Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

aeratos28

Just aeratos
χαχαχαχ ωραίος ο νεαπολιδης σε αυτό που ανέβασε john..o αερατος του fb είναι..θα έχει φάει χέσιμο στο fb αυτός...χαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οποτε δημητρη38 λες οτι επηρεαζω κοσμο.
Και τι λες εσυ να σταματησω να μιλαω? να σταματησω να επηρεαζω? να σταματησω να μιλαω φανατικα?
Να σταματησω να βοηθαω κοσμο?η εως τωρα εχω καταστρεψει εγω κοσμο και κεφαλια?
 

Δημητρης38

Active Member
Οποτε δημητρη38 λες οτι επηρεαζω κοσμο.
Και τι λες εσυ να σταματησω να μιλαω? να σταματησω να επηρεαζω? να σταματησω να μιλαω φανατικα?
Να σταματησω να βοηθαω κοσμο?η εως τωρα εχω καταστρεψει εγω κοσμο και κεφαλια?

Να κανεις οτι θελεις ελευθερο φορουμ ειμαστε
Εχεις ενα πολυ δυνατο αποτελεσμα σε μια πολυ καλη και οικονομικη προσφορα.
Επηρεάζεις κοσμο θετικα ή αρνητικα... αυτο θα το δειξει το αποτελεσμα που θα εχει ο καθενας φιλε !!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε δημητρης38 ειμαι απο τα λιγα μελη και το ξερεις που σε πολλα εχω συμφωνησει μαζι σου και το ξερεις πολυ καλα αυτο.
Ο Nikolas nik πηρε απο μονος την αποφαση να παει η τουρκια η κυπρο και γιναμε πολυ καλοι φιλοι και εχει κοιμηθει και σπιτι μου..Εσυ τι λες με εχεις για τετοιο τυπο που θελω το κακο καποιου?
Ο salonikios απο την αλλη με ζηταει παντα την γνωμη του τι να κανει και γιναμε οχι απλα φιλοι αλλα κολητοι.
Εγω παντα του λεω η αποφαση για κυπρο η τουρκια ειναι μονο δικια του και σαν καλος μου φιλος που ειναι ποτε δεν θα θελα το κακο του γιατι ο πρωτος που θα στεναχωριομουν θα ημουνα εγω...ποτε δεν θα εριχνα καποιον στο στομα του λυκου...τοσο παραπανω εαν ειναι και κολητος......
 

Δημητρης38

Active Member
Φιλε δημητρης38 ειμαι απο τα λιγα μελη και το ξερεις που σε πολλα εχω συμφωνησει μαζι σου και το ξερεις πολυ καλα αυτο.
Ο Nikolas nik πηρε απο μονος την αποφαση να παει η τουρκια η κυπρο και γιναμε πολυ καλοι φιλοι και εχει κοιμηθει και σπιτι μου..Εσυ τι λες με εχεις για τετοιο τυπο που θελω το κακο καποιου?
Ο salonikios απο την αλλη με ζηταει παντα την γνωμη του τι να κανει και γιναμε οχι απλα φιλοι αλλα κολητοι.
Εγω παντα του λεω η αποφαση για κυπρο η τουρκια ειναι μονο δικια του και σαν καλος μου φιλος που ειναι ποτε δεν θα θελα το κακο του γιατι ο πρωτος που θα στεναχωριομουν θα ημουνα εγω...ποτε δεν θα εριχνα καποιον στο στομα του λυκου...τοσο παραπανω εαν ειναι και κολητος......

Γιαννη δεν εγραψα ποτε οτι θα εριχνες καποιον στο στομα του λυκου.
Ουτε οτι παιζεις με τους ανθρωπους που γνωριζεις εδω μεσα.

Θα σου γραψω πριβε ... δες το λιγο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Για τον Δημητρη38 ποιά είναι η γνώμη σας ρε παίδες?...ποιός είναι ο ρόλος του εδω μέσα?

