Διασημοι/Celebrities

Bigk

Well-Known Member
Ο Μαγκρέγκορ μια ζωή καγκούρι ήταν, ως και αρμόζει σε μονομάχο καριέρας. Χαρούμενος φαίνεται με το αποτέλεσμα και δεν τον κόβω για τύπο που αγχώνεται. Χωρίς διάθεση ψειρίσματος και υπερανάλυσης, ΟΚ μου φαίνεται, τίποτε φοβερό μα και τίποτε έτσι χτυπητά τραγικό.

Ο Γρυπάρης παραμένει διασκεδαστικός μαϊντανός/ανθυποτιούμπερ, είδε φως στα 'ίνφλουενσερ φυτέματα' τύπου Κονίλο και μπήκε.

Καλό είναι να καταργούνται τα στεγανά, να αποχτάνε εμπειρία οι κλινικές και μια μέρα το καραφλοφύτεμα να γίνει όσο στάνταρ και 'εύκολο' όσο το Λάσικ για τα μάτια.
Τι ειναι ρε φίλος το λασικ για τα ματια ????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Η γκαβοεπέμβαση, το λέηζερ, που το κάνεις άπαξ, σκας 1600 και ξενοιάζεις από γυαλιά/φακούς. Lasik είναι το προβλεπέ όνομα :)
 

bobby

Well-Known Member
Ενώ έγινε ασβοκούναβο πλέον ο Ter-Stegen κάτι δεν μου αρέσει…..
Παρακατέβασε την hairline;
Έκλεισε πολύ τους κροτάφους;
Έκανε πολύ ευθεία την hairline;
Η φυσικότητα (irregularities) απουσιάζει;
Δεν ξέρω αλλά κάτι με χαλάει….
 

Συνημμένα

  • E6500A81-896B-4D0A-A2C8-6CA1C787F81D.jpeg
    E6500A81-896B-4D0A-A2C8-6CA1C787F81D.jpeg
    407.7 KB · Προβολές: 368

Quarantine

Active Member
Σαν να την έκανε την εμφύτευση του ο Πρίαμος από το survivor, φαίνεται πολύ ψεύτικο το hairline του.Οι δύο πρώτες είναι από τώρα και οι δύο τελευταίες από παλιά.
 

Συνημμένα

  • 320532865ebe03e4d95d9b352588c497.jpg
    320532865ebe03e4d95d9b352588c497.jpg
    70.4 KB · Προβολές: 263
  • 202301101302050839.jpg
    202301101302050839.jpg
    78.1 KB · Προβολές: 211
  • Survivor-5-Spoiler-Επιστρέφει-ο-Μάριος-Πρίαμος-1024x683.jpg
    Survivor-5-Spoiler-Επιστρέφει-ο-Μάριος-Πρίαμος-1024x683.jpg
    33.9 KB · Προβολές: 209
  • survivor-mariospriamos.jpg
    survivor-mariospriamos.jpg
    99.4 KB · Προβολές: 299

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ενώ έγινε ασβοκούναβο πλέον ο Ter-Stegen κάτι δεν μου αρέσει…..
Παρακατέβασε την hairline;
Έκλεισε πολύ τους κροτάφους;
Έκανε πολύ ευθεία την hairline;
Η φυσικότητα (irregularities) απουσιάζει;
Δεν ξέρω αλλά κάτι με χαλάει….
Όλα αυτά μαζί bobby!
Αλλά φοβάμαι πως στο τέλος θα μας πούνε, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια!!!
 

bobby

Well-Known Member
Όλα αυτά μαζί bobby!
Αλλά φοβάμαι πως στο τέλος θα μας πούνε, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια!!!
Να σου πω την αμαρτία μου Ιούλιε….αν είναι να φαίνομαι «περίεργος» καλύτερα να κάτσω στα αυγά μου….. Για εμένα η φυσικότητα αλλά και το να μην το «παρακάνεις» στον σχεδιασμό είναι πολύ σημαντικά. Από πυκνότητα πάντως είναι μπομπα ο παίχτης! Αυτό το ζηλεύω, ο σχεδιασμός και η φυσικοτητα όμως «φωνάζουν» από μακρυά ότι κάτι περίεργο συμβαίνει.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Να σου πω την αμαρτία μου Ιούλιε….αν είναι να φαίνομαι «περίεργος» καλύτερα να κάτσω στα αυγά μου….. Για εμένα η φυσικότητα αλλά και το να μην το «παρακάνεις» στον σχεδιασμό είναι πολύ σημαντικά. Από πυκνότητα πάντως είναι μπομπα ο παίχτης! Αυτό το ζηλεύω, ο σχεδιασμός και η φυσικοτητα όμως «φωνάζουν» από μακρυά ότι κάτι περίεργο συμβαίνει.
Ε ναι ρε bobby! Κι εμένα αυτή ήταν η ανησυχία μου, πέρα από πυκνότητες, κάλυψη κτλ, να αποφύγω την καραγκιοζοποίηση.(Ησύχασα κάπως.) Δεν μιλάω για τον παίκτη, "φωνάζει" λίγο αλλά εντάξει!

Εσύ τελικά τι έκαμες;
 

bobby

Well-Known Member
Ε ναι ρε bobby! Κι εμένα αυτή ήταν η ανησυχία μου, πέρα από πυκνότητες, κάλυψη κτλ, να αποφύγω την καραγκιοζοποίηση.(Ησύχασα κάπως.) Δεν μιλάω για τον παίκτη, "φωνάζει" λίγο αλλά εντάξει!

Εσύ τελικά τι έκαμες;
Τίποτα ακόμα… είμαι σε περίεργη φάση τώρα για να ασχοληθώ σοβαρά με το μαλλί…. Δεν το έχω ξεγράψει αλλά το timing δεν είναι καλό για να μπω για επεμβάσεις και να πρέπει να «κρύβομαι» για 20-30 ημέρες…Με έχει πει και καλά η φίνα (εκτός από μπροστά) οπότε αντέχω ακόμα… άλλωστε δεν μας πήρανε και τα χρόνια….:p:p:p:p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Δεν έχει hairline αλλά η υποστήριξη από τις πίσω ζώνες είναι πολύ καλή, βοηθάει και το μάκρος επίσης....... :p:p:p:p Πολλοί εδώ μέσα θα θέλανε να είχαν το μαλλί του στηνν ηλικία του......:p:p:p:p:p
 

Kostas97

Well-Known Member
Ωχ ωχ ωχ χαχαχχαχαχα τι φωτογραφία ήταν αυτή... σε μελτεμι έπεσε;
Από όσες έχω δει μου κάνει για διάχυτο, με πατεντοκουρεμα και μάκρος.

Πόσο πιθανή να θεωρείται και μια αγωγή;
Στην Αμερική ήταν δημοφιλής αρκετά χρόνια πριν από εμάς οπότε για εμένα πιθανότατο σενάριο.

Γιατί με τέτοιο nw πατέρα....
 

dlazaros

Well-Known Member
Ωχ ωχ ωχ χαχαχχαχαχα τι φωτογραφία ήταν αυτή... σε μελτεμι έπεσε;
Από όσες έχω δει μου κάνει για διάχυτο, με πατεντοκουρεμα και μάκρος.

Πόσο πιθανή να θεωρείται και μια αγωγή;
Στην Αμερική ήταν δημοφιλής αρκετά χρόνια πριν από εμάς οπότε για εμένα πιθανότατο σενάριο.

Γιατί με τέτοιο nw πατέρα....
Έτσι, ανάποδη χωρίστρα για όγκο, μάκρος κομμένο μύτες και ματ προϊόν. Είμαστε ίδια ηλικία οπότε αν είχε τα γονίδια του μπαμπά θα είχε αδειάσει πολλά χρόνια πρίν. Πιθανή η φίνα. Αλλά αυτό που χρειάζεται το πρόσωπο είναι γένια. Αλλά η πολιτική δεν θα θέλει αυτά εκτός και αμα είσαι ο Λίνκολν.
 
Μπλουζα