ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ApofasismenosPsyxakias είπε:
Δεν βοηθάει που δεν λες ποιές φωτό είναι πριν και ποιές μετά. Είναι και με άλλο φωτισμό γαμώτο...στη hairline, αν η τελευταία είναι η πιο πρόσφατη, βλέπω βελτίωση, σαφώς. Αν δεν έχεις παρενέργειες και δε βαριέσαι τις καθημερινές εφαρμογές μίνοξ, συνέχισε ακάθεκτος!
συγνωμη που δεν ειπα ειχα πειει και κατι κρασακια :beerc :beerc :beerc :beerc :beerc ειναι μετην σειρα η μικρουλα ειναι οταν ξεκινησα η αλλες 2 ειναι στον 1.5 χρονο και η η 2τελευταιες πριν κανα 3μηνο πριν αρχισω george toumpa ολεσ ειναι τραβηγμενες με νοκια ν95 5 μεγαπιξελ στον ιδιο χορο και ειμαι κουρεμενος σκαλα 3 στης πρωτες 3και στης 2 τελευταιες σκαλα 2.......τωρα ειχα κουρευτει σχεδον γουλι λογο καλοκαιριου τον αλλο μηνα που θα φτασουν παλι στην ιδια σκαλα θα ξαναποσταρο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairboost

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

αγορινα εισαι σταθερος δεν βλεπω καποια φοβερη πυκνωση. Αλλα κομπλε ;)
 

loukas

Member
loukas είπε:
ΣΤΗ ΠΡΟΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΦΙΝΑ ΜΙΝΟΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΠΕΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΦΙΝΑ ΜΕ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ2%
ρε μαγκες τι εγινε εδω στο σιτε μπερδευτηκαν ολα πιοσ ειναι αυτος στη φωτο δεν ειμαι εγω ?????????
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
loukas είπε:
ρε μαγκες τι εγινε εδω στο σιτε μπερδευτηκαν ολα πιοσ ειναι αυτος στη φωτο δεν ειμαι εγω ?????????

Λουκά μην ανυσηχείς, είναι από τις λίγες φορές που δεν φταίει το ποτό γι' αυτό που βλέπεις :cheesy:
Υπάρχει προς το παρόν κάποιο πρόβλημα με τα συνημένα του φόρουμ, μπερδεύτηκαν μεταξύ τους σε όλα τα thread λόγο τις αναβάθμισης του φόρουμ.
 

ANAR

Well-Known Member
loukas είπε:
loukas είπε:
ΣΤΗ ΠΡΟΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΦΙΝΑ ΜΙΝΟΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΠΕΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΦΙΝΑ ΜΕ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ2%
ρε μαγκες τι εγινε εδω στο σιτε μπερδευτηκαν ολα πιοσ ειναι αυτος στη φωτο δεν ειμαι εγω ?????????

:cheesy::cheesy::cheesy:

Γεια σου ρε Λουκα..
 

xk

Active Member
Fenimore είπε:
loukas είπε:
ρε μαγκες τι εγινε εδω στο σιτε μπερδευτηκαν ολα πιοσ ειναι αυτος στη φωτο δεν ειμαι εγω ?????????

Λουκά μην ανυσηχείς, είναι από τις λίγες φορές που δεν φταίει το ποτό γι' αυτό που βλέπεις :cheesy:

:laugh:
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
LOL
ο yessss join me in death
σαν να βάζω τπτ κοκαϊνες στο κεφάλι ακούγεται .

@xDante - Ρε συ dante λες η κόκα να δημιουργεί διέγερση του τριχοθυλακίου και συνάμα να την ακούει και η dht και να μην μπορεί να βρει τον δρόμο και να κάνει τζιζ στον θύλακα? ???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα