Η Παρουσίαση της Κλινικής ASMED - Δρ. Κοραϊ Έρντογαν

Aldo

Well-Known Member
O Lorenzo ξεχεριαζεται οπωσ Και κανα δυο άλλοι… αυτή εινι η διαφορά, όταν έχει ξεχεριαστει να κάνει αυτά που πρπεει μόνος του και λαθος να γινει τού το συγχωρείς.
Ξέρεις ότι έκανε ότι μπορούσε, εκεί να το δεχτώ το ναι μπορεί να πάει και κάτι στραβά .

Στα hair mill όμως, πας με πλήρη επίγνωση .. αν δεν έχετε, άνοιξτε τα μάτια σας σε καταστάσεις hit and miss.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Δεν έχουμε δει κανένα όμως μέχρι τώρα του Lorenzo ενώ αντίθετα από Τουρκία σφύζει ο τόπος
Εδώ αν ερθει κάποιος και δει τα αποτελέσματα των ελληνικών κλινικών όμως πετύχει αποτελέσματα γκουρ@# και μερικων άλλων θα πει ,οι ελληνικές κλινικές δεν κάνουν ..και έτσι θα πάρει η μπόρα και κλινικες που είναι καλές.Παρομοιως πιστεύω γίνεται και στην Τουρκία
 

vlafo

Well-Known Member
Επισης θα ηταν σοφο να ειμαστε λιγο πιο συγκρατημενοι στην χρηση του ορου κορυφαιος.Κορυφαιος ειναι ο γιατρος που αναλαμβανει και επιδιορθωνει μια πατατα,οχι αυτος που την παραγει.Αυτος που την παραγει ονομαζεται χασαπης.Επαγγελματιας και χαμογελαστος μεν,χασαπης δε.
Κορυφαίος είναι και αυτός που την παράγει Νικ αλλά εξαρτάται από το μέγεθος της πατάτας.
Υπάρχουν αναστρέψιμες βλάβες και μη,αν ανήκει στις μη είναι χασάπης πράγματι.
Η επιδιόρθωση όμως που είναι must,δειχνει την ακεραιότητα,το ήθος του και εν τέλει επικυρώνει ότι είναι κορυφαίος.
 

alex7

Well-Known Member
Εδώ αν ερθει κάποιος και δει τα αποτελέσματα των ελληνικών κλινικών όμως πετύχει αποτελέσματα γκουρ@# και μερικων άλλων θα πει ,οι ελληνικές κλινικές δεν κάνουν ..και έτσι θα πάρει η μπόρα και κλινικες που είναι καλές.Παρομοιως πιστεύω γίνεται και στην Τουρκία
Όχι έχει και ο Ερντο μπόλικα περιστατικά
 

Disco

Well-Known Member
Εδώ αν ερθει κάποιος και δει τα αποτελέσματα των ελληνικών κλινικών όμως πετύχει αποτελέσματα γκουρ@# και μερικων άλλων θα πει ,οι ελληνικές κλινικές δεν κάνουν ..και έτσι θα πάρει η μπόρα και κλινικες που είναι καλές.Παρομοιως πιστεύω γίνεται και στην Τουρκία
Παντού υπάρχουν καλές και κακές κλινικές. Οπότε ναι, θα πρέπει να αναφέρεσαι συγκεκριμένα σε μια κλινική και οχι σε μια χώρα. Και στην Ισπανία υπάρχουν κακές κλινικές πέρα από τις λίγες γνωστές καλές που γνωρίζουμε. Και η Τουρκία έχει αρκετές αξιόλογες επιλογές αν το ψάξει κάποιος.
 

Gianney

Well-Known Member
Παντού υπάρχουν καλές και κακές κλινικές. Οπότε ναι, θα πρέπει να αναφέρεσαι συγκεκριμένα σε μια κλινική και οχι σε μια χώρα. Και στην Ισπανία υπάρχουν κακές κλινικές πέρα από τις λίγες γνωστές καλές που γνωρίζουμε. Και η Τουρκία έχει αρκετές αξιόλογες επιλογές αν το ψάξει κάποιος.
Ναι αλλά μερικές κακές κλινικές πχ στην Τουρκία μπορεί να ρίξουν και την φήμη άλλων που να είναι πολύ καλές όπως και είναι Hlc ,asmed πχ
 

tasos33

Well-Known Member
Φαντάζομαι τον εκπρόσωπο της ASMED να διαβάζει τις τρεις άσχετες σελίδες που έχουν ηδη γραφτεί και να προσπαθεί να βγάλει άκρη με το google translate. Όπως ήρθε θα φύγει.
 

Gianney

Well-Known Member
Φαντάζομαι τον εκπρόσωπο της ASMED να διαβάζει τις τρεις άσχετες σελίδες που έχουν ηδη γραφτεί και να προσπαθεί να βγάλει άκρη με το google translate. Όπως ήρθε θα φύγει.
Όντως @CVIAL κάτι περί Ευρώπης και γεωγραφικά θέματα νομίζω καλό είναι να σβηστούν ,καθώς ακόμα δεν ήρθε ..να μην φύγει τρέχοντας ,θα ναι ζημια για το φόρουμ.Προσωπικη αποψη
 

tasos33

Well-Known Member
Όντως @CVIAL κάτι περί Ευρώπης και γεωγραφικά θέματα νομίζω καλό είναι να σβηστούν ,καθώς ακόμα δεν ήρθε ..να μην φύγει τρέχοντας ,θα ναι ζημια για το φόρουμ.Προσωπικη αποψη
Δεν εννοούσα μόνο αυτό ,η συντριπτική πλειοψηφία των post αφορούν άσχετα θέματα, τον Αναστασάκη, μπηχτες, τον stripar.
Έλεος δηλαδη.

Δε θέλουμε κλινικές σαν τον Αναστασάκη και κάνουμε τα νήματα μύλο, την Asmed την θέλουμε?
 

Gianney

Well-Known Member
Δεν εννοούσα μόνο αυτό ,η συντριπτική πλειοψηφία των post αφορούν άσχετα θέματα, τον Αναστασάκη, μπηχτες, τον stripar.
Έλεος δηλαδη.

Δε θέλουμε κλινικές σαν τον Αναστασάκη και κάνουμε τα νήματα μύλο, την Asmed την θέλουμε?
Ναι σαφώς έχεις δίκιο.Απλα αυτά περί γεωπολιτικων είναι λίγο πιο πικάντικα νομίζω καταλαβαίνεις
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Κορυφαίος είναι και αυτός που την παράγει Νικ αλλά εξαρτάται από το μέγεθος της πατάτας.
Υπάρχουν αναστρέψιμες βλάβες και μη,αν ανήκει στις μη είναι χασάπης πράγματι.
Η επιδιόρθωση όμως που είναι must,δειχνει την ακεραιότητα,το ήθος του και εν τέλει επικυρώνει ότι είναι κορυφαίος.
Η αλογιστη και χωρις σεβασμο χρηση της δοτριας σε σημειο που καθιστα την μελλοντικη εκμεταλλευση της αδυνατη δεν ειναι παταταρα;Η χρηση 5000 μοσχευματων που φυτρωνουν τα μισα ή και καθολου;Η συμπεριφορα "δεν σε ξερω,ειμαι busy";
Εμπνεουν καθολου αυτες οι συμπεριφορες και πρακτικες ασφαλεια, ποιοτητα και επαγγελματισμο;
Αυτος ο τυπος και η κλινικη του ειναι απλα ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η αλογιστη και χωρις σεβασμο χρηση της δοτριας σε σημειο που καθιστα την μελλοντικη εκμεταλλευση της αδυνατη δεν ειναι παταταρα;Η χρηση 5000 μοσχευματων που φυτρωνουν τα μισα ή και καθολου;Η συμπεριφορα "δεν σε ξερω,ειμαι busy";
Εμπνεουν καθολου αυτες οι συμπεριφορες και πρακτικες ασφαλεια, ποιοτητα και επαγγελματισμο;
Αυτος ο τυπος και η κλινικη του ειναι απλα ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ
Δεν διαφωνεί κανείς σε αυτό.
Προφανώς είναι επικίνδυνοι.
 

Gianney

Well-Known Member
Δηλαδή η διαχείριση της δότριας η η αποτυχία της φυτρωση είναι «μπηχτές» και γεωπολιτικά θέματα
Όχι ρε Άλεξ αυτά έννοειται πρέπει να λέγονται.Εγω απλά λέω για ένα δύο ποστ με θέμα αν η Κωνσταντινούπολη είναι Ευρώπη και τα σχετικά
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως @CVIAL εγώ αν ήμουν εκπρόσωπος μιας κλινικής και με το καλημέρα έβλεπα επικίνδυνοι και τα σχετικά δεν θα μ αρέσε.Τετοιες κλινικές είναι καλό να ναι στο φόρουμ μας.Εγω δεν είμαι υποστήρικτης καμίας κλινικής απλά μ αρέσει η δουλειά του Erdo όπως και άλλων
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Γιάννη
Καλή η ευγένεια, οι ωραίοι τρόποι και όλοι έτσι πρέπει να είναι,αλλά εδώ μέσα πολλοί έχετε παρεξηγήσει πως όταν λες τα πράγματα με το όνομα τους αποδεδειγμένα,εκλαμβάνεται σαν προσβολή η οτιδήποτε άλλο.
Και εγώ όλες τις κλινικές τις θέλω μέσα και του Γιατρού που είμαστε σε κόντρα,αλλά κανείς δεν μπορεί να σε φιμώνει να λες αυτό που πραγματικά ισχύει.
Period.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στην ASMED αναφερομαι CVIAL

@Nik.Mos, όπως καταλαβαίνεις ο χαρακτηρισμός " Αυτος ο τυπος και η κλινικη του ειναι απλα ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ" είναι έκφραση απαράδεκτη για μια κλινική που φιλοξενείται στο φόρουμ. Μπορείς να γράψεις τις ενστάσεις σου με ευγενικό τρόπο αφού τουλάχιστον εσύ έχεις το επίπεδο να εκφραστείς. Θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις το ύφος, τις ενστάσεις σου μπορείς (και πρέπει) να τις έχεις αλλά με άλλον τόνο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πάντως @CVIAL εγώ αν ήμουν εκπρόσωπος μιας κλινικής και με το καλημέρα έβλεπα επικίνδυνοι και τα σχετικά δεν θα μ αρέσε.Τετοιες κλινικές είναι καλό να ναι στο φόρουμ μας.Εγω δεν είμαι υποστήρικτης καμίας κλινικής απλά μ αρέσει η δουλειά του Erdo όπως και άλλων

Να ξαναγράψω πάλι για τους "βαρβάρους" ή το εμπέδωσες?
 
Μπλουζα