Δυσαρεστημενοι απο ΜΜ - Να η ευκαιρια !!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

timothy

New Member
ξανά: ΠΟΥ λέει ο Σαπίρο ότι η d** είναι καλύτερη από εκείνον όπως μας είχες γράψει; Γιατί δεν το γράφεις αυτό και στο hlh να γελάσει και ο κάθε πικραμένος;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
super7 είπε:
kapa είπε:
athenian είπε:
Δηλαδη εννοεις οτι καποιος mod εσβησε τα θεματα?

δεν εχει σημασια το ποιος εσβησε τα θεματα.
το θεμα ειναι οτι καποια κλινικη εβαλε το χερι της δια του νομου

δωσε παραπανω λεπτομερειες ρε συ...τι υπηρχε πριν στο φορουμ..τι εγινε κλπ

Αποτυχημένες επεμβάσεις με φωτο πραγματικές
 

super7

Member
εντωμεταξυ το κανατε πεδιο μαχης παλι...μπραβο !!!!
κατι προτεινα κι ο Chs εβαλε τους κανονες..θα κανουμε τιποτα σωστο κ χρησιμο για τους αλλους ή θα συνεχισει αυτο το παραλληρημα ?


kapa είπε:
super7 είπε:
kapa είπε:
athenian είπε:
Δηλαδη εννοεις οτι καποιος mod εσβησε τα θεματα?

δεν εχει σημασια το ποιος εσβησε τα θεματα.
το θεμα ειναι οτι καποια κλινικη εβαλε το χερι της δια του νομου

δωσε παραπανω λεπτομερειες ρε συ...τι υπηρχε πριν στο φορουμ..τι εγινε κλπ

Αποτυχημένες επεμβάσεις με φωτο πραγματικές

απο D*I ? και γιατι κατεβηκαν?
 

pazuzu

New Member
Super7, επειδή σκεφτόσουν για Ελλάδα και αναρωτιόσουν ποιος είναι αντικειμενικός στη γνώμη του, σου συνιστώ να διαβάσεις αυτό το νήμα από αυτή τη σελίδα και μετά. Έχουν προκύψει νέα δεδομένα για τον "αξιόπιστο" n04.

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8587-page-14.html
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
super7 είπε:
εντωμεταξυ το κανατε πεδιο μαχης παλι...μπραβο !!!!
κατι προτεινα κι ο Chs εβαλε τους κανονες..θα κανουμε τιποτα σωστο κ χρησιμο για τους αλλους ή θα συνεχισει αυτο το παραλληρημα ?


kapa είπε:
super7 είπε:
απο D*I ? και γιατι κατεβηκαν?
Ναι, επειδη ηταν δικές τους αποτυχημένες επεμβάσεις


super7 είπε:
εντωμεταξυ το κανατε πεδιο μαχης παλι...μπραβο !!!!
κατι προτεινα κι ο Chs εβαλε τους κανονες..θα κανουμε τιποτα σωστο κ χρησιμο για τους αλλους ή θα συνεχισει αυτο το παραλληρημα ?


kapa είπε:
super7 είπε:
απο D*I ? και γιατι κατεβηκαν?
Ναι επειδη ηταν δικές τους αποτυχημένες επεμβάσεις
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ timothy, χθεσινέ dimitnw και..... κλασικέ Dimit

7yh6.jpg


Αδερφέ είσαι πραγματικά στα @@ σου. Αγνοείς παντελώς το γεγονός ότι είσαι banaρισμένος και συνεχίζεις επίμονα να φτιάχνεις λογαριασμούς.. Εσύ ήσουν αυτός που κάποτε έλεγες ξανά και ξανά "δεν με νοιάζει το forum" "δεν θα ξανα μπω" κλπ κλπ. Ότι να'ναι πραγματικά... με αγνοείς παντελώς.

Λοιπόν για να εξηγούμαι, όσους λογαριασμούς και να κάνεις θα τρως ban, είχα όλη την καλή διάθεση την τελευταία φορά που είχες ζητήσει (από μόνος σου κιόλας(!) μόνιμο ban, και σου έκανα για έναν μήνα μπας και ηρεμήσεις λίγο και έρθεις στο forum πιο χαλαρός και ωραίος, αλλά δεν...

Στο καλό και πάλι
 

super7

Member
pazuzu είπε:
Super7, επειδή σκεφτόσουν για Ελλάδα και αναρωτιόσουν ποιος είναι αντικειμενικός στη γνώμη του, σου συνιστώ να διαβάσεις αυτό το νήμα από αυτή τη σελίδα και μετά. Έχουν προκύψει νέα δεδομένα για τον "αξιόπιστο" n04.

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8587-page-14.html

ναι το ειδα...δε μπορω να βγαλω συμπερασματα ασφαλη...αν εχει κανει 4 μεταμοσχευσεις θα του κανουν κι εκπτωση κ μενα μου παν αν παω και κανω 2η μετα απο χρονια θα εχω καλυτερη τιμη...εχει λογικη...τωρα αν μοιραζουν δωρεαν μεταμοσχευσεις για να τους προωθουν ΑΝ κανουν καλη δουλεια δε με νοιαζει ΑΝ ειναι να με σφαξουν με παρανοιαζει...

Αν πριν το 2010 ειχαν πολλες κακες δουλειες κ τωρα εχουν κανει βηματα μπροστα..λογικο ειναι να θελουν να φαινονται τα καλα αρκει να ισχυει ετσι..γι αυτο λεω το φορουμ να εχει αποτελεσματα απο καλες κ κακες κ χρονολογιες να μπορουμε να βγαλουμε ακρη

το θεμα ειναι τι δουλεια γινεται τωρα για μας που προσπαθουμε να αποφασισουμε...καταλαβαινω την αγανακτηση σου κ να θελεις να τους κραξεις αλλα καντο πιο καλα και παρεσυρε κι αλλους σαν εσενα να ανεβασουν το κακο αποτελεσμα τους...αλλιως βλεπουμε καποιους να πλακωνονται...δεν εχει νοημα
 

pazuzu

New Member
athenian είπε:
Αυτο που λεει ο kapa ισχυει chs?Και αν ναι γιατι εγινε?

Το είπε αρκετά καθαρά νομίζω... έγινε γιατί η εταιρία κινήθηκε νομικά εναντίον του φόρουμ.

super7 είπε:
ναι το ειδα...δε μπορω να βγαλω συμπερασματα ασφαλη...αν εχει κανει 4 μεταμοσχευσεις θα του κανουν κι εκπτωση κ μενα μου παν αν παω και κανω 2η μετα απο χρονια θα εχω καλυτερη τιμη...εχει λογικη...τωρα αν μοιραζουν δωρεαν μεταμοσχευσεις για να τους προωθουν ΑΝ κανουν καλη δουλεια δε με νοιαζει ΑΝ ειναι να με σφαξουν με παρανοιαζει...

Αν πριν το 2010 ειχαν πολλες κακες δουλειες κ τωρα εχουν κανει βηματα μπροστα..λογικο ειναι να θελουν να φαινονται τα καλα αρκει να ισχυει ετσι..γι αυτο λεω το φορουμ να εχει αποτελεσματα απο καλες κ κακες κ χρονολογιες να μπορουμε να βγαλουμε ακρη

το θεμα ειναι τι δουλεια γινεται τωρα για μας που προσπαθουμε να αποφασισουμε...καταλαβαινω την αγανακτηση σου κ να θελεις να τους κραξεις αλλα καντο πιο καλα και παρεσυρε κι αλλους σαν εσενα να ανεβασουν το κακο αποτελεσμα τους...αλλιως βλεπουμε καποιους να πλακωνονται...δεν εχει νοημα

Υπάρχει και κάτι που λέγεται "ηθική". Θα ήταν πολύ πιο τίμιο να ξεκαθάριζε ο κάθε πλασιές το ότι κάνει διαφήμιση στην DHI και γι'αυτό το λόγο λαμβάνει δωράκια: για να λειτουργεί ως κράχτης της εταιρίας. Φυσικά και εννοείται ότι στην προκειμένη περίπτωση θα κάνουν το ανθρωπίνως δυνατό για ένα ικανοποιητικό αποτέλεσμα στον πλασιέ τους (μιλάμε για ζωντανή διαφήμιση, σωστά; ), αυτό όμως δεν συνεπάγεται αυτομάτως καλό αποτέλεσμα και για τους πελάτες. Τώρα αν κάποιος βλέπει ότι ο ουρανός είναι γεμάτος σύννεφα και πιστεύει θα βγάλει λιακάδα, εκεί δεν μπορώ να κάνω κάτι.
 

super7

Member
αμα μπορουν να κανουν καλο αποτελεσμα στον παλσιε γαιτι να μη κανουν και σε αλλους...διαφημιση θα ναι κι αυτο γι αυτους..θα το βλεπουν οι γνωστοι το καθενα και θα πηγαινουν

κι ας πουμε πιανουν εναν πελατη απο το φορουμ...αμα του κανουν κακη δουλεια δε θα τους ξεμπροστιασει? αφου εγραφε στο φορουμ..δε θα τους κραξει ..δε θα βγαλει φωτο που θα δειχνει? τους συμφερει λοιπον αυτο? εκτος κι αν προσεχουν μονο αυτους απο το φορουμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xrits20

New Member
Βρε ηλίθιε Chs εφτιαξα αυτον τον δεύτερο λογαριασμό για να απαντήσω σε σένα, στον n094 και τον weznem ότι δεν είμαι εγώ ο pazuzu όπως είχατε γράψει πριν 1 βδομάδα. Και διέγραψες τον δεύτερο λογαριασμό επειδή μπήκα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου!

Και καθότι εβλεπα ότι κανείς από τους 3 σας δε μου ζήτησε μια συγνώμη που με κατηγορήσατε άδικα (και ειδικά ο n094 ο οποίος ήταν και ο πρώτος που είπε ξεκάθαρα ότι ήμουν ο pazuzu) τα πήρα στο κρανίο και μπήκα σήμερα με τον τρίτο να του τα χώσω.

Και μου ζητάς και τα ρέστα βρε βλήμα που με κατηγόρησες άδικα ότι είμαι άλλος ο χρήστης και δεν ζήτησες ένα συγνώμη;
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xrits20 είπε:
Βρε ηλίθιε Chs εφτιαξα αυτον τον δεύτερο λογαριασμό για να απαντήσω σε σένα, στον n094 και τον weznem ότι δεν είμαι εγώ ο pazuzu όπως είχατε γράψει πριν 1 βδομάδα. Και διέγραψες τον δεύτερο λογαριασμό επειδή μπήκα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου!

Και καθότι εβλεπα ότι κανείς από τους 3 σας δε μου ζήτησε μια συγνώμη που με κατηγορήσατε άδικα (και ειδικά ο n094 ο οποίος ήταν και ο πρώτος που είπε ξεκάθαρα ότι ήμουν ο pazuzu) τα πήρα στο κρανίο και μπήκα σήμερα με τον τρίτο να του τα χώσω.

Και μου ζητάς και τα ρέστα βρε βλήμα που με κατηγόρησες άδικα ότι είμαι άλλος ο χρήστης και δεν ζήτησες ένα συγνώμη;

Ναι ρε συ.. πες τη μας και από πάνω! Αν κάποιος οφείλει συγγνώμη αυτός είσαι εσύ.. Κάνε όσους λογαριασμούς θέλεις, μόνον όταν θα μάθεις να σέβεσαι θα επιστρέψεις εδώ.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Δεν μπήκες για αυτό.. μπήκες να συνεχίσεις ότι άφησες στη μέση.. την ειρωνία και το trolling.
 

Gio

New Member
super7 είπε:
αμα μπορουν να κανουν καλο αποτελεσμα στον παλσιε γαιτι να μη κανουν και σε αλλους...διαφημιση θα ναι κι αυτο γι αυτους..θα το βλεπουν οι γνωστοι το καθενα και θα πηγαινουν

κι ας πουμε πιανουν εναν πελατη απο το φορουμ...αμα του κανουν κακη δουλεια δε θα τους ξεμπροστιασει? αφου εγραφε στο φορουμ..δε θα τους κραξει ..δε θα βγαλει φωτο που θα δειχνει? τους συμφερει λοιπον αυτο? εκτος κι αν προσεχουν μονο αυτους απο το φορουμ

