ΜΜ στην dhi σε λιγους μηνες

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

Σκέψου καλύτερα πριν κλείσεις φιλε μου. Ουκ ολίγα τα μεγάλα nw εδώ που πήγαν Ελλάδα, του έταξαν λαγούς και κατέληξαν να εξαφανιστούν δίχως να ενημερώνουν τα νήματα τους. Εχεις θεματάκι και παίρνει και θεραπεία για αρχή και μετά βλέπεις. Αν βιαστείς θα το μετανοιώσεις. Αν πάλι σου δίνουν ειδική τιμή ξεφτίλα για να προβάλεις την δουλειά, αποφάσισε εσύ αν θες να δώσεις την πολύτιμη σου δότρια για διαφημιστικούς σκοπούς και φιλόδοξα πειράματα. Δεν πας για κάτι απλό, οτι κάνεις θα έχει κόστος σε εσένα, και η σπατάλη μιας δότριας έναντι ενός μετριότατου αποτελέσματος ειναι μεγαλύτερη σε κόστος απο τα ίδια τα χρήματα. Ανέβαλε την μμ για 2 χρόνια μετά αφου κάνεις εντατική και προσηλωμένη ισχυρή θεραπεία, και μετά βλέπεις. Τα 2600 που δινει η κλινική αυτή δεν αρκούν για το πρόβλημα σου όπως σε βλέπω τώρα. Καλύτερος θα εισαι σίγουρα, οχι όμως σωστός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

2700 δεν φτανουν και εγω αυτη την αποψη εχω δηλαδει δεν φτανουν με τιποτα και για να σου λενε οτι φτανουν πρεπει να σε ανυσηχει το θεμα
 
Stripar είπε:
enstikto24 είπε:
ετσι και αλλιωσ αυτοι μου ειπαν οτι μπορουν να βαλουν τοσα και οτι δεν θα υπαρξει προβλημα..γιατι σ φαινομαι δυσκολη περιπτωση?

Δηλ. άν σου λέγανε ότι με 2000grafts θα σε κάνανε NW1 θα τους πίστευες?.

Πολύ εύκολα αποφάσισες να πάς σε αυτήν την κλινική , και πολύ εύκολα "κατάπιες" το ότι σου πασάρανε!.

Αντιλαμβάνομαι απο όσα γράφεις ότι ο παράγοντας που επέλεξες την συγκεκριμένη κλινική είναι καθαρά ο οικονομικός!.
Στην ζωή ότι πληρώνεις πέρνεις!...δέν χαρίζεται τίποτα.

Μακάρι να άκουγες τα παιδιά εδώ έστω και λίγο.

Κάθε καλύτερο!
συμφωνω ακριβωσ μαζι σου.ο λογοσ ειναι οικονομικοσ και ειναι στην ελλαδα οι πιο καλη κλινικη...


gianniskritikos2 είπε:
2700 δεν φτανουν και εγω αυτη την αποψη εχω δηλαδει δεν φτανουν με τιποτα και για να σου λενε οτι φτανουν πρεπει να σε ανυσηχει το θεμα

δεν μιλησαμε για 2700...για 3000-3400 μου ειπαν..
 

gianniskritikos2

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

για εμενα μια καλη μμ ειναι αυτη αλλα δες εχει το μισο προβλημα απο εσενα και λιγοτερο και εβαλε 2800 γκραφτσ οσα θες και εσυ και σου λενε οτι εσυ θες τοσα για να γινεις σαν τον βλαδιμιρ απο το σιτε τους? σου φενεται λογικο ? ψαξε και δες με τα αναλογα γκραφτσ στο γιουριουμπ που και παλι πεζει πολυ διαφημιση και το αποτελεσμα στην πραγματικοτιτα ειναι πολυ χειροτερο αλλα ψαξε και δες με 3000 γκραφτσ τι δουλεια κανεις και αν σου φτανουν http://www.youtube.com/watch?v=ruBU3tmI5Tk
 
danceworld_2001 είπε:
Σκέψου καλύτερα πριν κλείσεις φιλε μου. Ουκ ολίγα τα μεγάλα nw εδώ που πήγαν Ελλάδα, του έταξαν λαγούς και κατέληξαν να εξαφανιστούν δίχως να ενημερώνουν τα νήματα τους. Εχεις θεματάκι και παίρνει και θεραπεία για αρχή και μετά βλέπεις. Αν βιαστείς θα το μετανοιώσεις. Αν πάλι σου δίνουν ειδική τιμή ξεφτίλα για να προβάλεις την δουλειά, αποφάσισε εσύ αν θες να δώσεις την πολύτιμη σου δότρια για διαφημιστικούς σκοπούς και φιλόδοξα πειράματα. Δεν πας για κάτι απλό, οτι κάνεις θα έχει κόστος σε εσένα, και η σπατάλη μιας δότριας έναντι ενός μετριότατου αποτελέσματος ειναι μεγαλύτερη σε κόστος απο τα ίδια τα χρήματα. Ανέβαλε την μμ για 2 χρόνια μετά αφου κάνεις εντατική και προσηλωμένη ισχυρή θεραπεία, και μετά βλέπεις. Τα 2600 που δινει η κλινική αυτή δεν αρκούν για το πρόβλημα σου όπως σε βλέπω τώρα. Καλύτερος θα εισαι σίγουρα, οχι όμως σωστός.

βαγγελη ειλικρινα δεν παει αλλο η κατασταση ρε...ειμαι φουν ξενερωμενοσ και γνκ οι ψυχολογια μου ειναι σκατα.


gianniskritikos2 είπε:
για εμενα μια καλη μμ ειναι αυτη αλλα δες εχει το μισο προβλημα απο εσενα και λιγοτερο και εβαλε 2800 γκραφτσ οσα θες και εσυ και σου λενε οτι εσυ θες τοσα για να γινεις σαν τον βλαδιμιρ απο το σιτε τους? σου φενεται λογικο ? ψαξε και δες με τα αναλογα γκραφτσ στο γιουριουμπ που και παλι πεζει πολυ διαφημιση και το αποτελεσμα στην πραγματικοτιτα ειναι πολυ χειροτερο αλλα ψαξε και δες με 3000 γκραφτσ τι δουλεια κανεις και αν σου φτανουν http://www.youtube.com/watch?v=ruBU3tmI5Tk

απλα μαμησε ο τυποσ ετσι???
 

gianniskritikos2

Active Member
[attachment=7052] κοιτα τι περιοχη πρεπει να καλυψεις μεχρι και στα πλαγια αν δεν τα καλυψεις τοτε το αποτελεσμα θα ειναι εντελος αφυσικο και δεν θα ειναι σαν του βλαδιμιρ και επισεις αμα δεν το καλυψεις για να μοιαζει φυσικο θα πρεπει να εχεις τεραστιο κουτελο δηλαδει να μην κατεβασεις μεχρι ενα φυσιολογικο σημειο την hairline μετα απο ολα αυτα αναλογισου φτανουν τα 3000 γκραφτς για ενα καλο αποτελεσμα και μαλιστα στην ελλαδα και με καλη πυκνωτιτα? σκεψου μονος σου.... για μενα λυση μπορεις να εχεις αλλα οχι με τοσα γκραφτς και οχι ελλαδα
δεν ειμαι εμπειρος ειμαι εντελως απειρος στις μμ απλα λεω την γνωμη μου με οσα βλεπω μπορει να λεω και βλακιες απλα σαν λογικη αυτη που σου λενε εμενα δεν μου ακουγεται σωστη και ισα ισα θα με εβαζε σε σκεψεις να μην παω εκει
 

Συνημμένα

  • _0226_~1.JPG
    _0226_~1.JPG
    236.6 KB · Προβολές: 132
gianniskritikos2 είπε:
κοιτα τι περιοχη πρεπει να καλυψεις μεχρι και στα πλαγια αν δεν τα καλυψεις τοτε το αποτελεσμα θα ειναι εντελος αφυσικο και δεν θα ειναι σαν του βλαδιμιρ και επισεις αμα δεν το καλυψεις για να μοιαζει φυσικο θα πρεπει να εχεις τεραστιο κουτελο δηλαδει να μην κατεβασεις μεχρι ενα φυσιολογικο σημειο την hairline μετα απο ολα αυτα αναλογισου φτανουν τα 3000 γκραφτς για ενα καλο αποτελεσμα και μαλιστα στην ελλαδα και με καλη πυκνωτιτα? σκεψου μονος σου.... για μενα λυση μπορεις να εχεις αλλα οχι με τοσα γκραφτς και οχι ελλαδα
δεν ειμαι εμπειρος ειμαι εντελως απειρος στις μμ απλα λεω την γνωμη μου με οσα βλεπω μπορει να λεω και βλακιες απλα σαν λογικη αυτη που σου λενε εμενα δεν μου ακουγεται σωστη και ισα ισα θα με εβαζε σε σκεψεις να μην παω εκει

ακριβωσ ετσι μου το σχεδιασαν στν κλινικη..τι να πω...με βαζεται σε σκεψεισ...εγω το ειχα υπολογισει αλλιωσ..δλδ...αυτη η περιοχη ακριβωσ που σχεδιασεσ ειναι 40 τετραγωνικα εκατοστα...ανα τετραγωνικο εκατοστο θα βαλουμε ανα μ.ο 45grafts*2,5=112 τριχεσ ανα τετ.εκατοστο..στα 40 τετ.εκ ειναι 1800.σημειωσει εχω μικρο κεφαλι...112 τριχεσ δεν ειναι κομπλε?


κανονικα δηλαδη επρεπε να βαλω μαθηματικα 1800 και θα βαλουμε σχεδον τα διπλασια...τι λετε?
 

gianniskritikos2

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

παρε ενα χαρτι και βαλτο πανο στο κεφαλι σου και σχεδιασε την καραφλη περιοχη στο περιπου αν εχεις ριζοχαρτο καλυτερα μετα με ενα χαρακα μετρα τετραγωνακια επειδη και εγω μετρισα προσφατα τα δικα μου μονος μου χωρις κλινικες εσενα οπως το βλεπω και εγω εχω μικρο κεφαλι πρεπει να ειναι η περιοχη που λες 80 μετρατο παλι αν ειναι 40 σορρυ για το λαθος


[attachment=7053] το κοκκινο σημειο ειναι περιπου 20 και μετα καθε κουτακι περιπου 20 το αλλο πλαινο δεν φενεται στην φοτο οποτε υπολογισε αλλα 18 αρα αμα κανεις την προσθεση ειναι 20+20+20+17+18+18 =113 και αν ειμαι λαθος δεν μπορει να ειμαι τοσο πολυ ωστε να παει 40... σου λεω το λιγοτερο 80 να ειναι για μενα και τα μισα να ειναι και αντι για 20 να ειναι 10 που ειναι αδυνατο παλι κοντα στο 60 ειναι αρα οχι 40 αρα σου λενε εντελως οτι νανε υποτηθετε οτι σε μια κλινικη που κανει τετοιες δουλεις με μεγαλες ακριβιες για το αποτελεσμα πρεπει να ειναι αρκετα ακριβης και εδω δεν το βλεπω να παει ετσι
 

Συνημμένα

  • _0226_~1.JPG
    _0226_~1.JPG
    258.6 KB · Προβολές: 123
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

τσσσσ...μαλον εγω δεν θυμαμαι καλα...θα ρωτησω παλι....μηποσ μ ειχαν πει 140???


λοιπον μετρησα με μεζουρα στα μπαμ..8*18 ειναι τλκ 144τετρ.εκ.αρα κατα μ.ο 144*45grafts=6480?σωστα?
 

Stripar

Established Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

Με το πλάνο που σου έχουν ορίσει τα πράγματα είναι απλά:

Δέν πρόκειται να έχεις μια ικανοποιητική κάλυψη.θα έχεις ένα μέτριο προς φτωχό αποτέλεσμα.
Δέν θα σχολιάσω την φυσικότητα & αρμονικότητα.
Είσαι νέο παιδί , ξέρω ότι η ψυχολογία & η αυτοπεποίθηση παίζει ρόλο σε αυτήν την ηλικία όπως και σε όλες!...όμως δέν πρόκειται να ανέβει με ημίμετρα , αντίθετα θα μπέις σε ένα τρυπάκι που θα σου κοστίσει πολύ ψυχολογικά τα επόμενα 3-8 χρόνια.

Γνώμη μου κάνε κάποια γ*μ*τη αγωγή να σταθεροποιήσεις τα πράγματα λιγάκι και να πάρεις ότι μπορείς πίσω , και μίας και είσαι σε αυτήν την κλινική πάτα και μια ξούρα , ζήτα τους να σου κάνουν ένα ημιμόνιμο tatto , άφησε και ένα ωραίο μουσάκι , βάλε και ένα σκουλαρήκι στο μάτι ή όπου αλλού θεωρείς , γίνε με λίγα λόγια ένα ωραίο ΤΥΠΑΚΙ!.
Στην διάρκεια αυτών των ετών θα έχεις οργανωθεί οικονομικά , θα έχεις διαβάσει , θα έχεις μια καλή άποψη και έπειτα θα κάνεις μία καλή μτχ όχι με κριτήριο το οικονομικό αλλά την ικανότητα του γιατρού , και επειδή έχεις ωραία χαρακτηριστικά θα είσαι πλέον ΘΕΟΣ!!!.....

Θα πρέπει όμως να θυσιάσεις μερικά χρόνια , δείχνοντας υπομονή & επιμονή στο στόχο σου!...μήν μπαίνεις στο πρώτο μαγαζί γωνία...


gianniskritikos2 είπε:
για εμενα μια καλη μμ ειναι αυτη αλλα δες εχει το μισο προβλημα απο εσενα και λιγοτερο και εβαλε 2800 γκραφτσ οσα θες και εσυ και σου λενε οτι εσυ θες τοσα για να γινεις σαν τον βλαδιμιρ απο το σιτε τους? σου φενεται λογικο ? ψαξε και δες με τα αναλογα γκραφτσ στο γιουριουμπ που και παλι πεζει πολυ διαφημιση και το αποτελεσμα στην πραγματικοτιτα ειναι πολυ χειροτερο αλλα ψαξε και δες με 3000 γκραφτσ τι δουλεια κανεις και αν σου φτανουν http://www.youtube.com/watch?v=ruBU3tmI5Tk

Ένα απο τα πολλά αποτελέσματα που με οδήγησαν να πάω στην Κωσταντινούπολη να γνωρίσω τον γιατρό και την κλινική!...
 

gianniskritikos2

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

και εγω για εκει το σκεφτομαι... στριπαρ. ενστικτο ακου για μενα οργανοσου λιγο καλυτερα δηλαδει μαζεψε καποια χρηματα παραπανο και πηγεναι σε καποιον καλο κανε υπομονη 1 χρονο ακομα αντε 2 μαζεψε 2 χιλιαρικα παραπανο και κανε μμ σε καποιον καλο οχι με τελειο αποτελεσμα γιατι θες παραπανο λευτα για πυκνωση και αργοτερα κανε αλλη μια και να εισαι οκ.... οι τυποι για να σου πανε 3000 γκραφτσ στο περιπου ειναι απατεονες απο εκει και μονο δεν αξηζει να σκεφτεσαι να πας να κανεις εκει το αποτελεσμα θα ειναι απεσιο γιατι αν σε δουλευουν ακομα και στο οτι θα ειναι τα γκραφτσ καταληλα σιγα μην δωσουν σημασεια να σε κανουν και καλα οτι νανε θα κανουν μετα θα ψαχνεις να διορθωσεις τα λαθει θα εχεις καταστρεψει την δοτρια σου γιατι 3000 γρκαφτσ απο την δοτρια δεν ειναι λιγα και κριμα να πανε για πεταμα ..... καλυτερα να πας να κανεις μια μμ σε αλλον με οσα εχεις να κατεβασεις λιγο την hairline ας μην γινεις σαν τον βλαδιμιρ αλλα να την κατεβασεις και σε καποιο χρονικο διαστημα αργοτερα χτηπας μια καλη πισω και μπρος και εισαι τζι τζι ....μην πετας τα λεφτα σου και την δοτρια σου γιατι αν κανεις λαθως τωρα με 3000 γρκαφτσ μπορει αργοτερα να μην μπορεσεις να εχεις ενα αποτελεσμα καλο και μετα θα μετανιωνεις αν πηγαινες για 500 με 1000 γρκαφτσ θα σου λεγα οκ νταξει σκεψου το... και να στα βαλουν περιεργα καινα πεσουν τα μισα απο λαθος γιατρου χανεις 500 γκραφτς απο την δοτρια και αλλα 500 που μηνανε και στραβα να ειναι ειναι λιγα αμα μετα κανεις κιαλλες μμ ωστε να διορθωθει αλλα με 3000 φιλε ειναι αλλη φαση μην πας εκει για κανενα λογο για μενα.


και σκεψου το και αλλιος για να γεμισει καποιος Νw 6 περιοχη θελει περιπου 12.000 γρκαφτσ περιπου για ενα οχι και πολυ καλο αποτελεσμα εσυ εχεις τα μισα μαλλια πανο σου ... δηλαδει η μιση καλυψη της Nw6 ειναι αδεια σε εσενα αρα θες τουλαχιστον 6000 για ενα μετριο αποτελεσμα και ετσι το καταλαβαινεις 3000 δεν φτανουν


http://www.youtube.com/watch?v=fEQ3NNKFRIo 3000 grafts και δες ποσο μικρο προβλημα ειχε
και στα πλαγια δεν εβαλε


http://www.youtube.com/watch?v=ACuxU_ot6m0 εδω κατεβαζει Hairline και βαζει στα πλαγια κιολας οποτε εφαγε πολα η καληψη φενεται μικρη αλλα δεν ειναι αλλα και παλι δες σε τι καταστασεις πανε τα 2000-3000 γκραφτσ σου ειπαν ψεματα νομιζω πως εδωσα παραπολα παραδειγματα που φενεται οτι τα 3000 γρκαφτσ δεν φτανουν ετσι νομιζω ετσι... τωρα με οσα εχεις δει βγαλε καποιο συμπερασμα αυτα που λεω ειναι δικα μου συμπρασμαατα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrospap

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

ο erdogan πραγματι εχει πολυ καλα αποτελεσματα...3 ευρω το graft δεν εχει αυτος???
ακριβος ειναι ακομα...παντως κανε το nw3 nw1 με 3000 grafts...μπραβο του...
 

petrospap

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...αναρωτιεμαι αν δεχεται να το παει με 2 το graft αλλα με αεροπορικα διαμονη ταξι κτλ δικα μας...θα το σκεφτω οταν κανω την μεταμοσχευση μου...γτ αν κλεισεις εισητηρια και διαμονη απτο ιντερνετ 4-5 μηνες πριν.. πανω απο 400 ευρω δεν βγαινει
 

danceworld_2001

Well-Known Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

Φιλε enstikto, κάνε οτι σου λέει το ένστικο σου. Με το συμπάθειο, νομίζω δεν θα μας ακούσεις και θα την κάνεις εκεί. Εχεις γλυκαθεί με όσα σου τάξανε και με την ειδική τιμή που σου έκαναν αν τους προβάλεις. Οι επιλογές ειναι δικές σου, όπως και η δότρια σου. Ούτε μαζί θα πονάμε ούτε μαζί θα χαιρόμαστε. Το φθηνό κρέας δεν το τρώνε ούτε οι σκύλοι. Είσαι μικρός, πληγωμένος και παρορμητικός. Απο τώρα ξέρω τι θα κάνεις, αλλά κάντο τουλάχιστον καπου καλά. Αν ευελπιστείς πχ να έχεις για την περίπτωση σου το δικό μου αποτέλεσμα, θα σε στεναχωρήσω αλλά στην καλύτερη θα το πλησιάσεις στο 50% με τις επιλογές που θέτεις.
 

Δημητρης38

Active Member
RE: ΜΜ στην D*I σε λιγους μηνες

Εγω του προτεινω να την δοκιμασει στην συγκεκριμενη κλινικη (δειχνει αποφασισμενος) την μ/μ που σχεδιαζει, αφου τους ενημερωσε οτι θα ποσταρει τις φωτογραφιες στο φορουμ και τον προκαλεσαν να το κανει, σιγουροι οτι το αποτελεσμα του θα τους δικαιωσει.

Απο την αλλη ειμαι πολυ καχυποπτος με τα αποτελεσματα των μεγαλογιατρων του εξωτερικου που προβαλλετε εδω μεσα
Ναι μεν καποια αποτελεσματα της Κυπριακης Κλινικης με εχουν εντυπωσιασει...απο την αλλη ομως οπως ειδα στις φωτογραφιες μιλατε για επεμβασεις που κρατησανε 2 ημερες, με μεγαλο αριθμο μοσχευματων, τα οποια παρθηκαν απο ζωνες που ειναι ρισκαδορικες να καραφλιασουν στο προσεχες μελλον (ψηλα - χαμηλα στο σβερκο - πτερυγια )

Μπορει τωρα να ειστε ικανοποιημενοι με αυτο που βλεπετε αλλα δεν ξερετε στο Μελλον τι σας επιφυλασει το σκαλπ σας (ευχομαι οτι επιθυμητε). Εμενα παντως σε ηλικια που λενε οτι η αλωπεκια σταματαει (ποτε δεν σταματαει να το ξερετε) μου παρουσιαστηκε σοβαρο προβλημα που με εχει καταπονεσει ψυχολογικα.

Επειδη ο συγκεκριμενος χρηστης ειναι νεος... προτεινω την μονη συμβουλη που θα μπορουσαμε να το δωσουμε, ειναι να διαβασει ολα τα θρεντς των μεταμοσχευσεων, να ενημερωθει πολυ καλα περι τινος προκειται, να το σκεφτει πολυ σοβαρα και με προοπτικη βαθους χρονου... και να του ευχηθουμε η αποφαση του να τον δικαιωσει !!!

Σε περιπτωση που κανει την επεμβαση του στην dhi ας ποσταρει και τις φωτογραφιες του να παρακολουθουμε και εμεις την εξελιξη του και την δουλεια της συγκεκριμενης κλινικης !!!

Υ.Γ Διαβασα σε καποια ποσταρισματα σου ενστικτε "οτι θελεις να τελειωνεις" ...οτι περνανε τα χρονια και μετα θα ειναι ποιο δυσκολα... οτι μετρας με την μεζουρα τις πυκνοτητες και τις βρισκεις ενταξει. Μετεξεταστεο σε αφηνω να το ξερεις!!! Να μελετησεις και αλλο !!! ;)
 

Stripar

Established Member
Stripar είπε:
gianniskritikos2 είπε:


petrospap είπε:
ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...αναρωτιεμαι αν δεχεται να το παει με 2 το graft αλλα με αεροπορικα διαμονη ταξι κτλ δικα μας...θα το σκεφτω οταν κανω την μεταμοσχευση μου...γτ αν κλεισεις εισητηρια και διαμονη απτο ιντερνετ 4-5 μηνες πριν.. πανω απο 400 ευρω δεν βγαινει



Υπομονή!...σε μερικές ημέρες θα ανεβάσω ένα υπεραναλυτικό review απο την επίσκεψη μου εκεί...απο ότι θα δείτε οι Τούρκοι μας έχουν βάλει τα γυαλιά...και είναι έτη φωτός μπροστά!.

Για να σας προετοιμάσω , έχω πείσει τον Erdogan να έρθει για δωρεάν consutations στην Αθήνα , όπως και για μιά ευνοικότερη οικονομική αντιμετώπιση των μελλών , μικρή αλλά σημαντική!

Υ.Γ: Για τους κακοθελητές του forum . που κάποια εποχή έλεγαν ότι τα πέρνω απο τον Rahal (όχι ότι τους πίστεψαν και πολλοί) ,
να δώ τί θα λένε τώρα!...
και ειδικά όταν μάθουν απο το Review μου , ότι ανέβαλα την μτχ μου για δύο έτη...
 

petrospap

Active Member
tropheus είπε:
petrospap είπε:
ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό. 2.5€/graft και ΟΛΑ τα υπόλοιπα πληρωμένα από εσένα...

The cost and price for FUE and per graft will be 2.50 Euro per follicular unit / graft. There are also 300 Euro flat for medication, English local contact and taxis (airport-hotel-clinic, etc.). Also, are added airfare and hotel.
 

Stripar

Established Member
tropheus είπε:
petrospap είπε:
ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό. 2.5€/graft και ΟΛΑ τα υπόλοιπα πληρωμένα από εσένα...

Έτσι ακριβώς Tropheus!...

Και η τιμή του Erdogan(2.5/graft) είναι η χαμηλότερη τιμή Manual Fue παγκοσμίως!!!.

(άν εξαιρέσουμε Ινδία & Ταυλάνδη)

και δεδομένου ότι ο γιατρός γνωρίζει την ικανότητά του , είναι non-negotiable!...


petrospap είπε:
tropheus είπε:
petrospap είπε:
ναι μπηκα τωρα στο site του και ειδα...2.5 με αεροπορικα διαμονη κτλ...

Δε νομίζω ότι ισχύει αυτό. 2.5€/graft και ΟΛΑ τα υπόλοιπα πληρωμένα από εσένα...

The cost and price for FUE and per graft will be 2.50 Euro per follicular unit / graft. There are also 300 Euro flat for medication, English local contact and taxis (airport-hotel-clinic, etc.). Also, are added airfare and hotel.

Αγαπητέ Πέτρο

Ή δέν γνωρίζεις καλά Αγγλικά ή δέν μπορείς να διαβάσεις "πίσω" απο τα ψιλά γράμματα!.

Επιβεβαιώνω όμως δεδομένου ότι έχω πλήρη γνώση:

Αεροπορικά εισητήρια , ξενοδοχεία , επιβαρύνουν τον ασθενή.

Στην περίπτωση της διαμονής δέν παίζει να μείνει κάποιος όπου γουστάρει.

Η ίδια η κλινική (άν κάποιος δέν θέλει να μείνει στις Σουίτες της) ορίζει σαν minumum requirements πεντάστερα ξενοδοχεία κοντά στην κλινική προκειμένου
(α) να συνάδουν με τα υφηλά standars υγειονομικών κανόνων της κλινικής
(β) λόγου του κυκλοφοριακού χάους της Κωσταντινούπολης , να μήν παρεκτρέπεται ο αυστηρός προγραμματισμός της κλινικής.

Τα πεντάστερα ξενοδοχεία είναι σε προνομιακή τιμή ξενοδοχείου τριών αστέρων για τους ασθενείς της κλινικής!.

Τα έξοδα μετακίνησης (στα χρεώνει flat-rate) επιβαρύνουν και πάλι τον ασθενή
 
Μπλουζα