Η ζωη με Covid-19

Disco

Well-Known Member
Disco,μονογαμικός ο Τζορτζ με κάνα δύο γάμους στην πλάτη και με τη εφευρετικότητα που έχει ακόμα και στην καραντίνα ,δύσκολα τον λες μονογαμικό..α ρε τζορτζ.20 χρόνων έπρεπε να ήσουν τώρα .χαχαχαχα

ξέρει τι κάνει ο τζορτζ...είναι μάχιμος!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
nope .

Που να φανταστώ στη ζωη μου οτι θα παίζω μονο με τις θείες και τις πωλήτριες στο Super Market που πάω 3 φορές την ημέρα για να χαζεύω μουσταρδες και μπρόκολα

Κάτι τέτοιο κάνω στην Bangkok στα seven eleven η στα mall για πιο ποιοτικό....ραντεβουδάκι στο ρεπό... :p
 

Hairsick

Active Member
Και για τα επαναφέρουμε την κουβέντα στο σωστό νήμα… breaking news

AstraZeneca: Η Ε.Ε. δεν ανανέωσε την παραγγελία
 

Hairsick

Active Member
Εμείς που κάναμε την πρώτη δόση με Άστρα, θα κάνουμε και την 2η με αυτό από ότι είχαν πει. Τώρα αν χρειαστούν αναμνηστικές δόσεις στην συνεχεια, ουδείς γνωρίζει πως θα πορευτούμε…
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Consultation τέλος. Πήγαμε άψογα. Θα ποστάρω απόψε στο σχετικό νήμα. Επιτέλους είδα πάλι τα γνώριμα κορίτσια της Aegean που ξεκίνησε να πετάει Ισραήλ ξανά. Η ελπίδα έρχεται!
 

koumparos

Well-Known Member
Σταμάτησαν και τα ξεκατινιασματα στο φόρουμ από ότι βλέπω.Αντε μπας και ηρεμήσουμε.Βαρεθηκαμε να διαβάζουμε μαλιοτραβηγματα.
@Αντε να ανέβουν και οι δουλειές λίγο γιατί μας έβλεπα ρακοσυλλέκτες εάν συνέχιζαν τα lockdowns.
 

vlafo

Well-Known Member
Για να τα λέμε όλα δεν αυτεξορίστηκε,αλλά εξαφανίστηκε βαθύτατα θιγμένος και προσβεβλημένος από τον Cvial
Έχώ διαφωνήσει σε λίγα θέματα με τον Cvial εως ελάχιστα,στα περισσότερα με βρίσκει σύμφωνο,αλλά εδώ θεωρώ ότι σαφώς και έσφαλε.
Δεν αποκαλείς κάποιον εμπαθή και του τη λες έτσι χοντρά,όσο και να κολλάει η βελόνα του tol πολλές φορές και να αποκτάει εμμονή,αλλά εμπάθεια σε καμία των περιπτώσεων.

Η θα τον φέρει πίσω μόνο αυτός ή vammos tol.

Προσωπικά μου λείπει όπως και τα σχόλια του και ας ήταν σεντόνια.Πάντα εύστοχος και ευθυτενής.
Τουλάχιστον ρουφιάνος,γλύφτης,τσιράκι,κακομοίρης και οτιδήποτε άλλο δεν ήταν και αυτούς τους ανθρώπους εγώ προσωπικά τους σέβομαι που δεν είναι έτσι.

