Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Wayne Rooney ετών 8
 

Συνημμένα

  • IMG_2102.jpeg
    IMG_2102.jpeg
    99.9 KB · Προβολές: 241

dlazaros

Well-Known Member
Είμαι Ολυμπιακός Jim, έχω να δω μπάλα από την ομάδα που είχε Γκιγιερμε - Τσιμίκα - Ομάρ - Σα και Σεμέδο.
Σαργκάνης, Αναστόπουλος, Περσίας, Μητρόπουλος, Ορφανός, Λεμονής, Ξανθόπουλος, Κουσουλάκης, Μίχος... 1985 και ακόμα το θυμάμαι. Μετά ήρθε ο κανονισμός Μπόσμαν το 1995 και μου τελείωσε το ποδόσφαιρο...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σαργκάνης, Αναστόπουλος, Περσίας, Μητρόπουλος, Ορφανός, Λεμονής, Ξανθόπουλος, Κουσουλάκης, Μίχος... 1985 και ακόμα το θυμάμαι. Μετά ήρθε ο κανονισμός Μπόσμαν το 1995 και μου τελείωσε το ποδόσφαιρο...
Άλλες εποχές Λάζαρε, αγνές ποδοσφαιρικές, τότε που το συναίσθημα για το άθλημα και το πάθος για το έμβλημα στη φανέλα υπερτερούσαν των μηδενικών στις προτάσεις που λάμβαναν οι ποδοσφαιριστές και της αρρώστιας του χουλιγκανισμού ( κατά κανόνα, όχι πάντα ) . Τυχεροί όσοι το ζήσατε. Οι μόνοι old - school παίκτες που μας έδωσαν μία γεύση εμάς των νεότερων για το τι συνέβαινε παλιά ο Τοτι της Ρόμα και ο Βαρντι της Λεστερ.
 

gregun

Member
Σαργκάνης, Αναστόπουλος, Περσίας, Μητρόπουλος, Ορφανός, Λεμονής, Ξανθόπουλος, Κουσουλάκης, Μίχος... 1985 και ακόμα το θυμάμαι. Μετά ήρθε ο κανονισμός Μπόσμαν το 1995 και μου τελείωσε το ποδόσφαιρο...
Ως παιδί του δημοτικού, αρχές 10ετίας του 80, θυμάμαι να τσακωνόμαστε στις αλάνες για το ποιος θα ήταν ο Αναστόπουλος, ποιός ο Βαμβακούλας και πάει λέγοντας... :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Όπου καιν να την έκανε…..μακρυά…. :p :p :p :p :p :p Χωρίς τοπικ είναι χάλια……
Ναι μπόμπυ αυτό βλέπω!Ίσως βέβαια να φταίει και η τρίχα του και η έκταση του προβλήματος που είχε!Αλλά είδα κάτι πλάνα χωρίς τόππικ όπως λες και είναι πολύ φτωχό!
 
Μπλουζα