Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οταν εσυ εβριζες και τα τα ποσταρισματα σου τα βλεπανε ολοι, η διαχειρηση εριξε εμενα ενα μηνα ban και εσενα σου εκανε φασινα τα βρισιδια για να φανω εκθετος εγω. Ειστε φιλαρακια, τα λετε στο τηλεφωνο .... ετσι λειτουργει το συστημα εδω μεσα.

To σύστημα δεν λειτουργεί έτσι εδώ μέσα Δημήτρη38, τουλάχιστον όσο είμαι εγώ mod. Ειναί πολύ βολικό να ρίχνουμε σε άλλους τις δικές μας ευθύνες. Εφόσον δεν ξεκινάς φασαρίες δεν πρόκειται να σε μπανάρει κανείς. Αυτό όμως που έγραψες, "για τον stripar τι γνώμη έχεις.....", χωρίς να υπάρχει απόλυτως καμμία σχέση τι νόημα είχε αν όχι να υποδαυλήσει μια ακόμη διαμάχη, όπως και έγινε τελικά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Τι να σε κανω που με την διαχειρηση ειστε φιλαρακια
Οταν εσυ εβριζες και τα ποσταρισματα σου τα διαβαζανε ολοι οι χρηστες, η διαχείριση εριξε εμενα ενα μηνα ban και εσενα σου εκανε φασινα τα βρισιδια για να φανω εκθετος εγω. Ειστε φιλαρακια, τα λετε στο τηλεφωνο .... ετσι λειτουργει το συστημα εδω μεσα.
Είσαι όπως πάντα λάθος!

Ο @CVIAL έγινε διαχειριστής τις τελευταίες 20 ημέρες , το μπανάρισμα σου έχει προυπάρξει και απο ένα Mod που ουδε μία σχέση είχα και έχω !!!
Απλά διάβασε , έκρινε , αξιολόγησε και τιμώρησε...

Είναι εύκολο να βλέπεις Ιντριγκες και δολοπλοκίες παντού , δυσκολότερο όμως να κάνεις αυτοκριτική...

Κάτι που άν έκανες θα γλυτώναμε όλοι !!!
To σύστημα δεν λειτουργεί έτσι εδώ μέσα Δημήτρη38, τουλάχιστον όσο είμαι εγώ mod. Ειναί πολύ βολικό να ρίχνουμε σε άλλους τις δικές μας ευθύνες. Εφόσον δεν ξεκινάς φασαρίες δεν πρόκειται να σε μπανάρει κανείς. Αυτό όμως που έγραψες, "για τον stripar τι γνώμη έχεις.....", χωρίς να υπάρχει απόλυτως καμμία σχέση τι νόημα είχε αν όχι να υποδαυλήσει μια ακόμη διαμάχη, όπως και έγινε τελικά?

Εύστοχος και διορατικός ο MOD !!!

Ελα μου ντέ?... (θα απαντήσω εγώ)

;)
 

edyuser1

Active Member
λεω και εγω<<ανοιξε καινουργιο νημα σημερα και εχει κιολας 4 σελιδες τι εγινε βγηκε το φαρμακο για την φαλακρα και το γιορταζουμε?>>
 

Δημητρης38

Active Member
To σύστημα δεν λειτουργεί έτσι εδώ μέσα Δημήτρη38, τουλάχιστον όσο είμαι εγώ mod. Ειναί πολύ βολικό να ρίχνουμε σε άλλους τις δικές μας ευθύνες. Εφόσον δεν ξεκινάς φασαρίες δεν πρόκειται να σε μπανάρει κανείς. Αυτό όμως που έγραψες, "για τον stripar τι γνώμη έχεις.....", χωρίς να υπάρχει απόλυτως καμμία σχέση τι νόημα είχε αν όχι να υποδαυλήσει μια ακόμη διαμάχη, όπως και έγινε τελικά?

Ενταξει cvial δεν περιμενα τιποτα περισσοτερο.
Μπες στα νηματα τα χθεσινοβραδινα και δες σε ποσους χρηστες εχει ξεκινησει φασαριες ο φιλος σου.
Εκει ομως δεν σε βλεπω να γραφεις τιποτα παρα μονο οτι συμφωνεις μαζι του.
2 μετρα 2 σταθμα και λιγο φασινα στα νηματα του, γιατι ειναι και λιγο εριστικος ο φιλος και ΄πως να τον κανετε καλα μετα ...
 
Νομίζω ότι ο πιο ενδεδειγμένος τρόπος Μέτρησης των επιτυχημένων ή όχι, αποτελεσμάτων σε αυτό τοforum είναι να βλέπουμε τα post που βάζουν τα παιδιά εδώ από πριν την επέμβαση και να βλέπουμε το ποσοστό των αποτυχιών.

Αυτό γίνεται και εύκολα και γρήγορα για όποιον θέλει να το κάνει. Εγώ είχα εισηγηθεί να γίνει ένα Sectionόπου οι κλινικές να υποχρεούνται να βάζουν τουλάχιστον ένα αποτέλεσμα τον μήνα. Θα εκπλαγείτε πόσες κλινικές δεν έχουν ούτε ένα καλό αποτέλεσμα τον Μήνα.

Η HDC όπου έχω προγραμματίσει την 2η μεταμόσχευση μου, μπορείτε να δείτε το post εδώ, έχει ανάρτηση στο YouTube ένα βιτεάκι στα ελληνικά με τα 12 δημοσιευμένα αποτελέσματα του 2015.

Μπορείτε να το δείτε σε αυτό τον σύνδεσμο:

Το θεωρώ χρήσιμο να το δείτε και γενικότερα να γίνετε σωστή ενημέρωση με στοιχειά και όχι με λογία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ενταξει cvial δεν περιμενα τιποτα περισσοτερο.
Μπες στα νηματα τα χθεσινοβραδινα και δες σε ποσους χρηστες εχει ξεκινησει φασαριες ο φιλος σου.
Εκει ομως δεν σε βλεπω να γραφεις τιποτα παρα μονο οτι συμφωνεις μαζι του.
2 μετρα 2 σταθμα και λιγο φασινα στα νηματα του, γιατι ειναι και λιγο εριστικος ο φιλος και ΄πως να τον κανετε καλα μετα ...

Μην συνεχίζεις να πετάς λάσπη στον ανεμιστήρα μήπως και μείνει κάτι. Δεν υπάρχουν 2 μέτρα και 2 σταθμά. Συμφώνησα και διαφώνησα με τον stripar για διάβασε τα ποσταρισματα μου καλυτερα. Στην ουσία αυτού που σε ρώτησα μπορεις να μου απαντήσεις;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Δημητρης38

Active Member
Νομίζω ότι ο πιο ενδεδειγμένος τρόπος Μέτρησης των επιτυχημένων ή όχι, αποτελεσμάτων σε αυτό τοforum είναι να βλέπουμε τα post που βάζουν τα παιδιά εδώ από πριν την επέμβαση και να βλέπουμε το ποσοστό των αποτυχιών.

Αυτό γίνεται και εύκολα και γρήγορα για όποιον θέλει να το κάνει. Εγώ είχα εισηγηθεί να γίνει ένα Sectionόπου οι κλινικές να υποχρεούνται να βάζουν τουλάχιστον ένα αποτέλεσμα τον μήνα. Θα εκπλαγείτε πόσες κλινικές δεν έχουν ούτε ένα καλό αποτέλεσμα τον Μήνα.

Η HDC όπου έχω προγραμματίσει την 2η μεταμόσχευση μου, μπορείτε να δείτε το post εδώ, έχει ανάρτηση στο YouTube ένα βιτεάκι στα ελληνικά με τα 12 δημοσιευμένα αποτελέσματα του 2015.

Μπορείτε να το δείτε σε αυτό τον σύνδεσμο:

Το θεωρώ χρήσιμο να το δείτε και γενικότερα να γίνετε σωστή ενημέρωση με στοιχειά και όχι με λογία.

Στο 1:36 ειναι fake το περιστατικο.
Κατι αυτια φυτρωσανε ... εκτος απο μαλλια
 

edyuser1

Active Member
αυτο το παιδι που διχνει στο βιντεο του οκτωβρη που ειναι εντελως φαλακρος γινετε με 5100 grafts να γεμισει τοσο μαλλι?γιατι εχω δει ατομα εδω μεσα με 3000grafts να καλυπτουν μονο χερλαιν
 

Δημητρης38

Active Member
αυτο το παιδι που διχνει στο βιντεο του οκτωβρη που ειναι εντελως φαλακρος γινετε με 5100 grafts να γεμισει τοσο μαλλι?γιατι εχω δει ατομα εδω μεσα με 3000grafts να καλυπτουν μονο χερλαιν

Eαν εχει και δικα του μαλλια ολα γινονται ... στο 1:36 ο αλλος εβγαλε εκτος απο μαλλια και αυτια, νεα φρυδια ...
Αντε καλο μεσημερι ...
 

aeratos28

Just aeratos
θα συμφωνησω για το 1.36 που είπε ο δημητρης38 και για το τελευταίο με τον μαυρομαλη που έφτιαξε hairline και temple points ,ο τύπος νομίζω δεν είναι του 2015 αποτέλεσμα και έχει κάνει αρκετές εμφυτεύσεις εκεί..ξένος νομίζω είναι έχω δει σε ξένο φόρουμ το αποτέλεσμα του..τρελό τυπακι ντύνεται elvis γι αυτό έφτιαξε τόσο μητερά τα temples.αν τον ψαξετε θα τον βρειτε
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πραγματικά έτρεξαν τα μάτια μου απ’ το γέλιο με αυτόν που φύτρωσαν και αυτιά. Ναι έτσι φαίνετε.

Τα έχω βρει όμως και τα αυτιά του. Δείτε όλη την διαδικασία του σε αυτό τον σύνδεσμο.

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/181516-hdc-clinic-nw3-result-fue-2531-grafts.html

Όσων αφορά αυτόν με τα 5,116 μοσχεύματα, η 1η του μεταμόσχευση είναι στη φωτογραφία του Ιανουαρίου με 2,650 μοσχεύματα και τα υπόλοιπα 2,466 μοσχεύματα είναι στη φωτογραφία του Οκτωβρίου. Άρα οι φωτογραφίες Ιανουαρίου & Οκτωβρίου αφορούν τον ίδιο ασθενή.

Θα κοιτάξω να βρω και γι’ αυτόν λεπτομερειακά τις φωτογραφίες των 2 επεμβάσεων.

Ευχαριστώ για τα σχόλια σας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Αέρατε,

Όσων αφορά τον τύπο που ντύνεται Έλβις έχεις δίκιο ότι έκανε ήδη μεταμοσχεύσεις πριν από αυτήν που απεικονίζει το βίντεο αλλά μετά που είχε τελειώσει από αυτές, αποφάσισε ότι ήθελε να κατεβάσει περισσότερο το Hairline και τους κροτάφους κατά 1 εκ.. Βρήκα τον σύνδεσμο του post του και τον παραθέτω πιο κάτω. Ήταν στις 2/5/2014 που έγινε το κατέβασμα του hairline εξού και το αποτέλεσμα είναι στο 2015.
http://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=5051&forum_id=3
 

aeratos28

Just aeratos
ναι ρε συ ξέρω τι είχε παιχτεί με αυτόν.αλλά επειδή είχα δει τότε από τη πρώτη που έκανε νόμιζα ότι αυτή ή τελευταία ήταν και πριν το 2014..δεν θυμομουν ακριβώς ημερομηνία,αλλά οκ..βασικά δεν αμφισβητησα κάτι απλά το ανέφεραν περισσότερο για την τρέλα του..είναι όργιο ο φίλος..χαχαχα
 

Δημητρης38

Active Member
Την κατεστρεψε την Κλινικη του ...
καπου διαβασα εναν εγραψε πως αν τα αποτελεσμα της Κλινικης ειναι σαν το κεφαλι του Κωστακη... ουτε απεξω δεν περναει !!!
 

ANAR

Well-Known Member
οσον αφορα την τιμολογιακη πολιτικη της hdc για τους ελληνες διαφωνω μαζι σου.
Γνωμη μου ειναι οτι οι τιμες πρεπει να ειναι ιδιες για ολους τους πελατες....ετσι κανουν οι σοβαρες εταιριες και ποσο μαλλον οταν μιλαμε για κλινικες.Με την ιδια λογικη και οι κυπριοι πρεπει να πληρωνουν ακομα ποιο λιγα απο τους ελληνες γιατι η κλινικη ειναι στην χωρα τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν γινεται να το κανει καμια κλινικη αυτο με τις τιμες. Θα φανει πολυ ασχημο. Εκτος αν το κανουν με τη μορφη προσφορας για συγκεκριμενες ημερομηνιες. Ειναι πολλα τα λεφτα γενικα για μια μμ που ολοκληρωνεται σε ενα 8ωρο μεσα.
 

imouthis

Active Member
Δεν γινεται να το κανει καμια κλινικη αυτο με τις τιμες. Θα φανει πολυ ασχημο. Εκτος αν το κανουν με τη μορφη προσφορας για συγκεκριμενες ημερομηνιες. Ειναι πολλα τα λεφτα γενικα για μια μμ που ολοκληρωνεται σε ενα 8ωρο μεσα.

Συμφωνώ.
Τα χρήματα είναι πολλά!
Βέβαια μέσα είναι και διαμονή και αεροπορικά που αυτά πόσο να κοστολογούνται 1.000 ευρώ?
Άσε που θα πρέπει να ξαναπάς κάποια στιγμή έτσι δεν είναι ?
Αν όλα τους τα αποτελέσματα ήταν τέλεια τότε ίσως και να άξιζε.
 
Μπλουζα