Φίλε Super7, νομίζω ο όρος "πλασιέ" δεν αρμόζει στον Νίκο. Ο άνθρωπος αυτός έχει βοηθήσει πολλά μέλη με τις γνώσεις του και είναι κρίμα η επίθεση που γίνεται στο πρόσωπο του. Δεν τον ξέρω προσωπικά, αλλά απο το λίγο που έχουμε μιλήσει είναι πολύ εντάξει παιδί. Και μάλιστα κάτι που δεν έχω πει, είναι ότι όταν ζήτησα την άποψη του για το αν έπρεπε να πάω ή οχι στην συγκεκριμένη κλινική σε καμία περίπτωση δεν μου είπε πήγαινε. Μου είπε να κάνω την έρευνα μου χωρίς βιασύνη, και να αποφασίσω.. Το αν θα με δικαιώσει το αποτέλεσμα δεν το ξέρω, αλλά μέχρι στιγμής δοξα το θεό πάω καλά. Αυτό που σου προτείνω εγω είναι πολύ απλό. Αφιέρωσε 1 ώρα απο τον χρόνο σου και κάνε μια επίσκεψη. Το καλό είναι οτι η πρόσβαση είναι ευκολότερη απο το να πας π.χ στην Κύπρο ή στο εξωτερικό. Δες την κλινική, μίλησε με τους γιατρούς, ζήτησε να δεις live περιστατικό και κρίνε εσυ ο ίδιος -χωρίς τις δικές μας εμπειρίες- αν αξίζει τον κόπο ή οχι..

Αν δεις οτι δεν αξίζει εγώ μαζί σου είμαι, αρκεί να είσαι χαμογελαστός! Έδωσα τα συγχαρητήρια μου και στο galan, και στον john_john και στον elmajiko.. σε παιδιά που κάνανε ΜΜ στην κύπρο! Το ίδιο θα κάνω και σε σένα.. όπου και αν πας, αρκεί το αποτέλεσμα σου να είναι αυτό που επιθυμείς.

Αυτό που πρέπει να καταλάβουν κάποιοι εδω μέσα, είναι οτι ΠΡΕΠΕΙ να συμπεριφερόμαστε σαν ΦΙΛΟΙ και όχι σαν εχθροί..
 

super7

Member
Gio είπε:
super7 είπε:
αμα μπορουν να κανουν καλο αποτελεσμα στον παλσιε γαιτι να μη κανουν και σε αλλους...διαφημιση θα ναι κι αυτο γι αυτους..θα το βλεπουν οι γνωστοι το καθενα και θα πηγαινουν

κι ας πουμε πιανουν εναν πελατη απο το φορουμ...αμα του κανουν κακη δουλεια δε θα τους ξεμπροστιασει? αφου εγραφε στο φορουμ..δε θα τους κραξει ..δε θα βγαλει φωτο που θα δειχνει? τους συμφερει λοιπον αυτο? εκτος κι αν προσεχουν μονο αυτους απο το φορουμ

Φίλε Super7, νομίζω ο όρος "πλασιέ" δεν αρμόζει στον Νίκο. Ο άνθρωπος αυτός έχει βοηθήσει πολλά μέλη με τις γνώσεις του και είναι κρίμα η επίθεση που γίνεται στο πρόσωπο του. Δεν τον ξέρω προσωπικά, αλλά απο το λίγο που έχουμε μιλήσει είναι πολύ εντάξει παιδί. Και μάλιστα κάτι που δεν έχω πει, είναι ότι όταν ζήτησα την άποψη του για το αν έπρεπε να πάω ή οχι στην συγκεκριμένη κλινική σε καμία περίπτωση δεν μου είπε πήγαινε. Μου είπε να κάνω την έρευνα μου χωρίς βιασύνη, και να αποφασίσω.. Το αν θα με δικαιώσει το αποτέλεσμα δεν το ξέρω, αλλά μέχρι στιγμής δοξα το θεό πάω καλά. Αυτό που σου προτείνω εγω είναι πολύ απλό. Αφιέρωσε 1 ώρα απο τον χρόνο σου και κάνε μια επίσκεψη. Το καλό είναι οτι η πρόσβαση είναι ευκολότερη απο το να πας π.χ στην Κύπρο ή στο εξωτερικό. Δες την κλινική, μίλησε με τους γιατρούς, ζήτησε να δεις live περιστατικό και κρίνε εσυ ο ίδιος -χωρίς τις δικές μας εμπειρίες- αν αξίζει τον κόπο ή οχι..

Αν δεις οτι δεν αξίζει εγώ μαζί σου είμαι, αρκεί να είσαι χαμογελαστός! Έδωσα τα συγχαρητήρια μου και στο galan, και στον john_john και στον elmajiko.. σε παιδιά που κάνανε ΜΜ στην κύπρο! Το ίδιο θα κάνω και σε σένα.. όπου και αν πας, αρκεί το αποτέλεσμα σου να είναι αυτό που επιθυμείς.

Αυτό που πρέπει να καταλάβουν κάποιοι εδω μέσα, είναι οτι ΠΡΕΠΕΙ να συμπεριφερόμαστε σαν ΦΙΛΟΙ και όχι σαν εχθροί..

δεν ενστερνιζομαι την αποψη οτι ο Νικος κι οποιοδηποτε αλλος εδω μεσα ειναι πλασιε..δε μπορω να ξερω οποτε κατι τετοιο δε μπορω να το πω...μιλησα γενικα και ναι ο Νικος σε συνομιλιες που ειχαμε με πμ που ξεκινησα εγω για ερωτησεις για γιατρους της D*I δε με παροτρυνε να παω εκει ισα ισα μου πε ψαξου κι αλλου κι αν δεν εισαι σιγουρος μη το κανεις γιατι δεν ειναι απλη αποφαση.

το δικο μου σχολιο ηταν γενικο κι οπως ειπα αυτο που με νοιαζει ειναι η δουλεια κ το αποτελεσμα που γινεται ΤΩΡΑ στην καθε κλινικη και με νοιαζει γιατι προσπαθω να παρω μια αποφαση για κατι που θα κανω τωρα...

τα κακα αποτελεσματα του παρελθοντος αν ειναι του παρελθοντος δεν πρεπει να τα κρυβουν αλλα ανηκουν σε αλλη κουβεντα και αλλης μορφης..αν ειναι του παρελθοντος βεβαια κ γι αυτο ξεκινησα την κουβεντα με τις παρουσιασεις για να δουμε τι μας γινεται γενικα κ ειδικα ΤΩΡΑ


Gio είπε:
Αυτό που σου προτείνω εγω είναι πολύ απλό. Αφιέρωσε 1 ώρα απο τον χρόνο σου και κάνε μια επίσκεψη. Το καλό είναι οτι η πρόσβαση είναι ευκολότερη απο το να πας π.χ στην Κύπρο ή στο εξωτερικό. Δες την κλινική, μίλησε με τους γιατρούς, ζήτησε να δεις live περιστατικό και κρίνε εσυ ο ίδιος -χωρίς τις δικές μας εμπειρίες- αν αξίζει τον κόπο ή οχι..

κι επειδη ο Gio εχει δεχτει γενικα επιθεση...αυτο που γραφει πιο πανω ειναι κατι που εχει γραψει αρκετες φορες σε νηματα που εγραφα κ ψαχνομουνα...για να μαστε δικαιοι το γραφω. δεν ειδα ποτε υποκινηση απο την πλευρα του μονο τρελο ενθουσιασμο μετα την επεμβαση που δεν ειναι παραλογο

αυτα γενικα..παιδια ας βοηθησουμε ο ενας τον αλλο με σοβαρο τροπο κι ας αφησουμε τις επιθεσεις...δε θα βγει κατι ετσι

κι ο pazuzu να τα πει οπως πρεπει κ να μας βοηθησει κ εμας..η αδικια σε πνιγει μερικες φορες αλλα υπαρχει τροπος να το κανει σωστα
 

Adriano

Well-Known Member
Ρε pazuzu φιλικά στο λέω ρε μαν.Βάλε φώτο μόνο φώτο ούτε ταυτότητες ούτε αποδείξεις ούτε τίποτα.Όχι τίποτα άλλο αλλά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.
 

thatsme

New Member
Εγω ρε παιδια δεν καταλαβαινω γιατι ο n094 κατηγορειται οτι ειναι βαλτος απο την D*I;Ειμαι καινουριος αλλα τις τελευταιες μερες διαβαζω ανελλιπως.Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι καλα αποτελσματα κανουν μονο στους "δικους τους" γιατι ζωντανη διαφημιση ειναι ολοι οσοι εχουν παει στην κλινικη και οταν κανουν ενα καλο αποτελεσμα τοτε αυτοματα δημιουργουν εν δυναμει πελατες στο μελλον γιατι οι ευχαριστημενοι πελατες θα το διαδωσουν και δεν μιλαω μονο για το φορουμ αλλα και απο στομα σε στομα στην καθημερινη ζωη.Οποτε πιστευω αυτο που προσπαθει να περαστει εμμεσα οτι καλα αποτελεσματα κανουν μονο στους δικους τους και οτι στους αλλους απλα δεν τους ενδιαφερει και τοσο δεν το βλεπω να στεκει γιατι δεν τους συμφερει κιολας!Την φημη σου δεν την χτιζεις με ενα καλο αποτελεσμα και με πεντε κακα γιατι πολυ απλα ζουμε στην εποχη της πληροφορησης που αργα η γρηγορα η αληθεια στο τελος βγαινει στην επιφανεια.
Αυτη ειναι η γνωμη μου.Τωρα αυτο το εφερα σαν παραδειγμα.Δεν λεω οτι ο n094 ειναι βαλτος.Οπως ειπα ειμαι νεος και δεν μπορω να εχω (ακομα) αποψη για το ποιος ειναι βαλτος και ποιος οχι.
Ελπιζω να μην πεσουν να με φανε καποιοι γιατι αποτι εχω δει σε καποια θρεντς επικρατει ενα κλιμα επιθετικοτητας που κατεμε δεν θα επρεπε να υπαρχει γιατι ολοι εδω ειμαστε για τον ιδιο λογο εδω.Για να αντιμετωπισουμε το προβλημα που λεγεται τριχοπτωση!
 

n094

Active Member
thatsme είπε:
....Την φημη σου δεν την χτιζεις με ενα καλο αποτελεσμα και με πεντε κακα γιατι πολυ απλα ζουμε στην εποχη της πληροφορησης που αργα η γρηγορα η αληθεια στο τελος βγαινει στην επιφανεια.
Αυτη ειναι η γνωμη μου.Τωρα αυτο το εφερα σαν παραδειγμα.Δεν λεω οτι ο n094 ειναι βαλτος.Οπως ειπα ειμαι νεος και δεν μπορω να εχω (ακομα) αποψη για το ποιος ειναι βαλτος και ποιος οχι.
Ελπιζω να μην πεσουν να με φανε καποιοι γιατι αποτι εχω δει σε καποια θρεντς επικρατει ενα κλιμα επιθετικοτητας που κατεμε δεν θα επρεπε να υπαρχει γιατι ολοι εδω ειμαστε για τον ιδιο λογο εδω.Για να αντιμετωπισουμε το προβλημα που λεγεται τριχοπτωση!

Έτσι όπως τα λες ακριβώς είναι φίλε thatsme.
 

pazuzu

New Member
thatsme είπε:
Εγω ρε παιδια δεν καταλαβαινω γιατι ο n094 κατηγορειται οτι ειναι βαλτος απο την D*I;Ειμαι καινουριος αλλα τις τελευταιες μερες διαβαζω ανελλιπως.Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι καλα αποτελσματα κανουν μονο στους "δικους τους" γιατι ζωντανη διαφημιση ειναι ολοι οσοι εχουν παει στην κλινικη και οταν κανουν ενα καλο αποτελεσμα τοτε αυτοματα δημιουργουν εν δυναμει πελατες στο μελλον γιατι οι ευχαριστημενοι πελατες θα το διαδωσουν και δεν μιλαω μονο για το φορουμ αλλα και απο στομα σε στομα στην καθημερινη ζωη.Οποτε πιστευω αυτο που προσπαθει να περαστει εμμεσα οτι καλα αποτελεσματα κανουν μονο στους δικους τους και οτι στους αλλους απλα δεν τους ενδιαφερει και τοσο δεν το βλεπω να στεκει γιατι δεν τους συμφερει κιολας!Την φημη σου δεν την χτιζεις με ενα καλο αποτελεσμα και με πεντε κακα γιατι πολυ απλα ζουμε στην εποχη της πληροφορησης που αργα η γρηγορα η αληθεια στο τελος βγαινει στην επιφανεια.
Αυτη ειναι η γνωμη μου.Τωρα αυτο το εφερα σαν παραδειγμα.Δεν λεω οτι ο n094 ειναι βαλτος.Οπως ειπα ειμαι νεος και δεν μπορω να εχω (ακομα) αποψη για το ποιος ειναι βαλτος και ποιος οχι.
Ελπιζω να μην πεσουν να με φανε καποιοι γιατι αποτι εχω δει σε καποια θρεντς επικρατει ενα κλιμα επιθετικοτητας που κατεμε δεν θα επρεπε να υπαρχει γιατι ολοι εδω ειμαστε για τον ιδιο λογο εδω.Για να αντιμετωπισουμε το προβλημα που λεγεται τριχοπτωση!

