Η Παρουσίαση της Κλινικής ASMED - Δρ. Κοραϊ Έρντογαν

aeratos28

Just aeratos
Gianney,νομίζω πως οι ερωτήσεις σου είναι λάθος..με τον τρόπο αυτόν που δουλεύουν,είναι αποδεδειγμένα μια από τις καλύτερες κλινικές που υπάρχουν.αρα ο τρόπος που δουλεύουν,δεν εγκυμονεί κανένα κινδυνο για μειωμένη φυτρωση η για αιμάτωση .φυσικά στα χέρια της συγκεκριμένης κλινικής αυτός ο τρόπος .έτσι δουλεύουν χρόνια και έχουν φτάσει στο επίπεδο το σημερινό.μσε κάποιον άλλον γιατρό που θα προσπαθήσει να δουλέψει με αυτό τον τρόπο χωρίς να έχει την εμπειρία ,ίσως να υπάρχουν αυτά τα προβλήματα..αλλά όχι σε αυτούς.
Καλησπέρα σας,Με το splitting ομογενοποιεις καλύτερα την δότρια .Ήθελα να ρωτήσω αν με αυτήν την καλύτερη ομογενοποίηση της δοτριας καταφέρνεται να εξάγεται παραπάνω grafts δηλ φτανεται πχ στο 60%; Επίσης έχω διαβάσει σε ξενά φόρουμ για χαμηλή φύτρωση και σας ρωτάω και εγω αν και έχει αναφερθεί και πιο πάνω από τον Cvial ,μήπως η αύξηση της πυκνότητας με μικρό λόγο αντί για μέση πυκνότητα με αυξημένο λόγο πιθανόν να αυξάνει το ρίσκο αιμάτωσης και χαμηλης φύτρωσης;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Gianney,νομίζω πως οι ερωτήσεις σου είναι λάθος..με τον τρόπο αυτόν που δουλεύουν,είναι αποδεδειγμένα μια από τις καλύτερες κλινικές που υπάρχουν.αρα ο τρόπος που δουλεύουν,δεν εγκυμονεί κανένα κινδυνο για μειωμένη φυτρωση η για αιμάτωση .φυσικά στα χέρια της συγκεκριμένης κλινικής αυτός ο τρόπος .έτσι δουλεύουν χρόνια και έχουν φτάσει στο επίπεδο το σημερινό.μσε κάποιον άλλον γιατρό που θα προσπαθήσει να δουλέψει με αυτό τον τρόπο χωρίς να έχει την εμπειρία ,ίσως να υπάρχουν αυτά τα προβλήματα..αλλά όχι σε αυτούς.
Κάτι τέτοια έλεγε και ο Stripar αλλά κατέληξε στον Lorenzo
 

Gianney

Well-Known Member
Gianney,νομίζω πως οι ερωτήσεις σου είναι λάθος..με τον τρόπο αυτόν που δουλεύουν,είναι αποδεδειγμένα μια από τις καλύτερες κλινικές που υπάρχουν.αρα ο τρόπος που δουλεύουν,δεν εγκυμονεί κανένα κινδυνο για μειωμένη φυτρωση η για αιμάτωση .φυσικά στα χέρια της συγκεκριμένης κλινικής αυτός ο τρόπος .έτσι δουλεύουν χρόνια και έχουν φτάσει στο επίπεδο το σημερινό.μσε κάποιον άλλον γιατρό που θα προσπαθήσει να δουλέψει με αυτό τον τρόπο χωρίς να έχει την εμπειρία ,ίσως να υπάρχουν αυτά τα προβλήματα..αλλά όχι σε αυτούς.
Εμενα γενικά μου αρέσει η δουλειά του Ερντογάν ,απλά αυτό με την χαμηλή φύτρωση το ανέφερε αρχικά ο @Nik.Mos σε ξένα φόρουμ ,που όντως μερικά περιστατικά υπάρχουν και έτσι πήρα την αφορμή να ρωτήσω σχετικά με τον κίνδυνο της υψηλής πυκνότητας όχι σαφώς να τους υποβάθμισω αλλά ποιο πολύ να ακούσω την άποψη τους
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ υπάρχουν άπειρα περιστατικά με μειωμένη φυτρωση και με τον τρόπο εξαγωγής που είπες ..με μεγάλο λόγο κτλ..η τεχνική είναι αυτή που φταίει.?
Εμενα γενικά μου αρέσει η δουλειά του Ερντογάν ,απλά αυτό με την χαμηλή φύτρωση το ανέφερε αρχικά ο @Nik.Mos σε ξένα φόρουμ ,που όντως μερικά περιστατικά υπάρχουν και έτσι πήρα την αφορμή να ρωτήσω σχετικά με τον κίνδυνο της υψηλής πυκνότητας όχι σαφώς να τους υποβάθμισω αλλά ποιο πολύ να ακούσω την άποψη τους
 

Gianney

Well-Known Member
Εδώ υπάρχουν άπειρα περιστατικά με μειωμένη φυτρωση και με τον τρόπο εξαγωγής που είπες ..με μεγάλο λόγο κτλ..η τεχνική είναι αυτή που φταίει.?
Ναι σαφώς όχι η τεχνική,απλά αυξημένη πυκνότητα συνδέεται με αυξημένο κίνδυνο για χαμηλή φύτρωση.Αρα να θεωρήσουμε τα οποία περιστατικά χαμηλής φύτρωσης ατυχές συμβάν όπως όλων;
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ αυτό θα έλεγα..γτ να θεωρήσουμε κάτι άλλο? Δλδ στην άλλη μεριά ,με τις επεμβάσεις με μεγάλο λόγο κτλ,γτ να το θεωρούμε απλά ατυχία το ότι δεν πήγε καλά και αν συμβεί στου τούρκου να είναι κάτι άλλο..όταν αποδεδειγμένα ο τρόπος που δουλεύουν,συνολικά έχει πάρα πολλά δυνατά αποτελέσματα εδώ και αρκετά χρόνια.?
Ναι σαφώς όχι η τεχνική,απλά αυξημένη πυκνότητα συνδέεται με αυξημένο κίνδυνο για χαμηλή φύτρωση.Αρα να θεωρήσουμε τα οποία περιστατικά χαμηλής φύτρωσης ατυχές συμβάν όπως όλων;
 

Gianney

Well-Known Member
Κάτι τέτοια έλεγε και ο Stripar αλλά κατέληξε στον Lorenzo
Νομίζω ο φίλος του Stripar που πήγαν μαζί Ερντογάν ,δεν είχε υψηλή φύτρωση και έτσι κάπως χάλασε και τον Στρίπαρ;Αν και αφού ο στριπαρ ήταν ειδική περίπτωση που ίσως ούτε ο Ερντογάν θα μπορούσε να τον αναλάβει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Εγώ αυτό θα έλεγα..γτ να θεωρήσουμε κάτι άλλο? Δλδ στην άλλη μεριά ,με τις επεμβάσεις με μεγάλο λόγο κτλ,γτ να το θεωρούμε απλά ατυχία το ότι δεν πήγε καλά και αν συμβεί στου τούρκου να είναι κάτι άλλο..όταν αποδεδειγμένα ο τρόπος που δουλεύουν,συνολικά έχει πάρα πολλά δυνατά αποτελέσματα εδώ και αρκετά χρόνια.?
Έχεις δικιο.Εγώ προσωπικά όπως είπα μου αρέσει η δουλειά του Ερντογάν.Ειναι από τους τοπ γιατρούς σαφώς.Απλα η αφορμή ήταν ο Νικ Μος που ανέφερε χαμηλή φύτρωση σε δουλειές του και κάπως έτσι έλεγα μήπως υπάρχει αυτή η σύνδεση.Ας πάρει τον λόγο ο Νικ όταν δει το ποστ.
 

aeratos28

Just aeratos
Και επειδή ο φίλος του στριπαρ δεν είχε καλή φυτρωση τι σημαίνει? Πάντα υπάρχουν σε όλους,περιστατικά τα οποία δεν πήγαν όσο καλά θα περιμέναμε..και o panos πήγε Ερντογάν έβαλε ένα σκασμός grafts σε ένα ήδη γεμάτο κεφάλι σχεδόν,και έγινε τούμπανο..δεν είναι κριτήριο το αν βρεις κάποιο η κάποια που δεν έχουν πάει τέλεια..γτ δυστυχώς συμβαίνουν παντού.να υπενθυμίσω ένα μέλος ,που πριν χρόνια είχε πάει dhi,δεν πήγε καλά η φυτρωση ,κραζαμε όλοι εδώ και το παλικάρι αποφάσισε να πάει στον rahal για επιδιόρθωση και τουμπανιασμα..τελικά σχεδόν δεν είδε καμία διαφορά και από τον rahal και ψάχνουν ύστερα να δει αν έχει κάποιο άλλο πρόβλημα και δεν γίνεται δουλειά..
Νομίζω ο φίλος του Stripar που πήγαν μαζί Ερντογάν ,δεν είχε υψηλή φύτρωση και έτσι κάπως χάλασε και τον Στρίπαρ;Αν και αφού ο στριπαρ ήταν ειδική περίπτωση που ίσως ούτε ο Ερντογάν θα μπορούσε να τον αναλάβει
 

aeratos28

Just aeratos
Και ας απαντήσει βεβαίως και στο ερώτημα του γτ υπάρχει χαμηλή φυτρωση σε άλλους γιατρούς άλλης σχολής..που δουλεύουν με υψηλούς λόγους κτλ..
Έχεις δικιο.Εγώ προσωπικά όπως είπα μου αρέσει η δουλειά του Ερντογάν.Ειναι από τους τοπ γιατρούς σαφώς.Απλα η αφορμή ήταν ο Νικ Μος που ανέφερε χαμηλή φύτρωση σε δουλειές του και κάπως έτσι έλεγα μήπως υπάρχει αυτή η σύνδεση.Ας πάρει τον λόγο ο Νικ όταν δει το ποστ.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Έχεις δικιο.Εγώ προσωπικά όπως είπα μου αρέσει η δουλειά του Ερντογάν.Ειναι από τους τοπ γιατρούς σαφώς.Απλα η αφορμή ήταν ο Νικ Μος που ανέφερε χαμηλή φύτρωση σε δουλειές του και κάπως έτσι έλεγα μήπως υπάρχει αυτή η σύνδεση.Ας πάρει τον λόγο ο Νικ όταν δει το ποστ.
Θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον πιστεύω η εξέλιξη και το τελικό αποτέλεσμα του φίλου @gorgi που έβαλε πολύ μεγάλο αριθμό από grafts, μέσα σε πολλά μαμά μαλλιά, αρκετά εκ των οποίων ήταν και αδυνατισμένα και ήταν και χωρίς φίνα.
 

Gianney

Well-Known Member
Και επειδή ο φίλος του στριπαρ δεν είχε καλή φυτρωση τι σημαίνει? Πάντα υπάρχουν σε όλους,περιστατικά τα οποία δεν πήγαν όσο καλά θα περιμέναμε..και o panos πήγε Ερντογάν έβαλε ένα σκασμός grafts σε ένα ήδη γεμάτο κεφάλι σχεδόν,και έγινε τούμπανο..δεν είναι κριτήριο το αν βρεις κάποιο η κάποια που δεν έχουν πάει τέλεια..γτ δυστυχώς συμβαίνουν παντού.να υπενθυμίσω ένα μέλος ,που πριν χρόνια είχε πάει dhi,δεν πήγε καλά η φυτρωση ,κρατάμε όλοι εδώ και το παλικάρι αποφάσισε να πάει στον rahal για επιδιόρθωση και τουμπανιασμα..τελικά σχεδόν δεν είδε καμία διαφορά και από τον rahal και ψάχνουν ύστερα να δει αν έχει κάποιο άλλο πρόβλημα και δεν γίνεται δουλειά..
Στην ουσία εμάς μας ενδιαφέρει ο μέσος όρος και όχι η διακύμανση.Δηλ βλέπεις 10 περιπτώσεις ενός γιατρού ,αν οι 7 πχ 8 πήραν καλό αποτέλεσμα τότε οι περισσότεροι θα πουν οκ είναι καλός γιατρός αλλά κάποιοι θα δουν τα 3 που δεν πήραν καλό αποτέλεσμα και θα ξεκινήσει διαμάχη.
 

aeratos28

Just aeratos
Τέτοια δουλειά έχουμε ξαναδεί όμως.δεν είναι η πρώτη .μακάρι να έχει και αυτό την ίδια κατάληξη.
Θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον πιστεύω η εξέλιξη και το τελικό αποτέλεσμα του φίλου @gorgi που έβαλε πολύ μεγάλο αριθμό από grafts, μέσα σε πολλά μαμά μαλλιά, αρκετά εκ των οποίων ήταν και αδυνατισμένα και ήταν και χωρίς φίνα.
 

Gianney

Well-Known Member
Τέτοια δουλειά έχουμε ξαναδεί όμως.δεν είναι η πρώτη .μακάρι να έχει και αυτό την ίδια κατάληξη.
Βέβαια μιας και ανέφερες και Πανό,ο ίδιος είχε πει πλέον με την νέα κλινική νέο επιτελείο κτλ δεν πολύ συνιστά την Asmed...Τ λες σε αυτό;
 
Μπλουζα