Μεταμόσχευση Starks Τυρκαλά τέλη Νοέμβρη 2021

m3e36

Well-Known Member
Συμφωνα απολυτα μαζι σου σε ολα.απλα εστιαζω στο λιγο παραπερα...εφοσον ακουσαμε μαθαμε ότι π.χ κλινική bisanga κανει αναλυτικες μετρησεις τοτε μην ρωταμε και ξαναρωταμε το παραμικρο...(το βλέπω απο μερικούς το κανουν συχνά) ας σηκώσουμε το τηλ και ας κλεισουμε ενα ραντεβου.πιστευω να πιανεις λιγο τον παλμο μου...
Αντε καλο βράδυ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Από προσωπική εμπειρία να πω πως τον Αργυριου όντως να τον περιμένετε να μπει στο φόρουμ και να παρουσιάσει δουλειές του. Έχει το πολύ καλό πως δεν είναι καθόλου ξεροκέφαλος. Θα δεχτεί με χαρά κάθε άποψη και είναι ανοικτός ακόμα και στο να μάθει πράγματα απο τα μέλη. Κανένας δεν τα γνωρίζει όλα ούτε έχει το αλάθητο. Στα πολλά μηνύματα που έχουμε ανταλλάξει στο ινστα αλλά και στη συνάντηση μας στο ιατρείο του σε πολλά ρώτησε για την άποψη μου, κάτι που αν το ακούσουν αλλού θα κάψουν τα πτυχία τους. Μα να ρωτήσει ένας επαγγελματίας πλαστικός χειρουργός έναν φοιτητή μη ειδήμων με το δικό του επαγγελμα την άποψη του στον τομέα του; Πως γίνεται αυτό; Τέλος πάντων όπως σας είπε ο M3 όντως θα παρουσιάσει ο Αργυριου ορισμένα περιστατικά όταν έχει πλήρες φωτογραφικό υλικό και μη ξεχνάμε πως υπάρχει και μια ανεξάρτητη του ροκ αν δεν κάνω λάθος.
 

hijikos

Active Member
Εγώ αν πάω για μετ και είναι να πάω σε κορυφαίους ,θα συγκρίνω τον Ερντογάν με τον Λορέντζο..δεν θα συγκρίνω τον Ερντογάν με το σύνολο της Ισπανίας..επίσης θεωρώ εντελώς άκυρο αυτό το μνμ σου..λες να μην συγκρίνω γιατρούς για να κάνω μετ? Αλλά τι σχέση έχει αυτό,με αυτό που σου είπα και το έγραψες?

εσύ αν πας για μετ μη συγκρίνεις!
[/QUOTE]
Όταν κάνεις σύγκριση , συγκρίνεις πράγματα η υπηρεσίες της ιδιας κατηγορίας. Τη σημασία έχει αν ο ένας είναι Ελλάδα και ο άλλος Χονολουλού το ίδιο πράγμα δεν κάνουν ?
 

aeratos28

Just aeratos
Tα έχεις μπερδέψει πολύ..ξαναδιάβασε τι σου έγραψα ότι κανεις λάθος και το ξανασυζηταμε
Όταν κάνεις σύγκριση , συγκρίνεις πράγματα η υπηρεσίες της ιδιας κατηγορίας. Τη σημασία έχει αν ο ένας είναι Ελλάδα και ο άλλος Χονολουλού το ίδιο πράγμα δεν κάνουν ?
[/QUOTE]
 

oreo

Well-Known Member
Εγώ προσωπικά όταν έγινα μέλος δεν υπάρχαν πολλά περιστατικά τελειωμένα από τιρκαλα και μιλάμε για 9-10 μήνες πριν, αλλα είχα πάρει την απόφαση για HDC πριν γίνω μέλος.
Πιστεύω ο vlafo πήρε ένα καλο αποτέλεσμα και έτσι ξεκίνησε η ιστορία με τιρκαλα.
Αν υπήρχαν περιστατικά πολλά και εγώ ίσος διάλεγα τιρκαλα.
Δεν είναι κακό αν είναι καλός και παίρνει λίγα αυτό κάνει καλο σε όλους μας.
Τώρα για την δεύτερη που πιστεύω ψήνεσαι για που οδεύεις, στην ίδια κλινική ή αλλού?
 

F1ght3r

Well-Known Member
Τώρα για την δεύτερη που πιστεύω ψήνεσαι για που οδεύεις, στην ίδια κλινική ή αλλού?
Κοίταξε αν κάνω δεύτερη που δεν είναι στα πλανα μου προς το παρόν αλλα ίσος αργότερα μετά από έναν χρόνο, πήρα καλο αποτέλεσμα οποτε μάλλον για HDC πάλι αλλα ίσος με την Μαρία που είναι πιο φτηνή. Ο φόβος μου είναι τα υπάρχον μαλλιά το shock loss γιατί δεν είμαι και τελείως άδειος πίσω και mid.
 

