Γνώμη από μέλη που έχουν ήδη υποβληθεί σε μεταμόσχευση

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έλα παππού μου,να σου δείξω τα αμπελοχώραφα σου...ρε λακαμά,τι πας να το παίξεις?πονηρός?εσένα περιμέναμε να δούμε αυτες τις δουλειές? Έτυχε να χαζέψεις στο youtube λίγο και τα εμαθες όλα?μπαρουτοκαπνισμένα όλα εδώ που μαζεύεστε..είσαι κακος λέει του vlafo...χαχααχαχαχαχαχαχαχα....άντε γραμμήσου(να το πω κομψά),παιδάκι,ε παιδάκι..αυτά που ξέραμε και μισή εμείς ήρθες εσύ που τα είδες πρώτη φορά ακριβώς ,και πας να το το παίξεις και λεζάντα σε ένα φόρουμ..βλάκα,ε βλάκα.κανε ρόκα σου εκεί ,χαζεψε κανένα βιντεάκι στο youtube ,γτ μέχρι εκεί είσαι και άστα τα άλλα..ούτε ξέρεις τι να προσέξεις σε ένα βίντεο που βλέπεις ..άντε,χαμενε

Στο παιδάκι ε παιδάκι έπρεπε να του πεις να γυρίσει και στο τέρμα του χαχαχαχαχα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Kαι όλα αυτά,του τα έλεγα με αυτή τη φωνή...να ξέρεις.
Χαχαχααχαχαχαχαχαχ
ειπες και το πονηρέ στην αρχή και μου θύμισες και αυγολέμονο ρε κινγκ κονγκ. Κάθε μπινελίκωμα που ρίχνεις είναι παράλληλα και τρολλαρισμα. Ρισπεκτ !
 

aeratos28

Just aeratos
Ναι ο πονηρός ήρθε να πει τι?? Και που?? Αλλού πατάει και αλλού βρίσκεται ..με νευριάζουν τέτοιοι που μπαίνουν εδώ και νομίζουν ότι επειδή κάτι είδαν στο youtube χθες,ανακάλυψαν τα πάντα..δεν μπαίνει να απαντήσει τώρα να γελάσουμε?να λέει και το άλλο του αυγολεμονου το,βοήθεια γειτονοι,η τρύπα μου δεν γλυτωνει .!!
ειπες και το πονηρέ στην αρχή και μου θύμισες και αυγολέμονο ρε κινγκ κονγκ. Κάθε μπινελίκωμα που ρίχνεις είναι παράλληλα και τρολλαρισμα. Ρισπεκτ !

έχω όρεξη γτ πολύ ξενερα έχει πέσει στο φόρουμ..πολύ ησυχία και έχω βαρεθεί..
 

bobby

Well-Known Member
Ποιος σε πείραξε τρελιάρη bobby ???? To covid νήμα βλέπω έχει πάρει φωτιά αλλά όντως εδώ πρέπει να πολεμήσουμε την αλωπεκία και όχι ο ένας τον άλλο.
Δεν με πείραξε κανένας αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική μερικών να αντιδρούν στα πάντα ακόμα και στην επιστημονική γνώση και πρακτική. Επειδή τέτοιες συζητήσεις για τον κορωνοιό τις έχω κάνει και live με φίλο της ίδιας αντίληψης (θεωρίες συνομωσίας κλπ) με αποτέλεσμα στο τέλος να φτάνουμε πάντα στο παραπέντε να τσακωθούμε δεν μπορώ να ακούω τα ίδια και εδώ…. Δεν πολεμάω κανένα, ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και το εαυτό του και ας κάνουν ότι τους φωτίσει ο θεός, αλλά δεν μπορώ να αφήνω αερολογίες, αμπελοφιλοσοφίες και συνωμοσιολογίες αναπάντητες….
 
  • Like
Reactions: tol

oreo

Well-Known Member
Δεν με πείραξε κανένας αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την λογική μερικών να αντιδρούν στα πάντα ακόμα και στην επιστημονική γνώση και πρακτική. Επειδή τέτοιες συζητήσεις για τον κορωνοιό τις έχω κάνει και live με φίλο της ίδιας αντίληψης (θεωρίες συνομωσίας κλπ) με αποτέλεσμα στο τέλος να φτάνουμε πάντα στο παραπέντε να τσακωθούμε δεν μπορώ να ακούω τα ίδια και εδώ…. Δεν πολεμάω κανένα, ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του και το εαυτό του και ας κάνουν ότι τους φωτίσει ο θεός, αλλά δεν μπορώ να αφήνω αερολογίες, αμπελοφιλοσοφίες και συνωμοσιολογίες αναπάντητες….
Φίλε Bob , ακόμα και στις διαφωνίες υπάρχουν κοινές συνιστώσες, δες το αλλιώς και dont worry be happy. Kανένας άλλωστε δεν μπορεί να είναι απόλυτα σίγουρος για κάτι όταν δεν έχει ιδία γνώση και απλά αναπαράγει κάτι το οποίο διαβάζει. Αυτό για μένα ισχύει για εμβολιασμένους και ανεμβολίαστους. Έλα εδώ τώρα να νικήσουμε την καράφλα και την αραίωση και άσε το νήμα covid να κατευθυνθεί ξανά στο σημείο μηδέν που ήταν.
 

vlafo

Well-Known Member
Εσύ biskoto μη μιλάς γιατί έχεις λερωμένη τη φωλιά σου,και αν τα μάθει ο bobinio θα ξεσπάσει πάνω σου.
Αλλά δεν μπορώ να σε στενοχωρήσω γιατί σου έχω αδυναμία.
 

oreo

Well-Known Member
Δηλαδή ο Εράλντο μπήκε στο φόρουμ και .... παρουσίασε μεταμοσχεύσεις του Couto σαν κάτι νέο ; ....
Το φάγατε το παιδί , αφήστε να παρουσιάσει με την ησυχία του την φάση του. Αν και νομίζω οτι τρολάρει ανελέητα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το φάγατε το παιδί , αφήστε να παρουσιάσει με την ησυχία του την φάση του. Αν και νομίζω οτι τρολάρει ανελέητα.
Ισχύει. Αν μπει σήμερα ίσως μοιράσει σε όλους από ένα πακετάκι της νέας καινοτομίας της Μερκ που θα βοηθήσει πολύ κόσμο, τη φιναστερίδη !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ναι, και αν πει κανένας τπτ ,θα είναι στημένος από άλλη εταιρία φαρμάκων κτλ .αλλά ειρωνευτειτε όσο θέλετε,μόλις σας ανεβάσει λινκ από τη θεραπεία αυτή,θα σας πω εγώ...θα κάνετε μόκο όλοι..στημένοι,κακοί .o_O:oops:
Ισχύει. Αν μπει σήμερα ίσως μοιράσει σε όλους από ένα πακετάκι της νέας καινοτομίας της Μερκ που θα βοηθήσει πολύ κόσμο, τη φιναστερίδη !
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ναι, και αν πει κανένας τπτ ,θα είναι στημένος από άλλη εταιρία φαρμάκων κτλ .αλλά ειρωνευτειτε όσο θέλετε,μόλις σας ανεβάσει λινκ από τη θεραπεία αυτή,θα σας πω εγώ...θα κάνετε μόκο όλοι..στημένοι,κακοί .o_O:oops:

Εν τω μεταξυ το οτι τα μοσχεύματα έφυγαν ( αν πιστεψουμε οσα γραφει ) δεν εχει να κανει σε κατι με τις ελληνικες κλινικες. Εχει να κανει με θεραπεια και περιοχες που πλήττονται από ΑΓΑ. Μιας και ειναι Ισπανοφιλος θα εχει δει ενα βιντεο του Λορεντζο που δειχνει εναν να του βαζει 4κ gs και χωρις να κανει θεραπεία πως ηταν μετα απο 10 χρόνια. Τεσπα μαλλον τρολλαρει.

https://www.youtube.com/watch?v=qvUc17g2wGM&ab_channel=InjertocapilarEspaña Na kai to video mh milame ston aera. Apla den einai 4k einai 2,5 egw eipa malakia.
 

aeratos28

Just aeratos
Άλλο μετά από 13 χρόνια αγορίνα και άλλο να συμβαίνει όπως λένε εδώ στο χρόνο πάνω.
Εν τω μεταξυ το οτι τα μοσχεύματα έφυγαν ( αν πιστεψουμε οσα γραφει ) δεν εχει να κανει σε κατι με τις ελληνικες κλινικες. Εχει να κανει με θεραπεια και περιοχες που πλήττονται από ΑΓΑ. Μιας και ειναι Ισπανοφιλος θα εχει δει ενα βιντεο του Λορεντζο που δειχνει εναν να του βαζει 4κ gs και χωρις να κανει θεραπεία πως ηταν μετα απο 10 χρόνια. Τεσπα μαλλον τρολλαρει.

https://www.youtube.com/watch?v=qvUc17g2wGM&ab_channel=InjertocapilarEspaña Na kai to video mh milame ston aera. Apla den einai 4k einai 2,5 egw eipa malakia.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Άλλο μετά από 13 χρόνια αγορίνα και άλλο να συμβαίνει όπως λένε εδώ στο χρόνο πάνω.

Οχι βρε παιδια πιο χρονο πανω δηλαδη πριν καλα καλα φυτρώσουν και αρχισουν να μακραινουν να φυγουν. Εσυ που ξερεις απο ΜΜ αυτο μπορει να ναι οντως case ;
 

Nikos_Athina

New Member
Προφανως ονομαζομαι Παυλος!! Σε καταλαβαινω απο τη μια.. απλα φιλικα σου ειπα τη γνωμη μου! ΜΦΧ,
Θα επανέλθω με κάποιες φωτογραφίες ,όσες βρω ,που να βγαίνει κάποιο νόημα ώστε να καταλάβετε αυτό που λέω.Πριν την μμ (που έγινε το 2018), μετά από 8-9 μηνες που φούντωσε & τώρα που ξανααραιωσε. Εμένα αυτή είναι η απορία μου, όχι οι κλινικές + οι γιατροί εντός κ εκτός Ελλάδας.. Υποτίθεται πως το μεταμοσχευμενο εφόσον ζήσει και βγει μετά ΔΕΝ πέφτει ποτέ! Μήπως αυτό είναι μύθος? Αυτό.
 

nick90

Well-Known Member
Θα επανέλθω με κάποιες φωτογραφίες ,όσες βρω ,που να βγαίνει κάποιο νόημα ώστε να καταλάβετε αυτό που λέω.Πριν την μμ, μετά από 8-9 μηνες που φούντωσε & τώρα που ξανααραιωσε. Εμένα αυτή είναι η απορία μου, όχι οι κλινικές + οι γιατροί εντός κ εκτός Ελλάδας.. Υποτίθεται πως το μεταμοσχευμενο εφόσον ζήσει και βγει μετά ΔΕΝ πέφτει ποτέ! Μήπως αυτό είναι μύθος? Αυτό.
αν έχεις DUPA (thinning και στη δότρια εκτός από τη λήπτρια), τότε μπορούν να πέσουν και τα μεταμοσχευμένα.
 

Nikos_Athina

New Member
Εξαιερ
Άλλο μετά από 13 χρόνια αγορίνα και άλλο να συμβαίνει όπως λένε εδώ στο χρόνο πάνω.
εξαιρετικο βιντεάκι! Οπότε αυτός έχασε όσα μαμισια είχε ΚΑΙ κάποια από τα μεταμόσχευμενα?? έτσι κατάλαβα στο τέλος, από την αραίωση που είχε στο ξυρισμένο κεφάλι..Στο σημείο δηλαδή που πλέον πάει για 3η μμ.
Εγώ λοιπόν για να καταλάβετε είμαι κάπως έτσι , μετά από 3 χρόνια όμως,όχι 13! Επίσης ούτε εγώ περνώ φίνα, μόνο μινοξιδυλη 5% συνέχεια από το 2018.
 

Nikos_Athina

New Member
αν έχεις DUPA (thinning και στη δότρια εκτός από τη λήπτρια), τότε μπορούν να πέσουν και τα μεταμοσχευμένα.
Η δοτρια θεωρώ ότι είναι καλή, με όσα μου είχαν πει οι διάφοροι σε consultations δεξιά και αριστερά. Αν εννοείς Dupa αυτα τα κενά μαλλιών στο κρανιο που βλεπουμε σε ανθρωπους ,οχι δεν εχω κατι τετοιο! Επισης, μου πήρε μόνο από πίσω -τυπου παράθυρο- Καθόλου από πλάγια, ενώ μπορούσε αφού και εκει είμουν αρκετα πυκνός
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nikos_Athina

New Member
Αυτό το νήμα θα το ονομάσουμε νήμα των τυφλών και των μάντηδων.

Το ανοίγει ο Κasco χωρίς φωτό που είναι το πρώτο προπαιτούμενο για να βοηθήσουμε,μπαίνει ο Eradon να πει τη δική του ιστορία και μετά μπαίνει και ο Νίκος να συμφωνήσει και διαβάζουμε πράγματα περί χαμένων μμ τριχοθυλακίων,περί σφαγέων των ελληνικήν κλινικών και περί απόλυτης φυσικότητας που δίνουν μόνο οι ξένοι και κανένας άλλος και πως στην πρώτη ευκαιρία θα την κοπανήσουμε,απλά εδώ μέσα είμαστε οι μαλάκες εμείς που προσφέρουμε τη βοήθεια μας και όταν την πάρουνε μετά Λούης.
Έργο χιλιοπαιγμένο και κουραστικό.

Βάλτε φωτό όλοι σας και μετά μιλάτε και αφήστε τα υφάκια που σας πειράζουνε κιόλας,και μόνο που προτιθέμεθα να σας βοηθήσουμε πρέπει να σας λέει πολλά.
Εκτός και δεν χρειάζονται φωτό όπως είπε ο Νικ γιατί είναι παραπλανητικές.

Θα παίξουμε το τυφλό.
Γέλασα όσο και με το Σεφερλή....
 
Μπλουζα