Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές σας

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Καλή επιτυχία φίλε Lazare και εύχομαι καλή επιτυχία στην όλη σου πορεία. Αν και νωρίς ακόμη νομίζω πας καλά και έχεις πολλά ακόμη να δεις!!! Τώρα για τα άλλα, εγώ απλά θα πω οτι ο Λάζαρος ειναι ενα πολύ ευγενικό παιδί που μίλησε κόσμια, η ανταμοιβή του ήταν να του πει στα τσακίδια ο mod με ιδιαίτερα εριστικό ύφος. Σε ευχαριστούμε Λάζαρε για την ενημέρωση και εύχομαι να μην εγκαταλείψεις την ενημέρωση σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
η ανταμοιβή του ήταν να του πει στα τσακίδια ο mod με ιδιαίτερα εριστικό ύφος.

Την επόμενη φορά που θα σε βγάλει ο γιατρός σου σε vip restaurant να φάτε αστακό, χαβιάρι, και να πιείτε γαλλική σαμπάνια για να γιορτάσετε την "νίκη" σας μην κάνετε πρόποση στην υγειά μου.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Για ποιόν γιατρό λές? Δεν ειμαι ιατρικός επισκέπτης, και αυτό που περιγράφεις γίνεται αντίθετα. Ωστόσο θα πιώ ενα ποτήρι στην υγειά του καλύτερου δασοκομάντο!!

Fenimore είπε:
Την επόμενη φορά που θα σε βγάλει ο γιατρός σου σε vip restaurant να φάτε αστακό, χαβιάρι, και να πιείτε γαλλική σαμπάνια για να γιορτάσετε την "νίκη" σας μην κάνετε πρόποση στην υγειά μου.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Για ποιόν γιατρό λές? Δεν ειμαι ιατρικός επισκέπτης, και αυτό που περιγράφεις γίνεται αντίθετα. Ωστόσο θα πιώ ενα ποτήρι στην υγειά του καλύτερου δασοκομάντο!!

Μην πιεις μόνο ένα ποτηράκι, πιές όλη την σαμπάνια, και μετά πάρε τηλέφωνο την Τζούλια να σου πει τι να κάνεις με το μπουκάλι.

:10m:
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Καλά μιλάμε έδωσες ρέστα!! Με έβαλες εντελώς στην θέση μου. Νόμιζα πως εισαι το πολύ 25, αλλά τελικά πρέπει να είσαι 19. Έτσι απαντάνε τα παιδάκια ρε ψηλέ, πέφτει πολύ γέλιο τελικά απόψε. Ξέρεις πως έχεις εμπάθεια με συγκεκριμένα μέλη του φόρουμ? Ξέρεις πως την θέση που εκπροσωπείς δεν την τιμάς και προσβάλλεις και ειρωνεύεσαι ενώ υπονοείς και πράγματα που σηκώνουν μέχρι και μηνύσεις? Έχεις ανοίξει βεντέτες με άτομα που κλονίζουν τα ατομικά σου συμφέροντα γιέ μου αλλά πρόσεχε γιατί γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Καλά μιλάμε έδωσες ρέστα!! Με έβαλες εντελώς στην θέση μου. Νόμιζα πως εισαι το πολύ 25, αλλά τελικά πρέπει να είσαι 19. Έτσι απαντάνε τα παιδάκια ρε ψηλέ, πέφτει πολύ γέλιο τελικά απόψε. Ξέρεις πως έχεις εμπάθεια με συγκεκριμένα μέλη του φόρουμ? Ξέρεις πως την θέση που εκπροσωπείς δεν την τιμάς και προσβάλλεις και ειρωνεύεσαι ενώ υπονοείς και πράγματα που σηκώνουν μέχρι και μηνύσεις? Έχεις ανοίξει βεντέτες με άτομα που κλονίζουν τα ατομικά σου συμφέροντα γιέ μου αλλά πρόσεχε γιατί γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος.

Ακου να δεις ρε ανθρωπάκι, το τι κάνω εγώ είναι δική μου δουλειά, όταν βλέπω το άδικο θα το λέω, όταν βλέπω π...τιες και λαμογιές πάλι θα το λέω, δεν πα να' νε ο ίδιος ο θεός μπροστά μου. Εσύ να κοιτάς την δουλειά σου (που επι της ευκερίας την κάνεις πολύ καλά).

Για πες μας ΡΕ, ποιο είναι το ατομικό μου συμφέρον? Γιατί απ ότι φαίνεται το ξέρετε όλοι εδώ και μόνο εγώ δεν το έχω μάθει.

Στα @@ μου και οι βεντέτες, στα @@ και οι μυνήσεις!!! Ότι θα γελάσεις θα γελάσεις, αυτό είναι το μόνο σίγουρο... θα γελάσεις όμως μπροστά στο καθρέπτη κοιτώντας τα χάλια σου!!!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Έχασες την ψυχραιμία σου μικρέ και μαζί και την μπάλα. Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα το κινητό σου να τα πούμε λίγο στο τηλ γιατί βρωμίζουμε το ποστ του παιδιού εδώ, ή ακόμη καλύτερα αν μένεις Αθήνα έλα να συναντήσεις το 100κιλο ανθρωπάκι να σου δώσει απαντήσεις και εξηγήσεις σε όλες σου τις απορίες γιατί το μόνο που καταφέρνεις ειναι να ρεζιλεύεσε ακόμη περισσότερο. Θα ήθελα να συζητήσω μαζί σου face 2 face γιατί ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Έχασες την ψυχραιμία σου μικρέ και μαζί και την μπάλα. Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα το κινητό σου να τα πούμε λίγο στο τηλ γιατί βρωμίζουμε το ποστ του παιδιού εδώ, ή ακόμη καλύτερα αν μένεις Αθήνα έλα να συναντήσεις το 100κιλο ανθρωπάκι να σου δώσει απαντήσεις και εξηγήσεις σε όλες σου τις απορίες γιατί το μόνο που καταφέρνεις ειναι να ρεζιλεύεσε ακόμη περισσότερο. Θα ήθελα να συζητήσω μαζί σου face 2 face γιατί ο γραπτός λόγος καμιά φορά παρεξηγείται.

Ναι παπούλη την έχασα την ψυχραιμεία μου. Μήπως θες και φωτοτυπία της ταυτότητας να σου στείλω με συννημένο?

Αστο παπούλη, δεν μπορείς να τα βάλεις μαζί μου, είσαι πολύ λίγος. Κράτα τα γερά τα 100 κιλά σου μην σου φύγουν.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Εγώ και άλλα τόσα άτομα εδώ βλέπουν εσένα να προσβάλει τον Λάζαρο χωρίς αυτός να πράττει ανάλογα, και εσένα να βρίζεις εμένα, να ειρωνεύεσαι και να υπαινίσσεσαι διάφορα χωρίς εγώ να σε βρίζω. Επειδή δεν αφορά το φόρουμ αυτά που εμείς θα κουβεντιάσουμε, η πρόταση μου ισχύει, στείλε μου ενα τηλ σου να σε πάρω να μιλήσουμε πολιτισμένα γιατί το ξαναλέω ο γραπτός λόγος παρεξηγείται. Αντιδράς πολύ εκνευρισμένα και μιλάς άκοσμα, προσβάλλεις και ειρωνεύεσαι. Το ατομικό σου συμφέρον ποιό ειναι θα στο πω απο το τηλ γιατί εγώ δεν μου αρέσει να κάνω δημόσιους υπαινιγμούς. Κλείνω τον διάλογο εδώ και αναμένω να τα πούμε τηλεφωνικά ή και ακόμη καλύτερα απο κοντά σας 2 ώριμοι άνθρωποι.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Εγώ και άλλα τόσα άτομα εδώ βλέπουν εσένα να προσβάλει τον Λάζαρο χωρίς αυτός να πράττει ανάλογα, και εσένα να βρίζεις εμένα, να ειρωνεύεσαι και να υπαινίσσεσαι διάφορα χωρίς εγώ να σε βρίζω. Επειδή δεν αφορά το φόρουμ αυτά που εμείς θα κουβεντιάσουμε, η πρόταση μου ισχύει, στείλε μου ενα τηλ σου να σε πάρω να μιλήσουμε πολιτισμένα γιατί το ξαναλέω ο γραπτός λόγος παρεξηγείται. Αντιδράς πολύ εκνευρισμένα και μιλάς άκοσμα, προσβάλλεις και ειρωνεύεσαι. Το ατομικό σου συμφέρον ποιό ειναι θα στο πω απο το τηλ γιατί εγώ δεν μου αρέσει να κάνω δημόσιους υπαινιγμούς. Κλείνω τον διάλογο εδώ και αναμένω να τα πούμε τηλεφωνικά ή και ακόμη καλύτερα απο κοντά σας 2 ώριμοι άνθρωποι.

Εσύ και η παρέα σου προσβάλατε πρώτοι την νοημοσύνη μας με τις κλικες που είχατε φτιάξει και την παραπληροφόρηση που κάνατε.

Εγώ ότι έχω να το πω το λέω μπροστά σε όλους. Μην φοβάσε πες το, εγώ αντίθετα με εσένα δεν θα σου κάνω μήνυση.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Λοιπόν, επειδή βλέπω φοβάσαι να μου στείλεις τηλ, αμα θές στείλε μου skype να τα πούμε εκεί. Το θέμα σηκώνει πολύ συζήτηση. Εγώ απλά θα σου πω πως όποιος και να διαβάσει όλα τα εδώ γραφόμενα απλά θα πει οτι έχω εγώ δίκιο και πως εσύ προσβάλεις. Αν έχεις απωθημένα άνοιξε ξεχωριστό νήμα ή στείλε μου pm. Μπήκα με χαρά μετά απο καιρό να διαβάσω την πρόοδο του Λάζαρου και βλέπω του λες να πάει στα τσακίδια. Μίλησες άσχημα και δεν μου άρεσε και κόσμια το σχολίασα. Εσύ απάντησες με υπαινιγμούς για γιατρούς γεύματα και άλλα πολλά και με ειρωνεύτηκες και με προσέλαβες ενώ εγώ όχι. 2 στα 2 λοιπόν. Μετά το χοντραίνεις και μιλάς ακόμη πιο άσχημα όταν διατηρώ ενα σχετικά ήπιο κλίμα. Τώρα μιλάς για φατρίες και άλλα. Όπως λοιπόν εσύ μπορείς να ισχυρίζεσαι οτι προμοτάρω τον Μ.Γ, έτσι και εγώ μπορώ να λέω πως τον σαμποτάρεις, όντας εντελοδόχος ανταγωνιστή του. Δεν μπαίνω στην διαδικασία αυτή. Έχεις λυσάξει οτι τον προμοτάρω όταν εγώ μπαίνω ελάχιστα και γράφω σε διάφορα ποστ όπως και σε θέματα που με ενδιαφέρουν με αποτελέσματα του εν λόγω γιατρού γιατί με ενδιαφέρει συνεργασία μαζί του. Φίλε μου, δεν προμοτάρω κανέναν κατάλαβε το, δεν τον γνωρίζω καν προσωπικά τον άνθρωπο, δεν έχω όφελος και στο κάτω κάτω με την κατάσταση στην εργασία ίσως να μην μπορέσω στο τέλος να κάνω και τίποτα ποτέ. Πίστευε οτι θες, θα σου πρότεινα όμως να μιλάς κόσμια στα μέλη του φόρουμ και να μην νευριάζεις έτσι. Όλα αυτά θα ήταν καλύτερα να τα συζητήσουμε και μέσω φωνής γιατί έχω πολλά να σου πω και εσύ εμένα. Αντί να διασκεδάζεις εντυπώσεις με μεμονωμένα quotations, σκέψου πως έπραξες απόψε και πες μου αν θεωρείς πως εισαι ενας mod που σέβεται του κανόνες ενός φόρουμ. Στα λόγια σου βρίσκω εμπάθεια προς εμένα (μελλοντικός ίσως πελάτης), και προς όλους τους ασθενείς του Μιχάλη Γεωργίου και αυτό σίγουρα δημιουργεί πολλές απορίες σε πολλούς εδώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Λοιπόν, επειδή βλέπω φοβάσαι να μου στείλεις τηλ, αμα θές στείλε μου skype να τα πούμε εκεί. Το θέμα σηκώνει πολύ συζήτηση. Εγώ απλά θα σου πω πως όποιος και να διαβάσει όλα τα εδώ γραφόμενα απλά θα πει οτι έχω εγώ δίκιο και πως εσύ προσβάλεις.

Δεν "φοβάμε" , το στοιχεία μου δεν τα δείνω έτσι απλά... και ειδικά σε άτομα σαν εσένα.


danceworld_2001 είπε:
Μπήκα με χαρά μετά απο καιρό να διαβάσω την πρόοδο του Λάζαρου και βλέπω του λες να πάει στα τσακίδια. Μίλησες άσχημα και δεν μου άρεσε και κόσμια το σχολίασα. Εσύ απάντησες με υπαινιγμούς για γιατρούς γεύματα και άλλα πολλά και με ειρωνεύτηκες και με προσέλαβες ενώ εγώ όχι. 2 στα 2 λοιπόν. Μετά το χοντραίνεις και μιλάς ακόμη πιο άσχημα όταν διατηρώ ενα σχετικά ήπιο κλίμα. Τώρα μιλάς για φατρίες και άλλα.


Να σχολίαζες μόνο το αποτέλσμά του, το τι του είπα εγώ θα το είπα για κάποιο λόγο, και δεν σε αφορά. Όταν έχουν γίνει τόσα με εσάς, και σας δίνουμε ακόμα το λόγο να γράψετε και να εκφραστείτε, βγένει ο άλλος μετά απο 3 μήνες λες και μας κάνει χάρη που ξαναήρθε και αφήνωντας υποννοούμενα για την αξιοπιστία του φόρουμ. He asked for it.


danceworld_2001 είπε:
Όπως λοιπόν εσύ μπορείς να ισχυρίζεσαι οτι προμοτάρω τον Μ.Γ, έτσι και εγώ μπορώ να λέω πως τον σαμποτάρεις, όντας εντελοδόχος ανταγωνιστή του. Δεν μπαίνω στην διαδικασία αυτή. Έχεις λυσάξει οτι τον προμοτάρω όταν εγώ μπαίνω ελάχιστα και γράφω σε διάφορα ποστ όπως και σε θέματα που με ενδιαφέρουν με αποτελέσματα του εν λόγω γιατρού γιατί με ενδιαφέρει συνεργασία μαζί του. Φίλε μου, δεν προμοτάρω κανέναν κατάλαβε το, δεν τον γνωρίζω καν προσωπικά τον άνθρωπο, δεν έχω όφελος και στο κάτω κάτω με την κατάσταση στην εργασία ίσως να μην μπορέσω στο τέλος να κάνω και τίποτα ποτέ.

Εσύ το άρχισες το θεματάκι, αν κοίταζες εχθές την δουλειά σου και δεν μίλαγες δεν θα γινοταν τίποτα. You asked for it too.


danceworld_2001 είπε:
Όλα αυτά θα ήταν καλύτερα να τα συζητήσουμε και μέσω φωνής γιατί έχω πολλά να σου πω και εσύ εμένα. Αντί να διασκεδάζεις εντυπώσεις με μεμονωμένα quotations, σκέψου πως έπραξες απόψε και πες μου αν θεωρείς πως εισαι ενας mod που σέβεται του κανόνες ενός φόρουμ. Στα λόγια σου βρίσκω εμπάθεια προς εμένα (μελλοντικός ίσως πελάτης), και προς όλους τους ασθενείς του Μιχάλη Γεωργίου και αυτό σίγουρα δημιουργεί πολλές απορίες σε πολλούς εδώ.

Σέβομαι όταν πρέπει και όσους πρέπει να σεβαστώ.

Αυτό δηλαδή είναι το ατομικό μου συμφέρον? Να ρίξω λάσπη στον γιατρό σου? Πως όμως έχω συμφέρον από κάτι τέτοιο? Μήπως τα έχω κάνει πλακάκια με άλλη κλινική? Αν ναι να σου θυμήσω πως επεμβαίνω πάντα δίνωντας ip όταν βλέπω κάτι ύποπτο για όλες τις κλινικές σε Ελλάδα / Κύπρο που είναι ενεργές στο φόρουμ?

Σου είναι αδύνατο να καταλάβεις τους κανονισμούς τις κατηγορίας "Μεταμόσχευση". Φράσεις όπως "μπορεί να είμαι μελλοντικός γιατρός του τάδε χ γιατρού" δεν μπορείς να λες.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Αγαπητέ mod, δυστυχώς δεν έχεις την επάρκεια για την θέση που προσπαθείς να καλύψεις, αλλά η προσπάθεια και μόνο αρκεί οπότε μπράβο σου. Θα βάλω ενα επίλογο λέγοντας ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου. Θα ήθελα επίσης να σου ξεκαθαρίσω οτί πότε δεν απείλησα εσένα ή κανέναν με μηνύσεις. Απλά τόνισα πως οι υπαινιγμοί σου θα μπορούσαν να εγείρουν μια τέτοια πράξη. Τώρα αν φοβάσαι ή οχι ειναι άλλη υπόθεση, αλλά θα μπορούσες να συζητήσεις έστω μέσω skype. Είμαι μήπως φυλακόβιος και λές άτομα σαν εμένα? Τα he asked for it and i asked for it απλά δείχνουν μια παιδική στάση και μια παιδική απάντηση. Στον γιατρό μου δεν έριξες λάσπη, ακόμη δεν έχω γιατρό για να λές γιατρό μου. Και σε έχω συγχαρεί όταν έχεις αποκαλύψει σκευωρίες, και με τον ίδιο τρόπο θα σε επιπλήξω όταν δεν επιτρέπεις την ορθή ενημέρωση συγκεκριμένων ατόμων που έχουν πάει σε συγκεκριμένο γιατρό. Τους κανονισμούς τους αντιλαμβάνομαι, όμως εχθές αν θυμάσαι καλά έγραψα στον Λάζαρα καλή επιτυχία και πως δεν μου άρεσε ο τρόπος που του μίλησες. Εσύ το μετέτρεψες σε προσωπική βεντέτα δίχως να υπάρχει απο εμένα παραβατική συμπεριφορά αναφορικά με τους κανονισμούς του φόρουμ. Ωστόσο αν και πάλι δεν καλύπτεσαι μπορείς απλά να με μπανάρεις αν σου την σπάω, κανείς δεν θα σε κατηγορήσει. Όμως κατάφερες καλά να φοβίσεις τον κόσμο, εξού και τα μηδέν σχόλια στο ποστ αυτό. Μην είσαι επιθετικός στο ξαναλέω, και μην συνεχίζεις την καραμέλα οτι προμοτάρω και έχω κλίκες γιατί δεν ασχολούμαι με τίποτα περισσότερα στο φόρουμ αυτό απο το να ενημερώνομαι και να ποστάρω σε αρκετές ενότητες ιδίως με φίνα για να πληροφορήσω, ή να δω αποτελέσματα μεταμοσχεύσεων. Άλλωστε τα προσωπικά μας μηνύματα τα διαβάζετε όποτε θέλετε οπότε θα έχεις δει και αν στέλνω και που και τι λέω.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Αγαπητέ mod, δυστυχώς δεν έχεις την επάρκεια για την θέση που προσπαθείς να καλύψεις

Τώρα ήταν η σειρά σου να με βάλεις στην θέση μου. :sleep:


danceworld_2001 είπε:
Και σε έχω συγχαρεί όταν έχεις αποκαλύψει σκευωρίες, και με τον ίδιο τρόπο θα σε επιπλήξω όταν δεν επιτρέπεις την ορθή ενημέρωση συγκεκριμένων ατόμων που έχουν πάει σε συγκεκριμένο γιατρό.

Απαγόρευσα εγώ σε κανέναν που έχει πάει στην συγκεκριμένη κλινική να μιλήσει?


danceworld_2001 είπε:
Ωστόσο αν και πάλι δεν καλύπτεσαι μπορείς απλά να με μπανάρεις αν σου την σπάω, κανείς δεν θα σε κατηγορήσει.

Το κάθε πράγμα στην ώρα του.


danceworld_2001 είπε:
Όμως κατάφερες καλά να φοβίσεις τον κόσμο, εξού και τα μηδέν σχόλια στο ποστ αυτό.

Ο κόσμος δεν φοβάτε, απλά απαξιεί.


danceworld_2001 είπε:
Άλλωστε τα προσωπικά μας μηνύματα τα διαβάζετε όποτε θέλετε οπότε θα έχεις δει και αν στέλνω και που και τι λέω.

Επειδή βλέπω που το πας πάλι, θα απαντήσω όπως είχα απαντήσει και στον Lazaro στο δικό σου thread όταν είχε αρχίσει και αυτός αστειάκια για το γνωστό θέμα με τα pm.. “Αν μπορούσα να δω τα pm σου να σε σίγουρος ότι θα το είχα ήδη κάνει”.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Δεν αποσκοπώ να βάλω κανέναν στην θέση του όυτε να κάνω διαμάχες. Άμεσα δεν απαγόρευεσες, έμμεσα όμως παρακώλυσες την προσπάθεια τους για ενημέρωση. Άντε με το καλό να με μπανιάρεις γιατί έπιασαν και ζέστες. Δεν ζώ και αναπνέω σε ενα φόρουμ οπότε δεν θα μου κάνει και καμία αίσθηση ούτε θα λείψω σε κανέναν. Ο κόσμος φοβάται αλλά μέσα του ξέρει. Και δεν το πάω πουθενά με τα πμ, θυμάσαι τι είχε γίνει και ο admin θυμάσαι τι είχε παραδεχτεί. Ίσως εσύ δεν μπορείς, αυτό όμως μπορεί να στα δώσει.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

danceworld_2001 είπε:
Δεν αποσκοπώ να βάλω κανέναν στην θέση του όυτε να κάνω διαμάχες. Άμεσα δεν απαγόρευεσες, έμμεσα όμως παρακώλυσες την προσπάθεια τους για ενημέρωση. Άντε με το καλό να με μπανιάρεις γιατί έπιασαν και ζέστες. Δεν ζώ και αναπνέω σε ενα φόρουμ οπότε δεν θα μου κάνει και καμία αίσθηση ούτε θα λείψω σε κανέναν. Ο κόσμος φοβάται αλλά μέσα του ξέρει. Και δεν το πάω πουθενά με τα πμ, θυμάσαι τι είχε γίνει και ο admin θυμάσαι τι είχε παραδεχτεί. Ίσως εσύ δεν μπορείς, αυτό όμως μπορεί να στα δώσει.

Αν εννοείς για τον lazaro συγκεκριμένα, αυτός άφησε υπονοούμενα για την αξιοπιστία του φόρουμ. Αν δε το έγραφε αυτό εννοείτε ότι δεν θα έλεγα τίποτα.
Ναι εμείς είμαστε Nerds εδώ στο φόρουμ, και εσύ είσαι free spirit.
O admin παραδέχτηκε ναι, στο μήνυμά σου όμως προηγουμένως χρησιμοποίησες πλυθηντικό.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Λάζαρε φαίνεται οτι η κατάσταση σου έχει βελτιωθεί αρκετά, αλλα είναι νωρίς ακόμα θα δούμε στο 12μηνο.
Εμένα πάντως ρε φίλε αυτό το αποτέλεσμα με το χέρι στην καρδιά δεν θα με ικανοποιούσε (μιλάω μόνο για εμένα), ελπίζω για εσένα να είναι αρκετό.
Εύχομαι τα καλύτερα για τους επόμενους μήνες.

;)
 

koskar

Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Soralteno είπε:
Λάζαρε φαίνεται οτι η κατάσταση σου έχει βελτιωθεί αρκετά, αλλα είναι νωρίς ακόμα θα δούμε στο 12μηνο.
Εμένα πάντως ρε φίλε αυτό το αποτέλεσμα με το χέρι στην καρδιά δεν θα με ικανοποιούσε (μιλάω μόνο για εμένα), ελπίζω για εσένα να είναι αρκετό.
Εύχομαι τα καλύτερα για τους επόμενους μήνες.
Το μεγάλο μπαπ θα γίνει μετα τον 4 μήνα.
Λάζαρε θα βοηθούσε εάν ειχες ένα συγκριτικό πριν και μετά. Θεωρω την μέρχι τωρα εικόνα τπ αρκετά καλή και πολλά υποσχόμενη.
 

son

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Λαζαρε γεια σου και καλή επιτυχία σου εύχομαι. Δεν έχω κάνει μεταμόσχευση αλλά επειδή βρίσκομαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση που ήσουν (ηλικία, νοργουντ, κλπ) θα ήθελα να είχαμε μια επικοινωνία για να μου πεις μερικά πράγματα . Αν θέλεις να μιλήσουμε στο τοπικ σου ή να σου δώσω το τηλ μου ή κάποιο προσωπικό μην όπως θες.
Ευχαριστώ
 
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Soralteno είπε:
Λάζαρε φαίνεται οτι η κατάσταση σου έχει βελτιωθεί αρκετά, αλλα είναι νωρίς ακόμα θα δούμε στο 12μηνο.
Εμένα πάντως ρε φίλε αυτό το αποτέλεσμα με το χέρι στην καρδιά δεν θα με ικανοποιούσε (μιλάω μόνο για εμένα), ελπίζω για εσένα να είναι αρκετό.
Εύχομαι τα καλύτερα για τους επόμενους μήνες.

;)

Τι εννοεις ρε φίλε όμως?Ποιο αποτέλεσμα?Αυτό που έχει στο 3μηνο ή αυτό που φαντάζεσαι ότι θα έχει στο 12μηνο?Α και πάντα με το χέρι στην καρδιά :)
 
Μπλουζα