Η Παρουσίαση της Κλινικής ASMED - Δρ. Κοραϊ Έρντογαν

Gianney

Well-Known Member
Φίλε Γιάννη
Καλή η ευγένεια, οι ωραίοι τρόποι και όλοι έτσι πρέπει να είναι,αλλά εδώ μέσα πολλοί έχετε παρεξηγήσει πως όταν λες τα πράγματα με το όνομα τους αποδεδειγμένα,εκλαμβάνεται σαν προσβολή η οτιδήποτε άλλο.
Και εγώ όλες τις κλινικές τις θέλω μέσα και του Γιατρού που είμαστε σε κόντρα,αλλά κανείς δεν μπορεί να σε φιμώνει να λες αυτό που πραγματικά ισχύει.
Period.
Όχι για μένα δεν ισχύει.Εγω συμφωνώ να λέγονται γνώμες καλές και κακές για όλους ανεξαιρέτως.Αλλα με το καλημέρα να λέμε επικίνδυνος ο ένας , γεωγραφικά θέματα που έχουν ερέθισμα για διένεξη σε μια κλινική που θα έχουμε όφελος από την παρουσία της είναι λάθος γ εμένα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λοιπόν κύριοι επειδή ξεκινήσαμε ΣΤΡΑΒΑ για μια ακόμη φορά ακούστε τα εξής:

1. Κομμένα τα εθνικιστικά. Όποιος επαναλάβει τέτοια θα μπανάρετε επιτόπου. Είναι ασέβεια ως προς τον φιλοξενούμενο. Οι αρχαίοι Έλληνες τους οποίους προβάλλουμε ως πρότυπο (τρομάρα μας) τέτοια συμεριφορά θα την θεωρούσαν μέγιστη προσβολή.
2. Καλοί τρόποι. Μπορείτε να εκφρασετε όποια άποψη θέλετε χωρίς περιορισμούς αλλά με ωραίο τρόπο. Κακά αποτελέσματα από ASMED σε ξένα φόρουμ? Να ερωτηθεί ο εκπρόσωπος έτσι ώστε να μας πει την αποψή του. Μόνο έτσι θα ακούσουμε και την αντίθετη πλευρά. Μεγάλες εξαγωγές? Ομοίως.

Ο σκοπός του φόρουμ είναι η γνώση μέσω του διαλόγου. Ο διάλογος προυποθέτει, νηφαλιότητα, καλούς τρόπους και όχι κραυγές και προκλητικό λόγο. Με τον Αναστασάκη έχετε ένα άλλοθι, εδώ δεν έχετε τίποτα και αυτό θα με κάνει πιο αυστηρό. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Πάντως @CVIAL εγώ αν ήμουν εκπρόσωπος μιας κλινικής και με το καλημέρα έβλεπα επικίνδυνοι και τα σχετικά δεν θα μ αρέσε.Τετοιες κλινικές είναι καλό να ναι στο φόρουμ μας.Εγω δεν είμαι υποστήρικτης καμίας κλινικής απλά μ αρέσει η δουλειά του Erdo όπως και άλλων
Στα νηματα του Α εχουν ειπωθει χειροτερα,εδω σε πειραξε;Η σκληρη γλωσσα της αληθειας δεν θα πρεπει να αφηνει κανεναν εκτος,αν θελουμε να ειμαστε δικαιοι εννοειται με τους εαυτους μας αλλα και με τους υπολοιπους.
Αλλα αφου σου αρεσει η κλινικη παω πασο,μην σε σκουντηξω και τυχον μετακινηθεις απο την θεση σου και δεις την αληθεια καταματα,δεν κανει.

@CVIAL δεν εχω να ανακαλεσω κατι,συγγνωμη αλλα συνεχιζω να πιστευω οτι ειναι επικινδυνοι σαν επαγγελματιες του χωρου μμ,and i stand by that.Οι ασθενεις της το λενε που καηκαν,οχι εγω.Αλλα θα αποχωρησω απο το παρων νημα ως ενδειξη σεβασμου στο προσωπο σου,οι αποψεις μου κατατεθηκαν.

Υ.γ.Αντε να δουμε ποσα κακα περιστατικα θα χρειαστει να δουμε απο την κλινικη για να μιλησουμε εξω απο τα δοντια
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ok κύριοι, σε αυτό το ποστ μπαίνει η κόκκινη γραμμή όσων έγραψα παραπάνω. Απολογούμαι στην κλινική για την κακή αρχή εκ μέρους του φόρουμ στο νήμα τους. Ας συνεχίσουμε με καλύτερο τρόπο.
 

