Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

alexXXX είπε:
ρε παιδια πως ειναι δυνατον καποιος να εμπιστευτει αυτα που δειχνουν οι hasson wong οταν ο hasson ειναι καραφλας???μπηκα στο σαιτ τους και ειδα φωτο και ο τυπος δεν εχει μαλλια.δεν θα επρεπε κανονικα να ειναι κομπλε απο την στιγμη που πουλαει αυτο???
δεν ειναι καραφλας ρε σι. εχει μια μπροστινη αραιωση λογικη για την ηλικια του και δεν τον απασχολει, το ιδιο τον ρωτησα, πως και δεν εχει βαλει λιγα εκει... οσο για τον φιλο πανω θα ελεγα να στειλει ενα εμαιλ στους hassonandwong.com
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

παιδια στην ευρωπη τι καλο υπαρχει για μεταμοσχευση??? εγω ξερω μονο hdc και bisanga κι αυτους απο εδω τους εμαθα να πω την αληθεια
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Για τον bisanga μην εισαι τοσο σιγουρος για την δουλεια του, εχει μερικα αποτελεσματα αποτυχημενα και τους πελάτες αυτους να τον κραζουν και να ζηταν τα λεφτα τους πισω.
Για την ΗDC δεν εχω βρει μεχρι στιγμης καποιον να βγει να πει οτι δεν του αρεσε η δουλεια τους.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

aleksandros είπε:

Καλα στην πρωτη περιπτωση φαινεται απο το post-op οτι θα υπαρχει κενο οταν γινει το regrowth γιατι πολυ απλα ο γιατρος δεν πλησιασε ουτε καν στο μισο ποντο τα φυσικα μαλλια του ασθενη...προφανος δεν πλησιασε για να μην του τα χαλασει...θα φοβηθηκε το shockloss και αυτο εμενα μου δηλωνει μεγαλη απειρια του γιατρου.....
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Καλυτερα ξυρισμενος παρα να καταντησω ετσι, και να χασω και 10000 ευρω.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

aleksandros είπε:
Καλυτερα ξυρισμενος παρα να καταντησω ετσι, και να χασω και 10000 ευρω.
Mη το λες....το προβλημα που εχει το παιδι διορθωνεται....απλα πρεπει σιγουρα να αλλαξει γιατρο....
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ναι διορθωνετε αλλα πρεπει να παει σε πολυ καλο τωρα,
Δεν παιζει να γινει λαθος γιατι την πατησε.
καλο βραδυ Πανο
 
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παιδια και εγω εκανα μεταμοσχευση μαλλιων σε ελληνικη κλινικη Β... Κ...και το αποτελεσμα ηταν πολυ ασχημο.Τωρα η δοτρια περιοχη μου εχει καταστραφει και η μονη λυση για μενα ειναι η ΒΗΤ.Πιστευω πως ενας γιατρος που ασχολειται με αυτη την μεθοδο μπορει να λυσει πολλα προβληματα.Βεβαια οι τριχες απο το σωμα δεν βγαινουν παντα ολες.Εαν σου βαλει 12000 grafts οπως ο Dr Umar και τα μισα να βγουν τοτε με 6000 grafts μιλαμε για ενα πολυ καλο αποτελεσμα.Εχει ακουσει κανεις κατι κακο για τον Dr Umar;Ποιος αλλος γιατρος ασχολειται με την BHT;
 

NGL

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos είπε:
Παιδια και εγω εκανα μεταμοσχευση μαλλιων σε ελληνικη κλινικη Β... Κ...και το αποτελεσμα ηταν πολυ ασχημο.Τωρα η δοτρια περιοχη μου εχει καταστραφει και η μονη λυση για μενα ειναι η ΒΗΤ.Πιστευω πως ενας γιατρος που ασχολειται με αυτη την μεθοδο μπορει να λυσει πολλα προβληματα.Βεβαια οι τριχες απο το σωμα δεν βγαινουν παντα ολες.Εαν σου βαλει 12000 grafts οπως ο Dr Umar και τα μισα να βγουν τοτε με 6000 grafts μιλαμε για ενα πολυ καλο αποτελεσμα.Εχει ακουσει κανεις κατι κακο για τον Dr Umar;Ποιος αλλος γιατρος ασχολειται με την BHT;
γιατι ρε φιλε εχει καταστραφει η δοτρια σου?ποσα εβαλες ? σε nw5 πρεπει να εχεις πολλα τριχοθυλακια ακομα.
 

Joda

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ο dr arvind poswal απο την ινδια μαζι με τον dr umar ειναι αυτοι που ασχολουνται πιο πολυ απ ολους για bht... http://www.fusehair.com/
αλλα πρεπει πρωτα να δεις τι σου εχει μεινει..το bht ειναι η τελευταια λυση..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spartangr01

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos είπε:
Παιδια και εγω εκανα μεταμοσχευση μαλλιων σε ελληνικη κλινικη Β... Κ...και το αποτελεσμα ηταν πολυ ασχημο.Τωρα η δοτρια περιοχη μου εχει καταστραφει και η μονη λυση για μενα ειναι η ΒΗΤ.Πιστευω πως ενας γιατρος που ασχολειται με αυτη την μεθοδο μπορει να λυσει πολλα προβληματα.Βεβαια οι τριχες απο το σωμα δεν βγαινουν παντα ολες.Εαν σου βαλει 12000 grafts οπως ο Dr Umar και τα μισα να βγουν τοτε με 6000 grafts μιλαμε για ενα πολυ καλο αποτελεσμα.Εχει ακουσει κανεις κατι κακο για τον Dr Umar;Ποιος αλλος γιατρος ασχολειται με την BHT;


Ποτε περιπου την εκανες την μεταμοσχευση?
Αθηνα η Θεσσαλοννικη την εκανες?
 
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Την μεταμόσχευση την έκανα πριν 7 χρόνια στην Θεσσαλονίκη.Τότε απλά είχα αρχίσει να αραιώνω είχα ακόμα πολύ μαλλί όμως.Το άγχος ότι αρχίζω να χάνω τα μαλλιά μου είχε ως αποτέλεσμα να κάνω μεταμόσχευση με τον γιατρό Μπρ.... στην Β... Κ...Μου βάλλαν μαλλιά σε όλο το κεφάλι.Η δουλειά ήταν πολύ κακή.Η φορά ότι να ναι καμία σχέση με φυσικότητα.Το μεγαλύτερο πρόβλημα όμως ήταν ότι δεν έπρεπε να κάνω την μεταμόσχευση επειδή είχα πολλά μαλλιά,τα οποία όμως μετά την μεταμόσχευση πέσαν.Έτσι τώρα έχω τρίχες στο κεφάλι σαν σκόρπια διαδήλωση.Η δότρια περιοχή έχει χάσει την ελαστικότητα της και από ότι μου έχουν πει με την μέθοδο strip μπορουν να μου πάρουν 1200 grafts ενώ με την άλλη (τρίχα τρίχα) 2000 grafts. Ο umar είναι η μόνη λύση,μίλησα μαζί του,του έστειλα φωτογραφίες και μου είπε για 12000 grafts με 7$ την τρίχα.Είναι πολλά τα λεφτά παιδιά....
 

comb

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos, γιατί δεν ανεβάσεις μερικές φωτος για να πάρεις γνωμες από το φόρουμ σχετικά με την κατάσταση σου?
 

NGL

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos,ποιος σου ειπε οτι μπορουν να σου παρουν μονο 1200 grafts?
 
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Για τα 1200 grafts μου ειχαν πει στην laserline.και στην dhi παντως μου ειχαν πει για την δοτρια περιοχη οτι δεν εχω και πολλες δυνατοτητες πλεον
 

aleksandros

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Προσεξε που θα πας, μεγαλη προσοχη.
Βλεπεις την προσπαθεια που γινεται μεσα εδω αποφασισε και πηγαινε καπου για μην σου κανουν ζημια
 

Joda

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos πρεπει να το ψαξεις περισσοτερο..εχεις παρει αποψεις απο γιατρους στην ελλαδα που δεν ξερουν να κανουν σωστες μεταμοσχευσεις..το bht ειναι η τελευταια λυση..στειλε κ σ αλλους γιατρους να δεις τι θα σου πουν..προσωπικα θα εστελνα να δω τι θα μου πουν σε hasson k feller..
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

μαρμαρομενος......τωρα που ημουν στον hasson......ηταν ενα παιδι εκει απο εδω απ το φορουμ.....δε λεω το ονομα του....
αλλα ειχε κανει 2 εμφυτευσης στην ελλαδα.....αισχος....και ειχε κατι ουλες πισω.....αστα να πανε.....η δοτρια του ηταν για κλαμματα ετσι οπως φαινοταν με γυμνο ματι.......κι ομως εκανε scalp excerses....και τελικα ο hasson καταφερε και του εβγαλε 5100 grafts.....εμεινε μαλακας και το παιδι και εμεις......δε το περιμενε.....γι αυτο καλα σου λεει ο joda.....ψαξε καλααααααααα!!!!!!!!!
 

NGL

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

marmaromenos είπε:
Για τα 1200 grafts μου ειχαν πει στην l***rline.και στην D-ειτσ-I παντως μου ειχαν πει για την δοτρια περιοχη οτι δεν εχω και πολλες δυνατοτητες πλεον

φιλε μαρμαρωμενος,περιμενα οτι θα μου πεις για ξενους γιατρους.....
λοιπον μην πιστευεις τιποτα απο ελληνες γιατρους και ειδικα απ αυτους που μας ειπες συν καποιους ακομα τουλαχιστον.!
η γνωστη κλινικη εδω που γι αυτην μονο το αποτελεσμα μετραει...τοσα χρονια εκανε strip διαφημιζοντας την σαν οτι καλυτερο υπαρχει στην μεταμοσχευση μαλλιων.τωρα λεει οτι ειναι επικινδυνη,γιατι μπορει να σου κοπουν νευρα στην δοτρια κτλ...και διαμιζει μια αλλη μεθοδο (την fue δηλ) που για λογους marketing και για να φανει πρωτοποριακη δεν την αναφερει καν σαν fue!
ενας πολυ καλος φιλος εκανε fue στην b...k... και του βγηκαν 40 τριχες,στην κυριολεξια ομως!!!!
τι μπορεις να περιμενεις απο κλινικες που σου λενε οτι με 1000 ευρω και 1000 τριχοθυλακια ελυσες το προβλημα?
στειλε φωτος σου επειγοντως σε καλους γιατρους του εξωτερικου.προσωπικα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα μπορουν να σου παρουν πανω απο 2500 τριχοθυλακια διορθονωντας σου και τα 2 scars κανοντας τα 1 σχεδον αορατο.με προοπτικη δευτερης επεμβασης με παρομοιο αριθμο.
bht κανουν φιλε μου μονο οσοι βρισκονται σε nw7!
ανεβασε και μια φωτο εδω και απ τα λιγα που ξερουμε ισως βοηθησουμε....
 
Μπλουζα