Μεταμοσχευση Ισπανια!

vagosx

Well-Known Member
χεχ σε ευχαριστώ :)
Νομίζω μιας και μιλάμε για φυσικότητες και "ηρεμίες", μεταξύ Freitas-Couto, ο Freitas θεωρώ τις κάνει τις χερλαιν έστω μισό κλικ πιο φυσικές και soft. Τι άποψη έχεις;
Ακόμη και οι κορυφαίοι όπως είναι ο Freitas όταν συγκρίνονται με τον Couto, κατά τη γνώμη μου δεν έχουν καμία τύχη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Ακόμη και οι κορυφαίοι όπως είναι ο Freitas όταν συγκρίνονται με τον Couto, κατά τη γνώμη μου δεν έχουν καμία τύχη.
Μα δεν αμφιβάλλει κανείς εννοείται τον Couto.
Απλά θα ήθελα μια σύγκριση, και να ακούσω απόψεις (από οποιονδήποτε) σε αυτό το πολύ λεπτό σημείο μεταξύ των 2..
 

Georgie

Well-Known Member
Μα δεν αμφιβάλλει κανείς εννοείται τον Couto.
Απλά θα ήθελα μια σύγκριση, και να ακούσω απόψεις (από οποιονδήποτε) σε αυτό το πολύ λεπτό σημείο μεταξύ των 2..
Πρέπει να βρούμε κάποιον κιμπαρη να έχει πάει και στους δύο για να γίνει αυτό.
:p
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μα δεν αμφιβάλλει κανείς εννοείται τον Couto.
Απλά θα ήθελα μια σύγκριση, και να ακούσω απόψεις (από οποιονδήποτε) σε αυτό το πολύ λεπτό σημείο μεταξύ των 2..

Ο Couto δίνει πιο young hairline look, o Freitas λίγο πιο ώριμο. Αυτά βέβαια από αυτά τα επίσημα, τα επιλεγμένα (και ως προς τα χαρακτηριστικά και ως προς την επιτυχία του αποτελέσματος, για τον Cuto δε και μετά από καλλωπισμό). Αν είχα και καμμιά 10 ανεξάρτητα με τυχαία χαρακτηριστικά μαλλιού θα μπορούσα να σου πω με βεβαιότητα. Εννοείται βέβαια πως μιλάμε για πολύ υψηλού επιπέδου αποτελέσματα όπως και να έχει.
 

JimKan1

Well-Known Member
Ο Couto δίνει πιο young hairline look, o Freitas λίγο πιο ώριμο. Αυτά βέβαια από αυτά τα επίσημα, τα επιλεγμένα (και ως προς τα χαρακτηριστικά και ως προς την επιτυχία του αποτελέσματος, για τον Cuto δε και μετά από καλλωπισμό). Αν είχα και καμμιά 10 ανεξάρτητα με τυχαία χαρακτηριστικά μαλλιού θα μπορούσα να σου πω με βεβαιότητα. Εννοείται βέβαια πως μιλάμε για πολύ υψηλού επιπέδου αποτελέσματα όπως και να έχει.
Στο ισπανικο forum δεν εχει ανεξαρτητα;
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ο Couto δίνει πιο young hairline look, o Freitas λίγο πιο ώριμο. Αυτά βέβαια από αυτά τα επίσημα, τα επιλεγμένα (και ως προς τα χαρακτηριστικά και ως προς την επιτυχία του αποτελέσματος, για τον Cuto δε και μετά από καλλωπισμό). Αν είχα και καμμιά 10 ανεξάρτητα με τυχαία χαρακτηριστικά μαλλιού θα μπορούσα να σου πω με βεβαιότητα. Εννοείται βέβαια πως μιλάμε για πολύ υψηλού επιπέδου αποτελέσματα όπως και να έχει.
Από θέμα διαχείρισης δότριας ποιος από τους 2 "σέβεται" περισσότερο τη δότρια;
 

Kostas97

Well-Known Member
Ο Couto δίνει πιο young hairline look, o Freitas λίγο πιο ώριμο. Αυτά βέβαια από αυτά τα επίσημα, τα επιλεγμένα (και ως προς τα χαρακτηριστικά και ως προς την επιτυχία του αποτελέσματος, για τον Cuto δε και μετά από καλλωπισμό). Αν είχα και καμμιά 10 ανεξάρτητα με τυχαία χαρακτηριστικά μαλλιού θα μπορούσα να σου πω με βεβαιότητα. Εννοείται βέβαια πως μιλάμε για πολύ υψηλού επιπέδου αποτελέσματα όπως και να έχει.
CVIAL εχουμε γνωμη Lorenzo για τους συγκεκριμενους;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχω αλλά δεν θέλω να την γράψω, δεν είναι σωστό, δεν είναι κακή πάντως, τουναντίον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member

Πρόσφατο ανεξάρτητο περιστατικό από Dr Couto με την εικόνα του μέλους στους 6.5 μήνες και ο ίδιος δηλωνει απογοητευμενος με την εξέλιξη του αποτελεσματος του. Ο ασθενής είχε μικρό πρόβλημα στους κροτάφους και το αποτέλεσμα που μας δείχνει είναι στους 6.5 μήνες. Πως το βλέπετε εσείς;


IMG_6369.jpg.18ced5cd08b45c843652f523351d2095.jpg
IMG_6365.jpg.bb97b2de0a29c2c9079db783ac7a6144.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

JimKan1

Well-Known Member

Πρόσφατο ανεξάρτητο περιστατικό από Dr Couto με την εικόνα του μέλους στους 6.5 μήνες και ο ίδιος δηλωνει απογοητευμενος με την εξέλιξη του αποτελεσματος του. Ο ασθενής είχε μικρό πρόβλημα στους κροτάφους και το αποτέλεσμα που μας δείχνει είναι στους 6.5 μήνες. Πως το βλέπετε εσείς;


Προβολή συνημμένου 52557
Προβολή συνημμένου 52556
Ναι το ειδα, λαθος τοποθετηση εξ αρχης, του ειπε βεβαια ο Couto για δωρεαν repair(αυτο ελειπε)
 

Ronaldo

Well-Known Member

Πρόσφατο ανεξάρτητο περιστατικό από Dr Couto με την εικόνα του μέλους στους 6.5 μήνες και ο ίδιος δηλωνει απογοητευμενος με την εξέλιξη του αποτελεσματος του. Ο ασθενής είχε μικρό πρόβλημα στους κροτάφους και το αποτέλεσμα που μας δείχνει είναι στους 6.5 μήνες. Πως το βλέπετε εσείς;


Προβολή συνημμένου 52557
Προβολή συνημμένου 52556

Νομίζω δικαιολογημένα ειναι απογοητευμένος που πήγε Couto και δεν εξελίσσεται καλά η επέμβασή του. Πρόβλημα τόσο σε φύτρωση όσο και στην λάθος τοποθέτηση των μοσχευμάτων. Και δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να αλλάξει η φύτρωση μετά τους 6.5 μήνες.
 
Μπλουζα