Gianney

Well-Known Member
Στα νηματα του Α εχουν ειπωθει χειροτερα,εδω σε πειραξε;Η σκληρη γλωσσα της αληθειας δεν θα πρεπει να αφηνει κανεναν εκτος,αν θελουμε να ειμαστε δικαιοι εννοειται με τους εαυτους μας αλλα και με τους υπολοιπους.
Αλλα αφου σου αρεσει η κλινικη παω πασο,μην σε σκουντηξω και τυχον μετακινηθεις απο την θεση σου και δεις την αληθεια καταματα,δεν κανει.

@CVIAL δεν εχω να ανακαλεσω κατι,συγγνωμη αλλα συνεχιζω να πιστευω οτι ειναι επικινδυνοι σαν επαγγελματιες του χωρου μμ,and i stand by that.Οι ασθενεις της το λενε που καηκαν,οχι εγω.Αλλα θα αποχωρησω απο το παρων νημα ως ενδειξη σεβασμου στο προσωπο σου,οι αποψεις μου κατατεθηκαν.

Υ.γ.Αντε να δουμε ποσα κακα περιστατικα θα χρειαστει να δουμε απο την κλινικη για να μιλησουμε εξω απο τα δοντια
οι σκληρές εκφράσεις που ανέφερες στον Α... είναι σαν την δράση και την αντίδραση.Δεν πρέπει σε κανέναν να λέγονται αλλά με κάποιο τρόπο σαν να τις εκμαιεύει ο ίδιος.Εδω η κλινική ήρθε για καλό δικό της αλλά μην ξεχνάς και δικό μας,θα μάθουμε πράγματα από μια τέτοια κλινική.Μην την διώξουμε ακόμα δεν ήρθε και επίσης δεν έδωσε και διακαιώματα ,ώστε να πω τουλάχιστον ..ε τα ήθελε.Ναι μου αρέσουν κάποια περιστατικά που ειδα και κάποια άλλα όχι .Αλλά οκ
 

vlafo

Well-Known Member
Όχι για μένα δεν ισχύει.Εγω συμφωνώ να λέγονται γνώμες καλές και κακές για όλους ανεξαιρέτως.Αλλα με το καλημέρα να λέμε επικίνδυνος ο ένας , γεωγραφικά θέματα που έχουν ερέθισμα για διένεξη σε μια κλινική που θα έχουμε όφελος από την παρουσία της είναι λάθος γ εμένα.
Για το γεωγραφικά θα συμφωνήσω δεν έχει καμία δουλειά εδώ μέσα.
Για το επικίνδυνος τι μας πειράζει,επειδή φαίνεται κάπως απότομο?
Θεωρούσα ότι μας ενδιαφέρει η ουσία και όχι το φαίνεσθαι.
Εν πάσει περιπτώσει η πραγματικότητα μέσα από τα περιστατικά, είναι πάντα ο καθρέφτης μιας κλινικής και αυτό δεν αλλάζει όσα λόγια και να λέμε και κουβέντες να κάνουμε.
Τα ίδια βλέπουμε και με τον Α και ουσία μηδέν.
Αλλά ας προχωρήσουμε παρακάτω μην το βαυκαλίζουμε άλλο.
 

Aldo

Well-Known Member
Στα νηματα του Α εχουν ειπωθει χειροτερα,εδω σε πειραξε;Η σκληρη γλωσσα της αληθειας δεν θα πρεπει να αφηνει κανεναν εκτος,αν θελουμε να ειμαστε δικαιοι εννοειται με τους εαυτους μας αλλα και με τους υπολοιπους.
Αλλα αφου σου αρεσει η κλινικη παω πασο,μην σε σκουντηξω και τυχον μετακινηθεις απο την θεση σου και δεις την αληθεια καταματα,δεν κανει.

@CVIAL δεν εχω να ανακαλεσω κατι,συγγνωμη αλλα συνεχιζω να πιστευω οτι ειναι επικινδυνοι σαν επαγγελματιες του χωρου μμ,and i stand by that.Οι ασθενεις της το λενε που καηκαν,οχι εγω.Αλλα θα αποχωρησω απο το παρων νημα ως ενδειξη σεβασμου στο προσωπο σου,οι αποψεις μου κατατεθηκαν.

Υ.γ.Αντε να δουμε ποσα κακα περιστατικα θα χρειαστει να δουμε απο την κλινικη για να μιλησουμε εξω απο τα δοντια
Νικόλα έχεις απόλυτο δίκαιο, υπάρχει άλλος τρόπος όμως … please δώσε λίγο χρόνο θα τον ξετυλίξουν μόνοι τους το «μίτο»!
Σκοπός εδώ είναι να δωθεί η ευκαιρία να δημιουργηθεί δίαυλος επικοινωνίας για να κάνουμε τις ερωτήσεις.

Κατλαβαινω την θέση σου, εγώ να δεις… πρπεει να τεθούν όλα κόσμια όμως (για τώρα) .
 

Gianney

Well-Known Member
Για το γεωγραφικά θα συμφωνήσω δεν έχει καμία δουλειά εδώ μέσα.
Για το επικίνδυνος τι μας πειράζει,επειδή φαίνεται κάπως απότομο?
Θεωρούσα ότι μας ενδιαφέρει η ουσία και όχι το φαίνεσθαι.
Εν πάσει περιπτώσει η πραγματικότητα μέσα από τα περιστατικά, είναι πάντα ο καθρέφτης μιας κλινικής και αυτό δεν αλλάζει όσα λόγια και να λέμε και κουβέντες να κάνουμε.
Τα ίδια βλέπουμε και με τον Α και ουσία μηδέν.
Αλλά ας προχωρήσουμε παρακάτω μην το βαυκαλίζουμε άλλο.
Ναι στο επικίνδυνος ακούγεται κάπως με τ καλημέρα.Κατσε να ρολαρει λίγο και ριξ το μετά ,όπως θα ρίξω και εγώ.Δεν θα μείνει στο απυρόβλητο καμία κλινική ,είτε λέγεται asmed είτε Statks είτε injerto .
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι στο επικίνδυνος ακούγεται κάπως με τ καλημέρα.Κατσε να ρολαρει λίγο και ριξ το μετά ,όπως θα ρίξω και εγώ.Δεν θα μείνει στο απυρόβλητο καμία κλινική ,είτε λέγεται asmed είτε Statks είτε injerto .
Εκεί είναι λίγο ευαίσθητος ο Νίκ,χτυπήθηκε η φλέβα χρυσού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Κσι εδώ μακελειό θα γίνει, mark my words and save the date !!!


Διορθώνω, δεν είδα τις τόσες σελίδες και οτι είχε ξεκινήσει , excuse me o_O
 

oreo

Well-Known Member
Η αλογιστη και χωρις σεβασμο χρηση της δοτριας σε σημειο που καθιστα την μελλοντικη εκμεταλλευση της αδυνατη δεν ειναι παταταρα;Η χρηση 5000 μοσχευματων που φυτρωνουν τα μισα ή και καθολου;Η συμπεριφορα "δεν σε ξερω,ειμαι busy";
Εμπνεουν καθολου αυτες οι συμπεριφορες και πρακτικες ασφαλεια, ποιοτητα και επαγγελματισμο;
Αυτος ο τυπος και η κλινικη του ειναι απλα ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ
Σε ποιο νήμα Νικόλα λέγαμε για τα ευτράπελα , θυμάσαι ?
 

Kostas97

Well-Known Member
Καποιος εκανε αναφορά σε google translate.
Λογικά Ελληνίδα ειναι η εκπρόσωπος ή ξερεις άπταιστα ελληνικά.
Εκτός και αν το google translate μεταφραζει το instabul σε Κωνσταντινουπολη. :D
 

Harris_G

Well-Known Member
Αφου ανεβάσατε κάτι τραγουδάκια σε άλλο νήμα ας αφήσω και γω ένα που κολλάει με το καλωσόρισμα της κλινικής στο φόρουμ μας.

 

asmed

Γιατροί/Συνεργάτες κλινικών
Χαίρεται! Πρώτα από όλα σας ευχαριστούμε για τις όμορφες ευχές σας. Είμαστε ενθουσιασμένοι που
βρισκόμαστε στο ελληνικό Φορούμ. Η μεγάλη εμπειρεία μας με 'Ελληνες ασθενείς από διαφορετικές
χώρες όπως Αμερική, Αγγλία κλπ. αποδεικνύεται και με την πολύχρονη συμμετοχή μας σε πολλά
Φόρουμ. Αυτό που έλειπε ήταν η παρουσία της κλινικής μας και στο ελληνικό Φόρουμ. Ο κύριος
σκοπός της συμμετοχής μας εδώ είναι να εκπροσωπήσουμε την κλινική μας με τον καλύτερο δυνατό
τρόπο και να απαντήσουμε στα ερωτήματα που ενδεχομένως θα προκύψουν. Έχετε αναφερθεί σε
κάποια όχι και τόσο επιτυχημένα αποτελέσματα. Σας ενημερώνουμε ότι η κλινική μας έχει πολυετή
εμπειρία και λειτουργεί συνεχώς από το 1999. Όπως όλες οι κορυφαίες κλινικές, φυσικά και υπήρξαν
κάποια αποτελέσματα που δεν μας οικανοποίησαν. Να μην ξεχνάμε ότι η μεταμόσχευση μαλλιών είναι
ένα εγχείρημα πλαστικής χειρουργικής και δεν υπάρχει 100% εγγύηση για τα αποτελέσματα. Επίσης,
μια κλινική ακόμα και αν ενεργεί με τα πλέον σύγχρονα μέσα για την επέμβαση μεταμόσχευσης
μαλλιών και εφαρμόζει τις τελειώτερες επιστημονικές τεχνικές, δεν πρέπει να ξεχνάμε και τον
ανθρώπινο παράγοντα. Συμβαίνει σε μερικές περιπτώσεις να μην μπορούμε να έχουμε το επιθυμιτό
αποτέλεσμα λόγω απρόβλεπων παραγόντων όπως η κυκλοφορία του αίματος, ο ρυθμός
ανάπτυξης τριχοφυΐας, η ποιότητα τριχοφυΐας κλπ. Γι’ αυτό το λόγο κάθε επέμβαση μπορεί να
παρεκκλίνει από το επιθυμητό αποτέλεσμα. ‘Εχει μεγάλη σημασία για εμάς να ικανοποιηθεί ο πελάτης
και να ελαχιστοποιηθούν τα παράπονα, καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε όλοι οι ασθενοίς
να μείνουν ικανοποιημένοι. Σύντομα θα σας ενημερώσουμε για τις τιμές των υπηρεσιών μας. Εκ μέρους του Ιατρού και των συνεργατών του σας ευχαριστούμε πολύ. Σας ευχόμαστε Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!:)
 

jersey

Well-Known Member
Χαίρεται! Πρώτα από όλα σας ευχαριστούμε για τις όμορφες ευχές σας. Είμαστε ενθουσιασμένοι που
βρισκόμαστε στο ελληνικό Φορούμ. Η μεγάλη εμπειρεία μας με 'Ελληνες ασθενείς από διαφορετικές
χώρες όπως Αμερική, Αγγλία κλπ. αποδεικνύεται και με την πολύχρονη συμμετοχή μας σε πολλά
Φόρουμ. Αυτό που έλειπε ήταν η παρουσία της κλινικής μας και στο ελληνικό Φόρουμ. Ο κύριος
σκοπός της συμμετοχής μας εδώ είναι να εκπροσωπήσουμε την κλινική μας με τον καλύτερο δυνατό
τρόπο και να απαντήσουμε στα ερωτήματα που ενδεχομένως θα προκύψουν. Έχετε αναφερθεί σε
κάποια όχι και τόσο επιτυχημένα αποτελέσματα. Σας ενημερώνουμε ότι η κλινική μας έχει πολυετή
εμπειρία και λειτουργεί συνεχώς από το 1999. Όπως όλες οι κορυφαίες κλινικές, φυσικά και υπήρξαν
κάποια αποτελέσματα που δεν μας οικανοποίησαν. Να μην ξεχνάμε ότι η μεταμόσχευση μαλλιών είναι
ένα εγχείρημα πλαστικής χειρουργικής και δεν υπάρχει 100% εγγύηση για τα αποτελέσματα. Επίσης,
μια κλινική ακόμα και αν ενεργεί με τα πλέον σύγχρονα μέσα για την επέμβαση μεταμόσχευσης
μαλλιών και εφαρμόζει τις τελειώτερες επιστημονικές τεχνικές, δεν πρέπει να ξεχνάμε και τον
ανθρώπινο παράγοντα. Συμβαίνει σε μερικές περιπτώσεις να μην μπορούμε να έχουμε το επιθυμιτό
αποτέλεσμα λόγω απρόβλεπων παραγόντων όπως η κυκλοφορία του αίματος, ο ρυθμός
ανάπτυξης τριχοφυΐας, η ποιότητα τριχοφυΐας κλπ. Γι’ αυτό το λόγο κάθε επέμβαση μπορεί να
παρεκκλίνει από το επιθυμητό αποτέλεσμα. ‘Εχει μεγάλη σημασία για εμάς να ικανοποιηθεί ο πελάτης
και να ελαχιστοποιηθούν τα παράπονα, καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε όλοι οι ασθενοίς
να μείνουν ικανοποιημένοι. Σύντομα θα σας ενημερώσουμε για τις τιμές των υπηρεσιών μας. Εκ μέρους του Ιατρού και των συνεργατών του σας ευχαριστούμε πολύ. Σας ευχόμαστε Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!:)
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Λετε σύντομα θα μας ενημερώσετε για τις τιμες των υπηρεσιών σας. Θα έχετε καποιες ειδικές τιμές για τα μέλη του φόρουμ; Καθώς καποιες κλινικές έχουν καλύτερες τιμές απο τις επίσημες για τα μελη του φόρουμ.
 
Μπλουζα