



mIAVCKB.jpg
Από που το βρήκες φίλε αυτό; Δηλαδή με βάση αυτό, ΕΑΝ πάντοτε ισχύει, το 0.25 mg μπορεί να ρίξει την DHT σε επίπεδα πάρα πολύ κοντά όπως και το 1mg;
 

vag25

Well-Known Member
Από που το βρήκες φίλε αυτό; Δηλαδή με βάση αυτό, ΕΑΝ πάντοτε ισχύει, το 0.25 mg μπορεί να ρίξει την DHT σε επίπεδα πάρα πολύ κοντά όπως και το 1mg;
Στο reddit

Θα μπορουσε να ισχυει (αυτος ειναι με 0.25 mg δευτερα, τεταρτη/παρασκευη και ειδε βελτιωση).
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Στο reddit

Θα μπορουσε να ισχυει (αυτος ειναι με 0.25 mg δευτερα, τεταρτη/παρασκευη και ειδε βελτιωση).

Ρε παιδιά είναι ιδέα μου η σε κάθε transformation που ανεβάζει ο εκάστοτε χρηστης, πάντα στις τωρινές του φωτογραφίες μετά από μήνες χρήσης το μαλλί του φαίνεται κουκλί; Δεν εννοώ πως πυκνωνει απαραίτητα πολύ σε όλους αλλά το μαλλί που είχαν και τότε, τώρα φαίνεται φουλ λαμπερό και δυνατο.
 

jersey

Well-Known Member
Πέρα την πλάκα χρόνια τουρίστας Ταϊλάνδη έξω στα beers bars που δουλεύουν ladyboys είχα δει ένα να περνάει ένα χάπι και όταν το ρώτησα μου είπε το περνώ για σμίκρυνση του Πέους και με έκανε εντύπωση.Το χάπι είχε μέγεθος proscar αλλά ποτέ δεν ρώτησα τι είναι το έπαιρνε ολόκληρο.
Τελικά το έριξες το γκομενάκι john john ; Ειναι γνωστή η Ταυλάνδη για αυτά τα «ιδιαίτερα κορίτσια»... :p
 
Μπλουζα