ΜΜ στην dhi σε λιγους μηνες

Δημητρης38 είπε:
Εγω του προτεινω να την δοκιμασει στην συγκεκριμενη κλινικη (δειχνει αποφασισμενος) την μ/μ που σχεδιαζει, αφου τους ενημερωσε οτι θα ποσταρει τις φωτογραφιες στο φορουμ και τον προκαλεσαν να το κανει, σιγουροι οτι το αποτελεσμα του θα τους δικαιωσει.

Απο την αλλη ειμαι πολυ καχυποπτος με τα αποτελεσματα των μεγαλογιατρων του εξωτερικου που προβαλλετε εδω μεσα
Ναι μεν καποια αποτελεσματα της Κυπριακης Κλινικης με εχουν εντυπωσιασει...απο την αλλη ομως οπως ειδα στις φωτογραφιες μιλατε για επεμβασεις που κρατησανε 2 ημερες, με μεγαλο αριθμο μοσχευματων, τα οποια παρθηκαν απο ζωνες που ειναι ρισκαδορικες να καραφλιασουν στο προσεχες μελλον (ψηλα - χαμηλα στο σβερκο - πτερυγια )

Μπορει τωρα να ειστε ικανοποιημενοι με αυτο που βλεπετε αλλα δεν ξερετε στο Μελλον τι σας επιφυλασει το σκαλπ σας (ευχομαι οτι επιθυμητε). Εμενα παντως σε ηλικια που λενε οτι η αλωπεκια σταματαει (ποτε δεν σταματαει να το ξερετε) μου παρουσιαστηκε σοβαρο προβλημα που με εχει καταπονεσει ψυχολογικα.

Επειδη ο συγκεκριμενος χρηστης ειναι νεος... προτεινω την μονη συμβουλη που θα μπορουσαμε να το δωσουμε, ειναι να διαβασει ολα τα θρεντς των μεταμοσχευσεων, να ενημερωθει πολυ καλα περι τινος προκειται, να το σκεφτει πολυ σοβαρα και με προοπτικη βαθους χρονου... και να του ευχηθουμε η αποφαση του να τον δικαιωσει !!!

Σε περιπτωση που κανει την επεμβαση του στην D*I ας ποσταρει και τις φωτογραφιες του να παρακολουθουμε και εμεις την εξελιξη του και την δουλεια της συγκεκριμενης κλινικης !!!

Υ.Γ Διαβασα σε καποια ποσταρισματα σου ενστικτε "οτι θελεις να τελειωνεις" ...οτι περνανε τα χρονια και μετα θα ειναι ποιο δυσκολα... οτι μετρας με την μεζουρα τις πυκνοτητες και τις βρισκεις ενταξει. Μετεξεταστεο σε αφηνω να το ξερεις!!! Να μελετησεις και αλλο !!! ;)
τι εννοεις στο υ,γ?δεν σε επιασα...για καντο πιο λιανα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

φιλε μου μην ακους κανεναν.Ετσι κ αλλιως αυτο που πας να κανεις εχει ενα ρισκο μιας κ εισαι μεγαλο Now ακομα κ στον Παπα της Ρωμης να το κανεις.η Dhi εχει καλους γιατρους γενικα κ εχει κ καποιους παρα πολυ εμπειρους στην μεθοδο fue οι οποιοι εχουν δουλεψει κ στο εξωτερικο.Εγω τους εχω βρει συζητησημους κ σωστους στην δουλεια τους γενικα.Βεβαια εγω δεν ειχα τοσο μεγαλο θεμα οσο εσυ.Η αληθεια ειναι οτι περιμενω κ εγω να δω το αποτελεσμα σου γιατι περα απο τον n094 ο οποιος ηταν ισως κ χειροτερα απο εσενα δεν εχω δει καποια τοσο δυσκολη περιπτωση.Βεβαια ο N094 eixe κανει 3-4 μμ σταδιακα αν θυμαμαι για να φτασει σε ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα.Το μονο κακο για εμενα ειναι οτι να βαλεις 3500 grafts σε 1-2 μερες δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο κ για εσενα αλλα κ για αυτον που θα τα τοποθετησει.Καλη επιτυχια ευχομαι κ παλι κ να ενημερωνεις το site.
 

Δημητρης38

Active Member
enstikto24 είπε:
Δημητρης38 είπε:
Εγω του προτεινω να την δοκιμασει στην συγκεκριμενη κλινικη (δειχνει αποφασισμενος) την μ/μ που σχεδιαζει, αφου τους ενημερωσε οτι θα ποσταρει τις φωτογραφιες στο φορουμ και τον προκαλεσαν να το κανει, σιγουροι οτι το αποτελεσμα του θα τους δικαιωσει.

Απο την αλλη ειμαι πολυ καχυποπτος με τα αποτελεσματα των μεγαλογιατρων του εξωτερικου που προβαλλετε εδω μεσα
Ναι μεν καποια αποτελεσματα της Κυπριακης Κλινικης με εχουν εντυπωσιασει...απο την αλλη ομως οπως ειδα στις φωτογραφιες μιλατε για επεμβασεις που κρατησανε 2 ημερες, με μεγαλο αριθμο μοσχευματων, τα οποια παρθηκαν απο ζωνες που ειναι ρισκαδορικες να καραφλιασουν στο προσεχες μελλον (ψηλα - χαμηλα στο σβερκο - πτερυγια )

Μπορει τωρα να ειστε ικανοποιημενοι με αυτο που βλεπετε αλλα δεν ξερετε στο Μελλον τι σας επιφυλασει το σκαλπ σας (ευχομαι οτι επιθυμητε). Εμενα παντως σε ηλικια που λενε οτι η αλωπεκια σταματαει (ποτε δεν σταματαει να το ξερετε) μου παρουσιαστηκε σοβαρο προβλημα που με εχει καταπονεσει ψυχολογικα.

Επειδη ο συγκεκριμενος χρηστης ειναι νεος... προτεινω την μονη συμβουλη που θα μπορουσαμε να το δωσουμε, ειναι να διαβασει ολα τα θρεντς των μεταμοσχευσεων, να ενημερωθει πολυ καλα περι τινος προκειται, να το σκεφτει πολυ σοβαρα και με προοπτικη βαθους χρονου... και να του ευχηθουμε η αποφαση του να τον δικαιωσει !!!

Σε περιπτωση που κανει την επεμβαση του στην D*I ας ποσταρει και τις φωτογραφιες του να παρακολουθουμε και εμεις την εξελιξη του και την δουλεια της συγκεκριμενης κλινικης !!!

Υ.Γ Διαβασα σε καποια ποσταρισματα σου ενστικτε "οτι θελεις να τελειωνεις" ...οτι περνανε τα χρονια και μετα θα ειναι ποιο δυσκολα... οτι μετρας με την μεζουρα τις πυκνοτητες και τις βρισκεις ενταξει. Μετεξεταστεο σε αφηνω να το ξερεις!!! Να μελετησεις και αλλο !!! ;)
τι εννοεις στο υ,γ?δεν σε επιασα...για καντο πιο λιανα.

Στο Υ.Γ εννοω οτι ενω εισαι σε ενα φορουμ με πληθωρα πληροφοριων, δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι

ι) με την πυκνοτητα δεν ξεμπερδευεις ποτε οσες μ/μ και να κανεις,

ιι) οτι με την μεζουρα που μετρας "και τα βρισκεις ενταξει" δεν βγαζεις κανενα συμπερασμα, ολα θα εξαρτηθουν απο την φυτρωση που θα εχεις αλλα και παλι δεν θα σου δωσει ποτέ το αποτελεσμα που ειχες πριν τα μαλλια σου πεσουν

ιιι) οτι "θελεις να τελειωνεις" ενω θα επρεπε να ξερεις οτι με την αλλωπεκια δεν τελειωνεις ποτέ ειδικα αν σου παρουσιαστει σε μικρη ηλικια οπως εσενα

ιv) και οτι περνανε τα χρονια και μετα θα ειναι ποιο δυσκολα, το οποιο δεν το απαντω γιατι μπορει να μην εχω καταλαβει σωστα αυτο που εννοεις !!!

Επισης εχω να σου πω οτι επειδη σε καταλαβαινω... εισαι μικρος σε ηλικια, ειχες το μαλλακι σου, εισαι τυπακος με γκομενακια βολτιτσες και ετσι...και ξαφνικα καραφλιαζει η ρημαδοκεφαλη και σου γαμαει την ψυχολογια. Να ξερεις οτι η μ/μ θα σου δωσει πιστωση χρονου να εχεις ενα καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα απο αυτο που εχεις τωρα και μια ελπιδα-προσμονη οτι μπορει μελλοντικα να σε βοηθησει στο προβλημα που εχεις. Δεν θα το μετανοιωσεις αν την κανεις, δεν ξερω αν σε ικανοποιησει αυτο που θα δεις ομως (προσωπικα ευχομαι να σε ικανοποιησει). Αυτα θα ειναι τα συναισθηματα που θα εχεις τωρα ...

Ολα αυτα με την προυποθεση οτι σε ενοχλει η αισθητικη σου εικονα
Εαν δεν εχεις προβλημα με αυτο που βλεπεις ή να τα ξυρισεις και να μην σε ενδιαφερει ... μιλαμε απο αλλη βαση !!! ;)
 
ΜΙΚΕΣ είπε:
φιλε μου μην ακους κανεναν.Ετσι κ αλλιως αυτο που πας να κανεις εχει ενα ρισκο μιας κ εισαι μεγαλο Now ακομα κ στον Παπα της Ρωμης να το κανεις.η D*I εχει καλους γιατρους γενικα κ εχει κ καποιους παρα πολυ εμπειρους στην μεθοδο fue οι οποιοι εχουν δουλεψει κ στο εξωτερικο.Εγω τους εχω βρει συζητησημους κ σωστους στην δουλεια τους γενικα.Βεβαια εγω δεν ειχα τοσο μεγαλο θεμα οσο εσυ.Η αληθεια ειναι οτι περιμενω κ εγω να δω το αποτελεσμα σου γιατι περα απο τον n094 ο οποιος ηταν ισως κ χειροτερα απο εσενα δεν εχω δει καποια τοσο δυσκολη περιπτωση.Βεβαια ο N094 eixe κανει 3-4 μμ σταδιακα αν θυμαμαι για να φτασει σε ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα.Το μονο κακο για εμενα ειναι οτι να βαλεις 3500 grafts σε 1-2 μερες δεν ειναι κ οτι πιο ευκολο κ για εσενα αλλα κ για αυτον που θα τα τοποθετησει.Καλη επιτυχια ευχομαι κ παλι κ να ενημερωνεις το site.
o no94 ηταν χειροτερα απο εμενα..κ οπωσ τον ειδα και απο κοντα ηταν μια χαρα..για ποιον λογο δεν ειναι ευκολο?πολλα ατομα εχουν βαλει 3500 σε 2 μερεσ.απο ποια αποψη το λεσ?


Δημητρης38 είπε:
enstikto24 είπε:
Δημητρης38 είπε:
Εγω του προτεινω να την δοκιμασει στην συγκεκριμενη κλινικη (δειχνει αποφασισμενος) την μ/μ που σχεδιαζει, αφου τους ενημερωσε οτι θα ποσταρει τις φωτογραφιες στο φορουμ και τον προκαλεσαν να το κανει, σιγουροι οτι το αποτελεσμα του θα τους δικαιωσει.

Απο την αλλη ειμαι πολυ καχυποπτος με τα αποτελεσματα των μεγαλογιατρων του εξωτερικου που προβαλλετε εδω μεσα
Ναι μεν καποια αποτελεσματα της Κυπριακης Κλινικης με εχουν εντυπωσιασει...απο την αλλη ομως οπως ειδα στις φωτογραφιες μιλατε για επεμβασεις που κρατησανε 2 ημερες, με μεγαλο αριθμο μοσχευματων, τα οποια παρθηκαν απο ζωνες που ειναι ρισκαδορικες να καραφλιασουν στο προσεχες μελλον (ψηλα - χαμηλα στο σβερκο - πτερυγια )

Μπορει τωρα να ειστε ικανοποιημενοι με αυτο που βλεπετε αλλα δεν ξερετε στο Μελλον τι σας επιφυλασει το σκαλπ σας (ευχομαι οτι επιθυμητε). Εμενα παντως σε ηλικια που λενε οτι η αλωπεκια σταματαει (ποτε δεν σταματαει να το ξερετε) μου παρουσιαστηκε σοβαρο προβλημα που με εχει καταπονεσει ψυχολογικα.

Επειδη ο συγκεκριμενος χρηστης ειναι νεος... προτεινω την μονη συμβουλη που θα μπορουσαμε να το δωσουμε, ειναι να διαβασει ολα τα θρεντς των μεταμοσχευσεων, να ενημερωθει πολυ καλα περι τινος προκειται, να το σκεφτει πολυ σοβαρα και με προοπτικη βαθους χρονου... και να του ευχηθουμε η αποφαση του να τον δικαιωσει !!!

Σε περιπτωση που κανει την επεμβαση του στην D*I ας ποσταρει και τις φωτογραφιες του να παρακολουθουμε και εμεις την εξελιξη του και την δουλεια της συγκεκριμενης κλινικης !!!

Υ.Γ Διαβασα σε καποια ποσταρισματα σου ενστικτε "οτι θελεις να τελειωνεις" ...οτι περνανε τα χρονια και μετα θα ειναι ποιο δυσκολα... οτι μετρας με την μεζουρα τις πυκνοτητες και τις βρισκεις ενταξει. Μετεξεταστεο σε αφηνω να το ξερεις!!! Να μελετησεις και αλλο !!! ;)
τι εννοεις στο υ,γ?δεν σε επιασα...για καντο πιο λιανα.

Στο Υ.Γ εννοω οτι ενω εισαι σε ενα φορουμ με πληθωρα πληροφοριων, δεν εχεις καταλαβει ακομα οτι

ι) με την πυκνοτητα δεν ξεμπερδευεις ποτε οσες μ/μ και να κανεις,

ιι) οτι με την μεζουρα που μετρας "και τα βρισκεις ενταξει" δεν βγαζεις κανενα συμπερασμα, ολα θα εξαρτηθουν απο την φυτρωση που θα εχεις αλλα και παλι δεν θα σου δωσει ποτέ το αποτελεσμα που ειχες πριν τα μαλλια σου πεσουν

ιιι) οτι "θελεις να τελειωνεις" ενω θα επρεπε να ξερεις οτι με την αλλωπεκια δεν τελειωνεις ποτέ ειδικα αν σου παρουσιαστει σε μικρη ηλικια οπως εσενα

ιv) και οτι περνανε τα χρονια και μετα θα ειναι ποιο δυσκολα, το οποιο δεν το απαντω γιατι μπορει να μην εχω καταλαβει σωστα αυτο που εννοεις !!!

Επισης εχω να σου πω οτι επειδη σε καταλαβαινω... εισαι μικρος σε ηλικια, ειχες το μαλλακι σου, εισαι τυπακος με γκομενακια βολτιτσες και ετσι...και ξαφνικα καραφλιαζει η ρημαδοκεφαλη και σου γαμαει την ψυχολογια. Να ξερεις οτι η μ/μ θα σου δωσει πιστωση χρονου να εχεις ενα καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα απο αυτο που εχεις τωρα και μια ελπιδα-προσμονη οτι μπορει μελλοντικα να σε βοηθησει στο προβλημα που εχεις. Δεν θα το μετανοιωσεις αν την κανεις, δεν ξερω αν σε ικανοποιησει αυτο που θα δεις ομως (προσωπικα ευχομαι να σε ικανοποιησει). Αυτα θα ειναι τα συναισθηματα που θα εχεις τωρα ...

Ολα αυτα με την προυποθεση οτι σε ενοχλει η αισθητικη σου εικονα
Εαν δεν εχεις προβλημα με αυτο που βλεπεις ή να τα ξυρισεις και να μην σε ενδιαφερει ... μιλαμε απο αλλη βαση !!! ;)
εχω μεγαλο προβλημα με αυτο που βλεπω και μου εχει δημιουργησει ψυχολογικαγια αυτο θελω να κανω μ.μ και αν το αποτελεσμα δεν ειναι οκ θα ξανακανω μια του χρονου για πιο καλη πυκνωση...
 

Δημητρης38

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

Αν εχεις μεγαλο προβλημα με αυτο που βλεπεις και σου εχει δημιουργησει ψυχολογικο προβλημα πηγαινε να την κανεις
Θα σε κανει να αισθανθεις καλυτερα
Ελπιζω να εισαι και οικονομικα ανετος να μπορεις να το παλευεις

Καλη τυχη/επιτυχια σου ευχομαι φιλε !!!
 

gpeiraias

Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

Φίλε αν και έχω γράψει αρκετά αρνητικά σχόλια για την εν λόγω εταιρία,πιστεύω ότι ΕΑΝ ...καταφέρουν να σου βάλουν 3000 μοσχεύματα ( το θέμα είναι να τους ζητήσει απόδειξη για αυτό..δεν ξέρω πως) με 5000 ευρώ , θα είναι value for money.
Η εταιρία δεν φημίζεται για την πυκνότητα της,ωστόσο πιστεύω ότι να βάλουν διάσπαρτες τρίχες σε μια επιφάνεια κεφαλιού σαν την δική σου, θα καταφέρουν να το κάνουν.Έτσι θα αποκτήσεις τρίχες, με λίγο toppik θα είσαι μια χαρά και θα ανέβει και η ψυχολογία σου.Καλή τύχη ό.τι και να επιλέξεις .
 
Δημητρης38 είπε:
Αν εχεις μεγαλο προβλημα με αυτο που βλεπεις και σου εχει δημιουργησει ψυχολογικο προβλημα πηγαινε να την κανεις
Θα σε κανει να αισθανθεις καλυτερα
Ελπιζω να εισαι και οικονομικα ανετος να μπορεις να το παλευεις

Καλη τυχη/επιτυχια σου ευχομαι φιλε !!!

ανετοσ οικονομικα δεν ειμαι...απλα δουλευω και δεν συντηρω κανεναν παρα μονο τον εαυτο μου...ουτε παντρεμενοσ ειμαι ουτε χρωστα...δεν σκεφτομαι τα λεφτα τοσο οσο το αποτελεσμα.τουλαχιστον αυτο που λεσ και εσυ να ανεβω λιγο ψυχολογικα..
.
 

petrospap

Active Member
Stripar είπε:
tropheus είπε:
petrospap είπε:
ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό. 2.5€/graft και ΟΛΑ τα υπόλοιπα πληρωμένα από εσένα...

Έτσι ακριβώς Tropheus!...

Και η τιμή του Erdogan(2.5/graft) είναι η χαμηλότερη τιμή Manual Fue παγκοσμίως!!!.

(άν εξαιρέσουμε Ινδία & Ταυλάνδη)

και δεδομένου ότι ο γιατρός γνωρίζει την ικανότητά του , είναι non-negotiable!...


petrospap είπε:
tropheus είπε:
petrospap είπε:
ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό. 2.5€/graft και ΟΛΑ τα υπόλοιπα πληρωμένα από εσένα...

The cost and price for FUE and per graft will be 2.50 Euro per follicular unit / graft. There are also 300 Euro flat for medication, English local contact and taxis (airport-hotel-clinic, etc.). Also, are added airfare and hotel.

Αγαπητέ Πέτρο

Ή δέν γνωρίζεις καλά Αγγλικά ή δέν μπορείς να διαβάσεις "πίσω" απο τα ψιλά γράμματα!.

Επιβεβαιώνω όμως δεδομένου ότι έχω πλήρη γνώση:

Αεροπορικά εισητήρια , ξενοδοχεία , επιβαρύνουν τον ασθενή.

Στην περίπτωση της διαμονής δέν παίζει να μείνει κάποιος όπου γουστάρει.

Η ίδια η κλινική (άν κάποιος δέν θέλει να μείνει στις Σουίτες της) ορίζει σαν minumum requirements πεντάστερα ξενοδοχεία κοντά στην κλινική προκειμένου
(α) να συνάδουν με τα υφηλά standars υγειονομικών κανόνων της κλινικής
(β) λόγου του κυκλοφοριακού χάους της Κωσταντινούπολης , να μήν παρεκτρέπεται ο αυστηρός προγραμματισμός της κλινικής.

Τα πεντάστερα ξενοδοχεία είναι σε προνομιακή τιμή ξενοδοχείου τριών αστέρων για τους ασθενείς της κλινικής!.

Τα έξοδα μετακίνησης (στα χρεώνει flat-rate) επιβαρύνουν και πάλι τον ασθενή


τοτε ο τυπος παιζει με τις λεξεις για να προσελκυσει ατομα...γτ οταν σε λεει there are also added airfare and hotel ο αλλος καταλαβαινει οτι προστηθενται στην τιμη που προσφερει..
 

Stripar

Established Member
petrospap είπε:
τοτε ο τυπος παιζει με τις λεξεις για να προσελκυσει ατομα...γτ οταν σε λεει there are also added airfare and hotel ο αλλος καταλαβαινει οτι προστηθενται στην τιμη που προσφερει..

Φίλε Πέτρο άν διαβάσεις τί γράφεις , απαντάς ο ίδιος στον ευατό σου!!!...
Το λές και μόνος σου "προστήθονται" - πρόσθεση (+) , added

Άν τα έξοδα ήταν απο την μεριά της κλινικής θα έγραφε "included"=συμπεριλαμβάνονται!.

Ίσως δυσκολεύεσαι να το πιστέψεις , γιατί η Κύπρος μας έχει συνηθίσει σε διαφορετική πολιτική αλλά είναι η εξαίρεση του Κανόνα.

Το 95% των κλινικών παγκοσμίως ξεχωρίζουν την δαπάνη αυτή.

Άν υποθέσουμε ότι εγώ αποφάσιζα να κάνω μτχ στην Berman Kord (θεός φυλάξη) , θα πλήρωνα και την διαμονή μου και τα εισητήρια extra μιάς και είμαι απο Κρήτη.

Συνεπώς πολύς ντόρος για το τίποτα ή για μιά δαπάνη που δέν ξεπερνάει τα 400-700 euro maximum
(εισητήρια & 3-5 ημέρες διαμονή) , ποσό συγκρινόμενο με αυτά που ακουμπάμε κάθε μήνα/έτος για τα αναλώσιμα προιόντα των μαλλιών μας , τις μτχ...ΑΣΤΕΙΟ & δεδομένο του εγχειρήματος που ο καθείς πάει να υλοποιήσει (Σύνολο μτχ-grafts & προσδοκίες) ένα παραπάνω!...

Υ.Γ: Εγώ το πλήρωσα το ποσό αυτό (το maximum δίοτι είμαι απο Κρήτη) για ένα κατοίκον consultation (έξοδα) , και το πλήρωσα και ευχαρίστως
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

οντως φιλε αυτο ειπα κ εγω.ο N094 ειχε πιο μεγαλο προβλημα απο εσενα κ ειναι οντως μια χαρα(τον ειχα γνωρισει κ εγω).Την γνωμη μου για την dhi την εχω πει απειρες φορες οποτε την ξερετε.Εισαι δυσκολη περιπτωση γιατι 3500 grafts με την fue ειναι 2 μερες γεματες κ θελει δουλεια κ προσοχη οχι μονο απο τον γιατρο αλλα κ απο εσενα. Η τιμη που εκλεισες ειναι μια χαρα κ η κλινικη εχει δειξει αρκετα καλα αποτελεσματα τα τελευταια χρονια.Προχωρα χωρις ανγχος και στην τελικη αν χρειαστεις κ μια πιο μικρη μμ συμπληρωματικη την κανεις πιο μετα κ ξεμπερδευεις.καλη επιτυχια και οχι ανγχος.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

enstikto24 για εμενα προχωρα DHI.
απο την στιγμη που θα μπεις στο διαφημηστικο της κλινικης θα εχεις ενα αξιολογο αποτελεσμα,δεν λεω καλο,απλα δεν θα πεταξεις τα λεφτα σου.
σε πρωτη φαση ετσι και αλλιως δεν θα πας για πυκνοτητα,αυτο θα το δεις στην πορεια.
δεν θα ξεμπερδεψεις με μια μεταμοσχευση,αυτο ειναι σιγουρο.
καθαρα προσωπικη αποψη ολα αυτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα