ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
καλησπερα και απο μενα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στους Επίσημους εκπρόσωπους Δ$I Medical Group 1ον αν καποιοσ ερθει και θελει 5000 ντραφτς και εχει λεφτα για 3000 ντραφτς θα τον αφησετε να φυγει με ενα στερουμενο αποτελεσμα και να βγει μια αηδια sorry κιολας ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΧΝΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΠΑ ΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΣΙΔΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΑΡΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΩ ΠΑΝΤΑ

Γιατι ξερεις καμια οικοδομή που εχει τα σωστα σίδερα;; :lmao: :lmao: :lmao:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=2579.msg46798#msg46798 date=1296581637]


Γιατι ξερεις καμια οικοδομή που εχει τα σωστα σίδερα;; :lmao: :lmao: :lmao:

ANAR φιλε μουυυυυυυυυυ....... ;D
[/quote]


Που εισαι εσυ ρε φιλε;; ::) ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

που να ειμαι συντροφεεεεεεε.......με εχουν φαει τα κυκλωματα.....ασε.... 8)
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ti εγινε ρε παιδια 8)εδω και 2 μερεσ δε γραφει κανενας τπτ ??? συνεβει κατι :'( :'( :'(
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
ti εγινε ρε παιδια 8)εδω και 2 μερεσ δε γραφει κανενας τπτ ??? συνεβει κατι :'( :'( :'(
ολα οκ κατι εχει συμβει στο πς μου μαλλον :chinscratch :chinscratch και αυτο ειναι εναντιον μου θελει να μεινω στασιμος αντε ντε και εχω πειει ενα μπουκαλι απο το πρωι λεω και γω χαθηκαν ολοι ;D ;D ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

και εμενα λουκα,αν ποτε βαλεις υποψηφιοτητα εγω εσενα θα ψηφισω ;)
 

mikipitri

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
[quote author=loukas alcoholic link=topic=2579.msg47739#msg47739 date=1297506950]
ti εγινε ρε παιδια 8)εδω και 2 μερεσ δε γραφει κανενας τπτ ??? συνεβει κατι :'( :'( :'(
ολα οκ κατι εχει συμβει στο πς μου μαλλον :chinscratch :chinscratch και αυτο ειναι εναντιον μου θελει να μεινω στασιμος αντε ντε και εχω πειει ενα μπουκαλι απο το πρωι λεω και γω χαθηκαν ολοι ;D ;D ;D
[/quote]

το κακό είναι ότι όποτε αποφασίζεις να γράψεις κάτι, πάντα έχεις πιεί ένα (το λιγότερο) μπουκάλι πιο πριν και δεν γίνεσαι κατανοητός φίλε... :D
κόφτο το άτιμο αφού σε χαλάει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

loukas

Member

passenger

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

πραγματικότητα είναι μία παραίσθηση που προκύπτει ως ανεπιθύμητο side λόγο της έλλειψης αλκοόλ


είσαι αστέρι μεγάλε, απλά ΝΟ1 :11m:
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

passenger είπε:
πραγματικότητα είναι μία παραίσθηση που προκύπτει ως ανεπιθύμητο side λόγο της έλλειψης αλκοόλ


είσαι αστέρι μεγάλε, απλά ΝΟ1 :11m:
λοιπον εχω να κανω προταση τωρα που τελιωσα το πρωτο μπουκαλι να ανοιξουμε ενα λογαριασμο στο Κ.ΑΚΗ που ειναι λκαι διαχειριστης και να βαζουμε απο ενα ευρο ολοι να περνουμε π@@τανες και κρασι και να καπνιζουμε την πιπα τησ ειρηνης και μετα θα τρωμε απο μια φινα θα μαμαμε και θα φτιαξουμε ειδικο ποστ για τησ π@@τανεσ που θα λενε της αποδωσης μας :grandpa: :grandpa:ετσι και φτηνα θα την βγαλουμε και δεν θα τσακονομαστε για τησ παρενεργιεσ τησ φινας οσο για τα δακτυλα μην τα πολυβαζετε για να δειτε τον προστατη γτ θα σας γινει συνηθεια :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D δειτε βιντεο που δεν φταιει η φινα γιαυτο στοπ οι τσακομη μαγκεσ πολυ γελιο λεμε O Enas kai monadikos Mpokolis!!!
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
[quote author=passenger link=topic=2579.msg47792#msg47792 date=1297574727]
πραγματικότητα είναι μία παραίσθηση που προκύπτει ως ανεπιθύμητο side λόγο της έλλειψης αλκοόλ


είσαι αστέρι μεγάλε, απλά ΝΟ1 :11m:
λοιπον εχω να κανω προταση τωρα που τελιωσα το πρωτο μπουκαλι να ανοιξουμε ενα λογαριασμο στο Κ.ΑΚΗ που ειναι λκαι διαχειριστης και να βαζουμε απο ενα ευρο ολοι να περνουμε π@@τανες και κρασι και να καπνιζουμε την πιπα τησ ειρηνης και μετα θα τρωμε απο μια φινα θα μαμαμε και θα φτιαξουμε ειδικο ποστ για τησ π@@τανεσ που θα λενε της αποδωσης μας :grandpa: :grandpa:ετσι και φτηνα θα την βγαλουμε και δεν θα τσακονομαστε για τησ παρενεργιεσ τησ φινας οσο για τα δακτυλα μην τα πολυβαζετε για να δειτε τον προστατη γτ θα σας γινει συνηθεια :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D δειτε βιντεο που δεν φταιει η φινα γιαυτο στοπ οι τσακομη μαγκεσ πολυ γελιο λεμε O Enas kai monadikos Mpokolis!!!
[/quote]Gousgounis - Tha tin thamposw - KAP Productions
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Blindfold είπε:
Μην ανησυχείς Λουκά, έχεις εμένα.
Blindfold καπαμαρου ειμαι ταπα οπου νανε ποσταρο pleaze help δεν ξερω απο αυτα τα μαραφετια οταν μαθω ομωσ :-[ :-[ :-[ :-[ :worshipper :worshipper :worshipper
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Blindfold καπαμαρου ειμαι ταπα οπου νανε ποσταρο pleaze help δεν ξερω απο αυτα τα μαραφετια οταν μαθω ομωσ :-[ :-[ :-[ :-[ :worshipper :worshipper :worshipper
θα μαθεις εισαι αλανι εσυ ;D
καθε θεμα εχει τιτλο απο πανω,διαβαζεις πρωτα τον τιτλο.
ριξε μια ματια στο forum τους τιτλους μονο για να εχεις μια ιδεα που περιπου πεφτει το καθε θεμα.
κανεις κλικ στον τιτλο πρωτα,μετα πατας απαντηση και στελνεις μηνυμα.
αν δεν μπορεις να βρεις το θεμα που θες πανω δεξια υπαρχει μηχανη αναζητησης,πληκτρολογεις τον τιτλο,πατας go,κατεβαινεις λιγο ποιο κατω και ξαναπατας αναζητηση.
δεξια στην κεντρικη σελιδα υπαρχουν τα τελευταια μηνυματα.
πατωντας την επιλογη "Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων από την τελευταία επίσκεψη"
σου εμφανιζει τα μηνυματα που δεν διαβασες.
πατωντας "Εμφάνιση νέων απαντήσεων στα μηνύματά σας"σου εμφανιζει τα μηνυματα σου που εχει κανει αλλος παραθεση.
;) ;) ;)
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

παιδια ενας πρωιν :grandpa: :grandpa: δερματολογοσ μου ειπε για να διαπιστωσουμε ολοι εμεισ που κανουμε θεραπεια να δηλωσουμε στο στατουσ μασ και της ομαδες αιματος να δουμε ποιεσ αντιδρουν καλυτερα και πιστεψτεμε θα βαλουμε γυαλια στην μερκ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%
(rhesus o-)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα