Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

ziggy

Active Member
Κατι δεν σου αρεσε στην ημερομηνια απο οτι φαινεται
Και επειδη δεν εισαι και πολυ σιγουρος και επειδη υποψιαζεσαι οτι ισως να μπορω και να την αποδειξω τελικα αποφασισες να εγκαταλειψεις την θεωρια την οποια βασιζες στην ημερομηνια που ειχες στο μυαλο σου.
Ενταξει καταλαβαινω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Ωπα aeratos βρηκα γιατι εκανες νεα κωλοτουμπα και τωρα δεν σε νοιαζει η ημερομηνια


aeratos28:
Να μας πει ο ziggy όμως ,ΠΟΤΕ ΜΠΗΚΕ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΣΤΟ BEST HAIR CLINICS ..και αν το 2020 που έκανε εγγραφή στο φόρουμ ήταν αναρτημένες οι τιμές αυτές και στο σάιτ αυτό και στη δική του σελίδα..προφανώς και δεν ήταν..
 

aeratos28

Just aeratos
Βρε χαζε ,εμένα δεν μου άρεσε κάτι?? Εσύ δεν έχεις να πεις τπτ και κάνεις την κότα μην απαντώντας στις ευθείς κατηγορίες που σου λέω και στις προσκλήσεις που σου κάνω..
Τι να μην μου αρέσει?? Αδιάφορο μου είναι..αλλά επειδή το παίζεις πονηριδης τώρα και αλεπουδιαρης,θα με κάνεις να το ψάξω και να συγκρίνω το πότε ακριβώς έστειλε ο Αναστασάκης εδώ μνμ που έλεγε τι χρεώνει και το πότε μπήκε στο best hair clinics ..γτ αν είχε ανεβασμένες τις τιμές στο best hair clinics ποιος ο λόγος να τις έκρυβε από εδώ??
Απαντα σε ότι σε ρωτάω και άσε τις αλεπουδιαρικες υπεκφυγές εσυ
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε στον καθρέφτη μιλάς για κωλοτουμπες?? ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΤΟ ΣΕ ΛΕΩ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΤΣΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ LIVE ΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ?
Ωπα aeratos βρηκα γιατι εκανες νεα κωλοτουμπα και τωρα δεν σε νοιαζει η ημερομηνια
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδή είστε ύπουλοι και εσύ και ο Χριστάκης και αυτός που σας βάζει να τα κάνετε αυτά ,το να ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΤΟ ΛΙΒΑΝΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ΟΤΟ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ,ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΤΕΡΜΑ ΣΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ...
 

ziggy

Active Member
..γτ αν είχε ανεβασμένες τις τιμές στο best hair clinics ποιος ο λόγος να τις έκρυβε από εδώ??
Απαντα σε ότι σε ρωτάω και άσε τις αλεπουδιαρικες υπεκφυγές εσυ

Δεν καταλαβαινω
Αμφισβητεις την ημερομηνια που εδωσα;
Υποστηριζεις οτι τον Αυγουστο του 2020 δεν ειχε τις τιμες του το Best Hair Clinics;
Ναι η Οχι;
 

aeratos28

Just aeratos
ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΜΝΜ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΔΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ..ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΣΥ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΓΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ...
Δεν καταλαβαινω
Αμφισβητεις την ημερομηνια που εδωσα;
Υποστηριζεις οτι τον Αυγουστο του 2020 δεν ειχε τις τιμες του το Best Hair Clinics;
Ναι η Οχι;
 

aeratos28

Just aeratos
Και ρε ((( ziggy)) για λύσε μου μια απορία.. αφού το best hair clinics ,φαίνεται ότι δημιουργήθηκε το 2016,εσύ πως λες ότι δημιουργήθηκε το 2019?? Ένα αυτό ,και το δεύτερο....
Αφού δεν γράφει πουθενά το σάιτ αυτό ημερομηνία εγγραφής του κάθε γιατρού πουθενά,εσύ πως το βρήκες? Μου εξηγείς λίγο?
Από πού και με ποιο τρόπο έχεις αυτή την πληροφόρηση,για τις ακριβείς ημερομηνίες εγγραφής του Αναστασάκη σε αυτό?? IMG_20230109_005540.jpg
Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να απαντησω σε οτι σου ερχεται στο κεφαλι
Δεν καταλαβαινω γιατι δεν προσλαμβανεις μια γραμματεα να σου βρισκει αυτα που θελεις να βρεις
Για την οικονομια της συζητησης ομως θα κανω μια εξαιρεση και θα σου πω οτι η κλινικη του Αναστασακη εχει τιμες στο best hair τουλαχιστον απο τις 4 Αυγουστου 2020
Πολυ πιθανον να ειχε και νωριτερα αλλα δεν καταλαβαινω που ακριβως θελεις να καταληξεις οταν μιλαμε για μια σελιδα που δημιουργηθηκε τελη Απριλη του 2019
 

aeratos28

Just aeratos
Για να μην έχεις να λες ότι κάνω κωλοτουμπες...ναι με ενδιαφέρει είμαι ότι να ναι εγω..εσένα δεν σε ενδιαφέρει που σε λέω στημένο τσιράκι και για ποιο λόγο γράφεις όλα τα ψεμματα που γράφεις και κάνεις παραποίηση σε όλα??
Γτ δεν απαντάς??
Ευθέως σε καλώ εσένα και όποιον άλλον για όλα τα παραπάνω που προανέφερα ..έχετε ψυχή? Ιδού η Ρόδος...απαντά όμως γτ με κουράζεις..
Πώς έχεις εσύ τέτοια πληροφόρηση για Ακριβη ημερομηνία. 4 Αυγούστου του 2020 είπες,όταν σε απλούς ανθρώπους που μπαίνουν στο best hair clinics όπως όλοι εμείς δεν δείχνει ημερομηνία εγγραφής του κάθε γιατρού ,και ότι το site αυτό δεν δημιουργήθηκε το 2019 που είπες αλλά το 2016...όλα μαζί απάντησε τα και ότι σου έχω χρεώσει και σε κατηγορώ ευθέως και απροκάλυπτα...
 

ziggy

Active Member
Μιλαμε για περιπτωσαρα
Δεν εχω καμια πληροφορηση
Εσυ ζητησες να σου πω την ημερομηνια(τωρα γιατι το ζητησες απο εμενα κανεις δεν το εχει καταλαβει)
Και εκανα μια απλη κινηση
Μπηκα waybackmachine
Kαι σου την εγραψα την ημερομηνια
Τωρα το βρισκεις περιεργο;
Αποθηκευμενο αντιγραφο της σελιδας(ημιλειτουργικο) στις 4 Αυγουστου 2020)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μπορείς σε παρακαλώ να βγάλεις screenshot αυτό που αναφέρει τις ημερομηνίες που είπες ότι έκανε εγγραφή στο site ο Αναστασάκης?? Γτ εγώ δεν το βρίσκω αυτό που λες..
Όπως επίσης δεν βρήκα το 2019 όπως είπες ..βρήκα μόνο αυτό που ανέβασα..αλλά για την ακριβή ημερομηνία εγγραφής του γιατρού, 4 Αυγούστου του 2020 που λες ,εγώ δεν το βρίσκω ..ίσως να μην ψάχνω καλα
Μιλαμε για περιπτωσαρα
Δεν εχω καμια πληροφορηση
Εσυ ζητησες να σου πω την ημερομηνια(τωρα γιατι το ζητησες απο εμενα κανεις δεν το εχει καταλαβει)
Και εκανα μια απλη κινηση
Μπηκα waybackmachine
Kαι σου την εγραψα την ημερομηνια
Τωρα το βρισκεις περιεργο;
Αποθηκευμενο αντιγραφο της σελιδας(ημιλειτουργικο) στις 4 Αυγουστου 2020)
 

ziggy

Active Member
Ποτε μιλησα εγω για ημερομηνια εγγραφης;
Για την οικονομια της συζητησης ομως θα κανω μια εξαιρεση και θα σου πω οτι η κλινικη του Αναστασακη εχει τιμες στο best hair τουλαχιστον απο τις 4 Αυγουστου 2020

Σου εβαλα λινκ με αποθηκευμενο αντιγραφο της σελιδας στις 4 Αυγουστου 2020 στην οποια σελιδα θα βρεις την καταχωρηση της κλινικης που ψαχνεις στο συγκεκριμενο site με τιμες απλα κανοντας scroll down
 

aeratos28

Just aeratos
Στην ερώτηση μου για το πότε εμφανίστηκε ο Αναστασάκης ,απάντησες αυτό..όπως επίσης και στον gianney ,απάντησες ότι το 2019 δημιουργήθηκε το best hair clinics..πράγμα που δεν ισχύει..το 2016 φτιάχτηκε το site..ημερομηνία εγγραφής τελικά ξέρεις?
 

aeratos28

Just aeratos
Ξέρεις δεν ξέρεις οι ερωτήσεις ,προσκλήσεις και κατηγορίες μου προς εσένα και την ομήγυρη σου,έχουν μείνει αναπάντητες τόση ώρα..
Εγώ,απαντώ σε όλα ,σε ότι θες...
Κάνε το ίδιο για να υπάρχει λόγος που έχουμε αυτή την κουβέντα τώρα..
 

aeratos28

Just aeratos
Και αυτό που σου έστειλα εγώ τι ήταν?? Μήπως το έφτιαξα μόνος μου?
Το σοβαρό θέμα σε όλα αυτά ,είναι να απαντήσεις σε αυτά που σου λέω και κάνεις τη μαϊμού που πάει από δέντρο σε δέντρο ψηλά..αλλά ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα με αυτό..
Όσο ανεβαίνει ψηλά,φαίνεται ο κωλος της..
Θα απαντήσεις σε τπτ τελικά ? Η θα συνεχίσεις την τακτική τη γνωστή που εφαρμοζόταν και από τον boss ,που σε ότι ερωτήθηκε δεν απάντησε ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΠΤ...να θημίσω περιπτώσεις ,aldo,jacksmith κτλ κτλ...τόσες κατηγορίες και τότε και καμία απάντηση...ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ...ΤΥΧΑΙΟ?? Ρε τι έχουμε πάθει εδώ μέσα ...πόσο ίδιες συμπεριφορές ..
Θα κανονίσουμε το καφεδάκι στο γραφείο του cvial και όλα τα περαιτέρω για τα live με όλους που ανέφερα πιο πριν? Πες ,εγώ μέσα είμαι κερνάω και τα σουβλάκια μετά
Το domain εχει registration date Απριλιο 2019
 

ziggy

Active Member
Θα συνεχισω να γραφω στο φορουμ στο οποιο ειμαι μελος απο το 2011
Δεν με ενδιαφερουν οι παραληρηματικες σου τοποθετησεις για real συναντησεις live στο youtube στο insta στο facebook στο tik tok στο cnn και το Al Jazeera
Aν παντως επιθυμεις να γραφεις σε φορουμ με τα μελη να εχουν καταθεσει τα πραγματικα στοιχεια ταυτοτητας τους,μπορεις να το ζητησεις απο την διαχειριση δεν ειναι κατι που με αφορα.
 

aeratos28

Just aeratos
Αλεπουδιαρης είσαι ρε..είσαι από το 2011 και γράφεις μόνο τώρα με τον Αναστασάκη...Γιά να τον υπερασπιστείς..άσε τα παραμύθια σε κανέναν άλλον ,όχι σε εμένα..γράψε όπου θέλεις ότι θέλεις ,αλλά αν δεν απαντήσεις σε αυτά που σε κατηγορώ ,εδώ,και ξαναμπείς εδώ,το μόνο που θα ακούς είναι ότι είσαι τσιράκι και τπτ αλλο..και ότι δεν απαντάς σε ότι σε ρωτάω όπως έκανε και ο Αναστασάκης...δεν έχεις απαντήσει απολύτως τπτ ..τσιράκι σε λέω και μου πες για al jazeera..
 

ziggy

Active Member
Αν συνεχισουν να σου επιτρεπουν να γραφεις τετοια πραγματα αυτο θα ειναι μια κακη εξελιξη για το φορουμ
 
Μπλουζα