Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
χαχα εμμ έτσι είναι! Γιατί να μη κάνεις και άλλα πράγματα να βελτιώσεις την εμφάνισή σου, άμα κάτι σε ενοχλεί και νιώθεις ότι έτσι μπορείς να γίνεις και πιο ελκυστικός στο αντίθετο φύλο; Δεν είναι μόνο τα μαλλιά που ασχολούμαστε κατά κύριο λόγο εδώ μέσα αλλά γενικά και άλλα πράγματα όπως το πρόσωπο ή το σώμα. Και άμα κάποιος δεν μπορεί να αποκτήσει τα μαλλιά που επιθυμεί για τον χ,ψ λόγο, μπορεί να βελτιώσει τα υπόλοιπα και να αλλάξει την ψυχολογία του. :)
 

Georgie

Well-Known Member
χαχα εμμ έτσι είναι! Γιατί να μη κάνεις και άλλα πράγματα να βελτιώσεις την εμφάνισή σου, άμα κάτι σε ενοχλεί και νιώθεις ότι έτσι μπορείς να γίνεις και πιο ελκυστικός στο αντίθετο φύλο; Δεν είναι μόνο τα μαλλιά που ασχολούμαστε κατά κύριο λόγο εδώ μέσα αλλά γενικά και άλλα πράγματα όπως το πρόσωπο ή το σώμα. Και άμα κάποιος δεν μπορεί να αποκτήσει τα μαλλιά που επιθυμεί για τον χ,ψ λόγο, μπορεί να βελτιώσει τα υπόλοιπα και να αλλάξει την ψυχολογία του. :)
Ρε τρελέ να ξέρες σε ποιον μιλάς !
 

Georgie

Well-Known Member
Από τα γραφόμενα σου καταλαβαίνω ότι ασχολείσαι πολύ με την εμφάνισή σου αλλά και γενικά με το αντίθετο φύλο. Παίζεις μπαλίτσα δηλαδή...Σωστά; :p
Καλα τωρα εχω παει λιγο στα pitstop λογω Covid και απώλειας libido επειδή γυναίκες με φόρμες γυμναστικής εγω δεν !
Ειμαι πιο Glam γενια
Αλλα κοντεύουμε .
 

Disco

Well-Known Member
Καλα τωρα εχω παει λιγο στα pitstop λογω Covid και απώλειας libido επειδή γυναίκες με φόρμες γυμναστικής εγω δεν !
Ειμαι πιο Glam γενια
Αλλα κοντεύουμε .
Καλά και εδώ δεν είναι και η καλύτερη περίοδος για τέτοια πράγματα. Τα μπαρ κλείνουν νωρίς, πολλές κοπέλες φοράνε μάσκες κρύβοντας το πρόσωπο κτλπ, αλλά εντάξει δεν φοράνε και φόρμες! Αφού δεν άνοιξαν οι pub, τα μπαρ κτλπ εκει; Δεν βγαίνουν περιποιημένες;
 

Hairsick

Active Member
De Cavle εποχή γενικότερα, ελπίζω το καλοκαιράκι να τα ισιώσει όλα. Αρκεί τα πράγματα να πάνε καλύτερα κ τα μπαρ να μένουν ανοικτά το βράδυ.
 

vlafo

Well-Known Member
Τι περιποιημένες ρε συ Disco.
Που?Κάτι πράγματα που ρωτάς και εσύ.
Και μετά κατεβάζουν την άμμο της θάλασσας και η ωραία εικόνα αν υπάρχει τελειώνει.
 

