Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Πάντως για να τα λέμε όλα,του είχα στείλει pm αλλά με έγραψε κανονικά.
Δεν ξέρω αν ο Cvial τα καταφέρει,αλλά τον βλέπω ανένδοτο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι σαν εκπαιδευτικός θεώρησε πιο βαριά την έκφραση περι παραπληροφόρησης των νέων μελών παρά αυτό της εμπάθειας. Ο σκοπός του ήταν να βοηθήσει τα νέα μέλη. Όπως και να χει θα δούμε τι θα βγει.
 

Harris_G

Well-Known Member
Φυσικα και τον θελουμε πισω στο forum. Αλλα για μενα εκανε μεγαλο λαθος. Οι διαφωνιες και οι καυγαδες (ακομα και αυτοι που ξεφευγουν απο τα ορια του κανονικου) ειναι απερισπαστο κομματι του ιντερνετ. Εχετε δει τι γινεται σε ενα απλο βιντεο στο YouTube στα comments?Για fb και ινστα τα λογια ειναι περιττα.
Παντου και παντα θα βρισκεις ατομα οχι απλα με αντιθετες αποψεις αλλα που να σε εξοργιζουν οσο δε παει. Ποσο μαλλον σε ενα τετοιο φορουμ που απο τη φυση του ειναι καυγατζίδικο. Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι κακως θιχτηκε με διαδικτυακες διαμαχες ειδικα κιολας απο τη στιγμη που ειχε και την ταση να συμμετεχει. Επρεπε να το αντιμετωπισει πιο κουλ.
 

vlafo

Well-Known Member
Εμένα σε όλο το φόρουμ,μόνο ένα άτομο πραγματικά με εξοργίζει,αλλά είμαι σίγουρος και για αυτόν ότι τον εκνεύριζω.
Γνωρίζει αυτός γιατί τον εκνευρίζω.
Οπότε αμοιβαία τα αισθήματα.
Αφού δεν ξέφυγα να φάω ένα ban να τελειώνω πάλι καλά.
Γιατί από κοντά,σίγουρα δεν θα μπορούσα να κάτσω στο ίδιο τραπέζι να μιλήσω έστω και να διαφωνήσω.
 

vag25

Well-Known Member
Κάτσε να γράψω κανένα αρνητικό για τη φίνα και θα εμφανιστεί :p
tol που εισαι τωρα που σκεφτομαι για φινα!!

Να μου πεις

''φιλε vag
κανεις την καλυτερη επιλογη , μην σκεφτεσαι τιποτα και μην ασχολεισαι με ανθρωπους που λενε διαφορα και φοβουνται με το παραμικρο...''


Σαν να τον ακουω!

Τολλλλλλλ
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
covid.jpg


Επιτέλους τέλος. Συμπτώματα ελάχιστα, ο γνωστός μουντός πόνος στο χέρι και τίποτε άλλο μέχρι στιγμής (για τον vlafo το γράφω).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 35955

Επιτέλους τέλος. Συμπτώματα ελάχιστα, ο γνωστός μουντός πόνος στο χέρι και τίποτε άλλο μέχρι στιγμής (για τον vlafo το γράφω).

Αυτα που γίνονται όμως στην Ανατολική Ιερουσαλήμ φαντάζομαι να μην σε επηρεάσουν στα ποτάκια που έλεγες......γιατί όσο να ναι , κάπως θα έχει επηρεαστεί η ζωή και στο τελ Αβιβ
 

Georgie

Well-Known Member
tol που εισαι τωρα που σκεφτομαι για φινα!!

Να μου πεις

''φιλε vag
κανεις την καλυτερη επιλογη , μην σκεφτεσαι τιποτα και μην ασχολεισαι με ανθρωπους που λενε διαφορα και φοβουνται με το παραμικρο...''


Σαν να τον ακουω!

Τολλλλλλλ
Βαλε και ενα Ψοφοδεεις στο κείμενο και έγινες !
 

Georgie

Well-Known Member
Αυτα που γίνονται όμως στην Ανατολική Ιερουσαλήμ φαντάζομαι να μην σε επηρεάσουν στα ποτάκια που έλεγες......γιατί όσο να ναι , κάπως θα έχει επηρεαστεί η ζωή και στο τελ Αβιβ
Ειναι σα να εχεις παει για ποτακι στη Γλυφάδα και να γίνονται μπάχαλα στο κέντρο !
Ίδια φάση ειναι εκει .
Απλα αντι για μπουκάλια ( molotov) σκάνε ρουκέτες
 

Georgie

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 35955

Επιτέλους τέλος. Συμπτώματα ελάχιστα, ο γνωστός μουντός πόνος στο χέρι και τίποτε άλλο μέχρι στιγμής (για τον vlafo το γράφω).
Αν δεν ειχε την Αγγλική μετάφραση θα νόμιζα οτι ειναι εισιτηριο για Luna park .
Τι γραφή εχουν οι τρελοί ρε παιδια!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ειναι σα να εχεις παει για ποτακι στη Γλυφάδα και να γίνονται μπάχαλα στο κέντρο !
Ίδια φάση ειναι εκει .
Απλα αντι για μπουκάλια ( molotov) σκάνε ρουκέτες

Έχω συνηθίσει, δεν είναι η πρώτη φορά. Μπορεί για σας, για μένα business as usual.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Έχω συνηθίσει, δεν είναι η πρώτη φορά. Μπορεί για σας για μένα business as usual.
Κοίτα, έχω ζήσει και Belfast δεκαετία 90 για κάτι μήνες .
Είδα το φόβο ζωγραφισμένο στα πρόσωπα του κόσμου .
Είναι κάτι που δε ξεχνάω, αν και εκείνο το διάστημα δεν είδα βόμβα να σκάει ευτυχώς .
Άσχημα πράγματα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η αλήθεια είναι ότι στα μπαράκια στο Τελ Αβιβ δεν υπάρχει ιδιαίτερο θέμα. Μετά τις πρώτες τεκίλες δεν πολυκαταλαβαίνεις. Βέβαια στα πιο επαρχιακά και ειδικά προς τα νότια πρέπει να ρίξεις κάτι πιο βαρύ πάνω σου μην κρυώσεις γυρνόντας τα χαράματα.

IMG_1621r.jpg
 
Μπλουζα