Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

ziggy

Active Member
Aπο που ακριβως προεκυψε οτι ο Αναστασακης κανει εκπτωση κατα ατομο και οτι η HDC διανυει εκπτωτικες περιοδους για ολους;
Αφου καμια απο τις δυο κλινικες δεν διευκρινιζει ουτε την μια ουτε την αλλη εκδοχη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Aπο που ακριβως προεκυψε οτι ο Αναστασακης κανει εκπτωση κατα ατομο και οτι η HDC διανυει εκπτωτικες περιοδους για ολους;
Αφου καμια απο τις δυο κλινικες δεν διευκρινιζει ουτε την μια ουτε την αλλη εκδοχη
Για όλους το κάνει η HDC γιατι το ανακοινώνει και στο φόρουμ αν έχεις δει. Δεν το κάνει κρυφά και ανα άτομο αναλόγως...

Έχεις δει Lorenzo, Feriduni, Bisanga, Mwamba, Hattingen δίπλα στον τιμοκατάλογό τους στο best-hair-clinics να αναφέρουν πουθενά για dicounts ;;
 

ziggy

Active Member
Για όλους το κάνει η HDC γιατι το ανακοινώνει και στο φόρουμ αν έχεις δει. Δεν το κάνει κρυφά και ανα άτομο αναλόγως...

Έχεις δει Lorenzo, Feriduni, Bisanga, Mwamba, Hattingen δίπλα στον τιμοκατάλογό τους στο best-hair-clinics να αναφέρουν πουθενά για dicounts ;;


Εχω δει τον Vlafo να υποστηριζει οτι η HLC του εδωσε εκπτωση
Διαβαζω οτι ο Lorenzo δινει ειδικη τιμη δηλαδη εκπτωση σε αυτους που κανουν μεταμοσχευση στην Ελλαδα
Εχω δεν την ASMED να δινει εξτρα εκπτωση στα μελη του παροντος φορουμ
Σου φτανουν τρια παραδειγματα η θελεις και αλλα;
 

witcher

Well-Known Member
Εχω δει τον Vlafo να υποστηριζει οτι η HLC του εδωσε εκπτωση
Διαβαζω οτι ο Lorenzo δινει ειδικη τιμη δηλαδη εκπτωση σε αυτους που κανουν μεταμοσχευση στην Ελλαδα
Σου φτανουν δυο παραδειγματα η θελεις και αλλα;
Δεν του έδωσε κάποια έκπτωση απλά εκείνη ηταν η τιμή.
Άστοχο το παράδειγμά σου με τον Lorenzo. Για Ισπανία σε ρώτησα, μη συγκρίνεις με Ελλάδα που ούτε καν έχει κλινική εδώ και έρχεται μια στο τόσο.
 

ziggy

Active Member
Δεν καταλαβαινω που ακριβως παει αυτη η συζητηση
Ξεκινησαμε απο το οτι εκπτωσεις κανουν μονο οι ασοβαρες κλινικες
Μετα το γυρισαμε πως κανουν και οι σοβαρες κλινικες εκπτωσεις αλλα σε ολους
Και τελικα φαινεται να καταληγουμε οτι οι σοβαρες κλινικες κανουν εκπτωσεις πολλες φορες οχι σε ολους
Θα το παμε πολυ μακρια αυτο;
 

gregkont13

Verified MM member
Εχω δει τον Vlafo να υποστηριζει οτι η HLC του εδωσε εκπτωση
Διαβαζω οτι ο Lorenzo δινει ειδικη τιμη δηλαδη εκπτωση σε αυτους που κανουν μεταμοσχευση στην Ελλαδα
Σου φτανουν δυο παραδειγματα η θελεις και αλλα;
Οκ... τώρα μας δουλευείς. Συγκρινείς μια συμφωνία ανάμεσα σε Lorenzo και Cvial και μια ειδική τιμή που κάνει για χειρουργεία σε άλλη χώρα με το να γράφεις τιμή 2.9 με discount 40%, γενικά. Η HLC που λες είναι Τουρκία. Μπορεί να του έκαναν κάποια έκπτωση επειδή πρέπει να ταξιδέψει για να χειρουργηθεί και να πληρώσει διαμονή. Δεν γράφουν πως είναι η τιμή 2.7 αλλά υπάρχουν εκπτωσείς ως 40%, γενικά. Όσο για την HDC δεν ξέρω αν τη θεωρείς μεγάλη κλινική του εξωτερικού. Ωστόσο, και με αυτό αντιθέτος είμαι(αν και δεν γράφει το μέγεθος της έκπτωσης). Θα μπορούσε να γράφει: τιμή 2.4 και υπάρχουν εκπτώσεις σε συγκεκριμένες περιόδους. Ωστόσο, το 2.9 με έκπτωση εως και 40% είναι το πιο τραγελαφικό από όλα. Το γεγονός ότι δεν το βλέπεις και οι συγκρίσεις που κάνεις είναι άλλο θέμα...
 

ziggy

Active Member
Eγω δουλευω εσας;
Εσυ δεν εχεις γραψει οτι στην τελευταια σου μεταμοσχευση σου εκοψαν 500 ευρω;
 

witcher

Well-Known Member
Δεν καταλαβαινω που ακριβως παει αυτη η συζητηση
Ξεκινησαμε απο το οτι εκπτωσεις κανουν μονο οι ασοβαρες κλινικες
Μετα το γυρισαμε πως κανουν και οι σοβαρες κλινικες εκπτωσεις αλλα σε ολους
Και τελικα φαινεται να καταληγουμε οτι οι σοβαρες κλινικες κανουν εκπτωσεις πολλες φορες οχι σε ολους
Θα το παμε πολυ μακρια αυτο;
Αυτά ειναι τα δικά σου συμπεράσματα. Οι σοβαρές κλινικές που σου ανέφερα πιο πάνω έχουν σταθερό τιμοκατάλογο στο best-hair clinics χωρίς να γράφουν για discounts κτλπ. ή αμα κάποιες κάνουν για τα μέλη το ανακοινώνουν στο φόρουμ για να ειναι κοινές για όλους και όχι ανάλογα πως θα κόψουμε τον καθένα για να τον χρεώσουμε. Κατάλαβες τώρα;
 

gregkont13

Verified MM member
Eγω δουλευω εσας;
Εσυ δεν εχεις γραψει οτι στην τελευταια σου μεταμοσχευση σου εκοψαν 500 ευρω;
Οκ συνεπως πιστευεις οτι ο Hattingen που σου εκοψε 500€ δεν ειναι σοβαρη κλινικη
Διαφωνω
Οκ μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα κατανόησης. Ναι, είναι το ίδιο να μου κόψει 500 ευρώ για τα αεροπορικά και τη διαμονή με το να γράψει στις τιμές του, 2.9 το graft με έκπτωσεις ως και 40%. Σταμάταω να σου απαντάω γιατί πέφτει το iq ενός οικοδομικού τετραγώνου με το συλλογισμό σου :) Κάνετε όλοι τόσο μεγάλη ζημιά στο γιατρό σας με όσα γράφετε που καταλήγετε και αστείοι.
 

aeratos28

Just aeratos
Μπήκε εδώ τάχα μου να πει για τιμές γενικώς ,ενώ εξαρχής φαινόταν για ποιον λόγο έχει μπει..όπως και σε όποιον άλλον έχει πάει κόντρα του Αναστασάκη ,μπαίνει με ψεμματα και μπερδεύει τα πράγματα για να δημιουργήσει Θέμα ωστε να ακουστεί πάλι ο γιατρός του..έχει 3-4 σελίδες τώρα και κάνει απροκάλυπτα αυτό που λέω..υπερτονίζει το discount 40% και μάχεται για αυτό και γενικά για τις τιμές του..μιλάμε έχουν ξεφύγει εντελώς ...ΑΚΟΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ziggy σε ότι σε ρώτησα...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΚΑΙ ΠΕΙ ΨΕΜΜΑΤΑ Π.Ο.Τ.Ε....ΟΛΑ ΠΕΡΙ ΤΙΜΩΝ ΓΙΑ ΛΟΡΕΤΖΟ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΑ..ΕΣΥ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ..
Οκ μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα κατανόησης. Ναι, είναι το ίδιο να μου κόψει 500 ευρώ για τα αεροπορικά και τη διαμονή με το να γράψει στις τιμές του, 2.9 το graft με έκπτωσεις ως και 40%. Σταμάταω να σου απαντάω γιατί πέφτει το iq ενός οικοδομικού τετραγώνου με το συλλογισμό σου :) Κάνετε όλοι τόσο μεγάλη ζημιά στο γιατρό σας με όσα γράφετε που καταλήγετε και αστείοι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Αυτά ειναι τα δικά σου συμπεράσματα. Οι σοβαρές κλινικές που σου ανέφερα πιο πάνω έχουν σταθερό τιμοκατάλογο στο best-hair clinics χωρίς να γράφουν για discounts κτλπ. ή αμα κάποιες κάνουν για τα μέλη το ανακοινώνουν στο φόρουμ για να ειναι κοινές για όλους και όχι ανάλογα πως θα κόψουμε τον καθένα για να τον χρεώσουμε. Κατάλαβες τώρα;
Άσχετο,αλλά το best hair clinics πότε έγινε;
 

ziggy

Active Member
Οκ μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα κατανόησης. Ναι, είναι το ίδιο να μου κόψει 500 ευρώ για τα αεροπορικά και τη διαμονή με το να γράψει στις τιμές του, 2.9 το graft με έκπτωσεις ως και 40%. Σταμάταω να σου απαντάω γιατί πέφτει το iq ενός οικοδομικού τετραγώνου με το συλλογισμό σου :) Κάνετε όλοι τόσο μεγάλη ζημιά στο γιατρό σας με όσα γράφετε που καταλήγετε και αστείοι.
Θα σε παρακαλουσα να σταματησεις τις ασυναρτησιες περι ¨γιατρων μας" κτλ κτλ
 

ziggy

Active Member
Οκ μάλλον έχεις κάποιο πρόβλημα κατανόησης. Ναι, είναι το ίδιο να μου κόψει 500 ευρώ για τα αεροπορικά και τη διαμονή με το να γράψει στις τιμές του, 2.9 το graft με έκπτωσεις ως και 40%. Σταμάταω να σου απαντάω γιατί πέφτει το iq ενός οικοδομικού τετραγώνου με το συλλογισμό σου :) Κάνετε όλοι τόσο μεγάλη ζημιά στο γιατρό σας με όσα γράφετε που καταλήγετε και αστείοι.


Iσως εχεις εσυ καποιο προβλημα καθως ξεκινησες με μαι θεωρια πως οι σοβαρες κλινικες δινουν την ιδια τιμη σε ολους
Στην συνεχεια εβαλες εναν αστερισκο για τις εκπτωσεις πχ σε μελη του φορουμ
Μετα ξαναεβαλες αλλον εναν αστερισκο για την δικη σου περιπτωση και την εκπτωση των 500€
Και αστερισκο με αστερισκο παμε να σχηματισουμε γαλαξια ωστε τελικα να καταληξουμε σε αυτο που φαινεται εξ αρχης οτι θεωρεις καποια συγκεκριμενη κλινικη ασοβαρη και προσπαθεις να στηριξεις με ασυναρτησιες το προαποφασισμενο σου συμπερασμα
Ενδιαμεσα βαρεσες και ενα μικρο τιλτ με την εκπτωση HLC σε vlafo και εβαλες και εναν αστερισκο για τις τουρκικες κλινικες
Δεν σε βολευε να πεις σοβαρες ξανα γιατι η HLC ειναι παγκοσμιου κλασεως οποτε κατεφυγες στο οτι ειναι στην Τουρκια

Tωρα απλα θελω να σε ενημερωσω για το οτι μια κλινικη δεν κρινεται ως σοβαρη η ασοβαρη με κριτιριο το αν κανει discounts η οχι
Προκειται για την απολυτη μπουρδα
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Σε αυτά που σου λέει και ο gregkont και εγώ απάντα και άσε τις υπεκφυγές και τη δημιουργία εντυπώσεων με την μπάλα στην εξέδρα..1+1 κάνουν 2 σου λέει ,άλλα λόγια να αγαπιόμαστε απαντάς...αφού βρήκες την ημερομηνία του best hair clinics,βρες και πότε εμφανίστηκε εκεί και ο Αναστασάκης ...το επόμενο σου μνμ,να είναι με απαντήσεις σε όλα τα ερωτήματα και όχι να κάνεις τον Κινέζο πάλι και να αποφεύγεις τις απαντήσεις σαν χορευτής..τι διάολο,σκιαμαχιες σε όλους σας έχει κάνει προπονήσεις ο γιατρός? Όπως μάθαινε στους πελάτες του παλιότερα μετά από επέμβαση για το τελικό αποτέλεσμα,στο πώς να αποφεύγουν ξαφνικές ριπές αέρα?
Iσως εχεις εσυ καποιο προβλημα καθως ξεκινησες με μαι θεωρια πως οι σοβαρες κλινικες δινουν την ιδια τιμη σε ολους
Στην συνεχεια εβαλες εναν αστερισκο για τις εκπτωσεις πχ σε μελη του φορουμ
Μετα ξαναεβαλες αλλον εναν αστερισκο για την δικη σου περιπτωση και την εκπτωση των 500€
Και αστερισκο με αστερισκο παμε να σχηματισουμε γαλαξια ωστε τελικα να καταληξουμε σε αυτο που φαινεται εξ αρχης οτι θεωρεις καποια συγκεκριμενη κλινικη ασοβαρη και προσπαθεις να στηριξεις με ασυναρτησιες το προαποφασισμενο σου συμπερασμα
Ενδιαμεσα βαρεσες και ενα μικρο τιλτ με την εκπτωση HLC σε vlafo και εβαλες και εναν αστερισκο για τις τουρκικες κλινικες
Δεν σε βολευε να πεις σοβαρες ξανα γιατι η HLC ειναι παγκοσμιου κλασεως οποτε κατεφυγες στο οτι ειναι στην Τουρκια
 

ziggy

Active Member
Σε αυτά που σου λέει και ο gregkont και εγώ απάντα και άσε τις υπεκφυγές και τη δημιουργία εντυπώσεων με την μπάλα στην εξέδρα..1+1 κάνουν 2 σου λέει ,άλλα λόγια να αγαπιόμαστε απαντάς...αφού βρήκες την ημερομηνία του best hair clinics,βρες και πότε εμφανίστηκε εκεί και ο Αναστασάκης ...το επόμενο σου μνμ,να είναι με απαντήσεις σε όλα τα ερωτήματα και όχι να κάνεις τον Κινέζο πάλι και να αποφεύγεις τις απαντήσεις σαν χορευτής..τι διάολο,σκιαμαχιες σε όλους σας έχει κάνει προπονήσεις ο γιατρός? Όπως μάθαινε στους πελάτες του παλιότερα μετά από επέμβαση για το τελικό αποτέλεσμα,στο πώς να αποφεύγουν ξαφνικές ριπές αέρα?

Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να απαντησω σε οτι σου ερχεται στο κεφαλι
Δεν καταλαβαινω γιατι δεν προσλαμβανεις μια γραμματεα να σου βρισκει αυτα που θελεις να βρεις
Για την οικονομια της συζητησης ομως θα κανω μια εξαιρεση και θα σου πω οτι η κλινικη του Αναστασακη εχει τιμες στο best hair τουλαχιστον απο τις 4 Αυγουστου 2020
Πολυ πιθανον να ειχε και νωριτερα αλλα δεν καταλαβαινω που ακριβως θελεις να καταληξεις οταν μιλαμε για μια σελιδα που δημιουργηθηκε τελη Απριλη του 2019
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν είναι ότι μου έρχεται στο κεφάλι,είναι αυτά που είπα εξαρχής ,ότι είσαι στημένος από τον γιατρό για τους λόγους που έχω εξηγήσει και στην προηγούμενη σελίδα..Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΓΤ ΠΑΛΙΑ ΕΚΡΑΖΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ,ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΕΙΠΕ,ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΖΩ ΓΤ ΗΤΑΝ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΞΙΖΕ ΒΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ-ΔΙΝΕΙ...
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΗΚΕΣ,ΕΧΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ..
ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΛΕΚΕΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ..ΠΟΥ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ JACKSMITH ΟΛΟΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΙΠ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΗΜ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ ΔΟΤΡΙΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...
Έλα πες,σου έχει τάξει και εσένα καμία τρίχα παραπάνω χωρίς χρέωση?
Θα ήθελα όταν περάσει ένα διάστημα και ανέβω Αθήνα στον cvial για τις φωτό κτλ,να έρθεις και εσύ να πιούμε καφέ ,να δούμε ποιος είσαι και κοπτεσαι έτσι για τον γιατρό ,τον υπερασπίζεσαι έτσι σε κάθε νήμα ειδικά οποιου του έχει πάει κόντρα ..να δούμε ποιος είναι ποιος,ένα to know as better ..με χαρά μου να σε υποδεχτώ...
Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να απαντησω σε οτι σου ερχεται στο κεφαλι
Δεν καταλαβαινω γιατι δεν προσλαμβανεις μια γραμματεα να σου βρισκει αυτα που θελεις να βρεις
Για την οικονομια της συζητησης ομως θα κανω μια εξαιρεση και θα σου πω οτι η κλινικη του Αναστασακη εχει τιμες στο best hair τουλαχιστον απο τις 4 Αυγουστου 2020
Πολυ πιθανον να ειχε και νωριτερα αλλα δεν καταλαβαινω που ακριβως θελεις να καταληξεις οταν μιλαμε για μια σελιδα που δημιουργηθηκε τελη Απριλη του 2019
 

ziggy

Active Member
Καλα
Πηρες μια πιθανη πολυποθητη ημερομηνια
Δεν θα μας εξηγησεις τωρα γιατι την ζητουσες διακαως;
 

aeratos28

Just aeratos
Απαντα εσύ σε ότι σε ρωτάω και άσε τις κρίσεις για το αν είναι πολυπόθητη η ημερομηνία...αδιάφορη μου είναι εντελώς..έτσι ρωτησα να δω ..αν και δεν σε εμπιστεύομαι ούτε για την ημερομηνία να ξέρεις..
Δεν θα απαντήσεις στις κατηγορίες αυτές που σου κατεβάζω εδώ και 2 σελίδες??
Στα ίσα σου λέω τι σε θεωρώ και σε προσκαλώ να έρθεις για καφέ στις φωτό που θα βγουν παρουσία του cvial να δούμε ποιος είσαι και τι ρόλο βαράς ..γτ εμενα ,γνωρίζουν ποιος είμαι και τι,να μην γνωρίσουν και εσένα?? Δεν γίνεται να κάνεις τόση δουλειά κρυφή από πίσω με ψευτοεπιθεσεις σε όποιον κοντραρε τον γιατρό σου και να μην σε γνωρίσουμε..
Έλα εσύ για καφέ ,ας έρθει και ο Αναστασάκης και οποίος άλλος θέλει και μετά ,πάμε και στο γραφείο του Αναστασάκη όλοι μαζί,να έρθει και ο aldo,o jacksmith να κάνουμε ένα live και στο instagram και στο youtube ,να δείξουμε τι και πώς και να έχω μαζί μου και εγώ κάποιο υλικό και αν μπορεί ας διαψευσθεί το ότι δείξω.......live όλα αυτά έτσι??
Καλα
Πηρες μια πιθανη πολυποθητη ημερομηνια
Δεν θα μας εξηγησεις τωρα γιατι την ζητουσες διακαως;
 
Μπλουζα