Georgie

Well-Known Member
Καλά και εδώ δεν είναι και η καλύτερη περίοδος για τέτοια πράγματα. Τα μπαρ κλείνουν νωρίς, πολλές κοπέλες φοράνε μάσκες κρύβοντας το πρόσωπο κτλπ, αλλά εντάξει δεν φοράνε και φόρμες! Αφού δεν άνοιξαν οι pub, τα μπαρ κτλπ εκει; Δεν βγαίνουν περιποιημένες;
nope .
Τα pub θα ανοίξουν μονο όσα εχουν beer garden και αυτα απο Μεσα Ιουνίου
Αστο δραμα .
Που να φανταστώ στη ζωη μου οτι θα παίζω μονο με τις θείες και τις πωλήτριες στο Super Market που πάω 3 φορές την ημέρα για να χαζεύω μουσταρδες και μπρόκολα
 

Hairsick

Active Member
nope .
Τα pub θα ανοίξουν μονο όσα εχουν beer garden και αυτα απο Μεσα Ιουνίου
Αστο δραμα .
Που να φανταστώ στη ζωη μου οτι θα παίζω μονο με τις θείες και τις πωλήτριες στο Super Market που πάω 3 φορές την ημέρα για να χαζεύω μουσταρδες και μπρόκολα
Ξεστοκαρισμα και στις θείτσες πλεον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
nope .
Τα pub θα ανοίξουν μονο όσα εχουν beer garden και αυτα απο Μεσα Ιουνίου
Αστο δραμα .
Που να φανταστώ στη ζωη μου οτι θα παίζω μονο με τις θείες και τις πωλήτριες στο Super Market που πάω 3 φορές την ημέρα για να χαζεύω μουσταρδες και μπρόκολα
Από τα ολότελα καλή και η Παναγιώταινα λένε όμως φίλε :p
 

Georgie

Well-Known Member
χαχα . Ο Georgie τις θέλει glam όμως!!
Ξέρει τι λεει ο @vlafo .
Εχει ζήσει Αγγλια
Οτι glam παίζει ειναι στο happy hour που έρχονται ντυμένες υπερπαραγωγή !
Στο 2ωρο επάνω βλεπεις την αλήθεια και αποχωρείς απογοητευμένος εκτός και αν εισαι πολυ τυχερός .
Εγω το παιγχνιδι το κάνω στα ακριβα μαγαζια που κρατάνε ενα χαρακτήρα .
Μη φανταστείς
Κανά extra 2ωρο παραπάνω μεχρι την αποκάλυψη !
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε τον άτιμο τον georgie..κοίτα που έχει πάει το γυπινγκ..σε άλλο επίπεδο .. εξορμήσεις σε σούπερ μάρκετ περιφερόμενος στα ζαρζαβατικά μια να κοίταει τις glam και μια τις μελιτζάνες όλο νόημα.χαχααχχαχα
 

vlafo

Well-Known Member
Exactly
Only exclusive clubs
Τις σιχάθηκε η ψυχή μου φίλε.
By far οι χειρότερες π... στην Ευρώπη.
 

Disco

Well-Known Member
Ξέρει τι λεει ο @vlafo .
Εχει ζήσει Αγγλια
Οτι glam παίζει ειναι στο happy hour που έρχονται ντυμένες υπερπαραγωγή !
Στο 2ωρο επάνω βλεπεις την αλήθεια και αποχωρείς απογοητευμένος εκτός και αν εισαι πολυ τυχερός .
Εγω το παιγχνιδι το κάνω στα ακριβα μαγαζια που κρατάνε ενα χαρακτήρα .
Μη φανταστείς
Κανά extra 2ωρο παραπάνω μεχρι την αποκάλυψη !
Georgie, ειναι και ανάλογα τι κοπέλες ψάχνεις και για ποιο λόγο. Οπότε πας και στα ανάλογα μαγαζια για κάθε περισταση...;)
 

aeratos28

Just aeratos
Disco,μονογαμικός ο Τζορτζ με κάνα δύο γάμους στην πλάτη και με τη εφευρετικότητα που έχει ακόμα και στην καραντίνα ,δύσκολα τον λες μονογαμικό..α ρε τζορτζ.20 χρόνων έπρεπε να ήσουν τώρα .χαχαχαχα
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ρε Georgie για Μύκονο εισαι ρε φίλε. Τι να σου κάνουν οι θείτσες στα σουπερμαρκετ χαχα
 
Μπλουζα