Δυσαρεστημενοι απο ΜΜ - Να η ευκαιρια !!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Μακάρι αυτό το thread να είναι η αρχή για να έχουνε μια άποψη για το όπως είναι τα πράγματα. Αν παλιά οι κλινικές αυτές ήτανε για τον π...ο και σφάζανε κεφαλια και αν όντως τώρα έχουν εξελιχθεί να κάνει κάποιος άφοβα. Εγώ έχω να ρωτήσω κάτι, οι γιατροί που υπάρχουν στις 2 μεγάλες κλινικές είναι οι ίδιοι τα τελευταία 5-6 χρονια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

3746741

Member
Παιδια εγω απο την μερια μου το μονο που μπορω να πω ειναι οτι συναντηθηκα με τον n094 κ ειναι κ απο κοντα οπως στις φωτογραφιες!

Θεωρω οτι το προβλημα του το εχει λυσει κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο κατα την γνωμη μου παντα!

Το αποτελεσμα του ειναι τελειως φυσικο κ ειναι οπως ειναι κ στις φωτο!

Ολες οι κινησεις που εχει κανει εχουν βοηθησει κ κατα την γνωμη μου κ το mpg!

Εγω προσωπικα θα πω το εξης!
Ειδα τον n094 κ ειπα: καραφλας δεν θα γινω ποτε,μονιμα με κοντο μαλλι παιζει να ειμαι...αλλα δεν με πειραζει καθολου το δευτερο!

Κ κατι για το τελος!
Ειναι κ γαμω τα παιδια!
 

n094

Active Member
pazuzu είπε:
Ακόμη και απλός πελάτης να είσαι, και να έχεις συνεπαρθεί από τα καταπληκτικά αποτελέσματα που έχεις, οφείλεις να σεβαστείς το γεγονός ότι πολλοί άλλοι πελάτες της ίδιας κλινικής είχαν οικτρά αποτελέσματα. Το σέβεσαι αυτό ή θεωρείς ότι αποτελείς το αδιάψευστο και αυταπόδεικτο παράδειγμα του αδιαμφισβήτητου επαγγελματισμού της D*I;[/b]

Ξέρεις κάτι αγαπητέ, το θέμα ξεκινάει (ή μάλλον έχει ξεκινήσει) από το γεγονός ότι εσύ δεν σέβεσαι εμάς και όχι ότι εμείς δεν σεβόμαστε εσένα. Εγώ, ο Gio, ο Viel, o Dim74, o fulhair, o Geogrek, o Mikes και ο καθένας από εμάς, καθόμαστε και αναρτάμε φωτογραφίες και συμμετέχουμε, ο καθένας μας όπως μπορεί, σε ένα φόρουμ. Εγώ ειδικά συμμετέχω σε πάρα πολλές κουβέντες γενικά. Εσύ από την άλλη, το μόνο που κάνεις είναι να ωρύεσαι και να τα βάζεις μαζί μας επειδή γράφουμε στο φόρουμ. Σου ξαναλέω λοιπόν, είχες πρόβλημα με την εν λόγω κλινικη; Βάλτα μαζί τους, όχι με εμάς και επιπρόσθετα, θες να "προστατέψεις" όπως λες τα υπόλοιπα μέλη, βάλε αποδείξεις γι' αυτά που λες (και όταν λέω αποδείξεις, δεν εννοώ μια φωτογραφία που δείχνει ένα κομμάτι δέρμα με 5 τρίχες, γιατί τέτοια σου έβαλα και εγώ στην αρχή αυτού του νήματος). Αν δεν θες να αναρτήσεις αποδείξεις δημόσια, αλλά "καίγεσαι" τόσο πολύ να τους σώσεις, συνάντησέ τους έξω έστω και δείξε τους το έγκλημα με τις αποδείξεις. Πως να το κάνουμε δλδ, αυτό είναι το σωστό.


3746741 είπε:
Παιδια εγω απο την μερια μου το μονο που μπορω να πω ειναι οτι συναντηθηκα με τον n094 κ ειναι κ απο κοντα οπως στις φωτογραφιες!

Θεωρω οτι το προβλημα του το εχει λυσει κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο κατα την γνωμη μου παντα!

Το αποτελεσμα του ειναι τελειως φυσικο κ ειναι οπως ειναι κ στις φωτο!

Ολες οι κινησεις που εχει κανει εχουν βοηθησει κ κατα την γνωμη μου κ το mpg!

Εγω προσωπικα θα πω το εξης!
Ειδα τον n094 κ ειπα: καραφλας δεν θα γινω ποτε,μονιμα με κοντο μαλλι παιζει να ειμαι...αλλα δεν με πειραζει καθολου το δευτερο!

Κ κατι για το τελος!
Ειναι κ γαμω τα παιδια!

Ρε φίλε α... Δόξα τω Θεώ, που λένε γιατί θα με τρελάνει. Επίσης μη ξεχνάς ότι εσύ ετοιμάζεσαι για μια πολύ μεγάλη κίνηση το επόμενο διάστημα.... για ένα υπερατλαντικό ταξίδι... πες ρε φίλε, σου είπα έστω και μια φόρα όλους αυτούς τους μήνες που μιλάμε... όχι μη το κάνεις και γιατί να δώσεις μια περιουσία εκεί αφού υπάρχει η DHI ή άλλα τέτοια;;
 

3746741

Member
n094 είπε:
pazuzu είπε:
Ακόμη και απλός πελάτης να είσαι, και να έχεις συνεπαρθεί από τα καταπληκτικά αποτελέσματα που έχεις, οφείλεις να σεβαστείς το γεγονός ότι πολλοί άλλοι πελάτες της ίδιας κλινικής είχαν οικτρά αποτελέσματα. Το σέβεσαι αυτό ή θεωρείς ότι αποτελείς το αδιάψευστο και αυταπόδεικτο παράδειγμα του αδιαμφισβήτητου επαγγελματισμού της D*I;[/b]

Ξέρεις κάτι αγαπητέ, το θέμα ξεκινάει (ή μάλλον έχει ξεκινήσει) από το γεγονός ότι εσύ δεν σέβεσαι εμάς και όχι ότι εμείς δεν σεβόμαστε εσένα. Εγώ, ο Gio, ο Viel, o Dim74, o fulhair, o Geogrek, o Mikes και ο καθένας από εμάς, καθόμαστε και αναρτάμε φωτογραφίες και συμμετέχουμε, ο καθένας μας όπως μπορεί, σε ένα φόρουμ. Εγώ ειδικά συμμετέχω σε πάρα πολλές κουβέντες γενικά. Εσύ από την άλλη, το μόνο που κάνεις είναι να ωρύεσαι και να τα βάζεις μαζί μας επειδή γράφουμε στο φόρουμ. Σου ξαναλέω λοιπόν, είχες πρόβλημα με την εν λόγω κλινικη; Βάλτα μαζί τους, όχι με εμάς και επιπρόσθετα, θες να "προστατέψεις" όπως λες τα υπόλοιπα μέλη, βάλε αποδείξεις γι' αυτά που λες (και όταν λέω αποδείξεις, δεν εννοώ μια φωτογραφία που δείχνει ένα κομμάτι δέρμα με 5 τρίχες, γιατί τέτοια σου έβαλα και εγώ στην αρχή αυτού του νήματος). Αν δεν θες να αναρτήσεις αποδείξεις δημόσια, αλλά "καίγεσαι" τόσο πολύ να τους σώσεις, συνάντησέ τους έξω έστω και δείξε τους το έγκλημα με τις αποδείξεις. Πως να το κάνουμε δλδ, αυτό είναι το σωστό.


3746741 είπε:
Παιδια εγω απο την μερια μου το μονο που μπορω να πω ειναι οτι συναντηθηκα με τον n094 κ ειναι κ απο κοντα οπως στις φωτογραφιες!

Θεωρω οτι το προβλημα του το εχει λυσει κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο κατα την γνωμη μου παντα!

Το αποτελεσμα του ειναι τελειως φυσικο κ ειναι οπως ειναι κ στις φωτο!

Ολες οι κινησεις που εχει κανει εχουν βοηθησει κ κατα την γνωμη μου κ το mpg!

Εγω προσωπικα θα πω το εξης!
Ειδα τον n094 κ ειπα: καραφλας δεν θα γινω ποτε,μονιμα με κοντο μαλλι παιζει να ειμαι...αλλα δεν με πειραζει καθολου το δευτερο!

Κ κατι για το τελος!
Ειναι κ γαμω τα παιδια!

Ρε φίλε α... Δόξα τω Θεώ, που λένε γιατί θα με τρελάνει. Επίσης μη ξεχνάς ότι εσύ ετοιμάζεσαι για μια πολύ μεγάλη κίνηση το επόμενο διάστημα.... για ένα υπερατλαντικό ταξίδι... πες ρε φίλε, σου είπα έστω και μια φόρα όλους αυτούς τους μήνες που μιλάμε... όχι μη το κάνεις και γιατί να δώσεις μια περιουσία εκεί αφού υπάρχει η D*I ή άλλα τέτοια;;


οχι,η αληθεια ειναι οτι δεν με προτρεψες ποτε να παω στην dhi κ κατι επιπλεον που ειναι σημαντικο!

απο την πρωτη στιγμη ησουν ανοιχτος να συναντηθουμε να σε δω απο κοντα!
 

pazuzu

New Member
n094 είπε:
Ξέρεις κάτι αγαπητέ, το θέμα ξεκινάει (ή μάλλον έχει ξεκινήσει) από το γεγονός ότι εσύ δεν σέβεσαι εμάς και όχι ότι εμείς δεν σεβόμαστε εσένα. Εγώ, ο Gio, ο Viel, o Dim74, o fulhair, o Geogrek, o Mikes και ο καθένας από εμάς, καθόμαστε και αναρτάμε φωτογραφίες και συμμετέχουμε, ο καθένας μας όπως μπορεί, σε ένα φόρουμ. Εγώ ειδικά συμμετέχω σε πάρα πολλές κουβέντες γενικά. Εσύ από την άλλη, το μόνο που κάνεις είναι να ωρύεσαι και να τα βάζεις μαζί μας επειδή γράφουμε στο φόρουμ. Σου ξαναλέω λοιπόν, είχες πρόβλημα με την εν λόγω κλινικη; Βάλτα μαζί τους, όχι με εμάς και επιπρόσθετα, θες να "προστατέψεις" όπως λες τα υπόλοιπα μέλη, βάλε αποδείξεις γι' αυτά που λες (και όταν λέω αποδείξεις, δεν εννοώ μια φωτογραφία που δείχνει ένα κομμάτι δέρμα με 5 τρίχες, γιατί τέτοια σου έβαλα και εγώ στην αρχή αυτού του νήματος). Αν δεν θες να αναρτήσεις αποδείξεις δημόσια, αλλά "καίγεσαι" τόσο πολύ να τους σώσεις, συνάντησέ τους έξω έστω και δείξε τους το έγκλημα με τις αποδείξεις. Πως να το κάνουμε δλδ, αυτό είναι το σωστό.

Όχι αγαπητέ μου φίλε, το θέμα δεν έχει ξεκινήσει επειδή εγώ "ωρύομαι" στα θέματα όλων αυτών που ανέφερες, και με εξαίρεση εσένα και τον Gio, κανείς άλλος από αυτούς που αναφέρεις δεν έχει δεχθεί τα πυρά μου. Αν θες να μάθεις τι σημαίνει "ωρύομαι" πήγαινε να διαβάσεις τις τελευταίες σου απαντήσεις στο http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8587-page-13.html όπου πραγματικά σε είχε πιάσει παραλήρημα.

Το όλο θέμα έχει ξεκινήσει επειδή το τελευταίο διάστημα έχει παρατηρηθεί κάποια πολύ συγκεκριμένα άτομα, στα οποία συμπεριλαμβάνεσαι, μόλις ακούν οποιοδήποτε αρνητικό σχόλιο για μεταμόσχευση στην Ελλάδα να πετάγονται και να προβάλλουν ένα σωρό αντεπιχειρήματα, όπως εκείνο το μνημειώδες του Gio ότι "πολλοί έρχονται στην Ελλάδα για επανορθωτική" και "οι Hanson, Armani και οι λοιπές φίρμες έχουν υψηλά ποσοστά αποτυχιών στο ενεργητικό τους". Τι κοινό έχετε; Έχετε κάνει μεταμόσχευση στην DHI. Γι' αυτό όπως λες "τα βάζω μαζί σας".

Για τη φωτογραφία που έβαλες νομίζω έλαβες την καταλληλότερη απάντηση απ' τον Πάνο, που είναι και παλιός: το αποτέλεσμα αυτό δεν αποκλείεται να είναι αποτέλεσμα από μεταμόσχευση της DHI. A, βέβαια μπορεί να είναι από το 2009, οπότε σύμφωνα με το σκεπτικό σου μάλλον δε μετράει.

Δεν χρειάζεται να υποβάλω τον εαυτό μου στη διαδικασία του να κλείνω ραντεβού με άτομα που δεν γνωρίζω προσωπικά για να τους δείξω ότι η DHI μου προσέφερε ένα καταγέλαστο αποτέλεσμα μεταμόσχευσης -ανέβασα τη φωτό γι'αυτό, η οποία για εσένα δε μετράει αν δεν φέρω και δελτίο ταυτότητας, συμβόλαιο και δε βγάλω και πέντε έξι φωτογραφίες προσώπου. (Παρ' ότι στην αρχή ήταν η μόνη απόδειξη που ζητούσες, εσύ και ο Gio, ξαφνικά θες επιπλέον αποδείξεις.) Επειδή την αδικία και την εξαπάτηση όμως δεν τις γουστάρω, μην έχεις την εντύπωση ότι θα σε αφήσω να ζμπρώχνεις τον κόσμο προς... Ελλάδα μεριά, με τραγελαφικά επιχειρήματα του τύπου "αυτοί που αναφέρουν κακά αποτελέσματα από την DHI είναι περιστατικά πριν το 2010".

Ελευθερία λόγου έχουμε και θα υπάρχει και αντίλογος, ειδικά στο δημόσιο διάλογο. Αυτό είναι το σωστό.
 

n094

Active Member
Να σε ρωτήσω κάτι papazu έχεις αναρωτηθεί μήπως είσαι μυθομανής, γιατί δεν μπορώ να εξηγήσω διαφορετικά πως συνεχώς παραποιείς τα λόγια άλλων και παρουσιάζεις την ιστορία όπως θες.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
παιδια χωρις να θελω να θιξω κανεναν και χωρις να απευθυνομαι σε καποιον συγκεκριμενα.
το εχετε παρει χαμπαρι οτι μια κλινικη εχει κοψει και ραψει το φορουμ στα μετρα της?
με απειλες διεγραψε εναν σκασμο αποτυχημενες επεμβασεις με φωτο?
 

timothy

New Member
n094 εσύ μήπως παραποιείς την πραγματικότητα; Μας είχες πει παλαιότερα ότι ο Σαπίρο είχε εξάρει την d** αν θυμάμαι καλά. Ετσι δεν είναι; Απάντησε για να φας την κατραπακιά-απάντηση.
 

athenian

Well-Known Member
kapa είπε:
παιδια χωρις να θελω να θιξω κανεναν και χωρις να απευθυνομαι σε καποιον συγκεκριμενα.
το εχετε παρει χαμπαρι οτι μια κλινικη εχει κοψει και ραψει το φορουμ στα μετρα της?
με απειλες διεγραψε εναν σκασμο αποτυχημενες επεμβασεις με φωτο?

πως και ποιος τις διεγραψε?δεν καταλαβα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
athenian είπε:
kapa είπε:
παιδια χωρις να θελω να θιξω κανεναν και χωρις να απευθυνομαι σε καποιον συγκεκριμενα.
το εχετε παρει χαμπαρι οτι μια κλινικη εχει κοψει και ραψει το φορουμ στα μετρα της?
με απειλες διεγραψε εναν σκασμο αποτυχημενες επεμβασεις με φωτο?

πως και ποιος τις διεγραψε?δεν καταλαβα.

η ελληνικη μας εταιρεια με απειλες για μυνησεις.
το γελοιο ειναι οτι μετα το κοψιμο και ραψιμο του φορουμ πλεον η κυπρος εχει περισσοτερες αποτυχιες απο την ελληνικη εταιρεια,εγω αυτο θα εβλεπα σαν καινουριο μελος.
που ειναι τα σφαγμενα κεφαλια ρε παιδια?αυτα που ειχαμε 2 χρονια πριν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member
και ο Ν094 ειχε παραδεχτει οτι υπηρχαν ασχημα αποτελεσματα με φωτο στο φορουμ αλλα παλια..την εποχη που πηγαμε εμεις τωρα ισως και να εχουν βελτιωθει.
Το οτι ομως εκμεταλευτηκαν καποιους που ειχαν γμημενη ψυχολογια για να τους παρουν 4000 και 5000 ευρω ειναι ασυγχωρητο.
 

n094

Active Member
timothy είπε:
n094 εσύ μήπως παραποιείς την πραγματικότητα; Μας είχες πει παλαιότερα ότι ο Σαπίρο είχε εξάρει την d** αν θυμάμαι καλά. Ετσι δεν είναι; Απάντησε για να φας την κατραπακιά-απάντηση.

Γειά σου ρε timothy που γράφτηκες σήμερα μόνο και μόνο για να μου δώσεις την "απάντηση-κατραπακιά" λοιπόν. Δεν το είχα πει έγω αυτό, ο Shapiro το είπε σε βίντεο. Το αναρτώ μαζί με άλλους γνωστούς γιατρούς που μιλάνε για την DHI και μου πείς ότι κάνω διαφήμιση... εσύ το ζήτησες:

ιδού λοιπόν ο Shapiro https://www.youtube.com/watch?v=hdpBUbwcSXc
ιδού και ο himenez https://www.youtube.com/watch?v=9owQfUlS90w
ιδού και ο Leonard https://www.youtube.com/watch?v=3pogGpsWqPA
ιδού και όλοι μαζί με τον Παπανικολάου: https://www.youtube.com/watch?v=uwcSIcKKOK4

και ένα εξτραδάκι γιατί ο παπατζου έκραξε τον gio όταν αυτός κάποια στιγμή ανέφερε ότι πάνε από το εξωτερικό στην Ελλάδα για μμ ιδού ο Richard Lee (ασχέτως μμ πολύ καλός τερματοφύλακας) με την μμ στην Ελλάδα: https://www.youtube.com/watch?v=-8RulT6y00A

και αν θες να βρεις και άλλα υπάρχει διαθέσιμο ολόκληρο κανάλι στο youtube εδώ: https://www.youtube.com/user/DHIMEDICALGROUP/videos
 

timothy

New Member
Λοιπόν:

Πριν 2 μήνες ο n094 μας έγραφε τα εξής:
n094 είπε:
Στο δια ταύτα, εγώ πιστεύω ότι είναι ισάξια κλινική με αυτές που ανέφερες. Βέβαια ο Shapiro και οι λοιποί στα βίντεο που παρέθεσα και ξαναβάζω παρακάτω πιστεύουν ότι είναι καλύτερη από τις δικές τους... εγώ αυτό βγάζω από τα λόγια τους....

www.youtube.com/watch?v=U1ugWG_TFnI&feature=c4-

www.youtube.com/watch?v=hdpBUbwcSXc

Μας είπε δηλαδή ότι ο Σαπίρο πιστεύει ότι η d* είναι καλύτερη εταιρία μεταμοσχεύσεων από τη δίκη του (!). Σημείωση: Μπροστά στην κάμερα που του έφεραν στα μούτρα του στο συνέδριο που διοργάνωναν.

Εκανε όμως το λάθος να ποστάρει το θέμα για το συνέδριο που διοργάνωνε η d** σε αγγλόφωνο φόρουμ όπου τον πήρε χαμπάρι ένας που δουλεύει στο medical group του Σαπίρο. Εδώ είναι το link: www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=2568&forum_id=8

O εργαζόμενος του Σαπίρο του έγραψε τα εξής σε ελέυθερη μετάφραση:

''Σαπίρο: Απλά με κάλεσαν στο συνέδριο. Πηγαίνω από περιέργεια για το τι κάνουν. Δεν πρόκειται να κάνω καμία μεταμόσχευση. Δεν έχω καμία ιδέα για το πόσο καλή η κλινική είναι. Θα είμαι στην Ιταλία για ένα άλλο συνέδριο και επειδή με κάλεσαν να δω τι κάνουν και να συζητήσω με άλλους γιατρούς αργότερα αποφάσισα να πάω''

Σημειώνω ότι αυτό είναι η απάντηση του σαπίρο πριν πάει στο συνέδριο τους. Να δεχτώ ότι εκεί του παρουσίασαν τη μέθοδο τους και εντυπωσιάστηκε. Μα καλά τόσο άσχετος είναι αυτός ο Σαπίρο και δεν ήξερε τίποτα για την d** (ότι είναι καλύτερη από εκείνον) και περίμενε να πάει στο συνέδριο τους για να το καταλάβει;;; Αφού έχουν κλινικές σε 20 χώρες, δεν ήξερε τίποτα για αυτούς και περίμενε να του φέρουν μια κάμερα στα μούτρα του να τα πει;
 

n094

Active Member
φοβερή κατραπακιά φίλε. Να σου πω ότι ο Shapiro δηλώνει ότι κάνει γαμάτα στριπ, αλλά στην FUE υπάρχουν άλλοι εκεί έξω και γενικά από ότι κατάλαβα γυρνάει για να δει τι και πως.... και δεν είναι κακό αυτό, έτσι γίνεται στην επιστημονική κοινότητα, αν δεν το έχεις τελείως διαβάζεις παρακολουθείς συνέδρια κλπ για να ενημερωθείς κλπ.
 

timothy

New Member
Επιπλέον @n094: που στο καλό ο σαπίρο λέει στο δεύτερο βίντεο ότι η d*** είναι καλύτερη από εκείνον, όπως μας είχες γράψει; Φαντάζομαι γνωρίζεις αγγλικά.


