Διασημοι/Celebrities

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια ο συγχωρεμενος ο παντελιδης ειχε κανει μμ; εχω δει βιντεακι στο youtube μπροστα ειχε αρκετη αραιωση δεν δικαιολογειται το μαλλι π ειχε τελευταια. Κριμα το παιδι παντως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Παιδια ο συγχωρεμενος ο παντελιδης ειχε κανει μμ; εχω δει βιντεακι στο youtube μπροστα ειχε αρκετη αραιωση δεν δικαιολογειται το μαλλι π ειχε τελευταια. Κριμα το παιδι παντως


Full στο τοπικ Μητσαρα.
Ηταν αραιος μπροστα και δεν κολωνε να βγαινει και σε συνεντευξεις χωρις τα κονσηλερς
Σε πρεμιερες και ιδιαιτερες περιπτωσεις παντως εριχνε μαυρη πουδριτσα
 

tasos33

Well-Known Member
Κατι ανάλογο κανει κ ο stan,στη κηδεία του παντελή σε μια φωτο δεν είχε καμια σχέση με το πως ειναι στα βιντεοκλιπ
 

dimitris50423

Well-Known Member
κανει τοση δουλεια ρε παιδια το τοπικ? ο παντελιδης ειχε σουπερ φραντζα στο μαγαζι που εβγαινε η στην τηλεοραση.
 

Dynamics

Active Member
Κατι ανάλογο κανει κ ο stan,στη κηδεία του παντελή σε μια φωτο δεν είχε καμια σχέση με το πως ειναι στα βιντεοκλιπ
σιγουρα δεν ειναι οπως στα κλιπ και ειναι λογικο...Αλλα δεν εχει σιγουρα προβλημα ισως το κανει για να ειναι πυκνοτερα τα μαλλια
 
ρε μαγκες δεν ξερω αν εχει αναφερθει πιο πριν αλλα κοιταζα τον ρομπερτο του ολυμπιακου σημερα στις δηλωσεις μετα το ματς και μου φαινεται πολυ αφυσικη η hairline του ,πρεπει να εχει κανει κατι σιγουρα κοιτωντας και πιο παλιες του φωτο .
 

poseidonas77

Well-Known Member
ρε σεις κοιταχτε εδω το ρουνει σε πολυ μικρη ηλικια
ειναι δυνατον να ξεκινησε τοσο νωρις η αα???
 

Συνημμένα

  • wayne_rooney_as_a_ten_year_old_and_pictured_in_2012.jpg
    wayne_rooney_as_a_ten_year_old_and_pictured_in_2012.jpg
    108.5 KB · Προβολές: 1,012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member

η φωτο ειναι απο αυτο το βιντεο. Η ΣΤΡΙΠ ΤΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ. φαινεται απιστευτα πολυ
 

zotrix

Active Member
O Ντέμης Νικολαίδης έχει κάνει μεταμόσχευση; Δείτε εδώ πριν 15 χρόνια τι αραίωση είχε, στο 3:37
 

FreeThinker

Well-Known Member
Πιο αποκαλυπτικος δεν γινεται.. Δεν φαινεται η δοτρια ,αλλα μπροστα δεν μοιαζει για μτμ.
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbi...aving-head-film-reunites-Jennifer-Garner.html

Χρησιμοποιει concealer. Θα σου πω οτι ακουλωθω τον Μακοναχι στο facebook και ανεβαζει κατα καιρους κατι βιντεακια κακης ποιοτητας πουμ ιλαει μονος του για καποιες φιλανθρωπιες. Σε καποια που ανεβασε φετος, εχει πολυ κοντο μαλλι, και η hairline του φαινεται ακριβως σαν τη δικια μου οταν ξυπναω το πρωι, και εγω ειμαι norwood 3 προς 4. Εχει κενα στο κεφαλι του και φαινοται, μπες να δεις τα κλιπακια στη σελιδα του τα εχει, καποιοι το σχολιαζουν και στα σχολια απο κατω.
 
Μπλουζα