Μεταμόσχευση Starks Τυρκαλά τέλη Νοέμβρη 2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Πάντως ένας νέος που θα μπει τώρα στο φόρουμ και θα θέλει να επιλέξει γιατρό ,θα δει ότι όλοι πάνε Τιρκαλα και πιθανον θα πάει και αυτός.Προσωπικα πιστεύω το μονοπώλιο δεν θα ευνοήσει την πρόοδο της χώρας μας στο τομέα των μμ και ελπίζω να γίνει πρόοδος από αρκετούς άλλους γιατρούς ώστε να υπάρχουν ποιοτικές επιλογές μμ στην Ελλάδα και σαφώς μέσω ανταγωνισμού θα ανέβει το επίπεδο
Πιστεύω μετράει πολύ το θέμα της τιμής, καθώς δύσκολα δίνουν οι περισσότεροι στην Ελλάδα πάνω από ενα συγκεκριμένο ποσό για μεταμόσχευση. Οπότε βλέπουν κάποια καλά αποτελέσματα, βλέπουν οτι έχει και καλή τιμή (value for money) και έτσι επιλέγουν τον Τυρκαλά. Στον ανταγωνισμό νικάει αυτός με το συνδυασμό καλύτερης τιμής σε συνάρτηση με το καλό αποτέλεσμα.

Αλλά γενικά καλό ειναι να υπάρχουν πολλές επιλογές κλινικών. Αναμένουμε κ τον Αργυρίου, BHR κτλπ..
 

aeratos28

Just aeratos
Κάνεις μεγάλο λάθος..είναι ισοπεδωτικο αυτό..δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό που λες..συνεχώς συγκρίνετε τους 5-10 τοπ παγκοσμίως ,με την Ελλάδα .δεν είναι έτσι.
13 χρόνια παρακολουθώ το φόρουμ το επίπεδο το Ελληνικό είναι στον πάτο δεν ανεβαίνει...
 

Gianney

Well-Known Member
Ναι ο Αργύριου είχε πει πως θα δείξει και εδώ αρκετά περιστατικά αλλά μάλλον το ξανασκεφτηκε.Οσο πιο πολλές ποιότικες επιλογές τόσο πιο καλα
Πιστεύω μετράει πολύ το θέμα της τιμής, καθώς δύσκολα δίνουν οι περισσότεροι στην Ελλάδα πάνω από ενα συγκεκριμένο ποσό για μεταμόσχευση. Οπότε βλέπουν κάποια καλά αποτελέσματα, βλέπουν οτι έχει και καλή τιμή (value for money) και έτσι επιλέγουν τον Τυρκαλά. Στον ανταγωνισμό νικάει αυτός με το συνδυασμό καλύτερης τιμής σε συνάρτηση με το καλό αποτέλεσμα.

Αλλά γενικά καλό ειναι να υπάρχουν πολλές επιλογές κλινικών. Αναμένουμε κ τον Αργυρίου, BHR κτλπ..
 

aeratos28

Just aeratos
Τον Αργυρίου ,μην τον αναμένεις και πολύ,γτ βλέπω να είσαι στο περίμενε..ο τύπος μπήκε 2-3 μέρες είπε θα κάνει αυτό θα κάνει το άλλο και έχουν περάσει 6-7 μήνες και τπτ.καθολου ωραία ξηγα που λέμε.
Πιστεύω μετράει πολύ το θέμα της τιμής, καθώς δύσκολα δίνουν οι περισσότεροι στην Ελλάδα πάνω από ενα συγκεκριμένο ποσό για μεταμόσχευση. Οπότε βλέπουν κάποια καλά αποτελέσματα, βλέπουν οτι έχει και καλή τιμή (value for money) και έτσι επιλέγουν τον Τυρκαλά. Στον ανταγωνισμό νικάει αυτός με το συνδυασμό καλύτερης τιμής σε συνάρτηση με το καλό αποτέλεσμα.

Αλλά γενικά καλό ειναι να υπάρχουν πολλές επιλογές κλινικών. Αναμένουμε κ τον Αργυρίου, BHR κτλπ..
 