oreo

Well-Known Member
Κοίταξε αν κάνω δεύτερη που δεν είναι στα πλανα μου προς το παρόν αλλα ίσος αργότερα μετά από έναν χρόνο, πήρα καλο αποτέλεσμα οποτε μάλλον για HDC πάλι αλλα ίσος με την Μαρία που είναι πιο φτηνή. Ο φόβος μου είναι τα υπάρχον μαλλιά το shock loss γιατί δεν είμαι και τελείως άδειος πίσω και mid.
Είναι σύνηθες αν έμεινες ευχαριστημένος να επιστρέφεις
 

jhack11

Verified MM member
1)ναι baby Johnson 2 φορές τη μέρα.
2)Μετά το μήνα
3)Και τα 2.
Φαντάζομαι οποιοδήποτε βρεφικό σαμπουάν είναι οκ, σωστά? Εγώ πχ πήρα αυτό:
Screen Shot 2022-01-14 at 2.23.52 PM.png
 

alex7

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jhack11

Verified MM member
Στο μετεγχειρητικό φυλλάδιο αναφέρουν "σαμπουάν με ουδέτερο pH" και εμένα μου είπαν Φυσάν ή Προδέρμ. Αλλά αν το Johnson είναι πιο δοκιμασμένο, πάω πάσο. Σε αυτό εδώ αναφέρεσαι @alex7;
 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2022-01-14 at 4.11.49 PM.png
    Screen Shot 2022-01-14 at 4.11.49 PM.png
    265.1 KB · Προβολές: 82

alex7

Well-Known Member
Στο μετεγχειρητικό φυλλάδιο αναφέρουν "σαμπουάν με ουδέτερο pH" και εμένα μου είπαν Φυσάν ή Προδέρμ. Αλλά αν το Johnson είναι πιο δοκιμασμένο, πάω πάσο. Σε αυτό εδώ αναφέρεσαι @alex7;
Πίστεψε με είναι μέρα με τη νύχτα η διαφορά .Ειδικά με το φυσάν .Δοκίμασα και της φρεζυδερμ .Τίποτα δεν είναι σαν το Johnson
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κοίταξε αν κάνω δεύτερη που δεν είναι στα πλανα μου προς το παρόν αλλα ίσος αργότερα μετά από έναν χρόνο, πήρα καλο αποτέλεσμα οποτε μάλλον για HDC πάλι αλλα ίσος με την Μαρία που είναι πιο φτηνή. Ο φόβος μου είναι τα υπάρχον μαλλιά το shock loss γιατί δεν είμαι και τελείως άδειος πίσω και mid.

Ποια ειναι η Μαρια καινουργια?
 

witcher

Well-Known Member
Κοίταξε αν κάνω δεύτερη που δεν είναι στα πλανα μου προς το παρόν αλλα ίσος αργότερα μετά από έναν χρόνο, πήρα καλο αποτέλεσμα οποτε μάλλον για HDC πάλι αλλα ίσος με την Μαρία που είναι πιο φτηνή. Ο φόβος μου είναι τα υπάρχον μαλλιά το shock loss γιατί δεν είμαι και τελείως άδειος πίσω και mid.
φίλε f1ght3r πάντως έβαλες πολλά μοσχεύματα και κάλυψες ουσιαστικά περισσότερο την Α ζώνη και λίγο Β με 4000 μοσχεύματα, έτσι δεν είναι; Τώρα τι απόθεμα στη δότρια έχεις για να καλύψεις Midscalp και crown;
 

F1ght3r

Well-Known Member
φίλε f1ght3r πάντως έβαλες πολλά μοσχεύματα και κάλυψες ουσιαστικά περισσότερο την Α ζώνη και λίγο Β με 4000 μοσχεύματα, έτσι δεν είναι; Τώρα τι απόθεμα στη δότρια έχεις για να καλύψεις Midscalp και crown;
Δεν ξέρω ακριβώς, αλλα με τον θεόδωρο που μίλησα μου είπε αφού πήραμε 4000 χιλιάδες την πρώτη μπορούμε να πάρουμε 3000 χιλιάδες την δεύτερη 2000 χιλιάδες την τρίτη 1000 την τεταρτη 500 την πέμπτη φορα και πάει λέγοντας. Να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω αν τα έχω αυτά τα grafts γιατί μιλάμε για 10000 χιλιάδες grafts που εγώ δεν το πιστεύω ότι τα έχω.
 

witcher

Well-Known Member
Δεν ξέρω ακριβώς, αλλα με τον θεόδωρο που μίλησα μου είπε αφού πήραμε 4000 χιλιάδες την πρώτη μπορούμε να πάρουμε 3000 χιλιάδες την δεύτερη 2000 χιλιάδες την τρίτη 1000 την τεταρτη 500 την πέμπτη φορα και πάει λέγοντας. Να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω αν τα έχω αυτά τα grafts γιατί μιλάμε για 10000 χιλιάδες grafts που εγώ δεν το πιστεύω ότι τα έχω.
Φιλε σοβαρά στο ειπε αυτο το πραγμα ο εκπρόσωπος της HDC για τον τροπο υπολογισμού της διαθέσιμης δότριας ή κανει πλακα; είναι το λιγότερο αστείο αυτο που σου ειπε, για να μη πω τιποτα αλλο..γελοιότητες απλα.
 
Μπλουζα