Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

aeratos28

Just aeratos
Επειδή προκαλείς λοιπόν και δεν απαντάς,κάθομαι και κοιτάω ότι λες για να μην σου περνάει από το μυαλό καν να μιλήσεις για κωλοτουμπες για μένα ..κοίταξα αυτό που μου ανέβασες και βρήκα λοιπόν πως την ημερομηνία που λες δεν βγάζει τον Αναστασάκη..απο ελληνικές μόνο του νεκρή βγάζει ...
Την κλινική του Αναστασάκη την βγάζει σε αυτή την ημερομηνία...και μονο Screenshot_2023-01-09-01-53-52-008_com.android.chrome.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ε δεν έχεις το θεό σου εσύ...πρώτη φορά,θα καλέσω τον @CVIAL να δει αυτές τις 2-3 τελευταίες σελίδες ,τι σε κατηγορώ , τι σε καλώ εσένα και την ομήγυρη σου να κάνουμε με ανοιχτά χαρτιά όλοι και όχι απλά αρνείσαι,τα προσπερνάς χωρίς να δίνεις την παραμικρή απάντηση,φαίνεσαι πλέον πόσο ξεκάθαρα στημένος είσαι από την κλινική και έχεις και το θράσος να μου λες εσύ ότι δεν πρέπει σε εμένα να επιτρέψουν να συνεχίσω να είμαι στο φόρουμ...
Άλλοι που έκαναν αυτό που κάνεις εσύ απροκάλυπτα ,μπαναριστηκαν μόνιμα ...
Αν συνεχισουν να σου επιτρεπουν να γραφεις τετοια πραγματα αυτο θα ειναι μια κακη εξελιξη για το φορουμ
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι θα σας αφήσω εδώ μέσα να παραποιείται τα λεγόμενα όσων πήγαν κόντρα στο γιατρό που τυφλά υποστηρίζετε..
Το έκανα ήδη ..θα δει το μνμ ο cvial..και να ξέρεις δεν το έκανα για να σε μπαναρει..δεν θέλω κάτι τέτοιο,παρόλο που ο cvial παλιότερα το έκανε ακαριαία το μπαν σε τέτοια φαινόμενα που υπήρξαν τσιροι κλινικών...εσένα και τον άλλον τον Χρήστο ,δεν θέλω να σας μπαναρει..θέλω να υπάρχετε για να το διαπιστώνουν όλοι και ειδικά όσοι καινούργιοι μπαίνουν για το ποιοι είναι τσιράκια και ότι αυτά που γράφετε έχουν σκοπό και τπτ παραπάνω..
Για να διατηρηθεί αυτό που λέγαμε πάντα για το φόρουμ,ότι είναι ανεξάρτητο..μην το εκμεταλλεύονται τέτοιοι τύποι σαν εσάς ,τσιροι γιατρών προς όφελος οικονομικο δικό τους..καμία ανοχή σε τέτοια φαινόμενα..
 

ziggy

Active Member
Θα καλεσεις λοιπον τον Cvial γιατι δεν απανταω σε οτι υβριστικο μου γραφεις και γιατι αρνουμαι να κανω συναντηση μαζι σου και να την αναμεταδοσουμε live σε instagram facebook κτλ
Οκ
Αναμενω με αγωνια τις εξελιξεις
 

gregkont13

Verified MM member
Iσως εχεις εσυ καποιο προβλημα καθως ξεκινησες με μαι θεωρια πως οι σοβαρες κλινικες δινουν την ιδια τιμη σε ολους
Στην συνεχεια εβαλες εναν αστερισκο για τις εκπτωσεις πχ σε μελη του φορουμ
Μετα ξαναεβαλες αλλον εναν αστερισκο για την δικη σου περιπτωση και την εκπτωση των 500€
Και αστερισκο με αστερισκο παμε να σχηματισουμε γαλαξια ωστε τελικα να καταληξουμε σε αυτο που φαινεται εξ αρχης οτι θεωρεις καποια συγκεκριμενη κλινικη ασοβαρη και προσπαθεις να στηριξεις με ασυναρτησιες το προαποφασισμενο σου συμπερασμα
Ενδιαμεσα βαρεσες και ενα μικρο τιλτ με την εκπτωση HLC σε vlafo και εβαλες και εναν αστερισκο για τις τουρκικες κλινικες
Δεν σε βολευε να πεις σοβαρες ξανα γιατι η HLC ειναι παγκοσμιου κλασεως οποτε κατεφυγες στο οτι ειναι στην Τουρκια

