Μεταμοσχευση Ισπανια!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
o γιατρος π συζηταω και εχω σχεδον αποφασισει οτι θα προχωρησω ειναι ο dr.freitas , αυτο π με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι το hairline να φαινετε φυσικοτατο και δν εχω δει αλλους γιατρους με καλυτερα αποτελεσματα σχετικα με την φυσικοτητα και αποτελεσματος του hairline, μηπως εχετε να προτεινετε και αλλον γιατρο να εχω μια δευτερη επιλογη?

Μακάρι να πας εκεί να έχουμε και ένα ανεξάρτητο περιστατικό από τον Freitas.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Εντάξει το θεωρώ υπερβολή για Ταυλάνδη και γενικά έξω από Ευρώπη.
Έχει αρκετούς που είναι πολύ καλοί,HLC έχει πολύ ωραία φυσικότητα και ο Pekiner επίσης.
Έχεις βάλει φώτο να δούμε?
 

asdasd

Member
Εντάξει το θεωρώ υπερβολή για Ταυλάνδη και γενικά έξω από Ευρώπη.
Έχει αρκετούς που είναι πολύ καλοί,HLC έχει πολύ ωραία φυσικότητα και ο Pekiner επίσης.
Έχεις βάλει φώτο να δούμε?
Ταυλανδη θα πηγαινα ετσι κ αλλιως για διακοπες και σκεφτηκα οτι μπορω να το συνδυασω γι αυτο , οχι δν εχω βαλει φωτογραφιες
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολύ δυνατή επιλογή ο Dr. Freitas για χερλαιν.
Τα micro-irregulations που ρίχνει στο transition zone, και κάνουν τη χερλαιν φυσικότατη, φαίνεται ότι κεντάει.
Άντε να δούμε και μια παρουσίαση στο φόρουμ από αυτόν.
 

asdasd

Member
Εντάξει το θεωρώ υπερβολή για Ταυλάνδη και γενικά έξω από Ευρώπη.
Έχει αρκετούς που είναι πολύ καλοί,HLC έχει πολύ ωραία φυσικότητα και ο Pekiner επίσης.
Έχεις βάλει φώτο να δούμε?
Οντως φιλε πολυ καλα αποτελεσματα το HLC και δν ειχα πιστει για Τουρκια,επισης ποσο εμπιστο ειναι σαν κλινικη , ξες τιποτα απο τιμες?
 

vlafo

Well-Known Member
Οντως φιλε πολυ καλα αποτελεσματα το HLC και δν ειχα πιστει για Τουρκια,επισης ποσο εμπιστο ειναι σαν κλινικη , ξες τιποτα απο τιμες?
Έχει καταπληκτικά αποτελέσματα αλλά έχει ανακατατάξεις από όσο γνώριζα σε γιατρούς,οπότε δεν ξέρω πλέον τι παράγει σε σχέση με το κοντινό 2018 που είχα μιλήσει μαζί τους.
Τότε χρέωναν 2,70€ και μου είχαν κάνει έκπτωση στα 2,50€.
Τώρα δε γνωρίζω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δν το παιρνω καθολου ελαφρα , αμα δεν μου γεμισει το ματι 100% δν το ρισκαρω , απλα συζηταμε για δευτερη επιλογη

Μα τι να σου γεμίσει; Είναι σαν να λες πάω Ουγγαρία για μαγευτικά ακρογιάλια.
 

asdasd

Member
Μα τι να σου γεμίσει; Είναι σαν να λες πάω Ουγγαρία για μαγευτικά ακρογιάλια.
Δν καταλαβαινω τι θες να πεις , να κλεισω τα ματια και να υποθεσω οτι επειδη η ταιλανδη δν ειναι τοσο "προχωρημενη" σαν χωρα αυτο σημαινει οτι δν μπορει να εχει και καλους γιατρους? ευρενα κανω δν κρινω με την καταγωγη του γιατρου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν έχει σχέση με την χώρα και το αν είναι προηγμένη ή μη. Στις μμ δεν υπάρχει γνωστός γιατρός από Ταυλάνδη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν κατάλαβα ότι είσαι τόσο rookie, είδα Freitas και είπα ότι έχεις επίγνωση της αγοράς.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όλες αυτές οι κλινικές είναι πολύ υψηλού επιπέδου και οποία να επιλέξεις δεν θα κάνεις λάθος. Δεν έχω ιδίαν άποψη με την έννοια ότι έχω δει με τα μάτια μου ανεξάρτητα περιστατικά. Από συζητήσεις εκτιμώ ότι ο Pekiner είναι ίσως η καλύτερη επιλογή.
 

Aldo

Well-Known Member
Στο αγγλικο φόρουμ κάποιος έκανε στην HLC κροτάφους και hairline (είχε τρομερό αποτέλεσμα βέβαια ), μετά από ένα χρόνο πήγε για crown Bisanga .
Στο ξύρισμα της δευτερτησ Μετ βρήκαν ότι του είχαν βγάλει ότι 4τριχο/πολυτριχα υπήρχε στη δότρια και βάλει μπροστά … δε θυμάμαι τι είχαν μετρήσει μπροστά πάντως δεν φάνηκε να ήταν ενθουσιασμένοι με ότι παρατήρησαν.
 

vagosx

Well-Known Member
Στο αγγλικο φόρουμ κάποιος έκανε στην HLC κροτάφους και hairline (είχε τρομερό αποτέλεσμα βέβαια ), μετά από ένα χρόνο πήγε για crown Bisanga .
Στο ξύρισμα της δευτερτησ Μετ βρήκαν ότι του είχαν βγάλει ότι 4τριχο/πολυτριχα υπήρχε στη δότρια και βάλει μπροστά … δε θυμάμαι τι είχαν μετρήσει μπροστά πάντως δεν φάνηκε να ήταν ενθουσιασμένοι με ότι παρατήρησαν.
Το ξέρω το περιστατικό, το αποτέλεσμα είναι άριστο, κατά τη γνώμη μου πολύ σωστά έκαναν σε έναν 52αρη με πρόβλημα ουσιαστικά μόνο μπροστά και κάναν cherry piking και ανέβασαν το λόγο ώστε να υπάρξει η μέγιστη δυνατή κάλυψη.
 

platanos

Well-Known Member
Δεν έχει σχέση με την χώρα και το αν είναι προηγμένη ή μη. Στις μμ δεν υπάρχει γνωστός γιατρός από Ταυλάνδη.
Και όμως CVIAL υπάρχει και είναι και από τους πρωτοπόρους Dr Pathomvanich
Τον ήξερα εδώ και μια δεκαετία όταν άρχισα να ψάχνω για μεταμοσχεύσεις
 
Μπλουζα