Όταν επέλθει η αποχώρηση 2-3 ακόμα μελών νομίζω το φόρουμ θα είναι πολύ φτωχό,και όχι γιατί δεν έχει άπειρο υλικό και γνώση,τουναντίων (έχει φροντίσει ο Cvial για αυτό) αλλά γιατί κάποια άτομα που φωνάζανε και δεν μπορούσε να τους τη βγει κανείς,ούτε γιατρός,τώρα θα υπάρχει σιωπή και με το υλικό μόνο επειδή οι περισσότεροι δεν έχουν μάθει να διαβάζουν,δεν ξέρω αν θα μπορέσουνε να κάνουνε την καλύτερη επιλογή μόνο μέσω φωτό.
Τουλάχιστον μέσα από τις φωνές και τους διαπληκτισμούς,μπορείς να ταρακουνηθείς και να το ψάξεις περισσότερο,ενώ στην απόλυτη σιωπή μάλλον θα βαρεθείς και θα χαθείς

Σε περίπτωση που δεν καταφέρει να επιστρέψει,εύχομαι ότι καλύτερο στον ίδιο και την οικογένεια του.
Vammos.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kharmacoma

Well-Known Member
Για να τα λέμε όλα δεν αυτεξορίστηκε,αλλά εξαφανίστηκε βαθύτατα θιγμένος και προσβεβλημένος από τον Cvial
Έχώ διαφωνήσει σε λίγα θέματα με τον Cvial εως ελάχιστα,στα περισσότερα με βρίσκει σύμφωνο,αλλά εδώ θεωρώ ότι σαφώς και έσφαλε.
Δεν αποκαλείς κάποιον εμπαθή και του τη λες έτσι χοντρά,όσο και να κολλάει η βελόνα του tol πολλές φορές και να αποκτάει εμμονή,αλλά εμπάθεια σε καμία των περιπτώσεων.

Η θα τον φέρει πίσω μόνο αυτός ή vammos tol.

Προσωπικά μου λείπει όπως και τα σχόλια του και ας ήταν σεντόνια.Πάντα εύστοχος και ευθυτενής.
Τουλάχιστον ρουφιάνος,γλύφτης,τσιράκι,κακομοίρης και οτιδήποτε άλλο δεν ήταν και αυτούς τους ανθρώπους εγώ προσωπικά τους σέβομαι.

Όταν επέλθει η αποχώρηση 2-3 ακόμα μελών νομίζω το φόρουμ θα είναι πολύ φτωχό,και όχι γιατί δεν έχει άπειρο υλικό και γνώση,τουναντίων (έχει φροντίσει ο Cvial για αυτό) αλλά γιατί κάποια άτομα που φωνάζανε και δεν μπορούσε να τους τη βγει κανείς,ούτε γιατρός,τώρα θα υπάρχει σιωπή και με το υλικό μόνο επειδή οι περισσότεροι δεν έχουν μάθει να διαβάζουν,δεν ξέρω αν θα μπορέσουνε να κάνουνε την καλύτερη επιλογή μόνο μέσω φωτό.
Τουλάχιστον μέσα από τις φωνές και τους διαπληκτισμούς,μπορείς να ταρακουνηθείς και να το ψάξεις περισσότερο,ενώ στην απόλυτη σιωπή μάλλον θα βαρεθείς και θα χαθείς

Σε περίπτωση που δεν καταφέρει να επιστρέψει,εύχομαι ότι καλύτερο στον ίδιο και την οικογένεια του.
Vammos.

+1
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να τα λέμε όλα δεν αυτεξορίστηκε,αλλά εξαφανίστηκε βαθύτατα θιγμένος και προσβεβλημένος από τον Cvial
Έχώ διαφωνήσει σε λίγα θέματα με τον Cvial εως ελάχιστα,στα περισσότερα με βρίσκει σύμφωνο,αλλά εδώ θεωρώ ότι σαφώς και έσφαλε.
Δεν αποκαλείς κάποιον εμπαθή και του τη λες έτσι χοντρά,όσο και να κολλάει η βελόνα του tol πολλές φορές και να αποκτάει εμμονή,αλλά εμπάθεια σε καμία των περιπτώσεων.

Δεν τον είπα εμπαθή, του είπα ότι παραπλανεί με τα λεγομενά του πολλές φορές και αλλοιώνει την πραγματικότητα και έτσι δεν προσφέρει έργο στα νέα μέλη. Για αυτό θίχτηκε. Προφανώς δεν ήξερα ότι θα θιγόταν τόσο και θα αποχωρούσε αλλά και από την άλλη δεν ήταν η πρώτη φορά που το έκανε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Το χειρότερο είναι να είσαι εμπαθής και να παραπληροφορείς λόγω της εμπάθειάς σου την οποία καλύπτεις με τον μανδύα της ανεξαρτησίας σου.

Αυτό ήταν το ποστ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι έψαξα το βρήκα, δίκιο έχεις. Ήταν τότε που είχε γίνει το περιστατικό με τον Αναστασάκη. Δεν έχω πρόβλημα να του ζητήσω συγννώμη για αυτό αν η λέξη "εμπάθεια" τον πείραξε, ίσως έπρεπε να είναι πιο light έκφραση "κόλλημα" με τον Αναστασάκη. Θα του στείλω pm.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το χειρότερο είναι να είσαι εμπαθής και να παραπληροφορείς λόγω της εμπάθειάς σου την οποία καλύπτεις με τον μανδύα της ανεξαρτησίας σου.

Αυτό ήταν το ποστ.
Είναι όπως νιώσει κανείς.....αφού ένιωσε έτσι και δεν το χωρούσε ο τόπος έφυγε ....έτσι απλά ....στο ότι είχε εμμονές και κολλούσε η βελόνα συμφωνώ και εγώ ...αλλά σίγουρα συμφωνώ και στο ότι ούτε τσιράκι ήταν αλλά και άποψη είχε δική του και την υποστηρίζε...μέχρι εκεί ...δεν θεωρώ ότι φταίει ο cvial....ένιωσε θιγμένος και έφυγε ....άλλος βαρέθηκε και έφυγε ...άλλος ένιωσε ότι του τελείωσε και έφυγε...άλλος μένει ....το θέμα είναι όσο μένει κάποιος να προσφέρει κάτι για εμένα που να είναι κ το ουσιαστικό...κ για εμένα είναι μαγκιά όταν λέει κάτι κάποιος να το κάνει και όχι να κάνει τούμπες...να λέει φεύγω φεύγω φεύγω και να ξανά γυρνάει για να ξανά "απειλεί" φεύγω φεύγω κ όλο εδώ είναι ....
 

manly_Man

Well-Known Member
Για να τα λέμε όλα δεν αυτεξορίστηκε,αλλά εξαφανίστηκε βαθύτατα θιγμένος και προσβεβλημένος από τον Cvial
Έχώ διαφωνήσει σε λίγα θέματα με τον Cvial εως ελάχιστα,στα περισσότερα με βρίσκει σύμφωνο,αλλά εδώ θεωρώ ότι σαφώς και έσφαλε.
Δεν αποκαλείς κάποιον εμπαθή και του τη λες έτσι χοντρά,όσο και να κολλάει η βελόνα του tol πολλές φορές και να αποκτάει εμμονή,αλλά εμπάθεια σε καμία των περιπτώσεων.

Η θα τον φέρει πίσω μόνο αυτός ή vammos tol.

Προσωπικά μου λείπει όπως και τα σχόλια του και ας ήταν σεντόνια.Πάντα εύστοχος και ευθυτενής.
Τουλάχιστον ρουφιάνος,γλύφτης,τσιράκι,κακομοίρης και οτιδήποτε άλλο δεν ήταν και αυτούς τους ανθρώπους εγώ προσωπικά τους σέβομαι που δεν είναι έτσι.

Όταν επέλθει η αποχώρηση 2-3 ακόμα μελών νομίζω το φόρουμ θα είναι πολύ φτωχό,και όχι γιατί δεν έχει άπειρο υλικό και γνώση,τουναντίων (έχει φροντίσει ο Cvial για αυτό) αλλά γιατί κάποια άτομα που φωνάζανε και δεν μπορούσε να τους τη βγει κανείς,ούτε γιατρός,τώρα θα υπάρχει σιωπή και με το υλικό μόνο επειδή οι περισσότεροι δεν έχουν μάθει να διαβάζουν,δεν ξέρω αν θα μπορέσουνε να κάνουνε την καλύτερη επιλογή μόνο μέσω φωτό.
Τουλάχιστον μέσα από τις φωνές και τους διαπληκτισμούς,μπορείς να ταρακουνηθείς και να το ψάξεις περισσότερο,ενώ στην απόλυτη σιωπή μάλλον θα βαρεθείς και θα χαθείς

Σε περίπτωση που δεν καταφέρει να επιστρέψει,εύχομαι ότι καλύτερο στον ίδιο και την οικογένεια του.
Vammos.
Απόλυτα σωστός vlafo. Τα είπες όλα !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
.κ για εμένα είναι μαγκιά όταν λέει κάτι κάποιος να το κάνει και όχι να κάνει τούμπες...να λέει φεύγω φεύγω φεύγω και να ξανά γυρνάει για να ξανά "απειλεί" φεύγω φεύγω κ όλο εδώ είναι ....

Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα. Έδειξε χαρακτήρα.
 

vlafo

Well-Known Member
Δε διαφωνώ σε αυτό που λες Γιώργο η αξιοπιστία είναι το παν,ειδικα σήμερα που αυτό το προτέρημα λίγοι το διαθέτουν.
Εγώ δεν θυμάμαι αν έχει κάνει κωλοτούμπες ή είναι η πρώτη φορά.
 

manly_Man

Well-Known Member
.κ για εμένα είναι μαγκιά όταν λέει κάτι κάποιος να το κάνει και όχι να κάνει τούμπες...να λέει φεύγω φεύγω φεύγω και να ξανά γυρνάει για να ξανά "απειλεί" φεύγω φεύγω κ όλο εδώ είναι ....
χαχα σωστός...αναφέρεσαι σε κάποιον συγκεκριμένο Γιώργο;;;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ από την άλλη δεν θεωρώ ότι είναι λόγος να αποχωρήσεις αν κάποιος σου είπε μια κουβέντα παραπάνω. Μου έστελνε pm, ήξερα ποιος είναι, θα μπορούσε να μου στείλει ένα pm ότι παρεξηγήθηκε και να βρούμε μια λύση. Εννοείται ότι κανείς δεν τον θέλει εκτός φόρουμ, αλλά από την άλλη και αυτό το κόλλημα πολλές φορές όντως αποπροσανατόλιζε, ειδικά σε εκείνο το νήμα. Επίσης με το τόπικ, είχα μιλήσει με το παίδι και με είχε ρωτήσει τι σημαίνει τοπικ, ήταν προφανές ότι δεν έκανε χρήση, η επίσκεψη στην Τρίπολη ήταν τυπική υπόθεση και του το είχα πει.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δε διαφωνώ σε αυτό που λες Γιώργο η αξιοπιστία είναι το παν,ειδικα σήμερα που αυτό το προτέρημα λίγοι το διαθέτουν.
Εγώ δεν θυμάμαι αν έχει κάνει κωλοτούμπες ή είναι η πρώτη φορά.
δεν λεω οτι εχει κανει κωλοτουμπες ο τολ....εχει μια αποψη και την στηριζει μεχρι θανατου...θεωρω οτι καποιες φορες κολαει η βελονα ασχημα μονο σε περιπτωσεις που δεν συμφωνουσε ενω ειναι ηδη σαφης η αποψη του....παντως οπως και να χει δεν θεωρω πια και τοσο βαρυ αυτο που ειπε ο cvial για να φτασει στο σημειο να φυγει...εγω νομιζω γενικα η ολη φαση τον πιεσε με τις εντασεις.....
 
Μπλουζα