Διασημοι/Celebrities

Kostas97

Well-Known Member
Έτσι, ανάποδη χωρίστρα για όγκο, μάκρος κομμένο μύτες και ματ προϊόν. Είμαστε ίδια ηλικία οπότε αν είχε τα γονίδια του μπαμπά θα είχε αδειάσει πολλά χρόνια πρίν. Πιθανή η φίνα. Αλλά αυτό που χρειάζεται το πρόσωπο είναι γένια. Αλλά η πολιτική δεν θα θέλει αυτά εκτός και αμα είσαι ο Λίνκολν.
Και γω θεωρώ πως κάνει αγωγή.
Ως προς αυτό που αναφέρει ο Ιούλιος Τι λες;
Λέτε να παίζει πρόσθετο;
@ΙΟΥΛΙΟΣ

Βλέποντας και το Μπακογιαννη ο οποίος μπροστα εμφανώς έχει αδυνατισμένη τρίχα παρόλα αυτά σε σταθερή κατάσταση τείνω όλο και περισσότερο στην ιδέα της αγωγής.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Και γω θεωρώ πως κάνει αγωγή.
Ως προς αυτό που αναφέρει ο Ιούλιος Τι λες;
Λέτε να παίζει πρόσθετο;
@ΙΟΥΛΙΟΣ

Βλέποντας και το Μπακογιαννη ο οποίος μπροστα εμφανώς έχει αδυνατισμένη τρίχα παρόλα αυτά σε σταθερή κατάσταση τείνω όλο και περισσότερο στην ιδέα της αγωγής.
Btw πατέρας Μπακογιάννη NW0 ακόμα και σε μεγάλη ηλικία, παρ όλα αυτά ο δήμαρχος έχει εμφανή αραίωση.
 

saras

Member
Και γω θεωρώ πως κάνει αγωγή.
Ως προς αυτό που αναφέρει ο Ιούλιος Τι λες;
Λέτε να παίζει πρόσθετο;
@ΙΟΥΛΙΟΣ

Βλέποντας και το Μπακογιαννη ο οποίος μπροστα εμφανώς έχει αδυνατισμένη τρίχα παρόλα αυτά σε σταθερή κατάσταση τείνω όλο και περισσότερο στην ιδέα της αγωγής.
Από μπροστά δείχνει να είναι τελείως see-through και από πίσω μασίφ. Μάλλον hair piece στο crown.

FlutluJWYAMO6E1.jpg
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Επίσης τούτος δω ο συμπαθής κύριος που εξαιτίας αυτού και της παρέας του αναγκάζομαι να ξεσπιτώνομαι θα έλεγε κανείς κάθε βράδυ για να μην τους βλέπω, δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει στο κεφάλι του.
Πάντως δείχνουν να μεγαλώνουν κανονικά τα μαλλιά του.
Screenshot_20230201-215720~2.png
 

ΛΕΣ

Active Member
Επίσης τούτος δω ο συμπαθής κύριος που εξαιτίας αυτού και της παρέας του αναγκάζομαι να ξεσπιτώνομαι θα έλεγε κανείς κάθε βράδυ για να μην τους βλέπω, δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει στο κεφάλι του.
Πάντως δείχνουν να μεγαλώνουν κανονικά τα μαλλιά του.Προβολή συνημμένου 55966
θυμιζει περουκα στυλ Δημητρακοπουλου
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Από μπροστά δείχνει να είναι τελείως see-through και από πίσω μασίφ. Μάλλον hair piece στο crown.

Προβολή συνημμένου 55964
Το φούσκωμα πίσω αρκετά ύποπτο. Μου θυμίζει το δικό μου όταν αργώ το σβήσιμο πάνω απο 3 εβδομάδες. Πολύ πιθανό να μιλάμε για σύστημα.
 

bobby

Well-Known Member
Αν είχε σύστημα δεν θα άφηνε την hairline στους 10 πόντους που έχει….. (δες Δημητρακόπουλο) νομίζω είναι κλασική περίπτωση που παίρνει αγωγή αλλά έχει χάσει την Α´ ζώνη και προφανώς επειδή είναι πολιτικός δεν πάει να βάλει μαλλί. Αν ήταν ηθοποιός θα είχε βάλει ήδη…..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Low density system με french lace για το hairline και λογικα poly σαν βαση σε ολο το υπολοιπο. Εδώ το έχει καιρό και έχει αρχίσει να χάνει το blending το χρωμα. Φιλε Saras μπραβο που το παρατηρησες δεν θα μου πηγαινε ποτε το μυαλο. Ειναι τα αναθεματισμένα πλέον τόσο καλά που αν και αυτός που τα φοράει ξέρει τι κάνει δεν τα καταλαβαίνεις ποτέ. Εγώ από όταν ξεκίνησα να φοράω μόνο 2 άτομα έχω εντοπίσει να φοράνε. Ο ένας επειδή είχε πάρει σύστημα με πυκνότητα 120 % και ήταν άσχημη η εικόνα του και ενός άλλου που πρέπει να είχε να κάνει αλλαγή κάνα διβδόμαδο και είχε σηκωθεί το χερλαιν έτοιμο να απογειωθεί.
 

ΛΕΣ

Active Member

george_hatzi

Well-Known Member
Ρε παναθεμα σας ότι θα ψάχνω φωτογραφίες Μητσοτάκη βραδιάτικα. Πάντως από το 2000 μέχρι σήμερα δείχνει πολύ λογική η εξέλιξη του.
 

bobby

Well-Known Member
Και εγώ δεν νομίζω ότι είναι Βέγγος… δεν έχει να κερδίσει τίποτα… ίσα ίσα αν γίνει κανένα «ατύχημα» με την logo θα γίνει τόσο ρόμπα που δεν αξίζει να μπει σε τέτοια διαδικασία (πρόσθετο). Μάλλον παίρνει αγωγή για αυτό και στις πίσω ζώνες το μαλλί φαίνεται ζωντανό, μπροστά έχει απώλειες, λογικές για την ηλικία του (56).
 

saras

Member
Μάγκες επειδή είναι λεπτό το θέμα επειδή είναι ΠΘ, δεν θέλω να επιμείνω αλλά επιχειρήματα του τύπου αν γίνει ατύχημα δεν ισχύουν, αυτό που έγινε το καλοκαίρι με τα 9 μποφόρ είναι το πιο εξτρίμ που μπορεί να του συμβεί εκτός από το να του το τραβήξει κάποιος. Δεν υπάρχει θεραπεία πάντως που να έχεις στο μισό κεφάλι πολύ γεμάτο μαλλί, που να μην φαίνεται ούτε μια τελίτσα αραίωσης στο crown και παράλληλα το hairline να αρχίζει από τη μέση του κεφαλιού. Όλες οι απώλειες είναι μπροστά δηλαδή;
Φίλε bobby είναι πολλοί πολιτικοί και δημοσιογράφοι που φορούν πρόσθετα και δεν πολυ ανησυχούν, όπως:
plaeyeye.jpg
55cc6c7cc852593bd1276fdd2deda1f8_XL.jpg


download.jpg


kyrtsos-arthro.jpg



9000.jpg


macron.jpeg


pavlos-diadoxos-teos.jpg
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ρε συναγωνιστές, να καταλάβω το χαβαλέ, αλλά άμα το πάνε έτσι, ΟΛΟΙ οι μαλλιάδες είναι με σύστημα, δεν υπάρχει φυσικό μαλλί σε άντρα, το ξεχνάμε. Είπαμε ρε αδέρφια, όχι κι έτσι. Τον σπουδάζουμε το παπά στο φόρουμ, αλλά ώρες ώρες γινόμαστε και παρανοϊκοί εντελώς. Τα πάντα μπορεί να παίζουν. Λίγο Τόπικ, καλά προϊόντα styling (θαύματα κάνει το sea salt spray διαβάζω), να ακολουθούν και καμιά αγωγή οι άνθρωποι, δεν είναι αδιανόητο δα να βαστιούνται.

ΥΓ Ειδικά το ανεκδοτάκι ο Αυτιάς, από πιτσιρικάς με το ίδιο ακριβώς μαλλί είναι, δεν έχει φύγει τρίχα από τη θέση της. Τί δηλαδή, έβαλε το περουκίνι μικρός και δεν το 'βγαλε ποτέ; Μην τρελαθούμε.
 

bobby

Well-Known Member
Όπως τα λέει ο ψυχάκιας... Σε λίγο θα βγάλετε και το Μπέζο Βέγγο.......Είπαμε το μάτι του μέσου φορουμίστα καταλαβαίνει πολλά αλλά το έχετε πάει στο άλλο άκρο.... σε λίγο θα αναρωτιώμαστε ποιος δεν φοράει σύστημα.....
 
Μπλουζα