Ερώτηση για μεταμόσχευση στην Τουρκία..

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Barca35 τελικα πας για Τουρκια;Δεν καταφεραμε να σε μεταπεισουμε ε;
Τελοσπαντων να προσεχεις που θα πας και τι θα κανεις φιλε μου.
 

Barca35

Member
Barca35 τελικα πας για Τουρκια;Δεν καταφεραμε να σε μεταπεισουμε ε;
Τελοσπαντων να προσεχεις που θα πας και τι θα κανεις φιλε μου.
Καλημέρα ! ναι τελικά πάω Τουρκία φίλε περιμένω απάντηση και από yaman τους εστειλα mail.τωρα ειμαι αναμεσα σε cinik και Yaman .εσυ τι θα επελεγες Yaman η cinik και γιατι; ευχαριστω!!
 

Stratos

Well-Known Member

Nik.Mos

Well-Known Member
@Barca35 Δεν θα επελεγα κανεναν για τους λογους που σου εξηγησα στο νημα σου.Η αποφαση δικη σου θα ειναι.Μια χαρη μονο.
Οταν πας στον γιατρο ρωτησε τον πως πιστευει οτι θα επηρεασει την δοτρια σου ο υψηλος αριθμος θυλακιων που σου συνεστησε για εξαγωγη σε μια μεταμοσχευση,αν θες πες του οτι η ερωτηση γινεται απο μελη του ελληνικου φορουμ τριχοπτωσης.
Και αν μπορεις και θελεις να μας ποσταρεις εδω η στο νημα σου την απαντηση του ,θα σου ειμαστε ευγνωμονες.Καλη επιτυχια
 

Barca35

Member
@Barca35 Δεν θα επελεγα κανεναν για τους λογους που σου εξηγησα στο νημα σου.Η αποφαση δικη σου θα ειναι.Μια χαρη μονο.
Οταν πας στον γιατρο ρωτησε τον πως πιστευει οτι θα επηρεασει την δοτρια σου ο υψηλος αριθμος θυλακιων που σου συνεστησε για εξαγωγη σε μια μεταμοσχευση,αν θες πες του οτι η ερωτηση γινεται απο μελη του ελληνικου φορουμ τριχοπτωσης.
Και αν μπορεις και θελεις να μας ποσταρεις εδω η στο νημα σου την απαντηση του ,θα σου ειμαστε ευγνωμονες.Καλη επιτυχια
καλησπέρα !ευχαριστώ φίλε ! θα τον ρωτήσω και θα σας ενημερώσω αν και δεν έχω αποφασίσει ακόμη ποιον από τους δυο !!
 
Μπλουζα