έτσουξε ετσι;

Επίσης, ερώτηση προς όλους: Αν είσασταν καλεσμένοι σε ένα συνέδριο και σας έφερναν μια κάμερα στα μούτρα σας να σας ρωτησουν για το αν οι διοργανωτές είναι καλοί κτλ κτλ, υπάρχει περίπτωση να μιλούσατε αρνητικά;
 

n094

Active Member
έτσουξε φοβερά...

πάρε ξανά:

Γειά σου ρε timothy που γράφτηκες σήμερα μόνο και μόνο για να μου δώσεις την "απάντηση-κατραπακιά" λοιπόν. Δεν το είχα πει έγω αυτό, ο Shapiro το είπε σε βίντεο. Το αναρτώ μαζί με άλλους γνωστούς γιατρούς που μιλάνε για την D*I και μου πείς ότι κάνω διαφήμιση... εσύ το ζήτησες:

ιδού λοιπόν ο Shapiro https://www.youtube.com/watch?v=hdpBUbwcSXc
ιδού και ο himenez https://www.youtube.com/watch?v=9owQfUlS90w
ιδού και ο Leonard https://www.youtube.com/watch?v=3pogGpsWqPA
ιδού και όλοι μαζί με τον Παπανικολάου: https://www.youtube.com/watch?v=uwcSIcKKOK4

και ένα εξτραδάκι γιατί ο παπατζου έκραξε τον gio όταν αυτός κάποια στιγμή ανέφερε ότι πάνε από το εξωτερικό στην Ελλάδα για μμ ιδού ο Richard Lee (ασχέτως μμ πολύ καλός τερματοφύλακας) με την μμ στην Ελλάδα: https://www.youtube.com/watch?v=-8RulT6y00A

και αν θες να βρεις και άλλα υπάρχει διαθέσιμο ολόκληρο κανάλι στο youtube εδώ: https://www.youtube.com/user/DHIMEDICALGROUP/videos
 

timothy

New Member
n094 είπε:
φοβερή κατραπακιά φίλε. Να σου πω ότι ο Shapiro δηλώνει ότι κάνει γαμάτα στριπ, αλλά στην FUE υπάρχουν άλλοι εκεί έξω και γενικά από ότι κατάλαβα γυρνάει για να δει τι και πως.... και δεν είναι κακό αυτό, έτσι γίνεται στην επιστημονική κοινότητα, αν δεν το έχεις τελείως διαβάζεις παρακολουθείς συνέδρια κλπ για να ενημερωθείς κλπ.

Που λέει ο Σαπίρο ότι η d** είναι καλύτερη από εκείνον στο βίντεο που μας ανέβασες πριν 2 μήνες, όπως εσύ ό ίδιος μας έγραψες ότι λέει;

ΠΟΥ; Περιμένω να μου γράψεις πχ στο 1:12 του βίντεο.

Δεύτερον: Πως γίνεται ο Σαπίρο, όπως δηλώνει ο ίδιος, να μην έχει ιδέα για μια εταιρία με 40 κλινικές στον κόσμο και μετά να εντυπωσιάζεται; Μήπως παίζει ρόλο ότι του έφεραν μια κάμερα στα μούτρα του;

Τρίτον: ''αν δεν το έχεις τελείως διαβάζεις παρακολουθείς συνέδρια κλπ για να ενημερωθείς κλπ.'' Ναι, περίμενε να έρθει εδώ σε συνέδριο να μάθει fue o σαπίρο. Χαχαχα


Τι πάρε ξανά ρε; Πας καλά; Μου επαναλαμβάνεις το ίδιο ανούσιο reply;
 

super7

Member
kapa είπε:
athenian είπε:
Δηλαδη εννοεις οτι καποιος mod εσβησε τα θεματα?

δεν εχει σημασια το ποιος εσβησε τα θεματα.
το θεμα ειναι οτι καποια κλινικη εβαλε το χερι της δια του νομου

δωσε παραπανω λεπτομερειες ρε συ...τι υπηρχε πριν στο φορουμ..τι εγινε κλπ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα