Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ναι ρε συυ το χω δει αλλα δε τον γνωρισα μου φανηκε πιο μπουλης εδω.
 

osprios.c

New Member
για τον κανάκη έχουν ακουστεί πολλά εδω χωρίς toppik φαίνεται τίμια η εμφύτευση! το κούρεμα που κάνει γνωρίζει η μπορεί να κρίνει κανείς αν είναι όλο με μηχα
νή αλλά διαφορετικές σκάλες τα πάνω από τα πλαινά;
 

Συνημμένα

  • radio2.jpg
    radio2.jpg
    17.8 KB · Προβολές: 417

FreeThinker

Well-Known Member
για τον κανάκη έχουν ακουστεί πολλά εδω χωρίς toppik φαίνεται τίμια η εμφύτευση! το κούρεμα που κάνει γνωρίζει η μπορεί να κρίνει κανείς αν είναι όλο με μηχα
νή αλλά διαφορετικές σκάλες τα πάνω από τα πλαινά;

Δεν εχουν ακουστει πολλα, ειναι γνωστο οτι εχει κανει μμ στην Τουρκια και βαζει και το τοπικ του. Τα πλαινα τα παιρνει λιγο πιο κοντα προφανως
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ρε παιδια δειτε εδω το Σεφερλη νεο με μαλλι


Πως ειναι δυνατον να μην του χει μεινει κυριολεκτικα ουτε τριχα πανω στο κεφαλι? Εγω που ειμαι σχεδον 21 και εχω αρχισει να αραιωνω εδω και 4 χρονια, σκεφτομαι οτι νταξει, μ ολα αυτα που κανω θα τα διατηρησω τα μαλλια μου για αρκετο καιρο και δε θα τα χασω ολα. Και μετα βλεπω οτι ο υπεργλομπος ο Σεφερλης ειχε περισσοτερο μαλλι απο μενα και σε μεγαλυτερη ηλικια και λεω παναγια μου, δεν υπαρχει σωτηρια...
 

mikegad

Well-Known Member
Τι πως είναι δυνατόν;;αφού πήγαινε για norwood 7 τι να του μείνει.
Αυτά που κάνουμε για το μαλλί απλά καθυστερούν το αναπόφευκτο ,δεν τα κρατούν για πάντα.
Αργά η γρήγορα ότι είναι να φύγει θα φύγει
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tον Κανακη τον Ρωτησα εγω ο ιδιος με τον φιλο μου στο μαγαζι που ειχε στο Λιμανι.
Τοτε ψαχνομουν να κανω εγω μεταμοσχεση και τον προσεγγισαμε.νομιζα ειχα παει κυπρο.
Απλα μου ειπε οχι δεν εκανα και δε γνωριζω για το θεμα.τον κιζεζο οπως παντα...
Λεω οκ ωραιο ανεκδοτο λες....
 
Τελευταία επεξεργασία:

AmazingG

Member
johny! μήπως τον ρώτησες πριν κάνει? χαχα, έχει κάνει σίγουρα πάντως και νομίζω τουρκία αλλά στην τηλεόραση τον βλέπω να αδειάζει ξανά
 

Serifis

Active Member
Ρε παιδια δειτε εδω το Σεφερλη νεο με μαλλι


Πως ειναι δυνατον να μην του χει μεινει κυριολεκτικα ουτε τριχα πανω στο κεφαλι? Εγω που ειμαι σχεδον 21 και εχω αρχισει να αραιωνω εδω και 4 χρονια, σκεφτομαι οτι νταξει, μ ολα αυτα που κανω θα τα διατηρησω τα μαλλια μου για αρκετο καιρο και δε θα τα χασω ολα. Και μετα βλεπω οτι ο υπεργλομπος ο Σεφερλης ειχε περισσοτερο μαλλι απο μενα και σε μεγαλυτερη ηλικια και λεω παναγια μου, δεν υπαρχει σωτηρια...


Δεν λέει κάτι αυτό. Έχω φίλους που πριν από 2 χρόνια ήταν nw0 και εγώ έχανα αλλά πολύ αργά και σταθερά. Μάντεψε τι έγινε, οι φίλοι μου αυτοί μέσα σε 2 χρόνια είναι 3 φορές χειρότεροι από εμένα. Το τι nw θα φτάσεις εξαρτάται από το pattern που θα κληρωνομίσεις, όχι από πότε θα αρχίσεις να χάνεις. Το πότε θα φτάσεις στο nw αυτό δεν είναι σίγουρο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
johny! μήπως τον ρώτησες πριν κάνει? χαχα, έχει κάνει σίγουρα πάντως και νομίζω τουρκία αλλά στην τηλεόραση τον βλέπω να αδειάζει ξανά

Ειχε κανει αλλα σιγα μην ελεγε ο κομπλεξικος γιατι μια ζωη ειναι κομπλεξικος απο παλιοτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dynamics

Active Member
ο κανακης ειναι σιγουρα δυνατο 5αρι παντως...ισως εχει κανει παραπανω απο μια μεταμ αλλα βαζει και ενα μπουκαλι τοπικ!Ο κωστοπουλος οπως τον ειδα στο σεφ σε ενα πλανο πρεπει να ειναι δυνατο 6αρι που σιγουρα εχει μεταμ στα εμπρος μαλλια στα οποια βαζει 1 μπουκαλακι τοπικ κ αυτος!
 

leas

Well-Known Member
Ρε παιδιά αν κάποιος έχει κληρονομήσει αντι για κανα σπίτι η τίποτα χωράφια μόνο την καταραμένη καράφλα απο τον πατέρα του πάει να πει πως ντε και καλά θα φτάσει το νοργουντ που έφτασε και αυτός;
 

Briner

Active Member
Έτσι είναι. Εγώ έχω πάρει από την πλευρά του πατέρα μου που όλοι έχουν τον ίδιο τύπο αραίωσης.

Τώρα, όσον αφορά τον Κανάκη, έτσι όπως τον βλέπω δεν νομίζω ότι βάζει Τόπικ.
 

tasos33

Well-Known Member
Έτσι είναι. Εγώ έχω πάρει από την πλευρά του πατέρα μου που όλοι έχουν τον ίδιο τύπο αραίωσης.

Τώρα, όσον αφορά τον Κανάκη, έτσι όπως τον βλέπω δεν νομίζω ότι βάζει Τόπικ.
ο Κανάκης βάζει λίγο τοπικ,ο πουστοπουλος βάζει ενα χαλαρά κάθε πεντε μερες
 

weznem

Well-Known Member
για τον κανάκη έχουν ακουστεί πολλά εδω χωρίς toppik φαίνεται τίμια η εμφύτευση! το κούρεμα που κάνει γνωρίζει η μπορεί να κρίνει κανείς αν είναι όλο με μηχα
νή αλλά διαφορετικές σκάλες τα πάνω από τα πλαινά;
ναι φιλε μου τα πλαινα ειναι πιο κοντα απο τα πανω και το επανω μερος των πλαινων,φαινεται αν το παρατηρησεις καλυτερα :)
 
Μπλουζα