Gianney

Well-Known Member
Τον Αργυρίου ,μην τον αναμένεις και πολύ,γτ βλέπω να είσαι στο περίμενε..ο τύπος μπήκε 2-3 μέρες είπε θα κάνει αυτό θα κάνει το άλλο και έχουν περάσει 6-7 μήνες και τπτ.καθολου ωραία ξηγα που λέμε.
Μπήκε έκανε το κομμάτι του ,μίλησε για super super dense και με την πρώτη παρακαλώ μμ και τώρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση
 

nick90

Well-Known Member
Ναι ο Αργύριου είχε πει πως θα δείξει και εδώ αρκετά περιστατικά αλλά μάλλον το ξανασκεφτηκε.Οσο πιο πολλές ποιότικες επιλογές τόσο πιο καλα
Τον Αργυρίου ,μην τον αναμένεις και πολύ,γτ βλέπω να είσαι στο περίμενε..ο τύπος μπήκε 2-3 μέρες είπε θα κάνει αυτό θα κάνει το άλλο και έχουν περάσει 6-7 μήνες και τπτ.καθολου ωραία ξηγα που λέμε.
Βασικά παίζει να κατάλαβε ότι τα μέλη ειναι περισσότερο "ξύπνια" και ψαγμένα από οτι νόμιζε, και όχι σαν τον μέσο κόσμο έξω...Και οπότε να περιμένει να σκάσουν ανεξάρτητα απο αυτόν και να πάρει έτσι ενα boost.
 

hijikos

Active Member
[QUOTE="Gianney, post: 289484, member: 25
Κάνεις μεγάλο λάθος..είναι ισοπεδωτικο αυτό..δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό που λες..συνεχώς συγκρίνετε τους 5-10 τοπ παγκοσμίως ,με την Ελλάδα .δεν είναι έτσι.
[/QUOTE]
εσύ αν πας για μετ μη συγκρίνεις!
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ αν πάω για μετ και είναι να πάω σε κορυφαίους ,θα συγκρίνω τον Ερντογάν με τον Λορέντζο..δεν θα συγκρίνω τον Ερντογάν με το σύνολο της Ισπανίας..επίσης θεωρώ εντελώς άκυρο αυτό το μνμ σου..λες να μην συγκρίνω γιατρούς για να κάνω μετ? Αλλά τι σχέση έχει αυτό,με αυτό που σου είπα και το έγραψες?
[QUOTE="Gianney, post: 289484, member: 25
Κάνεις μεγάλο λάθος..είναι ισοπεδωτικο αυτό..δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό που λες..συνεχώς συγκρίνετε τους 5-10 τοπ παγκοσμίως ,με την Ελλάδα .δεν είναι έτσι.
εσύ αν πας για μετ μη συγκρίνεις!
[/QUOTE]
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Εγώ προσωπικά όταν έγινα μέλος δεν υπάρχαν πολλά περιστατικά τελειωμένα από τιρκαλα και μιλάμε για 9-10 μήνες πριν, αλλα είχα πάρει την απόφαση για HDC πριν γίνω μέλος.
Πιστεύω ο vlafo πήρε ένα καλο αποτέλεσμα και έτσι ξεκίνησε η ιστορία με τιρκαλα.
Αν υπήρχαν περιστατικά πολλά και εγώ ίσος διάλεγα τιρκαλα.
Δεν είναι κακό αν είναι καλός και παίρνει λίγα αυτό κάνει καλο σε όλους μας.
 

m3e36

Well-Known Member
Τον Αργυρίου ,μην τον αναμένεις και πολύ,γτ βλέπω να είσαι στο περίμενε..ο τύπος μπήκε 2-3 μέρες είπε θα κάνει αυτό θα κάνει το άλλο και έχουν περάσει 6-7 μήνες και τπτ.καθολου ωραία ξηγα που λέμε.
Αερατε εχω επισκεφθεί τον Αργυρίου πριν κανα μήνα.
Μιλουσαμε 2 ωρες παρα ενα τεταρτο.
Οπως καταλαβα δεν ειχε φωτογραφικο αρχειο απο τις δουλειές του.
Εχει 4-5 περιστατικα σε εξελιξη που ειναι στο 5μηνο 6μηνο τα οποια και μου εδειξε στο κινητο.
Περιμενει ατο 10μηνο να μπει να μας τα παρουσιασει.
Του ειπα οτι το forum εχει πολυ ανεβασμενο επίπεδο και πολλους γνώστες οι όποιοι κοιτανε το παραμικρό.
Μου απαντησε το γνωρίζω και καλα κάνουνε και είναι τοσο ψαγμενοι.
Υπομονη 3-4 μηνες και θα εμφανιστεί πιστεύω ο Αργυρίου.
 

aeratos28

Just aeratos
Περιμένει ο αερατος πες του να σε ξεψαχνισει..χαχααχαχαχαχαχ θα είμαι αδυσώπητος ..:cool:
Αερατε εχω επισκεφθεί τον Αργυρίου πριν κανα μήνα.
Μιλουσαμε 2 ωρες παρα ενα τεταρτο.
Οπως καταλαβα δεν ειχε φωτογραφικο αρχειο απο τις δουλειές του.
Εχει 4-5 περιστατικα σε εξελιξη που ειναι στο 5μηνο 6μηνο τα οποια και μου εδειξε στο κινητο.
Περιμενει ατο 10μηνο να μπει να μας τα παρουσιασει.
Του ειπα οτι το forum εχει πολυ ανεβασμενο επίπεδο και πολλους γνώστες οι όποιοι κοιτανε το παραμικρό.
Μου απαντησε το γνωρίζω και καλα κάνουνε και είναι τοσο ψαγμενοι.
Υπομονη 3-4 μηνες και θα εμφανιστεί πιστεύω ο Αργυρίου.
 

m3e36

Well-Known Member
Περιμένει ο αερατος πες του να σε ξεψαχνισει..χαχααχαχαχαχαχ θα είμαι αδυσώπητος ..:cool:
Αερατε ειναι εξυπνος ο Αργυρίου..ετσι τον καταλαβα.ξερει πολυ καλα με ποιούς εχει να κάνει εδω μέσα..
Καλο ειναι αυτο πάντως να βελτιώνονται οι γιατροί και να ανεβαινει το επιπεδο.
 

jersey

Well-Known Member
Αερατε εχω επισκεφθεί τον Αργυρίου πριν κανα μήνα.
Μιλουσαμε 2 ωρες παρα ενα τεταρτο.
Οπως καταλαβα δεν ειχε φωτογραφικο αρχειο απο τις δουλειές του.
Εχει 4-5 περιστατικα σε εξελιξη που ειναι στο 5μηνο 6μηνο τα οποια και μου εδειξε στο κινητο.
Περιμενει ατο 10μηνο να μπει να μας τα παρουσιασει.
Του ειπα οτι το forum εχει πολυ ανεβασμενο επίπεδο και πολλους γνώστες οι όποιοι κοιτανε το παραμικρό.
Μου απαντησε το γνωρίζω και καλα κάνουνε και είναι τοσο ψαγμενοι.
Υπομονη 3-4 μηνες και θα εμφανιστεί πιστεύω ο Αργυρίου.
πως και πήγες στον Αργυρίου φίλε; θελω να πω αφού εκανες μμ στον Τυρκαλά. Ο αργυρίου Λαμία δεν ειναι η βάση του; Αθήνα πάει τακτικά;
 

m3e36

Well-Known Member
πως και πήγες στον Αργυρίου φίλε; θελω να πω αφού εκανες μμ στον Τυρκαλά. Ο αργυρίου Λαμία δεν ειναι η βάση του; Αθήνα πάει τακτικά;
Ο λόγος που πηγα στον Αργυρίου ειναι επειδή διαβαζα αππ εδώ μέσα οτι κανει αναλυτικες μετρησεις της δοτριας.και επειδη οπως ξέρετε οι περισσότεροι ο τυρκαλας δεν εκανε τοσο αναλυτικές μετρησεις (τωρα πλεον έχει βελτιωθεί στο κομματι αυτο) επειδη ειχα καποιες αμφιβολιες για τη δοτρια μου ηθελα να παρω και μια δεύτερη γνωμη.
Επισης ο Αργυρίου εχει πολλες γνωσεις πανω στην προληψη της ΑΓΑ (εννοω με φινα μινο ντουτα)
Τωρα μην με ρωτησεις γιατί ξαναπηγα στον τυρκαλα.
Ουτε πρόκειται να πω εγω καποιον σε πιο γιατρο να πάει.
Ας διαβάσει το φορουμ και ας παρει την απόφαση του ο καθενας μονος του.
Προσωπικα ανακαλυψα το φορουμ πριν περιπου 2 χρόνια.σπανια γράφω αλλα διαβαζω καθε μερα ανελλιπώς.
Αυτο πρέπει να κάνει ο καθε καινουριος που μπαινει εδω μέσα.ΔΙΑΒΑΣΜΑ.
Και επι ευκαιριας ενα μεγαλο μπράβο σε ολα τα παλια και γνωστα μελη που γραφουν εδω καθημερινα και προσπαθουνε να μας κανουν να ανοίξουμε τα ματια μας..
Ο Αργυριου όπως μου ειπε μισες μερες ειναι Αθήνα και μισές Λαμία.με ενα τηλεφωνο θα μάθετε ποιές μέρες και που ακριβως βρίσκεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Ο λόγος που πηγα στον Αργυρίου ειναι επειδή διαβαζα αππ εδώ μέσα οτι κανει αναλυτικες μετρησεις της δοτριας.και επειδη οπως ξέρετε οι περισσότεροι ο τυρκαλας δεν εκανε τοσο αναλυτικές μετρησεις (τωρα πλεον έχει βελτιωθεί στο κομματι αυτο) επειδη ειχα καποιες αμφιβολιες για τη δοτρια μου ηθελα να παρω και μια δεύτερη γνωμη.
Επισης ο Αργυρίου εχει πολλες γνωσεις πανω στην προληψη της ΑΓΑ (εννοω με φινα μινο ντουτα)
Τωρα μην με ρωτησεις γιατί ξαναπηγα στον τυρκαλα.
Ουτε πρόκειται να πω εγω καποιον σε πιο γιατρο να πάει.
Ας διαβάσει το φορουμ και ας παρει την απόφαση του ο καθενας μονος του.
Προσωπικα ανακαλυψα το φορουμ πριν περιπου 2 χρόνια.σπανια γράφω αλλα διαβαζω καθε μερα ανελλιπώς.
Αυτο πρέπει να κάνει ο καθε καινουριος που μπαινει εδω μέσα.ΔΙΑΒΑΣΜΑ.
Και επι ευκαιριας ενα μεγαλο μπράβο σε ολα τα παλια και γνωστα μελη που γραφουν εδω καθημερινα και προσπαθουνε να μας κανουν να ανοίξουμε τα ματια μας..
Ο Αργυριου όπως μου ειπε μισες μερες ειναι Αθήνα και μισές Λαμία.με ενα τηλεφωνο θα μάθετε ποιές μέρες και που ακριβως βρίσκεται.
Όσον αφορά τις μετρήσεις δότριας τι σου έκανε ας πούμε ο Αργυρίου; Σου μέτρησε την επιφάνεια της δότριας, λόγους, πυκνότητες σε occipital ,parietal, temporal, πάχος τρίχας, διαθέσιμα grafts, υπόλοιπο δότριας;
 

m3e36

Well-Known Member
Όσον αφορά τις μετρήσεις δότριας τι σου έκανε ας πούμε ο Αργυρίου; Σου μέτρησε την επιφάνεια της δότριας, λόγους, πυκνότητες σε occipital ,parietal, temporal, πάχος τρίχας, διαθέσιμα grafts, υπόλοιπο δότριας;
Κοιτα jersey εγω είμαι ιδιαίτερο περιστατικό και έχω εξαντλημενη δοτρια λογω 3 μεταμοσχευσεων (2strip και 1 fue).
Ο Αργυρίου ξεκίνησε με έλεγχο dupas και ρετρο.
Επειτα με εκοψε σε 3 σημεια τα μαλλια temporal και occipital και με ενα φακο μεγεθυντικο κοιταξε και μου ειπε οτι σε ολα τα σημεια ειμαι στο όριο ασφαλειας 40grafts/cm2 και δεν προτεινεται κατα τη γνωμη του να προχωρησω σε αλλη ΜΕΤ.
Οποτε δεν συνεχισαμε να μετρησουμε εμβαδο δοτριας που πιστευω οτι αν ηταν καποιος αλλος θα το εκανε.
Τωρα αν αναρωτιέσαι γιατι προχώρησα και εκανα και 4η επεμβαση παρα τη συμβουλη του είναι γιατι ρισκαρα εις γνωση μου να κατεβω κατω απο το οριο ασφαλειας και να παρω λιγα μεσχευματα να "μπαλωσω" λιγο τις περιοχες που ηθελα τις οποιες δεν μπορουσα να καλυψω καλα με το toppik.

Γενικα ο Αργυρίου ειναι ευγενέστατος ανθρωπος και εχει ολη την καλη διαθεση να συνομιλήσει μαζι σου να σε ακούσει και να σου λυσει ολες τις απορίες.
Προσωπικα θα πρότεινα σε καποιον που ενδιαφερεται για μεταμόσχευση να παει να τον επισκεφθεί.(τον αν θα τον προτιμήσει η οχι για ΜΕΤ θα το κρινει ο ιδιος).
Αξιζει μια επισκεψη στον γιατρο αυτο.
Δεν ειναι σαν κατι αλλους που δεν αξιζει να περνας ουτε απο την πορτα απ εξω...

Και μια τελευταια φιλικη παρατηρηση προς ολα τα υποψηφια μελη για ΜΕΤ.
Μην περιμένετε να μαθετε ολο το προφιλ του γιατρού απο εδω μεσα.
Εδω γινονται καποιες αναφορές απο τις εμπειριες που εχει ο καθενας και εξαγουμε καποια συμπερασματα.
Όταν καποια ονοματα διαβαζεται οτι προτείνονται απο καποια μελη να τα επισκεφθείτε σηκωστε το τηλεφωνο πάρτε τηλέφωνο στην κλινικη και κλειστε ραντεβου.ετσι εκανα κι εγω με τον Αργυρίου.διαβαζα εδω μεσα απο καποιους που τον επισκευθηκαν οτι κανει αναλυτικες μετρήσεις.σηκωσα το τηλ εκλεισα ραντεβου και πηγα τον ειδα.
Καποιοι αλλοι προσπαθείτε να μαθετε την χρεωση π.χ του τυρκαλα.λιγο πολυ ειναι γνωστο ποσο χρεωνει ο τυρκαλας.απο κει και περα κλειστε ραντεβου και πατε να τον συναντήσετε.μην περιμενετε ετοιμη -σερβιρισμενη καθε λεπτομέρεια εδω μεσα.
Ειναι κάποιοι βλέπω τρωγονται με νυχια και με δοντια να μαθουν την παραμικρή λεπτομέρεια απο τους γιατρούς.
Λιγο πολυ ξερουμε απο τα γραφομενα εδω μεσα ποιοι γιατροι αξιζουν να επισκεφθουμε...
Σηκωστε το τηλεφωνο και κλειστε ραντεβου...αυτη ειναι η φιλικη συμβουλη μου και πιστευω να το καταλάβετε πως το εννοω και μην παρεξηγηθω..
 

jersey

Well-Known Member
Κοιτα jersey εγω είμαι ιδιαίτερο περιστατικό και έχω εξαντλημενη δοτρια λογω 3 μεταμοσχευσεων (2strip και 1 fue).
Ο Αργυρίου ξεκίνησε με έλεγχο dupas και ρετρο.
Επειτα με εκοψε σε 3 σημεια τα μαλλια temporal και occipital και με ενα φακο μεγεθυντικο κοιταξε και μου ειπε οτι σε ολα τα σημεια ειμαι στο όριο ασφαλειας 40grafts/cm2 και δεν προτεινεται κατα τη γνωμη του να προχωρησω σε αλλη ΜΕΤ.
Οποτε δεν συνεχισαμε να μετρησουμε εμβαδο δοτριας που πιστευω οτι αν ηταν καποιος αλλος θα το εκανε.
Τωρα αν αναρωτιέσαι γιατι προχώρησα και εκανα και 4η επεμβαση παρα τη συμβουλη του είναι γιατι ρισκαρα εις γνωση μου να κατεβω κατω απο το οριο ασφαλειας και να παρω λιγα μεσχευματα να "μπαλωσω" λιγο τις περιοχες που ηθελα τις οποιες δεν μπορουσα να καλυψω καλα με το toppik.

Γενικα ο Αργυρίου ειναι ευγενέστατος ανθρωπος και εχει ολη την καλη διαθεση να συνομιλήσει μαζι σου να σε ακούσει και να σου λυσει ολες τις απορίες.
Προσωπικα θα πρότεινα σε καποιον που ενδιαφερεται για μεταμόσχευση να παει να τον επισκεφθεί.(τον αν θα τον προτιμήσει η οχι για ΜΕΤ θα το κρινει ο ιδιος).
Αξιζει μια επισκεψη στον γιατρο αυτο.
Δεν ειναι σαν κατι αλλους που δεν αξιζει να περνας ουτε απο την πορτα απ εξω...

Και μια τελευταια φιλικη παρατηρηση προς ολα τα υποψηφια μελη για ΜΕΤ.
Μην περιμένετε να μαθετε ολο το προφιλ του γιατρού απο εδω μεσα.
Εδω γινονται καποιες αναφορές απο τις εμπειριες που εχει ο καθενας και εξαγουμε καποια συμπερασματα.
Όταν καποια ονοματα διαβαζεται οτι προτείνονται απο καποια μελη να τα επισκεφθείτε σηκωστε το τηλεφωνο πάρτε τηλέφωνο στην κλινικη και κλειστε ραντεβου.ετσι εκανα κι εγω με τον Αργυρίου.διαβαζα εδω μεσα απο καποιους που τον επισκευθηκαν οτι κανει αναλυτικες μετρήσεις.σηκωσα το τηλ εκλεισα ραντεβου και πηγα τον ειδα.
Καποιοι αλλοι προσπαθείτε να μαθετε την χρεωση π.χ του τυρκαλα.λιγο πολυ ειναι γνωστο ποσο χρεωνει ο τυρκαλας.απο κει και περα κλειστε ραντεβου και πατε να τον συναντήσετε.μην περιμενετε ετοιμη -σερβιρισμενη καθε λεπτομέρεια εδω μεσα.
Ειναι κάποιοι βλέπω τρωγονται με νυχια και με δοντια να μαθουν την παραμικρή λεπτομέρεια απο τους γιατρούς.
Λιγο πολυ ξερουμε απο τα γραφομενα εδω μεσα ποιοι γιατροι αξιζουν να επισκεφθουμε...
Σηκωστε το τηλεφωνο και κλειστε ραντεβου...αυτη ειναι η φιλικη συμβουλη μου και πιστευω να το καταλάβετε πως το εννοω και μην παρεξηγηθω..
Καταρχήν καλη επιτυχία στην 4η σου επέμβαση. Αφού είχες όντως θέμα καλα έκανες κ ρισκαρες και ας φαίνεται λίγο πιο αραιωμένη η δοτρια για χάρη της ληπτριας.

Όντως εσυ ήσουν ειδική περίπτωση οπότε δεν έγιναν πληρες κ αναλυτικές μετρησεις. Σε κάποιον αλλο λογικά θα γινόταν.

Οσον αφορά αυτό που λες για την επίσκεψη εννοείται οτι αυτό είναι το ιδανικό αλλά πρέπει να πηγαίνεις προετοιμασμένος και να ξέρεις τι κάνει ο καθε γιατρός σε αντίστοιχες περιπτώσεις για να ζητήσεις συγκεκριμένα πράγματα αλλα κ να τα συζητήσεις μαζι του. Επισης με το να μαθαίνεις τι κανει ή τι δεν κανει ο καθε γιατρός σε βοηθάει να αποφεύγεις τις κακοτοπιές, τους απατεώνες, τα ψευτο-consultations και αυτούς που δεν αξίζει καν να τους επισκεφτείς. Δηλαδή αν δε κάνει αυτά που θεωρω απαραίτητα και σωστα δεν βρίσκω κ το νοημα να τον επισκεφτώ, νομίζω καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Αν δεν υπήρχε το φόρουμ να αλληλοενημερωνόμαστε δυστυχώς θα πέφταμε θύματα των κλινικών που θα μας εκαναν οτι ήθελαν κυρίως λογω έλλειψη γνώσης και άγνοιας. Η γνώση είναι δύναμη και σε βοηθάει στην σωστή επιλογή κλινικης και στο κατάλληλο στρατηγικό πλανο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα