Μεταμοσχευση Ισπανια!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

asdasd

Member
δν βρηκα και πολλα για τον pekiner , ουτε καν το official site του , εχει σελιδα στο fb που δειχνει αποτελεσματα με φωτογραφιες before - after τα οποια δν με τρελαναν κι ολας επισης πιστευω οτι δν μπορεις να καταλαβεις το αληθινο αποτελεσμα απο μονο 2 φωτος , πρεπει να υπαρχει βιντεο , οσο για το HLC δν εχω καταλαβει ακριβως τι παιζει, ειναι κλινικη με πολλους γιατρους? και πως ξερουμε ποιος εκανε ποια επεμβαση?
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε μην πας να δώσεις τα λεφτά σου στους Τούρκους για να γίνουν βόμβες που θα απειλούν την χώρα μας….… ακόμα και ο Θεός ο ίδιος χειρουργούσε εκεί….. έχει τόσους καλούς γιατρούς στην Ισπανία (που τους έχεις ήδη αναφέρει) που θα σε αφήσουν απόλυτα ευχαριστημένο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Disco

Well-Known Member
δν βρηκα και πολλα για τον pekiner , ουτε καν το official site του , εχει σελιδα στο fb που δειχνει αποτελεσματα με φωτογραφιες before - after τα οποια δν με τρελαναν κι ολας επισης πιστευω οτι δν μπορεις να καταλαβεις το αληθινο αποτελεσμα απο μονο 2 φωτος , πρεπει να υπαρχει βιντεο , οσο για το HLC δν εχω καταλαβει ακριβως τι παιζει, ειναι κλινικη με πολλους γιατρους? και πως ξερουμε ποιος εκανε ποια επεμβαση?

έχει στο ιταλικό φόρουμ πολλά περιστατικά μελών από pekiner. Είναι κορυφαία επιλογή ο Pekiner. Αλλά και η HLC θεωρείται top.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Περα την πλακα η Ταιλανδη εχει καλους πλαστικους μιας και κοβουν ραβουν πουλια και βυζγια. Επεμβασεις ρουτινας σε χιλιαδες κοσμο.
Οσο για μεταμοσχευσεις παλαιοτερα ο ζορμπιδης Travel νομιζω συνδιαζε διακοπες με μεταμοσχευση μαζι τοτε το εψαχνα.
Υπαρχουν καποιοι καλοι γιατροι αλλα ποιοι ειναι δεν το ψαξα παραπανω.
Σιγουρα ομως στο διαλειματακι τις μμ μαζι με το φαγητο σου προσφερουν και ενα happy and με blowjob για καλη αιματωση του δικτυου.
Ξενοδοχειο για λουσιματακια καθημερινα body masaz και απεριοριστο boom boom μεχρι τα grafts να παθουν popping.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και όμως CVIAL υπάρχει και είναι και από τους πρωτοπόρους Dr Pathomvanich
Τον ήξερα εδώ και μια δεκαετία όταν άρχισα να ψάχνω για μεταμοσχεύσεις
Και ο dr laorwang από ταυλανδη νομίζωΠροβολή συνημμένου 50881

Άριστα. Ο John-John για συνοδός που ξέρει και τα κόλπα, καμμιά 10ρια μέρες διακοπές και μετά ρεκτιφιέ με Ταιλανδέζικο μασαζάκι για να στρώσει και το πιάσιμο από το χειρουργείο και ότι άλλο προκύψει.

Πέραν της πλάκας όμως είναι προφανές ότι κάθε χώρα έχει γιατρούς που κάνουν μμ. Εδώ όμως συζητάμε για τσεκαρισμένους γιατρούς που σήμερα είναι world class.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ΚαλA cVIAL και εσυ κοσμογυρισμενος νομιζω ξερεις απο ταιλανδεζικα μασαζ. Νομιζω εχεις παει κιολας?
Ο Κ. Αναστασακης παντως εχει παει με την δουλεια του νομιζω ΣΕ συνδιασμο με διακοπες . Εγω παντως φευγω 29 Δεκεβριου να ξεκουρασω τα γερασμενα μου grafts.
 

Aldo

Well-Known Member
Άριστα. Ο John-John για συνοδός που ξέρει και τα κόλπα, καμμιά 10ρια μέρες διακοπές και μετά ρεκτιφιέ με Ταιλανδέζικο μασαζάκι για να στρώσει και το πιάσιμο από το χειρουργείο και ότι άλλο προκύψει.

Πέραν της πλάκας όμως είναι προφανές ότι κάθε χώρα έχει γιατρούς που κάνουν μμ. Εδώ όμως συζητάμε για τσεκαρισμένους γιατρούς που σήμερα είναι world class.
Το ρεκτιφιέ ήταν το παρασύνθημα, ελπίζω να είναι μόνο «επιφανειών» Χαχααχ .

Εδω εγχωριες και πρωτοκλασάτες κλινικές του εξωτερικού (Τουρκία ) και δε βγαίνει άκρη, θα βγει στην άλλη άκρη το κόσμου με backstreet …
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ΚαλA cVIAL και εσυ κοσμογυρισμενος νομιζω ξερεις απο ταιλανδεζικα μασαζ. Νομιζω εχεις παει κιολας?
Ο Κ. Αναστασακης παντως εχει παει με την δουλεια του νομιζω ΣΕ συνδιασμο με διακοπες . Εγω παντως φευγω 29 Δεκεβριου να ξεκουρασω τα γερασμενα μου grafts.

Εγώ John ήμουν local στην Σιγκαπούρη για 2 χρόνια. Την ΝΑ Ασία την έχω φάει με το κουτάλι. Τώρα πλέον δεν ταξιδεύω εκεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι να λέμε γι΄'αυτην την χωρα ολα στην εντέλεια και καθαρά εχει και σημεια spot για να καπνιζουν γιατι απαγορευεται στο δρομο.
Αεροδρομιο απο αλλον πλανητη. 2018 πηγα και τωρα το νεο ετος ξεκιναω παλι απο εκει.
 

asdasd

Member
δν ξερω αμα ειναι η ιδεα μου αλλα ο Dr.freitas σε σχεση με τον peniker απο αυτα π ειδα ειναι οτι δειχνει τις τριχες στο hairline καπως να φαινονται πιο "ηρεμες" και αυτο κανει το αποτελεσμα να φαινετε πιο καλο και φυσικο η αυτο εχει να κανει με την τριχα και δερμα του καθενος και δν εχει να κανει με τον γιατρο? Για Lupnazula τι εχετε να πειτε?
 

vlafo

Well-Known Member
δν ξερω αμα ειναι η ιδεα μου αλλα ο Dr.freitas σε σχεση με τον peniker απο αυτα π ειδα ειναι οτι δειχνει τις τριχες στο hairline καπως να φαινονται πιο "ηρεμες" και αυτο κανει το αποτελεσμα να φαινετε πιο καλο και φυσικο η αυτο εχει να κανει με την τριχα και δερμα του καθενος και δν εχει να κανει με τον γιατρο? Για Lupnazula τι εχετε να πειτε?
O Freitas πράγματι τα στήνει κατά τέτοιο τρόπο τα g και έχει τέτοια διάταξη τόσο smoothly,που ουσιαστικά του προσδίδει μια έξτρα φυσικότητα.
Μια χαρα το βλέπεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
δν ξερω αμα ειναι η ιδεα μου αλλα ο Dr.freitas σε σχεση με τον peniker απο αυτα π ειδα ειναι οτι δειχνει τις τριχες στο hairline καπως να φαινονται πιο "ηρεμες" και αυτο κανει το αποτελεσμα να φαινετε πιο καλο και φυσικο η αυτο εχει να κανει με την τριχα και δερμα του καθενος και δν εχει να κανει με τον γιατρο? Για Lupnazula τι εχετε να πειτε?

Παίζει ρόλο και το πάχος της τρίχας (οι λεπτές έχει μεγαλύτερο πλεονέκτημα) καθώς και το αν είναι ίσες/σπαστές/σγουρές. Σαφώς παίζει ρόλο και ο γιατρός.
 

asdasd

Member
Παίζει ρόλο και το πάχος της τρίχας (οι λεπτές έχει μεγαλύτερο πλεονέκτημα) καθώς και το αν είναι ίσες/σπαστές/σγουρές. Σαφώς παίζει ρόλο και ο γιατρός.
δν εχουμε ολοι και λεπτες και πιο χοντρες τριχες? Αν ναι τοτε ειναι αυτο που λεει ο vlafo!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όχι, κάθε άνθρωπος έχει μια μικρή διακύμανση του πάχους της τριχας του, συνήθως ανάλογα με την περιοχή του κρανίου (πχ 51temporal-52μ occipital/parietal) αλλά είναι σαφής ο διαχωρισμός από κεφάλι σε κεφάλι, λεπτή τρίχα <50μ, μέτρια 50-55μ, χοντρή 55+μ.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
O Freitas πράγματι τα στήνει κατά τέτοιο τρόπο τα g και έχει τέτοια διάταξη τόσο smoothly,που ουσιαστικά του προσδίδει μια έξτρα φυσικότητα.
Μια χαρα το βλέπεις.
Ακριβώς αυτό.
Φαίνεται ότι παίρνει τα κατάλληλα (σε πάχος-thin, λάμψη-light, και ρυθμό ανάπτυξης-slow growing) grafts και τα τοποθετεί με μοναδικά micro-irregulations εκεί στο πρώτο 0.5cm του transition zone.
Επίσης η ηρεμία και το "μη ριγάρισμα" (που το βλέπουμε σε ουκ ολίγες άλλες ΜΜ) της χερλαιν που φτιάχνει, πιστεύω επιτυγχάνεται στο ότι δεν "πνίγει" το transition zone με υψηλές πυκνότητες. Τις υψηλές πυκνότητες τις χτίζει διαβαθμισμένα πηγαίνοντας πίσω προς το defined zone και έτσι δένουν όλα φυσικά και αρμονικά στο μάτι.
Όλα αυτά σπάνια τα βλέπουμε να γίνονται στην πράξη από τις περισσότερες κλινικές.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ακριβώς αυτό.
Φαίνεται ότι παίρνει τα κατάλληλα (σε πάχος-thin, λάμψη-light, και ρυθμό ανάπτυξης-slow growing) grafts

Αυτά μόνο σε ταινία του Netflix. Ωραίο όμως σαν σενάριο, έχεις οίστρο.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτά μόνο σε ταινία του Netflix. Ωραίο όμως σαν σενάριο, έχεις οίστρο.
χεχ σε ευχαριστώ :)
Νομίζω μιας και μιλάμε για φυσικότητες και "ηρεμίες", μεταξύ Freitas-Couto, ο Freitas θεωρώ τις κάνει τις χερλαιν έστω μισό κλικ πιο φυσικές και soft. Τι άποψη έχεις;
 
Μπλουζα