Διασημοι/Celebrities

Δημητρης38

Active Member
Κυριακος Μητσοτακης
Tον παρατηρω αυτες τις ημερες και εχω προσεξει οτι δεν εχει Hairline και τα μαλλια του τα εχει χτενισμενα με τετοιον τροπο να μην φαινεται οτι ειναι περουκα. Ο πατερας του ειναι αεροδρομιο, ενω αυτος NWμηδεν σε μια ηλικια που εναν κροταφο θα επρεπε να τον εχει. Για προσεξτε τον λιγο ...
wpid-20150224014420.jpg

mitsotakis_kyriako.png



Κασαμι
Μου δινει την εντυπωση οτι εχει κανει smp και οτι εχει θεμα στο crown.. αν και για τον συγκεκριμενο δεν ειμαι σιγουρος γιατι το κεφαλι του το εχει ξυρισμενο και ισως λογω του φωτισμου μου σχηματιστηκε λαθος εικονα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dynamics

Active Member
Κυριακος Μητσοτακης
Tον παρατηρω αυτες τις ημερες και εχω προσεξει οτι δεν εχει Hairline και τα μαλλια του τα εχει χτενισμενα με τετοιον τροπο να μην φαινεται οτι ειναι περουκα. Ο πατερας του ειναι αεροδρομιο, ενω αυτος NWμηδεν σε μια ηλικια που εναν κροταφο θα επρεπε να τον εχει. Για προσεξτε τον λιγο ...
wpid-20150224014420.jpg

mitsotakis_kyriako.png



Κασαμι
Μου δινει την εντυπωση οτι εχει κανει smp και οτι εχει θεμα στο crown.. αν και για τον συγκεκριμενο δεν ειμαι σιγουρος γιατι το κεφαλι του το εχει ξυρισμενο και ισως λογω του φωτισμου μου σχηματιστηκε λαθος εικονα
Αρχικα ο κυριακος δεν ειναι γιος του Μητσοτακη...Ιδιος ο πατερας του ειναι οπου εχει και αυτος μαλλια...τυχερος που δεν πηρε απο το παππου του...Ο κασαμι σιγουρα κατι εχει κανει ιδικα πισω το εχω δει και εγω σπανια βλεπεις τετοιο στυλ μαλλιου εκτος απο καναβαρο κτλ
 

Δημητρης38

Active Member
Αρχικα ο κυριακος δεν ειναι γιος του Μητσοτακη...Ιδιος ο πατερας του ειναι οπου εχει και αυτος μαλλια...τυχερος που δεν πηρε απο το παππου του...Ο κασαμι σιγουρα κατι εχει κανει ιδικα πισω το εχω δει και εγω σπανια βλεπεις τετοιο στυλ μαλλιου εκτος απο καναβαρο κτλ

Ελα ενταξει... το ολο αστειο με τον Κυριακο ξεκινησε απο την σατιρα του Τζιμη Πανουση και οι Έλληνες, γνωστοι συνομωσιολογοι, τη διεδωσαν. Δεν ισχυει ολο αυτο αν και εχει πλακα οταν βαζουνε τις φωτογραφιες του Τερη με τον Κυριακο διπλα διπλα για να (απο)δειξουν οτι πραγματικα μοιαζουν !!!
 

Dynamics

Active Member
Ελα ενταξει... το ολο αστειο με τον Κυριακο ξεκινησε απο την σατιρα του Τζιμη Πανουση και οι Έλληνες, γνωστοι συνομωσιολογοι, τη διεδωσαν. Δεν ισχυει ολο αυτο αν και εχει πλακα οταν βαζουνε τις φωτογραφιες του Τερη με τον Κυριακο διπλα διπλα για να (απο)δειξουν οτι πραγματικα μοιαζουν !!!
όπου υπάρχει καπνός φίλε Δημήτρη...
 

Dynamics

Active Member
Επίσης ο lucas που παίζει στην παρι πρέπει να είναι μεγάλο ν και σίγουρα έχει κάνει μεταμ και είναι φουλ στο τοπικ
 

FreeThinker

Well-Known Member
491457090.jpg Παιζει να ειναι η πραγματικη του hairline οσο το βλεπω, ελα να μιλανε οι ειδικοι παιδια :p
 

Συνημμένα

  • ea7b27743aebad513fa181c824c94a34.jpg
    ea7b27743aebad513fa181c824c94a34.jpg
    25.5 KB · Προβολές: 1,541

Dynamics

Active Member
δεν έχω άποψη για τον ηθοποιό που λες!Ενημερωτικά είχε παίξει και ο bale τον καράφλα με vertex σε ταινία αλλά νομίζω ότι δεν έχει θέμα στην πραγματική του ζωή..
 

zotrix

Active Member
Αυτός ο τύπος ο Δημήτρης40 (γιατί είναι και καιρός που γράφτηκε) είναι περίπτωση. Εχει καταφέρει να έχει 650+ posts εδώ μέσα που όλο κάτι θα του τσινάει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Sunshine

New Member
Καλησπέρα!Γνωρίζετε ή έχετε παρατηρήσει γυναίκες με αραιωμενα μαλλιά ή τέλος πάντων έντονη hairline?Υπάρχουν βέβαια οι τρεσες που πιθανώς κρύβουν πράγματα.
 

FreeThinker

Well-Known Member
γεωργαντα ξερω πρωσοπικα..δεν εχει κανει μμ..δεν εχει ιδιαιτερο προβλημα..π κ π βαζει τοπικ.

Και για σενα και για ολους το λεω παιδια βλεπω celebrities game night στο mega πριν 10 λεπτα αρχισε, και η μεταμοσχα του γεωργαντα κανεις καραμπαμπαμ του κερατα στην hairline αμα το δειτε. Μαλλον φταιει ο φωτισμος, ισως ξεχασε να βαλει το τοπικ του μπροστα, φαινεται και απο μακρια πλανα οτι ειναι ψευτικο το μαλλι του μπροστα
 
Μπλουζα