Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φίλε jacksmith ,το πλάνο ήταν είπες για δυο επεμβάσεις..η πρώτη για 3κ και η δεύτερη?τι απόθεμα θα έμενε από δοτρια και από γενιά.?είχατε υπολογίσει?γνώριζες για ποσά συνολικά grafts θα έβαζες σε δυο επεμβάσεις?
 

jacksmith

Active Member
Φίλε jacksmith ,το πλάνο ήταν είπες για δυο επεμβάσεις..η πρώτη για 3κ και η δεύτερη?τι απόθεμα θα έμενε από δοτρια και από γενιά.?είχατε υπολογίσει?γνώριζες για ποσά συνολικά grafts θα έβαζες σε δυο επεμβάσεις?
Το πλάνο αερατε, ήταν μέσα στο δικό μου το μυαλό. Δεν μου είχε αναφέρει κανείς τίποτα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φίλε δικαιολογημένα είσαι απογοητευμένος με το αποτέλεσμα που φαίνεται πολύ φτωχό. Η τοποθέτηση ήταν αραιή αλλά δεν είχες και καλή φύτρωση.
Οι ουλές είναι αρκετά άσχημες και φαίνεται να έχουν ξεχειλώσει σε εκείνα τα σημεία ενώ τηρούσες κατά γράμμα τις οδηγίες της κλινικής χωρίς γυμναστική...
Γενικά σε όσα ανεξάρτητα περιστατικά είδαμε από την συγκεκριμένη κλινική οι ουλές δεν έχουν καμία σχέση με αυτές που μας παρουσιάζονται στις επίσημες παρουσιάσεις. Αυτό είναι σημαντικό να το γνωρίζουν όσοι σκέφτονται να κάνουν FUT στην συγκεκριμένη κλινική.
Όσα "ελεγχόμενα" περιστατικά έχεις δει από την κλινική θες να πεις ...οσες φορές έχουν ξεμυτησει ανεξάρτητα περιστατικά δεν εχουμε δει και κανένα καλό....φαντάσου πόσοι θα θέλαν να αναφέρουν την εμπειρία τους αλλά διστάζουν με τις απειλές του γιατρού που ρίχνει κατά ριπάς....
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Είστε haters και ζητω τα στοιχεία σας να σας κάνω μήνυση..είναι ενήμερος ο νομικός μου συμβουλος.αν είστε άντρες στείλτε τα μου σε p.m..κατι τέτοιο θα πει πάλι,όπως έλεγε του tol.:D:D:D
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα και από μένα φίλε ! Θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι το 12 μηνο που ολοκληρώνετε η φυτρωση για να έχεις την τελική εικόνα του αποτελεσματος σου . Μετα βλέπεις πως θα κινηθείς .
Ελπίζω ο γιατρός να πάρει θέση για την δίκη σου περίπτωση και να πράξει το σωστό και το πρέπον αν τελικά η φυτρωση δεν είναι η αναμενόμενη.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Είστε haters και ζητω τα στοιχεία σας να σας κάνω μήνυση..είναι ενήμερος ο νομικός μου συμβουλος.αν είστε άντρες στείλτε τα μου σε p.m..κατι τέτοιο θα πει πάλι,όπως έλεγε του tol.:D:D:D
Αν έχεις τον ίδιο νομικό που δήθεν είπε ότι είναι νόμιμο που δεν έχεις τιμές στην κλινική άλλαξε και πάρε τον Κούγια ... εγγύηση....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλησπέρα και από μένα φίλε ! Θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι το 12 μηνο που ολοκληρώνετε η φυτρωση για να έχεις την τελική εικόνα του αποτελεσματος σου . Μετα βλέπεις πως θα κινηθείς .
Ελπίζω ο γιατρός να πάρει θέση για την δίκη σου περίπτωση και να πράξει το σωστό και το πρέπον αν τελικά η φυτρωση δεν είναι η αναμενόμενη.
Για τις τομες δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
βρε βρε τι μου θυμησες ...με συγκίνησες...
θυμήθηκα τα νιάτα μου ...
ένδοξα χρόνια...
δεν πίστευα ότι παίζουν τέτοια ακόμα...
εντελώς retro ...90s lovers...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
στο θέμα φυτρωσης γιωργο ! όχι ότι οι τομές δεν είναι θέμα άλλα για τις τομές πήρε απάντηση από τον γιατρό ο φίλος στο τρίμηνο όπως γράφει !
Τι θα διορθώσει ; Θα κανει πλαστικές; Η smp; Μπήκε δλδ για να λύσει ένα πρόβλημα και βγήκε δημιουργώντας άλλο ένα συν ότι πιθανόν δεν έλυσε ούτε αυτό για το οποίο πήγε;
 

anargiros88

Well-Known Member
προβλέπω να φτάσουμε τις 100 σελίδες σε μια εβδομάδα !!!! και να γίνει το νήμα αρένα για ταυρομαχίες !!!

θερμή παράκληση στους συνοδοιπορους καράφλες πρώην - νυν και αεί να είναι κόσμιοι και να μην αντιδρούν βίαια όσο και αν προκληθούν !
 

alex7

Well-Known Member
Σε όλους τους γιατρούς φαίνεται τελικά ότι μπορεί να αποτύχει η φυτρωση .Ίσως όμως μέχρι το 12μηνο δώσει .Είναι και θέμα οργανισμού .Τι να πει κανείς;
 
Μπλουζα