Να ξεκινήσουμε με ένα δεδομένο: ο n04 είναι false alarm. Η πυκνότητα των τριχών του στο κεφάλι και το συνολικό αποτέλεσμα εξαρτώνται εν πολλοίς από το γεγονός ότι χρησιμοποίησε και τρίχες του σώματός του. Ασχέτως του τι μπορεί να βλέπουμε στις φωτογραφίες, οι τρίχες αυτές δεν συμπεριφέρονται όπως οι τρίχες στο κεφάλι: δηλαδή δεν μεγαλώνουν, δεν έχουν την ίδια υφή, κ.λπ. Το αν ο ίδιος ο n04 έχει αποφασίσει ότι (γι’ αυτό το λόγο) δεν πρόκειται να αφήσει τα μαλλιά του να μεγαλώσουν πάνω από ενάμιση εκατοστό για το υπόλοιπο της ζωής του, είναι κάτι άλλο, δευτερεύον. Γι’ αυτό όταν λέει ο κρητικός ότι δεν έχει δει δύσκολα περιστατικά από την DHI, ξέρει τι λέει.

Τώρα για το επιχείρημα ότι «γιατί να δώσουν ικανοποιητικό αποτέλεσμα μόνο στον κράχτη τους και όχι σε όλους τους πελάτες τους;», την ίδια απορία είχα κι εγώ όταν είδα το αποτέλεσμα στο κεφάλι μου (το ότι με παράτησαν στα μισά του χειρουργείου να το υπενθυμίσω; ). Την ίδια απορία φαντάζομαι είχε και ο Κάπα. Την ίδια απορία είχαν όλοι όσοι κάνανε μεταμόσχευση στη DHI και ανέβασαν τις φωτογραφίες με τα σφαγμένα τους κεφάλια ή τα φτωχά αποτελέσματα στο φόρουμ, ώσπου η κλινική χρησιμοποίησε το μακρύ χέρι του νόμου για να μην αναδεικνύονται και αυτά τα περιστατικά. Γιατί λοιπόν η DHI έκανε (και ενδεχομένως εξακολουθεί να κάνει) μεταμοσχεύσεις της πλάκας σε τόσα άτομα; Δεν ήξερε ότι από στόμα σε στόμα θα της βγει κακή φήμη; Επιπλέον: όλες αυτές οι μέθοδοι δεν χτίζουν ένα συγκεκριμένο προφίλ στην κλινική αναφορικά με την ηθική της και τον τρόπο που αντιμετωπίζει τους πάρα πολλούς δυσαρεστημένους πελάτες της;

Super7 και κάποιοι άλλοι, τι περιμένετε να σας πω; Μην πάτε στη DHI; Πηγαίντε αλλού; Η απόφαση σε κάθε περίπτωση είναι δική σας. Αν μετά τα «περίεργα κουκουλώματα» των «εξαιρετικά ευχαριστημένων» πελατών της, τις διπλές ip, τις νομικές ενέργειες για να μην ακούγονται τα πολλά αποτυχημένα περιστατικά, και όλα όσα έχουν αναδειχθεί εξακολουθείτε να πιστεύετε ότι η DHI είναι μια σοβαρή εταιρία που θα σκύψει πάνω απ’ το πρόβλημά σας με αληθινό επαγγελματισμό, προχωρήστε σε μεταμόσχευση εκεί και πείτε μας και τα αποτελέσματα. Άλλωστε, οι περισσότεροι από αυτούς που μπαίνουν τελευταία και αναφέρουν τα «καταπληκτικά» αποτελέσματα από τη μεταμόσχευσή τους στη DHI μπαίνουν επί τούτου, δεν ήταν προϋπάρχοντα μέλη στο φόρουμ. Θα χαρούμε λοιπόν να δούμε και τα δικά σας αποτελέσματα. Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να πειραματιστείτε ελεύθερα με τα κεφάλια σας.

Adriano

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8121-page-29.html

Boukla, νομίζω ενδιαφέρει και εσένα το παραπάνω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα