ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

καλοσοριζω το νεο αιμα :grandpa: :grandpa: :grandpa: :grandpa:μην συγκρινετε το σεχ με την φινα προσκαρ κτλπ υπαρχει η θερμη και η ψυχρη γυναικα ασχετου χρονου επικινονοιας αν η γυναικα ειναι ψυχρη και βιαγκρα να φας παλι το ιδιο ειναι αν ειναι θερμη γιατι τν τελευταιο καιρο κατι εχει γινει δεν ξερω τι αλλα πολλα ψυχο εχουν τα κοριτσα και δεν ειναι τυχαιο τοσο μα τοσο αυτοφοτογραφιση στο facbook ελεος πια μην ριχνεται της ευθηνες στο φαρμακο γιατι και αυτοι που δεν παιρνουν φινες εχουν γινει φιλεναδες με τα κοριτσακια και συμπαραστατες τουσ αφου αντι να μαμηθουν σου πιανουν κουβεντα για τον πρωην τους φταινε τα φαρμακα μωρε 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG βρητε καμια θερμη και φατε μια καρτελα και αμα δεν..... φερτε τες σε μενα :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
καλοσοριζω το νεο αιμα :grandpa: :grandpa: :grandpa: :grandpa:μην συγκρινετε το σεχ με την φινα προσκαρ κτλπ υπαρχει η θερμη και η ψυχρη γυναικα ασχετου χρονου επικινονοιας αν η γυναικα ειναι ψυχρη και βιαγκρα να φας παλι το ιδιο ειναι αν ειναι θερμη γιατι τν τελευταιο καιρο κατι εχει γινει δεν ξερω τι αλλα πολλα ψυχο εχουν τα κοριτσα και δεν ειναι τυχαιο τοσο μα τοσο αυτοφοτογραφιση στο facbook ελεος πια μην ριχνεται της ευθηνες στο φαρμακο γιατι και αυτοι που δεν παιρνουν φινες εχουν γινει φιλεναδες με τα κοριτσακια και συμπαραστατες τουσ αφου αντι να μαμηθουν σου πιανουν κουβεντα για τον πρωην τους φταινε τα φαρμακα μωρε 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG βρητε καμια θερμη και φατε μια καρτελα και αμα δεν..... φερτε τες σε μενα :D :D :D :D :D :D :D :D :D
O Enas kai monadikos Mpokolis!!!
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
[quote author=loukas alcoholic link=topic=2579.msg48274#msg48274 date=1298173325]
καλοσοριζω το νεο αιμα :grandpa: :grandpa: :grandpa: :grandpa:μην συγκρινετε το σεχ με την φινα προσκαρ κτλπ υπαρχει η θερμη και η ψυχρη γυναικα ασχετου χρονου επικινονοιας αν η γυναικα ειναι ψυχρη και βιαγκρα να φας παλι το ιδιο ειναι αν ειναι θερμη γιατι τν τελευταιο καιρο κατι εχει γινει δεν ξερω τι αλλα πολλα ψυχο εχουν τα κοριτσα και δεν ειναι τυχαιο τοσο μα τοσο αυτοφοτογραφιση στο facbook ελεος πια μην ριχνεται της ευθηνες στο φαρμακο γιατι και αυτοι που δεν παιρνουν φινες εχουν γινει φιλεναδες με τα κοριτσακια και συμπαραστατες τουσ αφου αντι να μαμηθουν σου πιανουν κουβεντα για τον πρωην τους φταινε τα φαρμακα μωρε 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG βρητε καμια θερμη και φατε μια καρτελα και αμα δεν..... φερτε τες σε μενα :D :D :D :D :D :D :D :D :D
O Enas kai monadikos Mpokolis!!!
[/quote]εδωειναι η λυση διαβαστε http://www.hairlossgr.com/guides/men/
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Λουκά βάζεις airol σε όλο το κεφάλι;;;
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Adriano είπε:
Λουκά βάζεις airol σε όλο το κεφάλι;;;
ναι φιλε μου σε ολο το πανω μερος απο μπροσ μεχρι πισω η ποσοτητα ειναι αναλογη το μηκος των μαλλιων το βαζω 1 φορα τη μερα 15 λεπτα πριν τιν μινοχ και περναω περιπου μηνα τα κουρεβω σκαλα 2
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

εγω ρε παιδια και στο κεφαλι αναποδος :D :D :D :D :D εχουν ντικαρει οι κροταφοι :worshipper :worshipper και η κορυφη :'( :'( :'( :'( :'( εχει δωση δεν λεω αλλα σε σχεση με κροταφους 40% πιο αργα αλλα επεζε και χαλι μεγαλο μπρος και πισω http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2579.0.html
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
[quote author=Adriano link=topic=2579.msg49877#msg49877 date=1300798744]
Λουκά βάζεις airol σε όλο το κεφάλι;;;
ναι φιλε μου σε ολο το πανω μερος απο μπροσ μεχρι πισω η ποσοτητα ειναι αναλογη το μηκος των μαλλιων το βαζω 1 φορα τη μερα 15 λεπτα πριν τιν μινοχ και περναω περιπου μηνα τα κουρεβω σκαλα 2
[/quote]

Είδες μεγάλη διαφορά με την minoxidil σε συνδυασμό με την airol;;Sorry αν σε κουράζω.
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Adriano είπε:
[quote author=loukas alcoholic link=topic=2579.msg49878#msg49878 date=1300799882]
[quote author=Adriano link=topic=2579.msg49877#msg49877 date=1300798744]
Λουκά βάζεις airol σε όλο το κεφάλι;;;
ναι φιλε μου σε ολο το πανω μερος απο μπροσ μεχρι πισω η ποσοτητα ειναι αναλογη το μηκος των μαλλιων το βαζω 1 φορα τη μερα 15 λεπτα πριν τιν μινοχ και περναω περιπου μηνα τα κουρεβω σκαλα 2
[/quote]

Είδες μεγάλη διαφορά με την minoxidil σε συνδυασμό με την airol;;Sorry αν σε κουράζω.
[/quote]οχι δεν με κουραζεις καλε μου φιλε ναι ειδα αν πουμε απο το 1 μεχρι το 10 βαζω 8 στην ποιοτητα του μαλλιου το κανει πολυ ζωντανο την βαζω εδω και 2 μηνες κανει 3ευρο βαλτει και θα με θυμηθεις :grandpa: :grandpa:
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Σε βολεύει όμως που το έχεις και κοντό το μαλλί.Εγώ το έχω πιο μακρύ για να καλύπτω και την κατάσταση κάπως.Shedding είχες;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Adriano είπε:
Σε βολεύει όμως που το έχεις και κοντό το μαλλί.Εγώ το έχω πιο μακρύ για να καλύπτω και την κατάσταση κάπως.Shedding είχες;;;
εδω ειναι το περιεργο δεν μου πεφτει τριχα και οταν λεμε ουτε μια το ενοω και ηθελα να το ποσταρο αυτο αλλα με προλαβεσ να δω ειναι καλο η θα φυγουν ολεσ μαζι :D :D :D :D :D
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

καλα ρε μαγκες κανενας δεν γραφει ηλικια τι ντρεπεστε :D :D :D :D :D και καθομαστε και σας διαβαζουμε ουτε καν υπογραφη και φοτο :chinscratc :down :down :down :down
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
καλα ρε μαγκες κανενας δεν γραφει ηλικια τι ντρεπεστε :D :D :D :D :D και καθομαστε και σας διαβαζουμε ουτε καν υπογραφη και φοτο :chinscratc :down :down :down :down
30 φευγα,ομαδα β+ :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Εγω εχω και υπογραφή και φωτο ;) ;D
 

loukas

Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

μαγκες επιστιμονικη ερευνα αλκολικον του πεζοδρομιου ??? ???εδειξε οτι :grandpa: :grandpa:ολες η ασθενιες αντιμετοπιζονται 7SFGSFG 7SFGSFG π.χ καταθλιψη, σεχ ανορεξια,κομαρεσ κτλπ η μονη ασθενια που((( δεν))) αντιμετοπιζετε και φερνει ολεσ τισ αλλες στην επιφανεια ειναι :grandpa: :grandpa: :grandpa:η αφραγκια :grandpa: :grandpa: :grandpa: :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

δε ξερω για το προιον αλλα η φωτο αν δεν κανω λαθος μου φαινετε γνωστη ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

λουκα, οποτε μπορεσεις βγαλε καμια φωτο.
να δουμε πως παει η μινοξ με airol σε σχεση με σκετη μινοξ :chinscratch
 

Toppikistis

New Member
Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Georgex6 είπε:
δε ξερω για το προιον αλλα η φωτο αν δεν κανω λαθος μου φαινετε γνωστη ;D

Οι φωτό που έχει στο προϊόν και ισχυρίζεται ότι είναι το πριν και το μετά απο την αγωγή που εμπορεύεται αυτός ο "κύριος", είναι οι επίσημες φωτό που χρησιμοποιεί το Toppik στο site του. Υπάρχει κανένα μέλος που να ασκεί το επάγγελμα του δικηγόρου; Ας κάνουμε κάτι επιτέλους για να σώσουμε αθώους ανθρώπους που έχουν κι αυτοί το πρόβλημα μας πριν πέσουν στα χέρια αυτού εν προκειμένω -αλλά και του εκάστοτε- του τσαρλατάνου!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα