Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

aeratos28

Just aeratos
Εντελώς φιλικά ,θα σου έλεγα ότι αυτά που λες τώρα είναι χαζομάρες ..
Αερατε θα σε παρακαλούσα εντελώς φιλικά να ρίξεις τους τόνους και τους χαρακτηρισμούς γιατί θα σε πετύχει κανείς έξω στην κανονική ζωή και θα σε κάνει άχρηστο
Όσο για το μέλος ziggy λίγο που ψαχτηκα είναι μέλος από το 2011 οπότε τα βαλτος του γιατρού κτλ δεν στέκουν
Καλή χρονιά καλή φυτρωση με υγεία πανω απ' όλα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Μάζεψε τα υπουλα παρατραχαμενα του γιατρού γτ θα έχουμε κακά ξεμπερδεματα

Αντι να με ευχαριστεις που σου ανεβασα το αιμα στο κεφαλι και με την αυξημενη αιματωση των grafts θα εχεις και μεγαλυτερη φυτρωση ζητας και τα ρεστα.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε αυτό υπό προϋποθέσεις,θα συμφωνησω..
Αλλά δεν μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι με αυτά ,μου αρέσει η βαβούρα ,πάντως ευχαριστώ για την προσπάθεια της αιμάτωσης .χαχα
Αντι να με ευχαριστεις που σου ανεβασα το αιμα στο κεφαλι και με την αυξημενη αιματωση των grafts θα εχεις και μεγαλυτερη φυτρωση ζητας και τα ρεστα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τώρα είναι σχόλια αυτά για να πέσουν οι τόνοι; Μην προσπαθείτε όλοι να βγάλετε τα απωθημένα σας. Βάλτε μια τελεία.
 

aeratos28

Just aeratos
Toν πας τάπα λέει ο καραγιοζακος με τον κρατήρα στο φορλοκ..ακόμα και να πεταχτούν τα τριχοθυλάκια περισσότερα μαλλιά θα έχω φυτρωμενα απο εσένα..
Για να καταλάβουν όλοι τώρα το τι κάνετε εσείς οι δυο εδώ μέσα..και ο ζιγκι και ο άλλος ο πετροκουναβος ο βλάκας ο Χρήστος..
Επειδή όταν μπήκε ο Αναστασάκης στο φόρουμ, δεν έλεγε τι τιμή έχει το graft και του την πέσαμε όλοι,και εγώ μαζί,γτ δεν είχε τιμές ούτε στο σάιτ του ποτέ,ενώ όλοι είχαν, και dhi ανέφερε τιμές,και ο Λορέντζο είχε τιμή ανά graft προσπαθούν με κάθε τρόπο να κάνουν επίθεση τα στημένα ορνιθια του γιατρού σε εμένα επειδή τον πήγαινα κόντρα τον γιατρό...
Αυτό είναι και βρήκαν ένα τρόπο να πουν την παπατζα τους και να νομίζουν ότι κάτι είπαν..τπτ αλλο..περισσότερο ο τυφλοπόντικας ο Χρηστάκης που δεν έχει να πει τπτ δημιουργεί στο μυαλό του νίκες όταν κάποιος λέει τη μαλακία του...συγκρίνουν τη συγκεκριμενη φάση που έρχεται λορετζο εδώ για να (( μου την πουν )) και νομίζουν ότι το κάνουν..
Χρηστάκη...υ.γ..
Μην προσπαθείς να το παίξεις ιστορία σε εμένα..καραγκιοζακο που για να σου βάλει τζάμπα καμία τρίχα ο άλλος ξεπερνάς τις δυνατότητες σου και κάνεις μαλακίες...
Μην τα πάρω στο κρανίο και βγάλω στη φόρα τώρα ονόματα που καταστράφηκαν από το είδωλο σου με φωτό κτλ..αρκετά έκανα τον ήρεμο,άφησα να ηρεμήσουν τα πνεύματα ,σταμάτησα τις φασαρίες αλλά επειδή παραποιείται τα πράγματα για να με βγάλετε και λάθος πάει πολύ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε αυτό υπό προϋποθέσεις,θα συμφωνησω..
Αλλά δεν μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι με αυτά ,μου αρέσει η βαβούρα ,πάντως ευχαριστώ για την προσπάθεια της αιμάτωσης .χαχα
Aντε θα τα φτιαξετε στο τελος...
 

gregkont13

Verified MM member
Toν πας τάπα λέει ο καραγιοζακος με τον κρατήρα στο φορλοκ..ακόμα και να πεταχτούν τα τριχοθυλάκια περισσότερα μαλλιά θα έχω φυτρωμενα απο εσένα..
Για να καταλάβουν όλοι τώρα το τι κάνετε εσείς οι δυο εδώ μέσα..και ο ζιγκι και ο άλλος ο πετροκουναβος ο βλάκας ο Χρήστος..
Επειδή όταν μπήκε ο Αναστασάκης στο φόρουμ, δεν έλεγε τι τιμή έχει το graft και του την πέσαμε όλοι,και εγώ μαζί,γτ δεν είχε τιμές ούτε στο σάιτ του ποτέ,ενώ όλοι είχαν, και dhi ανέφερε τιμές,και ο Λορέντζο είχε τιμή ανά graft προσπαθούν με κάθε τρόπο να κάνουν επίθεση τα στημένα ορνιθια του γιατρού σε εμένα επειδή τον πήγαινα κόντρα τον γιατρό...
Αυτό είναι και βρήκαν ένα τρόπο να πουν την παπατζα τους και να νομίζουν ότι κάτι είπαν..τπτ αλλο..περισσότερο ο τυφλοπόντικας ο Χρηστάκης που δεν έχει να πει τπτ δημιουργεί στο μυαλό του νίκες όταν κάποιος λέει τη μαλακία του...συγκρίνουν τη συγκεκριμενη φάση που έρχεται λορετζο εδώ για να (( μου την πουν )) και νομίζουν ότι το κάνουν..
Χρηστάκη...υ.γ..
Μην προσπαθείς να το παίξεις ιστορία σε εμένα..καραγκιοζακο που για να σου βάλει τζάμπα καμία τρίχα ο άλλος ξεπερνάς τις δυνατότητες σου και κάνεις μαλακίες...
Μην τα πάρω στο κρανίο και βγάλω στη φόρα τώρα ονόματα που καταστράφηκαν από το είδωλο σου με φωτό κτλ..αρκετά έκανα τον ήρεμο,άφησα να ηρεμήσουν τα πνεύματα ,σταμάτησα τις φασαρίες αλλά επειδή παραποιείται τα πράγματα για να με βγάλετε και λάθος πάει πολύ...
Νομίζω τα πράγματα είναι απλά Αεράτε. Όλοι ξέρουμε τις τιμές του Λορέτζο από το σαιτ. Είναι εμφανές ότι για τα χειρουργεία στην Ελλάδα έγινε μια διαφορετική τιμή και αυτή η τιμή για διάφορους λόγους που δεν έχουν να κάνουν με σένα, αλλά με το γιατρό και αυτό που κάνει στην Ελλάδα δεν είναι θεμιτό να δημοσιοποιηθουν. Οπότε προς κάθε ενδιαφερόμενο, υπάρχει ένα indication για τις τιμές του λορετζο online, και για τα χειρουργία στην Ελλάδα υπάρχει μια ελαφρως καλύτερη τιμή. Thats it.

Σχετικά με τον άλλο γιατρό που αναφέρεις, όντως δεν υπάρχουν τιμές στο σαιτ του και αν όντως έχεις ονόματα που έχουν καταστραφεί και δεν είναι γνωστά στο φόρουμ πες τα. Αλλιώς αγνόησε τον. Από τότε που τον αγνοούμε τα νήματα του έχουν 100 προβολές μαξ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Aναστασακης και Lorenzo δεν εχουν τιμες στην σελιδα τους
Τιμες εχει πχ η HDC

Ο Lorenzo έχει τιμές στη σελίδα του εδώ και δέκα χρόνια.
 

ziggy

Active Member

Ο Lorenzo έχει τιμές στη σελίδα του εδώ και δέκα χρόνια.
ok
link?
Aυτο που παρεθεσες ΔΕΝ ειναι η σελιδα του Lorenzo
 

gregkont13

Verified MM member
στο έβαλα ήδη.... Οκ, επειδή έκανε νέα σελίδα και δεν το γράφει σημαίνει πως δεν είναι γνωστό... Καταλαβαίνεις πως έχουν πάει στην Ισπανιά στο Λορέτζο άτομα απο αυτό το φόρουμ και ξέρουμε εδώ και χρόνια πως αυτή είναι η τιμή. Επισής έχω ρωτήσει την Grace και εγώ προσωπικά και αυτή ήταν. Το αν κάνει άλλη τιμή όταν χειρουργεί στην Αθήνα είναι άλλο θέμα.

Από κει και πέρα, ο Αναστ. δεν έχει τιμές στο σαιτ εδώ και χρόνια και οι χρεώσεις του ήταν πάντοτε αόριστες. Αυτά είναι τα γεγονότα. Αν μου λες πως οι τιμές στην Ισπανία του Lorenzo δεν είναι γνωστές γιατί πλέον δεν τις έχει στο σαιτ του, τότε δεν το έχεις ψάξει. BTW το σαιτ που σου ανέβασα έχει τις τιμές copy paste από το προηγούμενο σαιτ του γιατρού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Παιδιά αφήστε τις τιμές,μην χαλάτε το νήμα γράφοντας για τιμές και γιατί ο ένας δεν έχει τιμές γιατι ο άλλος έχει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μιας και είδα ότι το αναφέρατε, το "best hair clinics" έχει πάρει την επίσημη συγκατάθεση των κλινικών για να αναφέρει (και να κάνει update) την τιμολογιακή πολιτική τους (όπου φυσικά είναι διαθέσιμες). Μας είχε κάνει contact και εμάς πριν κάποιο καιρό για να συνεργαστούμε σαν φόρουμ αλλά δεν προχώρησε. Τότε τους είχα ρωτήσει πως λειτουργούν ως προς τους τιμοκαταλόγους που δημοσιεύουν και έτσι το έμαθα, κάτι που μου το επιβεβαίωσε αργότερα και ο Λορένζο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

gerakas8

New Member
Καλησπερα, σορρυ που επανερχομαι παλι στο θεμα του λορετζο. Μιας και πραγματικα ενδιαφερομαι να κανω την επεμβαση μαζι του, ειχα επικοινωνησει με την κλινικη του στην ισπανια μεσω email οπου και εδωσα καποιες αρχικες πληροφοριες μαζι με φωτογραφιες μου.
Η απαντηση που ελαβα ηταν λιγο αποθαρρυντικη μιας και μου ειπε οτι επειδη εχω εξελισσομενη αλωπεκια και οτι λογω της σχετικης μικρης μου ηλικιας δεν μπορει να με αναλαβει και επισης οτι και να κανω η κατασταση μου θα χειροτερεψει. Το μονο που πρεπει να κανω τωρα ειναι να παρω φιναστεριδη αν θελω να μην κανω κανενα λαθος.
Καποιος καποια αναλογη εμπειρια;
Δλδ οσοι καναν με τον γιατρο ειχαν μη εξελισσομενη αλωπεκια;
Ευχαριστω
 
Μπλουζα