ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

loukas

Member
ΣΤΗ ΠΡΟΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΦΙΝΑ ΜΙΝΟΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΠΕΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΦΙΝΑ ΜΕ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ2%
 

Συνημμένα

  • avatar_1975_1287223268.png
    36.9 KB · Προβολές: 1,390
  • P010211_10.50_[01].jpg
    P010211_10.50_[01].jpg
    429.8 KB · Προβολές: 214

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

dimitris1991 είπε:
απο shed της ντουτας πως τα πηγες?
ΟΧΙ ΣΕΝΤΙΝΚ ΕΙΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΠΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΥΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΟΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΞΕΡΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΝ 2 ΠΟΝΤΟΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΦΩΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΧDATE Η ΦΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩ ΠΟΣΤ ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΑπ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2% ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ
 

xDante

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas είπε:
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΝ 2 ΠΟΝΤΟΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΦΩΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΧDATE Η ΦΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩ ΠΟΣΤ ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΑπ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2% ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ

LOL
ο yessss join me in death :D :D :D :D :D :D :D :D :D
σαν να βάζω τπτ κοκαϊνες στο κεφάλι ακούγεται . ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas είπε:
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΤΟΝ 2 ΠΟΝΤΟΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΦΩΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΧDATE Η ΦΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩ ΠΟΣΤ ΠΑΤΑΤΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΑπ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2% ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 33 ΕΤΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΚΟΛΙΚΟΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΤΑ ΕΝΙΑΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas είπε:
ΣΤΗ ΠΡΟΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΦΙΝΑ ΜΙΝΟΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΠΕΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΦΙΝΑ ΜΕ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ2%
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΟΙ ΒΑΛΤΕ ΦΟΤΟ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΣΥΠΤΟΜΝΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΦΤΙΚΕΣ ΑΓΩΓΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑΥΤΟ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΛΕΦΤΑ ΔΟΥΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΟΔΟ ΓΙΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΝ ΜΠΛΕΚΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΑΡΜΑΚΙΟ ΜΕ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Δεν σε καταλαβαίνω ρε φιλε με τον τροπο που μιλας ( ασε τα κεφαλαία ).
Μας λες να μην εχουμε γνωμες να βαλουμε ολοι φωτο να πουμε ποσο χρονών ειμαστε και κατηγορείς τις μεταμοσχεύσεις.
Το οτι εισαι αλοκοολικος ΔΕΝ μας ενδιαφέρει γιατι μας το λες συνέχεια ::)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas είπε:
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΟΙ

χα0χα0χα0αχ00χ0χα........εγω ειχα μια γνωμη αλλα οκ....την σταματησα..... :D

ANAR είπε:
Το οτι εισαι αλοκοολικος ΔΕΝ μας ενδιαφέρει γιατι μας το λες συνέχεια ::)

εγω προτινω...πριν κανει login στο φορουμ να του κανουμε ενα αλκοτεστ.... ;D
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ANAR είπε:
Δεν σε καταλαβαίνω ρε φιλε με τον τροπο που μιλας ( ασε τα κεφαλαία ).
Μας λες να μην εχουμε γνωμες να βαλουμε ολοι φωτο να πουμε ποσο χρονών ειμαστε και κατηγορείς τις μεταμοσχεύσεις.
Το οτι εισαι αλοκοολικος ΔΕΝ μας ενδιαφέρει γιατι μας το λες συνέχεια ::)
ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΣΥΚΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΥΓΕΙΗ ΚΑΙ ΓΝΜΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΟΝΤΕ ΤΟ ΦΑΠΜΑΚΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΚΡΑΣΙ ΜΗΝ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ (ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΣ ΑΛΑΓΕΣ ΜΑΣ) :worshipperΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥΤΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΜΑΣΤΕ :D :D :D :DΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ :D :D :D :D :D :DΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΟ ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ ?:knup:ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΑΛΤΕ ΦΟΤΟ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΡΗΣΗΣ ΥΣ........ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ FOROUM ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΤΟΜΟΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΙΤΕ ΝΑ ΘΡΙΑΜΒΕΥΣΗ
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Ρε φίλε πραγματικά διάβαζε πριν ποστάρεις κάτι, τι γράφεις...Μιλάμε η ροή της σκέψης σου είναι κάπως.Κάτσε σκέψου τι θέλεις να πεις και μετά γράψε.Όχι τιποτά άλλο αλλά κάνουμε το site, με άκυρα thread που δεν έχουν τίποτα να πουν, δύσχρηστο...
 

gezira

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Το αλκοολ (που πινουμε) κανει ζημια στα μαλλια, αμεσα και εμμεσα. Επιπλεον ο αλκοολισμος ειναι ενα σοβαρο προβλημα που καλο θα ηταν να αντιμετωπιζεται με την βοηθεια ειδικων. Κατ' εμε, πολυ πιο μεγαλο/επικινδυνο προβλημα ειναι αυτο, παρα η αλωπεκια. Ολοι εχουμε δυσκολιες στη ζωη μας και ποτε πινουμε το ενα, ποτε το αλλο. Αλλα η δυναμη μεσα μας, ειναι ισχυροτερη απο οποιαδηποτε ουσια.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Ας βαλει πρωτα ο Πανος φωτογραφια ( ολόσωμη ) και μετα βαζω και εγω :)
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ TRX2.Η ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΣΥΜΑ Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΠΩΣ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ :worshipper :worshipper :worshipper
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

καλησπερα και απο μενα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στους Επίσημους εκπρόσωπους Δ$I Medical Group 1ον αν καποιοσ ερθει και θελει 5000 ντραφτς και εχει λεφτα για 3000 ντραφτς θα τον αφησετε να φυγει με ενα στερουμενο αποτελεσμα και να βγει μια αηδια sorry κιολας ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΧΝΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΠΑ ΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΣΙΔΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΡΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΩ ΠΑΝΤΑ
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
ΣΤΗ ΠΡΟΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΦΙΝΑ ΜΙΝΟΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΟΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΠΕΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΦΙΝΑ ΜΕ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ2%
μολισ εκανα μπανιο και εβαλα μινοχ φανταστητε τι χαλι θα επαιζε αν δεν ειχα βρει το φορουμ :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper οταν τα βαφω με φυτικη ειναι λεσ και δεν με ακουμπησε ποτε το προβλημα γιαυτο εβαλα πριν τα βαψω γιατι αν βαλω φοτο με βαμενα θα νομιζετε οτι σας δουλεβω κοιτατε νεεσ που βγαινουν
 

Συνημμένα

  • P010211_11.01.jpg
    P010211_11.01.jpg
    343.2 KB · Προβολές: 78
  • P010211_11.02.jpg
    P010211_11.02.jpg
    437.5 KB · Προβολές: 94

tatini

New Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
καλησπερα και απο μενα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στους Επίσημους εκπρόσωπους Δ$I Medical Group 1ον αν καποιοσ ερθει και θελει 5000 ντραφτς και εχει λεφτα για 3000 ντραφτς θα τον αφησετε να φυγει με ενα στερουμενο αποτελεσμα και να βγει μια αηδια sorry κιολας ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΧΝΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΠΑ ΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΣΙΔΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΡΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΩ ΠΑΝΤΑ
:worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα