Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές σας

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

marmaromenos είπε:
Τι εννοεις ρε φίλε όμως?Ποιο αποτέλεσμα?Αυτό που έχει στο 3μηνο ή αυτό που φαντάζεσαι ότι θα έχει στο 12μηνο?Α και πάντα με το χέρι στην καρδιά :)

Για τώρα μιλάω φίλε μου. Δεν φαντάζομαι τίποτα για το δωδεκάμηνο, απλά υποθέτω οτι τα πράγματα θα βελτιωθούν και άλλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Soralteno είπε:
Για τώρα μιλάω φίλε μου. Δεν φαντάζομαι τίποτα για το δωδεκάμηνο, απλά υποθέτω οτι τα πράγματα θα βελτιωθούν και άλλο.

Απλα δεν μπορεις να μιλας για αποτελεσμα μεταμοσχευσης στον 3ο μηνα γιατι το τελικο αποτελεσμα στο 12μηνο δεν εχει καμια σχεση με αυτο που βλεπεις στο 3μηνο.
Εκτος αν εσύ το λες για κάποιο άλλο λόγο που όμως δεν μπορώ να καταλάβω αλλά θα ήθελα πολυ να μου εξηγήσεις. Πχ μιλάς για τα αποτελέσματα μεταμόσχευσης γενικά ή απλά δεν ήξερες πότε βγαίνουν τα μεταμοσχευμένα μαλλιά ή μήπως νιώθεις την ανάγκη να πικάρεις κάποιον που τα έχωσε χοντρά σε περίοδο κρίσης
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

marmaromenos είπε:
Απλα δεν μπορεις να μιλας για αποτελεσμα μεταμοσχευσης στον 3ο μηνα γιατι το τελικο αποτελεσμα στο 12μηνο δεν εχει καμια σχεση με αυτο που βλεπεις στο 3μηνο.
Εκτος αν εσύ το λες για κάποιο άλλο λόγο που όμως δεν μπορώ να καταλάβω αλλά θα ήθελα πολυ να μου εξηγήσεις. Πχ μιλάς για τα αποτελέσματα μεταμόσχευσης γενικά ή απλά δεν ήξερες πότε βγαίνουν τα μεταμοσχευμένα μαλλιά ή μήπως νιώθεις την ανάγκη να πικάρεις κάποιον που τα έχωσε χοντρά σε περίοδο κρίσης

Καταλαβαίνω τι θές να πείς, οπότε ας συμφωνήσουμε στο οτι διαφωνούμε.

:)
 
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Soralteno είπε:
Καταλαβαίνω τι θές να πείς, οπότε ας συμφωνήσουμε στο οτι διαφωνούμε.

:)

βασικα εγω δεν θέλω να πω κάτι,απλά μου έκανε εντύπωση αυτό που λες για αυτό ρώτησα.Δεν πειράζει όμως, καλή καρδιά φίλε μου
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Μεταμόσχευση στο εξωτερικό, θα ήθελα τις συμβουλές

Λαζαρε εγω θα κρινω το αποτελεσμα με βαση την κατασταση της επιδερμιδας,που μου φανηκε μια χαρα,πεντακαθαρη,χωρις κυστες η σπυρακια και κοκκινιλες.Οσον αφορα την τριχοφυια θα ειναι στα ορια του αστειου να κανουμε και να κανεις οποιαδηποτε κριση αυτη τη στιγμη γιατι ειναι εντελως προωρο και οπως ειχαμε πει με τον koskar στο νημα του vinnie οι φωτο μεχρι το εξαμηνο μονο ενημερωτικα εχουν λογο και σε καμμια περιπτωση δεν μπορει να βγει το παραμικρο συμπερασμα για το τελικο αποτελεσμα.Οποτε ευχομαι καλη συνεχεια που θα χεις μπολικη απ οτι φανταζομαι και ευχαριστουμε για την εννημερωση στο αρχικο αυτο σταδιο.
 
Μπλουζα