οποιος ειναι και ο δικος σου ρολος φανταζομαι.. και ο δικος μου και του john john. εχεις να μας πεις κατι διαφορετικο?
για τα μπαν κακως μιλας γιατι εσενα μεσα σε εβλεπα φιλε και εριξες και εσυ τα μπινελ$#α σου.. δεν ξερω εσυ πως την γλυτωσες.. ελπιζω να μην ξαναδουμε τετοια στο φορουμ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλημέρα. Εδώ μεταφέρεται η συζήτηση που ξεκίνησε από το νήμα του Dance και εξελίχθηκε σε μεταμεσονύχτια καταιγίδα. Επειδή η συζήτηση κρατήθηκε σε κόσμια (για τα δεδομένα του φόρουμ πάντα) επίπεδα τα μηνύματα δεν διαγράφτηκαν αλλά μεταφέρονται εδώ. Πάλι καλά. Να επισημάνω ότι χθες δόθηκαν παρατηρήσεις σε μέλη για σχόλια που δεν συνάδουν με τις αρχές λειτουργίας. Την επόμενη φορά θα υπάρξουν ban γιατί φαίνεται ότι η αυτοσυγκράτηση είναι δύσκολη λέξη εδώ μέσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
οποιος ειναι και ο δικος σου ρολος φανταζομαι.. και ο δικος μου και του john john. εχεις να μας πεις κατι διαφορετικο?
για τα μπαν κακως μιλας γιατι εσενα μεσα σε εβλεπα φιλε και εριξες και εσυ τα μπινελ$#α σου.. δεν ξερω εσυ πως την γλυτωσες.. ελπιζω να μην ξαναδουμε τετοια στο φορουμ.
Εχω πεί , λέω και θα λέω κάτι διαφορετικό απο ότι η μάζα εδώ μέσα!.
Αλλά επειδή βλέπω ότι ξύνισες...θα σου πώ ότι την γλύτωσα επειδή έχω μέσο τον Βεκρ* !!@@@!$%%
Όπως άλλωστε την έχεις γλυτώσει και εσύ , παρουσιάζοντας όλο αυτόν τον καιρό ότι ήθελες , όπως ήθελες , και βόσκωντας ελέυθερα...
 

Δημητρης38

Active Member
Εχω πεί , λέω και θα λέω κάτι διαφορετικό απο ότι η μάζα εδώ μέσα!.
Αλλά επειδή βλέπω ότι ξύνισες...θα σου πώ ότι την γλύτωσα επειδή έχω μέσο τον Βεκρ* !!@@@!$%%
Όπως άλλωστε την έχεις γλυτώσει και εσύ , παρουσιάζοντας όλο αυτόν τον καιρό ότι ήθελες , όπως ήθελες , και βόσκωντας ελέυθερα...

CVIAL τι θα γινει με τον φιλο σου τωρα ... θα μας προκαλει για πολλες ημερες ακομα μεχρι να τον στειλετε απο εκει που ηρθε ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη38, προτιμώ να μην σχολιάσω αυτό που έγραψες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
δεν εχω καμια εννοια το αν θα φας μπαν εσυ φιλε.. εγω εχω γραψει στο νημα μου για τη μμ μου καθαρα και οτι μου ζητηθηκε ημουν αψογος. το που επιλεγει ο καθενας να κανει τη μμ του ειναι αποκλειστικα δικη του ευθυνη ενηλικες ειμαστε ολοι..
αυτα που λες δεν θα τα σχολιασω καν γιατι πιστευω οτι ημουν σωστος σε ολα.. σε αφηνω να σε κρινουν τα υπολοιπα μελη για αυτα που λες.. καλη σου μερα.
<<παρουσιάζοντας όλο αυτόν τον καιρό ότι ήθελες , όπως ήθελες , και βόσκωντας ελέυθερα...>>
ωραιος εισαι.. o_O
 

piros75

Well-Known Member
Πάντως παίδες το θέμα αποτυχία σε μια μεταμόσχευση έχει πολλές παραμέτρους. Όπως επίσης το "αποτυχημένος γιατρός ή κλινική". Η πιο σημαντική παράμετρος για εμένα και μια με την οποία μπορεί κάποιος να βγάλει κακό όνομα είναι επίσης το πλήθος των μμ που πραγματοποιεί ένας γιατρός ή μια κλινική. Αν για παράδειγμα η HDC κάνει 20 μμ τον μήνα και έχει ποσοστό αποτυχίας 10% αυτό μεταφράζεται σε 2 αποτυχημένα αποτελέσματα τον μήνα (γιατί είναι αποτυχημένο, δλδ το αν φταίει ο γιατρός ή ο ασθενής είναι άλλο θέμα). Παραμένω στα ποσοστά λοιπόν και λέω ότι, αν κάνουμε την αυθαίρετη παραδοχή-αποδοχή ότι το ποσοστό αποτυχίας για όλους τους γιατρούς και κλινικές είναι γύρω στο 10% δείτε παρακάτω ένα αυτονόητο (πλην όμως αυθαίρετο) υπολογισμό, ο οποίος μπορεί να εξηγήσει γιατί κάποιος μπορεί να παρουσιάζει περισσότερα αποτυχημένα από τον άλλον:

HDC 20 περιστατικά/μήνα + 10% αποτυχημένα = 2 αποτυχημένα περιστατικά
Βεκρής 10 περιστατικά/μήνα + 10% αποτυχημένα = 1 αποτυχημένο περιστατικό
Γεωργίου 10 περιστατικά/μήνα + 10% αποτυχημένα = 1 αποτυχημένο περιστατικό
DHI 80 περιστατικά/μήνα + 10% αποτυχημένα = 8 αποτυχημένα περιστατικά
Lorentzo 30 περιστατικά/μήνα + 10% αποτυχημένα = 3 αποτυχημένα περιστατικά

Θα μου πείτε, αυθαίρετες όλες οι παράμετροι, και όμως εγώ βλέπω ένα νόημα σε αυτούς τους υπολογισμούς. Τώρα, το τι εννοούμε αποτυχημένο για μένα είναι συνάρτηση κυρίως της φυτρωτικότητας (την ξέρετε την μανία μου), του σχεδιασμού, της φυσικότητας (γωνία έκφυσης, φορά τρίχας κλπ) και τελευταίας της πυκνότητας (τελική φύτρωση/αριθμός τριχών/εκ2).
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το σίγουρο είναι ότι από ένα δείγμα δεν μπορεί κάποιος να βγάλει συμπεράσματα είτε θετικά είτε αρνητικά.
 

Stripar

Established Member
CVIAL τι θα γινει με τον φιλο σου τωρα ... θα μας προκαλει για πολλες ημερες ακομα μεχρι να τον στειλετε απο εκει που ηρθε ?

Το ποιός προκαλεί ποιόν , ΠΡΩΤΟΣ φαίνεται 3 σελίδες πίσω , όταν ξεκάρφατα στη συζήτηση προκαλείς εσύ ο ίδιος τον Poseidona και πάς να βάλεις λάδι στην φωτιά !!!
Δημητρης 38.jpg
Απο εκεί που είρθες (μπανάρισμα) , θα πρέπει να ξανφύγεις...θα το αφήσω όμως να το κρίνει η διαχείριση ούτε σι άλλως είναι θέμα χρόνου!.

Και το κόβω ΕΔΩ και δέν πρόκειται να απαντήσω σε οποιοδήποτε σχόλιό σου , όχι για κανένα άλλο λόγο ,
αλλά επειδή το ζήτησε ο @CVIAL & πρέπει και εμείς απο την μεριά μας να διευκολύνουμε το έργο τους....
 

Δημητρης38

Active Member
Το ποιός προκαλεί ποιόν , ΠΡΩΤΟΣ φαίνεται 3 σελίδες πίσω , όταν ξεκάρφατα στη συζήτηση προκαλείς εσύ ο ίδιος τον Poseidona και πάς να βάλεις λάδι στην φωτιά !!!
Προβολή συνημμένου 10729
Απο εκεί που είρθες (μπανάρισμα) , θα πρέπει να ξανφύγεις...θα το αφήσω όμως να το κρίνει η διαχείριση ούτε σι άλλως είναι θέμα χρόνου!.

Και το κόβω ΕΔΩ και δέν πρόκειται να απαντήσω σε οποιοδήποτε σχόλιό σου , όχι για κανένα άλλο λόγο ,
αλλά επειδή το ζήτησε ο @CVIAL & πρέπει και εμείς απο την μεριά μας να διευκολύνουμε το έργο τους....

Τι να σε κανω που με την διαχειρηση ειστε φιλαρακια
Οταν εσυ εβριζες και τα ποσταρισματα σου τα διαβαζανε ολοι οι χρηστες, η διαχείριση εριξε εμενα ενα μηνα ban και εσενα σου εκανε φασινα τα βρισιδια για να φανω εκθετος εγω. Ειστε φιλαρακια, τα λετε στο τηλεφωνο .... ετσι λειτουργει το συστημα εδω μεσα.
 
Μπλουζα