Tωρα απλα θελω να σε ενημερωσω για το οτι μια κλινικη δεν κρινεται ως σοβαρη η ασοβαρη με κριτιριο το αν κανει discounts η οχι
Προκειται για την απολυτη μπουρδα
Όποιος διαβάσει ότι γράφεις, το μόνο που καταλαβαίνει είναι ότι είναι τέτοιο το πάθος σου να υποστηρίξεις μια συγκεκριμένη κλινική (χωρίς κανένα προφανή λόγο) που καταλήγεις να μας κάνεις να γελάμε. Έβαλες αστερικούς μόνος σου, έφτιαξες και 10 περίπτωσεις μπας και πεις κάτι και συνεχίζεις και μιλάς με 0 επιχειρήματα. Οι κλινικές του εξωτερικού έχουν μια σταθερή τιμή... Το να σου κόβουν ένα μικρό ποσό είτε στην Τουρκία είτε στην Ελβετία είτε παντού για αεροπορικά και διαμονή δεν είναι το ίδιο με 40% έκπτωση. Επίσης το να κάνει μια συμφωνία ένας γιατρός με τον CVial και να κάνουν χειρουργεία στην Ελλάδα με μια ειδική τιμή δεν είναι πάλι το ίδιο. Η συγκεκριμένη τιμή αν το έχεις πάρει χαμπάρι είναι σε εισαγωγικά κρυφή ακριβώς επειδή ο Λορετζό δεν θέλει να μαθευτεί ότι κάνει αυτήν την ειδική τιμή/χάρη σε μάς από το φόρουμ.

Σχετικά με την κλινική της Κύπρου σου λεώ ότι είμαι αντίθετος. Άν εσύ αυτά εδώ τα συγκρίνεις με το να λες χρεώνω 2.9, αλλά παίζουν εκπτώσεις μέχρι 1.74 γενικά και το ποστάρω και δημόσια, τότε δεν μπορώ να σε πείσω πως δεν είναι το ίδιο. Είναι φανερό πως δεν είσαι αρκετά ευφύης για να καταλάβεις τι σου γράφω.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν σε έχω βρίσει πουθενά..για ποια υβριστικά λες τώρα..?? Από το μπαν και μετά που έφαγα δεν σε έβρισα σε κανένα μνμ μου..πάλι παραποιεις τα πράγματα??σταμάτησε το αυτό,δεν υπάρχει χώρος για τέτοιες απαντήσεις..
Συνάντηση με τον γιατρό όλοι μαζί λέω για live σε youtube και όπου θέλει ο γιατρός ..δεν είπα για live οι δυο μας μόνο..μην τα μπερδευεις
 

aeratos28

Just aeratos
Και για την ημερομηνία ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ (((( ziggy)))).... Που είπες 4 Αυγούστου 2022 ενώ η μόνη εμφάνιση που γίνεται για την κλινική στο site είναι στις 26 Σεπτεμβρίου του 2021..

Αυτές είναι κωλοτουμπες μεγάλε... Και αυτό αναπάντητο
Ιωάννη Μελισανιδη θα σε λέω από εδώ και πέρα.. Screenshot_2023-01-09-01-53-52-008_com.android.chrome.jpg
 

ziggy

Active Member
Τι να πει κανεις...
4 Αυγουστου 2020 ειπα
14η κλινικη στην σειρα κανοντας scroll down
Φαινονται τιμες στην καταχωρηση στις 4 Αυγουστου 2020
Αν πατησεις στην σελιδα τις κλινικης επειδη δεν εχει αποθηκευμενο στιγμυοτυπο της υποσελιδας σε παει σε αλλο στιγμυοτυπο του 2021
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Τι τι να πει ρε,πάτα 26 Σεπτεμβρίου 2021 και τον βγάζει μόνο του τον γιατρό..
Εγώ τι να πω με σένα.. .
Πρέπει να τιμωρηθει αυτή η ανηθικότητα του να μην απαντάτε σε κατηγορίες και προτάσεις προσκλήσεις που γίνονται κάποια στιγμή...κάθεσαι καμία ώρα και ψάχνεις μήπως κάτι βρεις ώστε να έχεις απάντηση σε ένα θέμα δευτερεύον μην σου πω και αδιάφορο μπροστά σε όλα τα άλλα ...αν θες καμία ώρα να βρεις απάντηση για αυτό το αδιάφορο,για τα άλλα που σου έχω πει ,πιστεύω θα έχω κάνει και την τρίτη επέμβαση ,θα έχω πάρει τελικό αποτέλεσμα και κάπου προς το τέλος των φωτό του 12 μήνα της τρίτης επέμβασης θα δώσεις κάποια απάντηση...
Το νου σας εδώ μέσα τσιροι,μου ανάψατε τα λαμπάκια και η ανοχή μου προς εσάς θα είναι μηδενική από εδώ και πέρα....
 

ziggy

Active Member
Δεν εχεις ξανακανει αναζητηση στο waybackmachine ε;
Ειναι προφανες
Εγω τι φταιω ομως

Θα σου παρω 3€ το λεπτο για τα μαθηματα με εκπτωση εως 40%
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Το wayback machine εχει αποθηκευμενες διασπαρτες επιμερους σελιδες για τον καθε ιστοτοπο σχεδον ποτε ομως ολοκληρωμενο ολο το site
Εκει λοιπον που εχει αποθηκευμενες τις κλινικες με μια γενικη αναφορα εχει στιγμυοτυπο τις 4 Αυγουστου 2020 οπου φαινεται και η κλινικη και οι τιμες σε περιληψη
Την αναλυτικη σελιδα της κλινικης δεν την εχει αποθηκευμενη την ιδια ημερομηνια την εχει σε μεταγενεστερη
Ποσο πιο απλα να το εξηγησω;
Αν δεν καταλαβες και τωρα δεν νομιζω να μπορεσεις να καταλαβεις δεν ζει και ο Αλεφαντος να στα πει ωραια
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε άσε τις υπεκφυγές..μου πιάνεις το τελευταίο και αδιάφορο μπροστά σε ότι άλλο που αφήνεις αναπάντητο...εκτός από Μελισσανίδη ,θα σε λέω και Ρίζο ,που λέει και το λογοπαίγνιο...είσαι ο...με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω...
Για να τελειώνουμε με αυτό,η ημερομηνία που είναι αυτή που τον εμφανίζει είναι 26 Σεπτεμβρίου 2021..
Συνεχίζεις το έργο σου όμως (((ziggy)))
Αφού δεν έχεις να υπερασπιστείς με άλλο τρόπο τον γιατρό ,μαγκωνεσαι σε αυτό που πάλι δεν είναι στάνταρ,μιλάς για στιγμιότυπα και γενικές αναφορές...αρτζι Μπούρτζι και Λουλας...σε κανεναν άλλον αυτά..
Για την ταμπακιέρα μιλα..άσε τις γενικουρες.
Να απαντάς εσύ,μην το κάνεις σαν τον άλλον...γτ με μπερδεύεις,νομίζω ότι μιλάω με τον γιατρό...;)
Ποσο πιο απλα να το εξηγησω;
Αν δεν καταλαβες και τωρα δεν νομιζω να μπορεσεις να καταλαβεις δεν ζει και ο Αλεφαντος να στα πει ωραια
 

ziggy

Active Member
Μου ζητησες με ενταση πανω απο τεσσερις φορες μια ημερομηνια(αραγε γιατι μου την ζητησες)
Ενδιαμεσα 3 φορες υποστηριξες οτι δεν σε νοιαζει η ημερομηνια αυτη
Στην εδωσα και μου εγραψες 4 φορες οτι δεν ισχυει
Με κατηγορησες γιατι εψαξα να βρω την ημερομηνια
Και στο τελος καταληξαμε να επιβαλλεις στην συζητηση μια αλλη ημερομηνια απο αυτην που βλεπεις στο λινκ που σου εδωσα
Μιλαμε για καταπληκτικη περιπτωση
 

aeratos28

Just aeratos
Σου ανέβασα πιο πάνω,ότι στις 26 Σεπτεμβρίου 2021 ,δείχνει το 1 contact ..και μόνο τον Αναστασάκη..πες ότι διαφωνούμε σε αυτό ...έχω και εγώ και εσύ δίκιο...
Αφού απαντάς λοιπόν ένα πράγμα 4 φορές ,τα άλλα που σε ρωτάω γτ τα κάνεις ρουφουκουκου παλικάρι μου?? .
Μιλάμε η περίπτωση ,όχι απλά είναι καταπληκτική,φανταστική εντελώς είναι,υπέροχη.!!!
Μου θυμίζεις ακριβώς ένα γιατρό που μόλις του λέγαμε τα πράγματα όπως είναι ,έκανε τον μουγγοθοδωρο ...
Ρε ίδιος....:rolleyes:
Μου ζητησες με ενταση πανω απο τεσσερις φορες μια ημερομηνια(αραγε γιατι μου την ζητησες)
Ενδιαμεσα 3 φορες υποστηριξες οτι δεν σε νοιαζει η ημερομηνια αυτη
Στην εδωσα και μου εγραψες 4 φορες οτι δεν ισχυει
Με κατηγορησες γιατι εψαξα να βρω την ημερομηνια
Και στο τελος καταληξαμε να επιβαλλεις στην συζητηση μια αλλη ημερομηνια απο αυτην που βλεπεις στο λινκ που σου εδωσα
Μιλαμε για καταπληκτικη περιπτωση
 

aeratos28

Just aeratos
Τα πάντα θα σου ζητάω 104 φορές γτ δεν σε πιστεύω για τπτ...είσαι ψεύτης ,στημένος και καθοδηγούμενος..για αυτό θα σε ρωτάω ακόμα και με τι γράφεις στο φόρουμ..από κινητό,από υπολογιστή,με τι πληκτρολόγιο κτλ..και θα ζητάω και εξακρίβωση για την απάντηση σου..
Κατάλαβες ?
Μου ζητησες με ενταση πανω απο τεσσερις φορες μια ημερομηνια(αραγε γιατι μου την ζητησες)
 

aeratos28

Just aeratos
Σε λατρεύω ρε μπαγασα,είσαι το είδωλο μου....τέτοιες τριπλες ούτε ο Μέσι ..
Όσο δεν παίρνεις θέση για ότι σου έχω προσάψει ,δεν έχεις δικαίωμα για ερωτήσεις...
Μόλις απαντήσεις ,η δεχτείς την πρόταση μου,ευχαρίστως να σου απαντήσω ότι θες..
Τωρα θελω να μου παραθεσεις μια αναρτηση μου υπερ οποιουδηποτε γιατρου
 

ziggy

Active Member
Στα χρονια που ειμαι στο διαδικτυο ειδικα στα αθλητικα εχω συναντησει εκατονταδες περιπτωσεις σαν την δικη σου.
Τι ακριβως σου φαινεται περιεργο;
Οταν καποιοι ζοριζονται πολυ το πρωτο πραγμα που κανουν ειναι να γραψουν πως ο συνομιλητης τους ειναι καποιος γνωστος με κρυφο προφιλ η καποιο τσιρακι τους
Το δευτερο πραγμα που κανουν ειναι να ζητησουν ραντεβου ξεκαθαρισματος
Ακολουθεις ενα πολυ γνωστο pattern
 
Μπλουζα