Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Όταν ήμουν μικρός στην δεκαετία του 80, έφηβος, θυμάμαι κάτι διαφημίσεις στο sportlife για μηχανήματα, το ενα λεγόταν bullworker και έταζε κορμί τρομερό, μετά ήταν ενα άλλο που σε τράβαγε για να ψηλώσεις... Τώρα τα θυμάμαι και κλαίω όταν βλέπω διαφημίσεις που τάζουν τον ουρανό με τα άστρα και ο κόσμος τα πιστεύει...
Για το bullworker θα διαφωνήσω. Για κάποιον που ήθελε να κάνει γυμναστική στο σπίτι είχε πολλές ασκήσεις να κάνεις. Δεν αντικαθιστά τα βάρη ή τα μηχανήματα αλλά είχε πληθώρα ασκήσεων και αν το χρησιμοποιούσες σωστά έκανε δουλειά. Το αντίστοιχο με τα λάστιχα σήμερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Έτσι, να σκάμε τα ραμολιμέντα των 80'ς να τραγουδάμε τις χάρες του Μπουγόκερ (sic).

Αλλά ό,τι του έδινες, σου έδινε. 'Μαγική' συνταγή, δεν έπαιζε. Πήγε ο αδερφός μου και πήρε κάτι ηλεκτρόδια που υποτίθεται τα έβαζες στην κοιλιά σου και σου χτίζανε sixpack ενώ έτρωγες γαριδάκια. Ακόμη τον κοροϊδεύουμε.
 

dlazaros

Well-Known Member
Προσέχουμε την υπερατάκα 'ΓΙΑ ΑΝΔΡΕΣ 13 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ'.

Γιατί προφανώς, άνδρας συνεπάγεται ντούκι κι αν δεν μπορείς να δείρεις όλους τους φλώρους έξω από τη ντίσκο γιατί κοίταξαν στραβά τη δικιά σου, καλύτερα να κλειστείς σε μοναστήρι.

Συγκινήθηκα τώρα, αξέχαστες εποχές : D

Το Bullworker δεν ήταν μούφα, κλασσικό έλασμα αντίστασης - ή όπως τα λέτε εσείς οι φιτ- ήταν, αν ήσουν ήδη σε καλή φόρμα από δίαιτα, γυμναστική και καλές συνήθειες, άντε να σου τόνιζε λίγο βυζάρα και δικέφαλους, περισσότερο συντήρηση παρά οτιδήποτε άλλο.

Ψοφάω για το όνομα του Κρεβατιού του Προκρούστη, μάκινα που να σε ψηλώνει, πρώτη φορά την ακούω.

ΥΓ Ο ινφλουενσεράκος/Γιουτουμπανθρωπάκος βασικά καραφλός παραμένει, αλλά έχει λίγο φραζούλα τώρα, ΟΚ. Για τσάμπα, είναι μια μικρή βελτίωση, αλλά να δώσεις φράγκα για τέτοιο αποτέλεσμα, σε πιάνει λίγο η καρδιά σου.
Ο Μπουρνάζος μικρός δεν είναι αυτός?
 

gastronaut

New Member
ΥΓ Ο ινφλουενσεράκος/Γιουτουμπανθρωπάκος βασικά καραφλός παραμένει, αλλά έχει λίγο φραζούλα τώρα, ΟΚ. Για τσάμπα, είναι μια μικρή βελτίωση, αλλά να δώσεις φράγκα για τέτοιο αποτέλεσμα, σε πιάνει λίγο η καρδιά σου.

Χαχαχα, γι'αυτό το πόσταρα!
 

bobby

Well-Known Member
Κάλυψη-παραλλαγή μου μυρίζει… δεν γίνεται στις φωτο με τις διαμαρτυρίες των ηθοποιών (το τελευταίο 2μηνο) να φαίνεται καραφλός και τώρα μαλλιάς…….
 

Συνημμένα

  • 2F82D71A-A16F-4C9E-BE5B-ED33D1205382.jpeg
    2F82D71A-A16F-4C9E-BE5B-ED33D1205382.jpeg
    88.3 KB · Προβολές: 272

Thanos92

Active Member
Κάλυψη-παραλλαγή μου μυρίζει… δεν γίνεται στις φωτο με τις διαμαρτυρίες των ηθοποιών (το τελευταίο 2μηνο) να φαίνεται καραφλός και τώρα μαλλιάς…….
Νομίζω η φωτογραφία είναι απο συγκέντρωση καλλιτεχνών εν μέσω πανδημίας, 2020 η 2021. Το 22 έκανε μεταμόσχευση
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
Ο κοκλώνης έχει κανονικά μαλλιά απο μεταμόσχευση απλά όχι όσο πυκνά είναι οταν εμφανίζεται στα shows που κάνει όπου του βάζουν τοππικ, για να φαίνεται τέρμα πυκνό, λόγω οτι έχει πολλά φωτα και πέφτουν και όλα τα βλέμματα πάνω του σαν παρουσιαστής.

Νομίζω η φωτογραφία είναι απο συγκέντρωση καλλιτεχνών εν μέσω πανδημίας, 2020 η 2021. Το 22 έκανε μεταμόσχευση
Ο τζιόβας στον Παπαγγελόπουλο έκανε μμ το 2022 όντως...
 

bobby

Well-Known Member
Ο κοκλώνης έχει κανονικά μαλλιά απο μεταμόσχευση απλά όχι όσο πυκνά είναι οταν εμφανίζεται στα shows που κάνει όπου του βάζουν τοππικ, για να φαίνεται τέρμα πυκνό, λόγω οτι έχει πολλά φωτα και πέφτουν και όλα τα βλέμματα πάνω του σαν παρουσιαστής.


Ο τζιόβας στον Παπαγγελόπουλο έκανε μμ το 2022 όντως...
Ο Κοκλωνης βάζει ένα τόνο τοπικ και αυτό φαίνεται γιατί τα μαλλια του του όταν ο φωτισμός είναι από πίσω φαίνονται see through.
 

montecristo

Well-Known Member
Ο Κοκλωνης βάζει ένα τόνο τοπικ και αυτό φαίνεται γιατί τα μαλλια του του όταν ο φωτισμός είναι από πίσω φαίνονται see through.
Έτσι ειναι χωρίς τοπικ. Μπροστά ειναι αραιός και see through αλλά εχει μαλλί γενικά..

7EC8CA25-D317-4ABC-AF82-DBD8B191EFC9.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα