Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

NGL

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos είπε:
Η δότρια περιοχή έχει χάσει την ελαστικότητα της και από ότι μου έχουν πει με την μέθοδο strip μπορουν να μου πάρουν 1200 grafts ενώ με την άλλη (τρίχα τρίχα) 2000 grafts. Ο umar είναι η μόνη λύση,μίλησα μαζί του,του έστειλα φωτογραφίες και μου είπε για 12000 grafts με 7$ την τρίχα.Είναι πολλά τα λεφτά παιδιά....

αφου αυτοι κανουν μονο fue ή μαλλον direct hair implantation ( δεν ειμαστε και το ιδιο μ ολους τους αλλους ετσι?) τι περιμενες να σου πουν οτι θα σου ελυνε το προβλημα επεμβαση με strip?
οσο για τα λεφτα στον umar 84.000 $ να μη το συζητησω καλυτερα!το ποσο ειναι εξωφρενικο ακομα και για τα πιο γερα πορτοφολια...δεν υπαρχει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Αυτος ειναι αγιογδιτης ελεος.
Ποιος εισαι για να δωσεις 84000$ τεράστια ποσο.
marmaromene στηλε και αλλου φωτο
 
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παιδια ευχαριστω πολυ. Εχετε δικιο τελικα. Λοιπόν θα στείλω στον Δρ Ηasson και θα σας ενημερώσω
 

zio

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Γεια σας παιδια,ειμαι νεος εδω,διαβασα οτι εχετε γραψει με πολυ προσοχη. Ειμαι 25χρονων και ψαχνω που ειναι καλυτερα να παω για μεταμοσχευση. Γι'αυτο θελω την βοηθεια σας....την επιλογη του εξωτερικου(ευρωπη,αμερικη) την αποκλειω γιατι δεν παιζουν πολλα φραγκα...θα μου πειτε οτι εκει ειναι εγγυηση..σιγουρα αλλα.. :)
Αρα περιμενω τις προτασεις σας για Ελλαδα... απο οτι υπολογιζω θελω 2.000 τριχοθυλακια...και πιο λιγα να ειναι δεν θα εχω προβλημα..το θεμα ειναι οτι εχω 4.000-4.500 ευρω να διαθεσω...με αυτα τα χρηματα που προτεινετε να παω?? Μιλαμε παντα για Ελλαδα..
 

Joda

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

zio να πας στην hdc στην κυπρο...ξεχνα το για ελλαδα..γενικα στο φορουμ δεν θα σου προτεινει κανενας για ελλαδα γιατι στην ελλαδα οι γιατροι ειναι χασαπηδες..πας να γινεις καλυτερα κ σε βγαζουν χειροτερο απ οτι ηδη εισαι..
 

zio

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

joda ευχαριστω για την απαντηση ρε συ
Ξερω για κυπρο,καλη περιπτωση αλλα απο οτι ειδα με 5.000ευρω(αρα χρειαζεται να δανειστω και μια 500αρα γιατι το μπατζετ μου φτανει στα 4.500..) βαζεις 1250 εμφυτευματα..λιγα νομιζω για μενα.. και στο κοστος αν βαλεις ξενοδοχεια,εισητηρια κλπ. ξεφευγει...θα μου πεις οτι αξιζει,το πληρωνεις..σωστο αυτο..αλλα δεν μπορω να διαθεσω τοσα.Αν με αυτα τα 5.000ευρω που ζητανε,μου εβαζαν 2.000εμφυτευματα..σουπερ,θα ειχα παει κιολας!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Φιλε zio:
εντελως τυχαια ειδα την αναφορα σου περι μεταμοσχευσης στην Ελλαδα και επειδη εχω αρκετα μεγαλυτερη πειρα απο εσενα λογο εμπειριας στις μεταμοσχευσεις και λογο ηλικιας,ειμαι 32,θα σου πω το εξης και αν θες ακουσε με...ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ Η ΜΑΖΕΨΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΛΑ....ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ,ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΦΑΤΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΦΑΤΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΛΤΟΥΣ ΦΩΤΙΑ,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ 4.500 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΛΑΜΟΓΙΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΛΑΜΟΓΙΟ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΛΑΜΟΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ...ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΛΟΓΟ ΕΛΕΙΨΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ...ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΑΝ ΑΥΤΟ....ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ...ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ...Η ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Α Ν Ε Π Α Ν Ο Ρ Θ Ω Τ Η !!!!!!!!!!μιλαω εκ πειρας....αν νομιζεις πως το κεφαλι σου και η ψυχικη σου υγεια δεν αξιζουν ενα 15ωρο ταξιδι με αεροπλανο και 1000 παραπανω για τα εισιτηρια τοτε εσυ ξερεις καλυτερα....καλη τυχη
 

NGL

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

zio είπε:
joda ευχαριστω για την απαντηση ρε συ
Ξερω για κυπρο,καλη περιπτωση αλλα απο οτι ειδα με 5.000ευρω(αρα χρειαζεται να δανειστω και μια 500αρα γιατι το μπατζετ μου φτανει στα 4.500..) βαζεις 1250 εμφυτευματα..λιγα νομιζω για μενα.. και στο κοστος αν βαλεις ξενοδοχεια,εισητηρια κλπ. ξεφευγει...θα μου πεις οτι αξιζει,το πληρωνεις..σωστο αυτο..αλλα δεν μπορω να διαθεσω τοσα.Αν με αυτα τα 5.000ευρω που ζητανε,μου εβαζαν 2.000εμφυτευματα..σουπερ,θα ειχα παει κιολας!

εκει βασιζονται τα λαμογια φιλε μου.στο χαμηλο μπατζετ του καθενος...
συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ ομως με οσα ειπε ο...hairlosscursed κι επαυξανω!
ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..μα για κανενα ομως!και ουτε να ρθεις σ επαφη μαζι τους γιατι εισαι ακομα μικρος ,δεν ξερεις πολλα και πανω στην απογνωση σου μπορει να σε πεισουν.
το μονο που θα εχεις ειναι χασουρα και τιποτα αλλο!ασε που αν στο μελλον αποφασισεις να πας εξω θα τραβας το ζορι αν η δοτρια σου ειναι καλη ή την εχουν καταστρεψει κτλ!ακουσε λιγο προσεκτικα τα παιδια που σου λενε!
Μακαρι να ειχαμε κι εμεις καποιον να μας τα εχει πει οταν ειμασταν στην ηλικια σου!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

και βεβαια συμφωνω κι εγω με τα παιδια......απολυτα!!!!!
καλυτερα μαζεψε λεφτα και πηγαινε να κανεις κατι σωστα...παρα να χαλασεις τα ηδη λεφτα που εχεις....και να γυρισεις στο μιδεν και απο θεμα χρηματων και απο θεμα μαλλιων.....μια λαθος κινιση θα αποβει μοιραια....και ο χρονος δε γυρνα πισω μαγκα.....σκεψου καλα τι θες.....καλυτερα μαζεψε το χρημα και κανε κατι ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ παρα να το κανεις λαθος και να τρεχεις.....
 

zio

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Με αγχωσατε τωρα ρε παιδια.. :chinscratch
Τοσο χαλια τα πραματα ε? Απο οτι μου εχουν πει καποιοι γνωστοι μου εδω πανω, Β.Ελλαδα, συγκεκριμενα απο την Δραμα, υπαρχει ενας σχετικα καλο(συμφωνα με τα λεγομενα τους)στην Θεσσαλονικη, δεν ξερω αν τον γνωριζετε(και δεν ξερω αν επιτρεπετε να γραψω χυμα το ονομα του!) λεγεται Μπρ..... (εχει ιδιο επιθετο με μια ποδοσφαιρικη ομαδα της Ολλανδιας :) )
Αρα ρε παιδια αν καταφυγω στην λυση της Κυπρου..θα ειναι καλα?? Η" υπαρχει μονο φως σε Μπισανγκα και τους αλλους που εχετε κατα καιρους αναφερει?
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Καταρχας επειδη γνωριζω επι του θεματος για τους 2 αυτους που αναφερες.
Σου λεω εγγυημενα ξεχνα τον Μπρ...... και τον bisanga δεν κανουν καλη δουλεια, υπαρχουν αρκετοι δυσαρεστημενοι πελατες.

Τωρα για την Κυπρο απο οσα εχω δει στο νετ και απο οσα λενε εδω τα παιδια κανουν σοβαρη δουλεια, αλλα ειναι και ποιο ακριβη απο ολους τους αλλους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παιδια εμενα ο Μπρ... με τσάκισε.Και επειδή την έχω πατήσει η συμβουλή μου είναι καλύτερα να μαζέψεις λεφτά και να πας στο εξωτερικό.Και ας κάνεις μεταμόσχευση λίγο αργότερα δεν πειράζει..Το αποτέλεσμα όμως θα είναι τελείως διαφορετικό..
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Μακρια απο τους απατεωνες να μπορουσαν να εκλειναν ολες οι κλινικες στην ελλαδα, θα ειχε σωθει πολυς κοσμος.
Εκμεταλευονται την απογνωση του αλλου, λενε ΨΕΜΑΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΙΜΑΣ.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Αυτη η χωρα δυστυχως φιλοι μου ετσι λειτουργει...σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις...αρπα κολλα χωρις συνειδηση και επαγγελμτισμο...ειμαστε πολυ κακος λαος σαν ποιοτητα...παρτε απο πολιτικους , ασφαλιστικο συστημα ,γιατρους,δικηγορους,τραγουδιστες,ηθοποιους,αθλητες...πλην μερικων εξαιρεσεων που σαφεστατα υπαρχουν παρα πολυ αξιολογοι ανθρωποι και επαγγελματιες,το 90% ειναι κομπογιανητες και ολοι αργα η γρηγορα ξεμπροστιαζοντε...με θυματα εμας...οποιος εχει ζησει στο εξωτερικο καταλαβαινει τι εννοω,χωρις να υποστηριζω πως εξω ειναι ολα ροδινα,απλα εκει ο κοσμος εχει ενα μετρο...εδω το μετρο εχει χαθει...και σε αυτο φταιμε και εμεις...ειμαστε πολλα χρονια πισω...δυστυχως
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

hairlosscursed είπε:
Αυτη η χωρα δυστυχως φιλοι μου ετσι λειτουργει...σε ΟΛΟΥΣ τους τομεις...αρπα κολλα χωρις συνειδηση και επαγγελμτισμο...ειμαστε πολυ κακος λαος σαν ποιοτητα...παρτε απο πολιτικους , γιατρους,δικηγορους,τραγουδιστες,ηθοποιους,αθλητες...πλην μερικων εξαιρεσεων που σαφεστατα υπαρχουν παρα πολυ αξιολογοι ανθρωποι και επαγγελματιες,το 90% ειναι κομπογιανητες και ολοι αργα η γρηγορα ξεμπροστιαζοντε...με θυματα εμας...οποιος εχει ζησει στο εξωτερικο καταλαβαινει τι εννοω,χωρις να υποστηριζω πως εξω ειναι ολα ροδινα,απλα εκει ο κοσμος εχει ενα μετρο...εδω το μετρο εχει χαθει...και σε αυτο φταιμε και εμεις...

ετσι ειναι......αλλα εμεις τι φταιμε???οταν ζουμε σε ενα κρατος που αν μπεις σε ενα κοσμηματοπολειο και κλεψεις ενα κοσμημα σε πανε φυλακη???και ο αλλος πουλησε το μισο βατοπεδι και απλα τον ξηλωσανε....πολιτικο ασυλο....απο κει ξεκινανε ολα....οι πολιτικοι φταινε για ολα....ΟΛΑ!!!! οταν αυτοι που κανουν κουμαντο ειναι αχρηστοι κ κλεφτες δε γινεται να παει καλα το κρατος....και εχεις τον μαλακα τον καραμανλη να λεει αναλαμβανω τις ευθηνες......ποιες ευθυνες ανελαβε???και πως τις ανελαβε??με τα δικα μας λεφτα....χαιρω πολυ......ΟΚ.....ξεφυγε το θεμα......
Απλα να πω οτι η ελλαδα ειναι ενα μεγαλο μπουρδελο.....μιας που μου δωθηκε η ευκαιρια ηθελα να το πω.....σε καμμια αλλη σοβαρη χωρα δε γινονται αυτα.....και σοτυς ολυμπιακους αγωνες ρεζιλι γιναμε.....που να αρχισω κ που διαλο να τελειωσω....τεσπα...αυτα.....απλα εχουν δικιο ολοι οι απο πανω που βριζουν την ελλαδα.....αλλα και να πας ενα γιατρο μεσω δικηγορου...ακρη δε θα βγαλεις.....γιατι ειπαμε....εισαι στην ελλαδα......!!!!
 
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

δηλαδη βρε παιδια ας πουμε μια μεταμοσχευση σε Hasson με 4500 grafts πόσο θα κοστίσει συνολικα(μάζι με εισιτήρια)?και πως γίνεται η δουλεία τα κάνεις όλα από το site τους?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

georgehairs είπε:
δηλαδη βρε παιδια ας πουμε μια μεταμοσχευση σε Hasson με 4500 grafts πόσο θα κοστίσει συνολικα(μάζι με εισιτήρια)?και πως γίνεται η δουλεία τα κάνεις όλα από το site τους?

τα πρωτα 2000 θυλακια 5 δολλαρια το ενα...τα υπολοιπα 3 δολλαρια το ενα......σκεψου ποσα θυλκακια θες και κανε την πραξη να δεις ποσο παει η επεμβαση....τα εισητηρια ειναι περιπου 800-1000 ευρο.....το ξενοδοχειο ειναι 2 μερες πληρωμενο απ το χασσον.....και επισης 400 ευρο απο τα αεροπορικα εισητηρια τα πληρωνει ο χασσον.....τωρα εξαρταται ποσες μερες θα μεινεις στο ξενοδοχειο κτλ....για να δεις ποσα θα χαλασεις συνολικα......εγψ την συνενοηση την εκανα μεσω ε-μαιλ.....δε τους εχω παρει τηλεφωνο ουτε μια φορα....ολα μεσω ε-μαιλ εγιναν....
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Εχετε δικιο εχουμε φτασει στον πατο σαν χωρα, και συνεχιζουμε την πτωση.
Να δουμε μεχρι που θα φτασουμε.
 

hairevival

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

έτσι όπως τα λέτε ειναι αδέρφια.
Αλλωστε η αστυνομία και η δικαιοσύνη λειτουργούν για προστασία των κυβερνόντων. Προφυλλάσσουν κοινωνικές εντάσεις με στόχο να μην ανατραπεί το σύστημα. Προσπαθουν να πετυχουν δικαιοσυνη ωστε το σύστημα να μην ανατραπει . Ισορροπια ειναι οταν ο πλουτος ειναι στους ανωτερω, και ο λαος ζει με τα λιγα. Αν υπαρξει αναβρασμος, με καταλληλα επικοινωνιακα μετρα αλλαζουν οι κυβερνησεις (ωστε να εξωτερικευθει καπου η οργη του λαου και να ηρεμησει) και μετα παλι τα ιδια.

Η οργη του κοσμου συσσωρευεται, γινεται αντιληπτη και τοτε με καταλληλα παιριπαιχτικα μετρα τυπου παραιτηση, εφευρεση τρομοκρατικης οργανωσης, δημοσκοπησεις, media, ή παραιτηση κυβερνησης, η οργη μειωνεται. Στοχος η κοινωνικη ηρεμια με στοχο την συνεχιση της υπαρξης του παροντος συστηματος.

10 ευρω χρωστας στη δεη και σου στελνουν απειλητικο απο δικηγορικο γραφειο. Ο Σπηλιωτοπουλος 30.000 ευρω εκανε παρτι σε κοτερα , ο πρωην υπουργος παιδειας πηγαινε με λεφτα δημοσιου σε λουξ ξενοδοχεια- ο ρουσσοπουλος κτλ τι απεγινε; Ε, για μια τετραετια απλα θα ξεχαστουν. Κανεις ποτε δεν επαθε τιποτα. Ο Καραμανλης οχι μονο εσβησε τα σκανδαλα , με το κλεισιμο της βουλης αλλα καταφερε αρκετοι ελληνες να τον θεωρουν μεγαλο πρωθυπουργο.

Αυτα ξερουν οι υπουργοι και μας κλεβουν. Και δε βγαζεις ενα εισιτηριο στο μετρο 50 λεπτα , φοιτητικο, και τρως προστιμο 60 φορες παραπανω.

Ισοτητα;;;; δικαιοσυνη;;;; Και μετα μου μιλανε για πατριδα, εθνος, ιστορια.
 

fumangus

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Γεια σας μαγκες, εχω διαβασει πολλες απο τις ενοτητες εδω και εχω μαθει αρκετα. Κανω και εγω μια αναζητηση για μεταμοσχευση και θελω να ρωτησω τα παρακατω.

1) Ξερεις κανεις τιποτα για την TRANSMED?
2)Δεν υποτιθεται οτι υπογραφεις σθμβολαιο με το οποιο σου εγγυουνται οτι εβαλαν τον συγκεκριμενο αριθμο μοσχευματων, αρα και αν βγουνε μονο π.χ. το 20% απο οσες υποτιθεται οτι σου εβαλαν,να τους κανεις μια μυνησουλα??
 
Μπλουζα