Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
Κοιταχτε να δειτε τι ροντεο θα γινει εδω μεσα μολις σκασει το πρωτο αποτυχημενο του βεκρη..ποσους απο μας θα σταυρωσουν...οπως καναν και με τον dance..οταν σκαει πατατα απο μεγαλογιατρο δεν ανοιγει μυτη...απλα ετυχε..ελα μωρε σταγονα στον ωκεανο
 

Δημητρης38

Active Member
δημητρη38 φιλε δεν μου φαίνεται τίποτα περίεργο και ποτέ..δεν πρόλαβε ςμάλλον κάποια μνμ μου πιο πριν..έλεγα πως τα βλέπω τα πράγματα..αλλά διαγράφηκαν γιατί θα υπήρχε σίγουρα τσακωμούς και προς αποφυγή αυτού καλά έκανε οποίος τα έσβησε.

Eχεις δικιο και αναφερεις τις τιμες.
Γιατι οταν ανοιγονται νηματα στο Φορουμ και διαφημιζονται επεμβασεις με τιμες 2,5 ευρω/graft, θα πρεπει οι αναλογες προσφορες να ισχυουν για ολους. Οπως επισης και η ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερει στους πελατες.

Αντε τον Γιαννη του κανανε ειδικη τιμη 1,88 ευρω/graft
Και εγω σκαω 3,5 ευρω και λεω χαλαλι τα λεφτα αρκει να εχω αναλογο αποτελεσμα
Θα το εχω ή θα παθω οτι επαθα και με την τιμη της προσφορας ?
 

aeratos28

Just aeratos
καλά εσύ είχες και μέτρο σύγκρισης τους ανυπαρκτους..Μπέργκμαν?? άστα να πάνε..σε αυτή την περίπτωση καλά έκανες και πηγές έξω.αλλά και εσύ ρε μαν 5 χρόνια εδώ μέλος.την επέμβαση την έκανες καλοκαίρι του 2012..ήσουν ήδη 1,5 χρόνο μέλος δηλαδή και ήσουν έτοιμος για Μπέργκμαν??στη χειρότερη???
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
μα με γε@ργιου ανηξαν μυτες απο τοτε που εκανε την δικια του κλινικη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ο Γεωργιου εκανε μεγαλη κοιλια αλλα παρολα αυτα υπαρχει κοσμος που πηγαινει ακομα.
Τον Ταζ τον βλεπω καλα παει παντως.


ε δεν θα πεινασει κιολας οπως και στην ελλαδα επισης δεν θα πεινασει κανεις.
 

Δημητρης38

Active Member
ε δεν θα πεινασει κιολας οπως και στην ελλαδα επισης δεν θα πεινασει κανεις.

Αρκει να μαθεις την τεχνη που φανταζομαι σε σχεση με αλλες ιατρικες ειδικοτητες δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο.
Πρεπει να εχεις τελειωσει ιατρικη για να ασκησεις το επαγγελμα ? ξερεις ?
 

aeratos28

Just aeratos
ρε φιλε john κοιταω όλες τις εμφυτεύσεις από κάθε εταιρία όπως τις έφτιαξε ο cvial και είναι τακτοποιημένα από κάθε εταιρία..εκείνη του Γεωργίου πες μου πόσες πατάτες έχει κάνει??πάρε ένα ένα αποτέλεσμα και μέτρα πόσοι είναι αυτοί που έγιναν τεζα..γενικά πολυ μικρές οι διάφορες ρε παιδιά..και εδώ dhi πατάτες πολλές και hdc και στους (μεγάλο γιατρούς) της Ευρώπης..πάνω κάτω μια ή άλλη είναι τα αποτελέσματα ολων
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλά εσύ είχες και μέτρο σύγκρισης τους ανυπαρκτους..Μπέργκμαν?? άστα να πάνε..σε αυτή την περίπτωση καλά έκανες και πηγές έξω.αλλά και εσύ ρε μαν 5 χρόνια εδώ μέλος.την επέμβαση την έκανες καλοκαίρι του 2012..ήσουν ήδη 1,5 χρόνο μέλος δηλαδή και ήσουν έτοιμος για Μπέργκμαν??στη χειρότερη???


Πανικοβλητος ημουν τοτε δεν ηξερα που να πρωτοδιαβασω εδω μεσα και ποιον να εμπιστευτω μεχρι να παρω αποφαση.
Ιδεα δεν ειχα σε τιποτα.
Εστελνα pm στον Ακη και κανα σαν υστερικος να με βοηθησει σε που να παω και ειχα μιλησει και με τον τοτε ΜΑχο στο τηλεφωνο να με εξηγησει τι και πως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ρε φιλε john κοιταω όλες τις εμφυτεύσεις από κάθε εταιρία όπως τις έφτιαξε ο cvial και είναι τακτοποιημένα από κάθε εταιρία..εκείνη του Γεωργίου πες μου πόσες πατάτες έχει κάνει??πάρε ένα ένα αποτέλεσμα και μέτρα πόσοι είναι αυτοί που έγιναν τεζα..γενικά πολυ μικρές οι διάφορες ρε παιδιά..και εδώ dhi πατάτες πολλές και hdc και στους (μεγάλο γιατρούς) της Ευρώπης..πάνω κάτω μια ή άλλη είναι τα αποτελέσματα ολων


ο γε#ργιου οταν ηταν Hdc ειχε ολο το καταλληλο πρωσοπικο και μηχανισμο για να κανει καλη δουλεια.
Εφυγε και ανηξε μια κλινικη αρων αρων με 2 βοηθους και αρχισαν οι μακακιες...εκανε βιαστικα πραματα και προχειρα.ετσι το βλεπω εγω παντα αποτι βλεπω και διαβαζω.
 

Δημητρης38

Active Member
Πανικοβλητος ημουν τοτε δεν ηξερα που να πρωτοδιαβασω εδω μεσα και ποιον να εμπιστευτω μεχρι να παρω αποφαση.
Ιδεα δεν ειχα σε τιποτα.
Εστελνα pm στον Ακη και κανα σαν υστερικος να με βοηθησει σε που να παω και ειχα μιλησει και με τον τοτε ΜΑχο στο τηλεφωνο να με εξηγησει τι και πως.

Και η hdc Γιαννη εχει κανει κατι πατατες !!!!
Απλα εσενα σου εκατσε η μπιλια ....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αρκει να μαθεις την τεχνη που φανταζομαι σε σχεση με αλλες ιατρικες ειδικοτητες δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο.
Πρεπει να εχεις τελειωσει ιατρικη για να ασκησεις το επαγγελμα ? ξερεις ?


ιδεα δεν εχω....
 

Δημητρης38

Active Member
ο γε#ργιου οταν ηταν Hdc ειχε ολο το καταλληλο πρωσοπικο και μηχανισμο για να κανει καλη δουλεια.
Εφυγε και ανηξε μια κλινικη αρων αρων με 2 βοηθους και αρχισαν οι μακακιες...εκανε βιαστικα πραματα και προχειρα.ετσι το βλεπω εγω παντα αποτι βλεπω και διαβαζω.

Με τους βοηθους της HDC δουλευει ο Γεωργιου.
Οι placers της HDC δουλευουν και στον Γεωργιου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
το ιδιο ειναι 3 ατομα και το ιδιο ειναι 7?
Και που ξερω εγω με τι εξοπλισμο ξεκινησε εκει και τι συνθηκες επικρατουσαν μεσα στην κλινικη.
Με θυμισε κατι μπαρακια που ανηγουν βιαστικα βιαστικα χωρις ακομη να το τελιωσουν αλλα βιαζονται να ρθει ο κοσμος να βγαλουν αμεσως χρηματα.
 

aeratos28

Just aeratos
τεσπα..νομίζω ότι αυτά τα μνμ που έχουμε στείλει εδώ σε αυτό το νήμα,μόλις τα δει θα μου την πει μόνο εμένα ο dance και ο gkast..καλύτερα ας την αφήσουμε την κουβέντα.αν χρειάζεται και από κάποιον mod ας τα σβήσει τα μνμ για να μην χαλάνε το νήμα του ανθρωπου
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και η hdc Γιαννη εχει κανει κατι πατατες !!!!
Απλα εσενα σου εκατσε η μπιλια ....


οι πιο πολλοι εδω μεσα δεν εχουν περαπονο απο hdc ενω βλεπουμε ενθουσιασμενους μετριον και κατω αποτελεσματων απο d*i...
 

Δημητρης38

Active Member
οι πιο πολλοι εδω μεσα δεν εχουν περαπονο απο hdc ενω βλεπουμε ενθουσιασμενους μετριον και κατω αποτελεσματων απο d*i...

Ξερεις ποσοι μου ηρθανε στο πριβε και μου γραψανε για την hdc oτι δεν ειναι ικανοποιημενοι με την φυτρωση τους?
Απλα δεν ανοιγουν νηματα γιατι δεν θελουν να ασχοληθουνε.

Καιμια κλινικη και κανενας Γιατρος δεν κανει θαυματα ειδικα στον συγκεκριμενο κλαδο.
Για την dhi απαξιω να γραψω καν....
 

poseidonas77

Well-Known Member
Ναι γιατι η hd.. εκανε και 2 διορθωτικες τσαμπε..και ετσι εκανε ονομα..
ολλες εχουν μετρια αποτελεσματα..με το μετα τι γινεται...το *after sales*
 
Μπλουζα