Διασημοι/Celebrities

giamakr1

Active Member
Χρησιμοποιει concealer. Θα σου πω οτι ακουλωθω τον Μακοναχι στο facebook και ανεβαζει κατα καιρους κατι βιντεακια κακης ποιοτητας πουμ ιλαει μονος του για καποιες φιλανθρωπιες. Σε καποια που ανεβασε φετος, εχει πολυ κοντο μαλλι, και η hairline του φαινεται ακριβως σαν τη δικια μου οταν ξυπναω το πρωι, και εγω ειμαι norwood 3 προς 4. Εχει κενα στο κεφαλι του και φαινοται, μπες να δεις τα κλιπακια στη σελιδα του τα εχει, καποιοι το σχολιαζουν και στα σχολια απο κατω.
Εχεις δικιο.Κοιταξα και εγω τα βιντεακια του και ειναι η μερα με την νυχτα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

billaros

Active Member
παιδες ασχετο αλλα ο βεκρης παιζει ναχει κανει μμ?φαινεται λιγο περιεργη η hairline του μου φαινεται?ο ben affleck φοραει σιγουρα περουκα?
 

dimitris50423

Well-Known Member
εχει κανει μμ ο Βεκρης. καπου ειχα δει και φωτογραφιες του στην κλινικη που τον εκαναν.. τοπικ γιατι να βαλει? αφου οποτε θελει κανει μια μικρη πυκνωσουλα και ολα κομπλε
 

billaros

Active Member
o ben affleck φοραει περουκα?τελικα με αυτον τον πουστη τον μακχοναχι βγαλαμε συμπερασμα?ειναι απλο αποτελεσμα μμ. η κανει και τπτ αλλο?τι ακριβως ειναι το concealer που αναφερθηκε προηγουμενως?βαφει το δερμα?
 

billaros

Active Member
αν καποιος κανει μμ. και εχει ικανοποιητικο αποτελεσμα και μακρυνει το μαλλι αρκετα θα φαινεται ωραιο η θα κανει μπαμ οτι ειναι αραιο στο μακρυ?υπαρχει καποιος διασημος με μμ. μακρια μαλλια?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αναλογος και την ποιοτητα της τριχας.εαν εχω εκανα το κροουν και εδενε με το υπολοιπο μαλλι και το αφηνα μακρι θα φεντοταν μια χαρα αν και η τριχα μου πιο ισια ακομη και με την καποια αραιωση που εχω β,γ ζωνη.
 

billaros

Active Member
εγω που ευελπιστω να πετυχω ενα αποτελεσμα σαν το χτενισμα της φοτος στο προφιλ μου θα το πετυχω στην ελλαδα?η να μην ελπιζω τετοιο αποτελεσμα?πασντως χοντρο προβλημα δεν εχω.εχω βαλει και φοτο παλιοτερα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zotrix

Active Member
εγω που ευελπιστω να πετυχω ενα αποτελεσμα σαν το χτενισμα της φοτος στο προφιλ μου θα το πετυχω στην ελλαδα?η να μην ελπιζω τετοιο αποτελεσμα?πασντως χοντρο προβλημα δεν εχω.εχω βαλει και φοτο παλιοτερα
θα το πετύχεις στην Ελλάδα 100%, αν θέλεις βέβαια να σε κοιτάζει ο κόσμος στην hairline, όπως περπατάς στον δρόμο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αν δω τη φωτο σου θα καταλαβω καλυτερα δε θυμαμε...αυτο το μαλλι στο προφιλ σου εγω τωρα αν το κανω δεν με παει με τιποτε ακομη και ο κροουν να κανω...στον τυπο παει....βαλε μια φωτο.παλιοτερα το χεις ξανακανει ετσι..μαυτο το χτενισμα κρυβεται και η οποια αραιωση στα υπολοιπο δερμα φυσικα με τετοιο μακρος.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
billy πιστευω θα σε πηγαινει αλλα τα πλαινα θα θελουν και λιγο κουρεμα.
Κροταφους θελεις να βαλεις?
ΑΝ ναι πρεπει να εχουν την καταλληλη πυκνοτητα για να δεσει με τα υπολοιπα και hairline.
Τα εχεις και πολυ μακρια και δε μπορω να καταλαβω και τι γινεται αναμεσα.
 

mikegad

Well-Known Member
Billaros καλυτερα η συζητηση να γινει στο νημα σου ,γιατι κι αυτο ξεφυγε παλι.
Εκτος και αν εισαι celebrity βεβαια :p:p
 
Μπλουζα