Μεταμοσχευση στην LP Clinic - 13/11/2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Οντως ηταν μια ψηλη θεαρα μια γλυκια κι ευχαριστη νοτα κατα τη διαρκεια της μιας εκ των δυο συνεδριων! Καταλαβατε ποια εννοω? Που να χαθηκε αυτο το πλασμα? Να συμμετεχει ακομα στις επεμβασεις της αθηναικης βεκρικης (και οχι νεκρικης για τα τριχοθυλακια) κλινικης? Η οχι? Ιδου το καιριο ερωτημα!
Φιλε Χριστόφορε γιατί δεν ξαναπας μια βόλτα στην κλινικη του hilton για consultation ή για κανα prp μήπως και την πετυχεις καπου εκει ή ακομα και να βρεις καποια αλλη που να σου αρεσει καλυτερα απο τα μοντελα του Β. ; μη ξεχασεις ομως να εχεις μαζι σου ετοιμο ραβασακι με το κινητο σου και το ονομα σου.... :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

kardinalios

Well-Known Member
Φιλε kardinalie, σου διαφευγει μια σημαντικοτατη λεπτομερεια...

Μα εχει παει ηδη στην AHC ο (φιλτατος και χιλιοταλαιπωρημενος) Χριστοφορος.
Τα ιδια σκ@τ@ εγιναν. Μαλιστα εκανε και διπλη συνεδρια σε αυτους (τρομαρα τους!!!). Και αυτοι τον "περιποιηθηκαν" καλα.

ΥΓ Βεβαια σε κατι υπερειχε η κλινικη του Βεκρη απο την DHI...συμφωνα με τα λεγομενα του Χριστοφορου, εχει καλα "γκομεν@κι@" ο Βεκρης...μαλιστα ερωτευτηκε μια απο αυτες...του εκανε ωραια κοπλιμεντα...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΩΔΗΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ.:D:D:D
Δεν το ήξερα φίλε @tol . Μου είχε διαφύγει . Φίλε @Xristoforaz είσαι και γαμω τα παιδιά αλλά στις επιλογές σου για μ.μ δεν τα έχεις παει καλά . Καλή η πλάκα , καλό το φλερτ αλλά έχεις κάνει τόσα χειρουργεία , έχεις ταλαιπωρηθεί και έχεις δώσει και ένα σωρό χρήματα και η εικόνα σου είναι πολύ μέτρια . Αν θες να ασχοληθείς με το θέμα μαλλιά άσε τα καμακια και τα γαλανά μάτια όπως και τους Έλληνες γιατρούς που ξαφνικά σε μια συνεδρία θα κάνουν ό,τι δεν έκαναν σε 3 και κάνε ένα σοβαρό consultation . Διαφορετικά άσε το θέμα μαλλιά και ασχολησου με αυτό που σου αρέσει πολύ κατά πως φαίνεται , με τις γυναίκες . Είμαι σίγουρος ότι εκεί θα τα λες τόσο ωραία που σίγουρα θα έχεις πολλαπλές επιτυχίες με πολλά η λίγα μαλλιά ...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν το ήξερα φίλε @tol . Μου είχε διαφύγει . Φίλε @Xristoforaz είσαι και γαμω τα παιδιά αλλά στις επιλογές σου για μ.μ δεν τα έχεις παει καλά . Καλή η πλάκα , καλό το φλερτ αλλά έχεις κάνει τόσα χειρουργεία , έχεις ταλαιπωρηθεί και έχεις δώσει και ένα σωρό χρήματα και η εικόνα σου είναι πολύ μέτρια . Αν θες να ασχοληθείς με το θέμα μαλλιά άσε τα καμακια και τα γαλανά μάτια όπως και τους Έλληνες γιατρούς που ξαφνικά σε μια συνεδρία θα κάνουν ό,τι δεν έκαναν σε 3 και κάνε ένα σοβαρό consultation . Διαφορετικά άσε το θέμα μαλλιά και ασχολησου με αυτό που σου αρέσει πολύ κατά πως φαίνεται , με τις γυναίκες . Είμαι σίγουρος ότι εκεί θα τα λες τόσο ωραία που σίγουρα θα έχεις πολλαπλές επιτυχίες με πολλά η λίγα μαλλιά ...
Τις τρεις ωραιες υπαρξεις της ahc της ανεφερα με συναισθημα, ετσι για να ευθυμησουμε! Η αγαπη μου ειναι μια συγκεκριμενη κοπελα(Αθηνά, συνονοματη της γιαγιας μου) κι αυτο δεν αλλαζει!
Σκεφτομαι την κλινικη του κ.Βεκρη ξανα οχι για τους λογους που εγραψε χαριτολογωντας και πειραζοντας με ο manly man αλλα επειδη εγραψε ο Δημητριος πως το κοστος επεσε σε 2.500 ευρω τα 2500 grafts!
Οποτε με δυο συνεδριες ξανα σε κλινικη του κυριου Βεκρη (5 συνεδριες συνολικα μαζι με τις δυο πρωτες στην ahc και τη μια στην lp) μαλλον θα λυσω οριστικα το προβλημα μου!
Πρεπει να μαζεψω λοιπον τα 2,5 χιλιαρικα και να μεταβω ξανα προς του Βεκρη τις υπαλληλους! Μου απαλυναν τον πονο για Μαιρα διοτι ημουν κολλημενος τοτε με αυτην! Τωρα ομως στοχευουμε στον πληρη αφανισμο του προβληματος! Και θα το σκεφτω σοβαρα για το που θα παω για μεταμοσχευση εκ νεου!
Δεν αρκει λες μια συνεδρια ακομα (αυτη που στην ουσια μου "χρωσταει") στον κυριο Παπανικολαου? Οποτε ή ξανα Βεκρης ή τιποτα αλλο και μενουμε ως εχουμε! Οψομεθα!

Υστερογραφο: παντως ο κυριος Παπανικολαου μπορει να επανορθωσει, μην το δενουμε σκοινι κορδονι οτι κατεθεσε τα οπλα με εμενα το περιστατικο του!

Ο φιλος που εκανε τρεις συνεδριες εκει και τον ειδαμε στο βιντεο, ειναι υπερευχαριστημενος απ τον κυριο Παπανικολαου διοτι βρισκοταν σε norwood 6...οποτε σημασια δεν εχει η δικη μας γνωμη αλλα του ασθενους..αυτα, για να λεγεται-γραφεται η αληθεια ΟΛΟΚΛΗΡΗ!
 

Georgie

Well-Known Member
Τις τρεις ωραιες υπαρξεις της ahc της ανεφερα με συναισθημα, ετσι για να ευθυμησουμε! Η αγαπη μου ειναι μια συγκεκριμενη κοπελα(Αθηνά, συνονοματη της γιαγιας μου) κι αυτο δεν αλλαζει!
Σκεφτομαι την κλινικη του κ.Βεκρη ξανα οχι για τους λογους που εγραψε χαριτολογωντας και πειραζοντας με ο manly man αλλα επειδη εγραψε ο Δημητριος πως το κοστος επεσε σε 2.500 ευρω τα 2500 grafts!
Οποτε με δυο συνεδριες ξανα σε κλινικη του κυριου Βεκρη (5 συνεδριες συνολικα μαζι με τις δυο πρωτες στην ahc και τη μια στην lp) μαλλον θα λυσω οριστικα το προβλημα μου!
Πρεπει να μαζεψω λοιπον τα 2,5 χιλιαρικα και να μεταβω ξανα προς του Βεκρη τις υπαλληλους! Μου απαλυναν τον πονο για Μαιρα διοτι ημουν κολλημενος τοτε με αυτην! Τωρα ομως στοχευουμε στον πληρη αφανισμο του προβληματος! Και θα το σκεφτω σοβαρα για το που θα παω για μεταμοσχευση εκ νεου!
Δεν αρκει λες μια συνεδρια ακομα (αυτη που στην ουσια μου "χρωσταει") στον κυριο Παπανικολαου? Οποτε ή ξανα Βεκρης ή τιποτα αλλο και μενουμε ως εχουμε! Οψομεθα!

Υστερογραφο: παντως ο κυριος Παπανικολαου μπορει να επανορθωσει, μην το δενουμε σκοινι κορδονι οτι κατεθεσε τα οπλα με εμενα το περιστατικο του!

Ο φιλος που εκανε τρεις συνεδριες εκει και τον ειδαμε στο βιντεο, ειναι υπερευχαριστημενος απ τον κυριο Παπανικολαου διοτι βρισκοταν σε norwood 6...οποτε σημασια δεν εχει η δικη μας γνωμη αλλα του ασθενους..αυτα, για να λεγεται-γραφεται η αληθεια ΟΛΟΚΛΗΡΗ!
Χριστοφορε εισαι Star.
Δε θα κανεις φαλάκρα ποτε .
Το πιστεύω !
 

aeratos28

Just aeratos
Χριστοφορε...
Τα κύριος Παπανικολάου και τα κύριος Βεκρης,άστα στην άκρη..είσαι εκτός τόπου και χρόνου να ξέρεις.δεν το λέω με ειρωνία για τσακωμό.να πας να σου βγάλουν 2500 τριχοθυλάκια από πού?έχεις δει τη δοτρια σου?οριακά τελειωμένη θα την έλεγα..αν βγάλεις τόσα μετά θα μπαίνεις εδώ για να ρωτάς τι να κάνεις να γεμίσεις τρίχες τη δοτρια και όχι την ληπτρια ..κωλοτριχες θα βγάλεις και θα μεταμοσχεύσεις στην δοτρια.δρς λίγο σοβαρά την κατάσταση γιατί η προχειρότητα και η ασχετοσύνη σου είναι σε ανώτατο level.δεν το λέω για βαβούρα,το λέω γιατί ισχύει και μήπως πάρεις στα σοβαρά λίγο το όλο θέμα και έχεις ένα κάποιο αποτέλεσμα στο τέλος.
 

kardinalios

Well-Known Member
Εγώ για αρχή Χριστοφορε θα πήγαινα σε μια κλινική σοβαρά να κάνω ένα ολοκληρωμένο consultation . Ο κύριος Αναστασάκης φαίνεται ότι κάνει τη δουλειά αυτή στην Ελλάδα . Μέτρηση δοτριας , χαρακτηριστικά τρίχας , επιφάνεια προς κάλυψη , density επιφάνειας προς κάλυψη . Πρέπει να δεις το πρόβλημα σου συνολικά και να εξετάσεις αν αξίζει να συνεχίσεις να ασχολείσαι . Έχεις σπαταλήσει πολύ χρόνο και πολλά χρήματα . Έχεις χειρουργηθεί ήδη 2 φορές . Η δοτρια σου είναι πολύ αδύναμη ... Αντιμετώπισε το πρόβλημα σου με σοβαρότητα .. Κανένας Βεκρης , κανένας Αναστασάκης , κανένας Lorenzo και κανένας Erdogan δεν είναι μάγοι .. Πρέπει επιτέλους να δεις τι έχει να δώσει ακόμα η δοτρια και αν μπορεί να υποστηρίξει αυτό που θέλεις να κάνεις . Μην μπεις για τόσο μεγάλες συνεδρίες χωρίς να εξετάσεις αυτό που σου λέω γιατί κινδυνεύεις άμεσα να μην έχεις μαλλιά ούτε στη ληπτρια ούτε στη δοτρια ...
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Εγώ για αρχή Χριστοφορε θα πήγαινα σε μια κλινική σοβαρά να κάνω ένα ολοκληρωμένο consultation . Ο κύριος Αναστασάκης φαίνεται ότι κάνει τη δουλειά αυτή στην Ελλάδα . Μέτρηση δοτριας , χαρακτηριστικά τρίχας , επιφάνεια προς κάλυψη , density επιφάνειας προς κάλυψη . Πρέπει να δεις το πρόβλημα σου συνολικά και να εξετάσεις αν αξίζει να συνεχίσεις να ασχολείσαι . Έχεις σπαταλήσει πολύ χρόνο και πολλά χρήματα . Έχεις χειρουργηθεί ήδη 2 φορές . Η δοτρια σου είναι πολύ αδύναμη ... Αντιμετώπισε το πρόβλημα σου με σοβαρότητα .. Κανένας Βεκρης , κανένας Αναστασάκης , κανένας Lorenzo και κανένας Erdogan δεν είναι μάγοι .. Πρέπει επιτέλους να δεις τι έχει να δώσει ακόμα η δοτρια και αν μπορεί να υποστηρίξει αυτό που θέλεις να κάνεις . Μην μπεις για τόσο μεγάλες συνεδρίες χωρίς να εξετάσεις αυτό που σου λέω γιατί κινδυνεύεις άμεσα να μην έχεις μαλλιά ούτε στη ληπτρια ούτε στη δοτρια ...
Καλα ο κυριος Αναστασακης ειναι ειλικρινης. Δε θα εβαζε ποτε σε χειρουργειο ανθρωπο γνωριζοντας οτι θα του αφανισει τελειως τη δοτρια! Αφου εχει απορριψει πολλες περιπτωσεις επειτα απο consultations!
Επομενως δεν ειναι εκμεταλλευτης, κοιταει πρωτα το συμφερον του ασθενη! Αλλο πραγμα το να μπαινει εδω και να παρουσιαζει τις δουλειες του! Αυτο ειναι θετικοτατο και επρεπε να γινεται απο πολλους συνΕλληνες συναδελφους του!
Επισης για αυτο εβαλα τις φωτογραφιες απο την lp τις προσφατες! Προς εκτιμηση της καταστασεως απο ιατρους και ασθενεις!
Ο κυριος Αναστασακης δε γραφει ποτε στο νημα μου. Αντιπροσωπος της κυπριακης κλινικης εγραψε οτι δεν εχω καλη δοτρια!
Τα 2500 γκραφτς που ζητησα μαγικα να τοποθετηθουν απ τη δοτρια στη ληπτρια δε σημαινει οτι θα ειναι ολα απ τη δοτρια!
Υπαρχει και η δυνατοτητα απο ορισμενες κλινικες για BHR...δηλαδη 1500 απο δοτρια κεφαλιου, 500 απο γενια και 500 απο στηθος!
Ακομα και οι γατοτριχες του λαιμου μπορουν να μεταμοσχευθουνε κι ας μην ειναι "καλες" τριχες..το γεμισμα ειν αυτο που στην ουσια μετραει!
Εσυ τι πιστευεις? Δεν ειναι ενδεδειγμενη λυση να παρθουν μοσχευματα και απο αλλες περιοχες του σωματος?
 

kardinalios

Well-Known Member
Καλα ο κυριος Αναστασακης ειναι ειλικρινης. Δε θα εβαζε ποτε σε χειρουργειο ανθρωπο γνωριζοντας οτι θα του αφανισει τελειως τη δοτρια! Αφου εχει απορριψει πολλες περιπτωσεις επειτα απο consultations!
Επομενως δεν ειναι εκμεταλλευτης, κοιταει πρωτα το συμφερον του ασθενη! Αλλο πραγμα το να μπαινει εδω και να παρουσιαζει τις δουλειες του! Αυτο ειναι θετικοτατο και επρεπε να γινεται απο πολλους συνΕλληνες συναδελφους του!
Επισης για αυτο εβαλα τις φωτογραφιες απο την lp τις προσφατες! Προς εκτιμηση της καταστασεως απο ιατρους και ασθενεις!
Ο κυριος Αναστασακης δε γραφει ποτε στο νημα μου. Αντιπροσωπος της κυπριακης κλινικης εγραψε οτι δεν εχω καλη δοτρια!
Τα 2500 γκραφτς που ζητησα μαγικα να τοποθετηθουν απ τη δοτρια στη ληπτρια δε σημαινει οτι θα ειναι ολα απ τη δοτρια!
Υπαρχει και η δυνατοτητα απο ορισμενες κλινικες για BHR...δηλαδη 1500 απο δοτρια κεφαλιου, 500 απο γενια και 500 απο στηθος!
Ακομα και οι γατοτριχες του λαιμου μπορουν να μεταμοσχευθουνε κι ας μην ειναι "καλες" τριχες..το γεμισμα ειν αυτο που στην ουσια μετραει!
Εσυ τι πιστευεις? Δεν ειναι ενδεδειγμενη λυση να παρθουν μοσχευματα και απο αλλες περιοχες του σωματος?
Σίγουρα είναι μια λύση και αυτή . Δεν ξέρω αν υπάρχουν κλινικές στην Ελλάδα που προσφέρουν αυτή την υπηρεσία . Σε κάθε περίπτωση όμως βλέπεις το δέντρο και χανεις το δάσος Χριστοφορε . Από τα γένια θα πάρεις λιγες τρίχες οι οποίες δεν προσφέρουν και την κάλυψη που προσφέρουν οι τρίχες από τα μαλλιά . Πρέπει να κάνεις ένα consultation και να δεις τι έχει να δώσει η δοτρια . Πρέπει να δεις αν αξίζει να ασχοληθείς . Προφανώς και είναι τα μούσια μια κάποια λύση , βοηθητική όμως ..
Αντιμετώπισε το θέμα σοβαρά , είναι κρίμα έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ ..
 

aeratos28

Just aeratos
Xριστοφορε οι τρίχες από το σώμα είναι τρίχες οι οποίες έχουν πολύ μικρή επιτυχία.απο αυτές που θα βάλεις συνήθως το 50% είναι το μέγιστο που θα επιβιώσουν.εκει που είναι καλά είναι.στο σώμα.στο κεφάλι δεν..
επισης και η εικόνα τους δεν είναι για να είναι στο κεφάλι.αν παρόλαυτα θέλεις ίσως είναι το μόνο σημείο από όπου μπορείς να πάρεις.που αυτό σημαίνει σίγουρα αλλα 2 χειρουργεια μεγάλα ,αρκετό χρήμα και υπομονή για να δεις φυτρωμενα κάνα 2000 grafts από το σώμα.δεν είναι απλό το bhr.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Στα φρύδια την έφτασες την πρόσθια γραμμή Christopher.
Ναι το ειχα ζητησει απ τον κυριο Παπανικολαου και ικανοποιησε το αιτημα μου, παροτι δε συμφωνουσε με αυτο(το ονομαζε εφηβικη χερλαιν, καπως ετσι)! Επισης ηθελα και λιγο γεμισμα στις γωνιες (πως λεγονται στα αγγλικα? εσεις τα γνωριζετε καλυτερα)...εκει στο υψος των κροταφων για να γινω πιο περιγραφικος..θα ισχυριστουν πολλοι οτι δε γινεται αλλα συμφωνα με το διαγραμμα που μου χε αποστειλει ενας αντιπροσωπος του κυριου Μπισανγκα ειχα καταλαβει οτι γινεται!
 

tasos33

Well-Known Member
Η αληθεια ειναι οτι ο ιδιος φωναζα στη μητερα μου..η μητερα μου απλα μια ερωτηση εκανε...χαχαχα! Αρα με τετοιες αλητηριες συμπεριφορες τι Λορεντζο να αξιζω! Παμε στο ζουμι..δεν επιθυμω μεταμοσχευσεις σε Λορεντζους και μεγαλεια! Κάποιος ανεφερε οτι αποκλειεται να παρω αποτελεσμα ibarumah! Γιατι ομως προδικαζουμε το αποτελεσμα? Με μια καλη προσφορα απ το γιατρο κι επειτα απ τα πολλα ποστς στο τουτο νημα! επιβαλλεται ο γιατρος (κι απο πλευρας ηθικης κι απο πλευρας πεισματος κι αποδειξης της πραγματικης του αξιας!) να εντυπωσιασει απαντες και να φτασει την περιπτωση μου στα επιπεδα ibarumah με μια συνεδρια που απεμεινε! Αν καποιοι συμφορουμιτες θεωρουν οτι δε μπορει να τα καταφερει τοτε θα πρεπει να κοιταξω σε αλλες κλινικες! Ετσι νομιζω οτι παει (κι οχι γιατι ετσι ειναι, απολυτα, οπως ελεγε ο ραψωδος Αρτεμης)
Εγώ σου είχα πει πως τον ibarumah τον ξεχνάς ,τον ibrahim μπορεί και να τον φτάσεις.
Είστε εντελώς ανόμοιες περιπτώσεις , ο ibaru είχε πολλά μαλλιά μαμά. ,ψηλές γέφυρες ,ψηλά το Κρόουν ,καλή τρίχα απ οσο θυμαμαι. Είχε βάση να δουλέψει ο γιατρός ,ο οποίος γιατρός . Εσύ είσαι δύσκολη περίπτωση και έκανες το 2στα2 λάθος στην επιλογή. Δε ξέρω κατά πόσο σωνεταιε τρίτη μμ.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Εγώ σου είχα πει πως τον ibarumah τον ξεχνάς ,τον ibrahim μπορεί και να τον φτάσεις.
Είστε εντελώς ανόμοιες περιπτώσεις , ο ibaru είχε πολλά μαλλιά μαμά. ,ψηλές γέφυρες ,ψηλά το Κρόουν ,καλή τρίχα απ οσο θυμαμαι. Είχε βάση να δουλέψει ο γιατρός ,ο οποίος γιατρός . Εσύ είσαι δύσκολη περίπτωση και έκανες το 2στα2 λάθος στην επιλογή. Δε ξέρω κατά πόσο σωνεταιε τρίτη μμ.
Εννοεις προφανως ολοκληρωση της δευτερης μεταμοσχευσεως με τη δευτερη της συνεδρια. Αλλιως κανεις λογο για τριτη μεταμοσχευση σε αλλη κλινικη, οπερ σημαινει διπλη συνεδρια σε αλλη κλινικη ή μια giga session σε αλλη κλινικη!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ειμαστε φορουμ λογου (κατα το εκπομπη λογου)...τετοιες εκφρασεις περι κ@λομοσχευματων και τα συναφη, νομιζω πως δεν εχουν θεση στο νημα το συγκεκριμενο και γενικοτερα στο σαιτ!
 

Hairsick

Active Member
@Xristoforaz στην θέση σου θα σκεφτόμουν και το smp. Το χεις σκεφτεί; Είχα αρχίσει να το ψάχνω μιας και η δική μου δοτρια είναι ασθενική γενικότερα. Εξάλλου και ο κ. Αναστασάκης φαίνεται να την έχει τιμήσει για τον ίδιο... Υπό συνθήκες μπορεί να δώσει λύση στο θέμα look πυκνότητας.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
@Xristoforaz στην θέση σου θα σκεφτόμουν και το smp. Το χεις σκεφτεί; Είχα αρχίσει να το ψάχνω μιας και η δική μου δοτρια είναι ασθενική γενικότερα. Εξάλλου και ο κ. Αναστασάκης φαίνεται να την έχει τιμήσει για τον ίδιο... Υπό συνθήκες μπορεί να δώσει λύση στο θέμα look πυκνότητας.
Μου ειχε προτεινει ο κυριος Παπανικολαου smp τηλεφωνικως αλλα αρνηθηκα..συμφωνα με τη δικη μου φιλοσοφια, προτιμω φυσικα μαλλια και οχι ζωγραφισμενα! Ας ειναι και απο γενια στην τελικη αν δε μπορουν να "φανε" αλλο τη δοτρια!
 
Μπλουζα