Γνώμη από μέλη που έχουν ήδη υποβληθεί σε μεταμόσχευση

Nikos_Athina

New Member
Φιλε Νικο,
Οι περισσοτεροι εδω που σου μιλανε και κανανε μεταμοσχευση και πηγε και καλα, και αντι να την κοπανησουν οπως εσυ αναφερεις οτι δε θα εγραφες εδωμεσα, θεωρουν <χρεος> τους (εκτος των αλλων) να παραμεινουν ακομα ενεργοι με αλλο τροπο βοηθωντας αλλα παιδια (με γνωμη η/και γνωσεις).
Επισης, το 95φευγα% δε θα εβαζε τοπικ γιατι απλα θελει να δουμε εμεις τι πηρε και να ξερει πραγματικα και ο ιδιος μια και στο μελλον μαλλον θα ξαναμπει οποτε πρεπει να διορθωσει τα τυχων κακως κειμενα η να κανει κατι καλυτερο! Εχθρος δεν ειναι η καλυψη αλλα απεναντιας η κριση του τι εβαλες και τι πηρες και αν παλι κατι δεν πηγε καλα να το βρουνε (οχι εγω γιατι δεν το χω ακριβως).
Αρα, μην τρελαινεσαι, κανεις δεν ειναι κακοπροαιρετος.. απεναντιας θελουνε να βοηθησουν αλλα και συζητησουν πανε σε μια βαση ομως (με νουμερα και εικονες), ωστε να ακουσεις γνωμες που καπου ομως να στηριζονται.. τιποτα λιγοτερο..τιποτα περισσοτερο.. αυτα!
Φίλε pablopaolinio (κανονικά ονόματα, όπως έχω βαλει εγώ εδώ, καποιοι δεν μπορείτε να βάλετε...)
Δεν τρελαίνομαι καθόλου.
Απλά δεν μου αρέσει να με ειρωνεύεται ο οποιοσδήποτε vlafo ή flag17. Είχα μπει παλαιότερα εδώ και πρέπει να σου πω ότι όσο πολλές και χρήσιμες είναι οι πληροφορίες που λαμβάνει κανείς από αυτό το forum άλλος τόσος είναι ο χλευασμός εάν κάποιος δεν δώσει το παρόν, η έχει θολές φωτός, η προτιμά κάποια προϊόντα κλπ. Στα forum συνήθως ο κόσμος μπαίνει επειδή έχει κάποιο πρόβλημα ή θέλει να δημοσιεύσει το πρόβλημα του για να σώσει άλλους! Σε αντίθεση περίπτωση όπου όλα πάνε καλά και δημοσιοποίηθει δεν θα θεωρηθει διαφημιση?το εχω δει αυτό, να πέφτει κράξιμο οτι τα παίρνει από κλινική και διάφορα όμορφα τέτοια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Φίλε pablopaolinio (κανονικά ονόματα, όπως έχω βαλει εγώ εδώ, καποιοι δεν μπορείτε να βάλετε...)
Δεν τρελαίνομαι καθόλου.
Απλά δεν μου αρέσει να με ειρωνεύεται ο οποιοσδήποτε vlafo ή flag17. Είχα μπει παλαιότερα εδώ και πρέπει να σου πω ότι όσο πολλές και χρήσιμες είναι οι πληροφορίες που λαμβάνει κανείς από αυτό το forum άλλος τόσος είναι ο χλευασμός εάν κάποιος δεν δώσει το παρόν, η έχει θολές φωτός, η προτιμά κάποια προϊόντα κλπ. Στα forum συνήθως ο κόσμος μπαίνει επειδή έχει κάποιο πρόβλημα ή θέλει να δημοσιεύσει το πρόβλημα του για να σώσει άλλους! Σε αντίθεση περίπτωση όπου όλα πάνε καλά και δημοσιοποίηθει δεν θα θεωρηθει διαφημιση?το εχω δει αυτό, να πέφτει κράξιμο οτι τα παίρνει από κλινική και διάφορα όμορφα τέτοια.
Απο τον τρόπο που γράφεις ,το λες κιόλας μόνος σκοπός του φόρουμ είναι να σε βοηθήσει αν δεν πας καλά αν πας καλά Λούης! Επίσης πρέπει να είναι αρκετά χαρισματικα τα μέλη σύμφωνα με εσένα ώστε να λες το πρόβλημα σου σε κείμενο και εκείνοι να σχηματίζουν λεπτομερείς φώτο και να κάνουν και μετρήσεις in their minds . Αναφέρεις το όνομα μου χωρίς να έχω αναφέρει τπτ για εσένα, ίσως ζητάω πολλά με το να διαβάζεις σε ποιον απευθύνεται ότι γράφω αλλά νομίζω μπορείς να δεις σε ποιον απαντάω.
Τέλος όχι άμα κάνεις σωστή παρουσίαση και έχεις καλό αποτέλεσμα κάνεις δεν θα σου πει πως κάνεις διαφήμιση, απορώ που τα έχεις δει αυτά.
 

pablopaolinio

Active Member
Φίλε pablopaolinio (κανονικά ονόματα, όπως έχω βαλει εγώ εδώ, καποιοι δεν μπορείτε να βάλετε...)
Δεν τρελαίνομαι καθόλου.
Απλά δεν μου αρέσει να με ειρωνεύεται ο οποιοσδήποτε vlafo ή flag17. Είχα μπει παλαιότερα εδώ και πρέπει να σου πω ότι όσο πολλές και χρήσιμες είναι οι πληροφορίες που λαμβάνει κανείς από αυτό το forum άλλος τόσος είναι ο χλευασμός εάν κάποιος δεν δώσει το παρόν, η έχει θολές φωτός, η προτιμά κάποια προϊόντα κλπ. Στα forum συνήθως ο κόσμος μπαίνει επειδή έχει κάποιο πρόβλημα ή θέλει να δημοσιεύσει το πρόβλημα του για να σώσει άλλους! Σε αντίθεση περίπτωση όπου όλα πάνε καλά και δημοσιοποίηθει δεν θα θεωρηθει διαφημιση?το εχω δει αυτό, να πέφτει κράξιμο οτι τα παίρνει από κλινική και διάφορα όμορφα τέτοια.
Προφανως ονομαζομαι Παυλος!! Σε καταλαβαινω απο τη μια.. απλα φιλικα σου ειπα τη γνωμη μου! ΜΦΧ,
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό το νήμα θα το ονομάσουμε νήμα των τυφλών και των μάντηδων.

Το ανοίγει ο Κasco χωρίς φωτό που είναι το πρώτο προπαιτούμενο για να βοηθήσουμε,μπαίνει ο Eradon να πει τη δική του ιστορία και μετά μπαίνει και ο Νίκος να συμφωνήσει και διαβάζουμε πράγματα περί χαμένων μμ τριχοθυλακίων,περί σφαγέων των ελληνικήν κλινικών και περί απόλυτης φυσικότητας που δίνουν μόνο οι ξένοι και κανένας άλλος και πως στην πρώτη ευκαιρία θα την κοπανήσουμε,απλά εδώ μέσα είμαστε οι μαλάκες εμείς που προσφέρουμε τη βοήθεια μας και όταν την πάρουνε μετά Λούης.
Έργο χιλιοπαιγμένο και κουραστικό.

Βάλτε φωτό όλοι σας και μετά μιλάτε και αφήστε τα υφάκια που σας πειράζουνε κιόλας,και μόνο που προτιθέμεθα να σας βοηθήσουμε πρέπει να σας λέει πολλά.
Εκτός και δεν χρειάζονται φωτό όπως είπε ο Νικ γιατί είναι παραπλανητικές.

Θα παίξουμε το τυφλό.
 

aeratos28

Just aeratos
Τυχερούς σας λες και εσύ εραντον και τον άλλον..μια μέρα άμα με έβαζε μοντ κάποιος,θα είχατε πάει στα λουτρά της ωραίας Ελένης για μπάνια ιαματικά .!! Που μπήκε ο άλλος και λέει αν σας βάλω Λίνκ θα σας φύγει το κεφάλι .λες και μπήκε σε φόρουμ για ζαντολαστιχα..αυτά ,που βλέπεις τώρα εσύ μεγάλε σε λινκ,με κάποιους εδώ που συνομιλείς έχουν και καλύτερα αποτελέσματα..που το ψάχνεις από τα 18 και είσαι 32 και δεν έχεις ιδέα που βρίσκεσαι και τι λες εδώ μέσα..
 

Eradon

Member
Εμένα σαν προϊόντα μυθοπλασίας μου φαίνονται όσα γράφεις. Λες σου έπεσαν τα μεταμοσχευμενα, σου λένε οι άνθρωποι ανέβασε φώτο να δούμε- σε ποια κλινική έκανες, εσύ απλά σφυρίζεις. Λες δεν υπάρχει κανένα καλό αποτέλεσμα στην Ελλάδα αλλά και να υπάρχει δεν ξέρεις αν έχει διάρκεια επειδή σε εσένα όπως λες έπεσαν ενώ είχες πάρει πολύ καλό αποτέλεσμα, σου λένε πάλι τα μέλη ανέβασε φωτογραφίες πριν και μετά να δούμε τι έγινε εσύ σφύριγμα
Επειδή δεν έχω ανεβάσει φωτογραφίες και δεν θέλω να δείξω δημοσίως σε μερικές χιλιάδες κόσμο (κάποιοι από τους οποίους μπορεί και να είναι γνωστοί), ότι έκανα μεταμόσχευση η οποία απέτυχε...σου φαίνονται όλα μυθοπλασίες...? LOL!
Ωραίος είσαι...αν νομίζεις ότι με τον τρόπο αυτό θα με κάνεις να ανεβάσω φωτογραφίες κάνεις λάθος.
Θα τις ανεβάσω όποτε και εάν το επιθυμήσω. Ευχαριστώ.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Φιλε μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες χωρίς να φαίνεται πρόσωπο η κλινική, Απλός ανέβασε την mm πριν μετά τώρα. Κάπως έτσι.
 

Συνημμένα

  • NO FACE.jpg
    NO FACE.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 34

Eradon

Member
Τυχερούς σας λες και εσύ εραντον και τον άλλον..μια μέρα άμα με έβαζε μοντ κάποιος,θα είχατε πάει στα λουτρά της ωραίας Ελένης για μπάνια ιαματικά .!! Που μπήκε ο άλλος και λέει αν σας βάλω Λίνκ θα σας φύγει το κεφάλι .λες και μπήκε σε φόρουμ για ζαντολαστιχα..αυτά ,που βλέπεις τώρα εσύ μεγάλε σε λινκ,με κάποιους εδώ που συνομιλείς έχουν και καλύτερα αποτελέσματα..που το ψάχνεις από τα 18 και είσαι 32 και δεν έχεις ιδέα που βρίσκεσαι και τι λες εδώ μέσα..
Μάλλον φίλε εσύ δεν ξέρεις τι λες...η καλύτερα δεν έχεις καν ιδέα τι λες!
Άκου εκεί καλύτερα αποτελέσματα...από ποια? Σου έστειλα link?
Έχω σταμπάρει αρκετούς γιατρούς, θα σου στείλω μερικά από έναν μόνο να πάρεις μια ιδέα...και μετά πες μου για τα καλύτερα γιατί είσαι ανίδεος με μεγάλο στόμα:

Για ρίξε μια ματιά...και μετά πες μου αν είναι ίδια...
και δεν είναι ο μόνος είναι και αρκετοί άλλοι με παρόμοια φοβερά αποτελέσματα!!!
Εσείς που μου επιτίθεστε...μήπως είστε από καμιά ελληνική κλινική και πειραχτήκατε...γι' αυτό με σημαδέψατε και μου επιτίθεστε??? Αντί να επιτίθεστε και να κοιτάτε μονάχα πως να διαφημίζεστε...κοιτάξτε να βελτιωθείτε, γιατί κι εμείς άλλη όρεξη δεν έχουμε από το να τρέχουμε στα εξωτερικά!!!
 

Eradon

Member
Φιλε μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες χωρίς να φαίνεται πρόσωπο η κλινική, Απλός ανέβασε την mm πριν μετά τώρα. Κάπως έτσι.
Θα το προσπαθήσω στο σύντομο μέλλον, απλά πρέπει να βρω και αντιπροσωπευτικές φώτο από το πριν, δηλαδή πριν πέσουν, αλλά μετά τη μεταμόσχευση, πράγμα δύσκολο, αλλά θα βρω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Eradon
Ποστάρεις αποτελέσματα από Couto λες και δεν τα ξέρουμε.
Περσινά ξινά σταφύλια.
Ποιό είναι το point σου δεν έχω καταλάβει και τι προσπαθείς να μας πεις.
Ότι δεν έχεις δει τέτοια αποτελέσματα απο ελληνικές κλινικές?
 

Eradon

Member
Φίλε Eradon
Ποστάρεις αποτελέσματα από Couto λες και δεν τα ξέρουμε.
Περσινά ξινά σταφύλια.
Ποιό είναι το point σου δεν έχω καταλάβει και τι προσπαθείς να μας πεις.
Ότι δεν έχεις δει τέτοια αποτελέσματα απο ελληνικές κλινικές?
Ούτε με το κυάλι...ούτε καν παρόμοια...Διαφωνείς?
Κι έχω κι άλλους γιατρούς με ίδιου ή παρόμοιου επιπέδου αποτελέσματα.
ποια ξινά σταφύλια? Άστα αυτά τα κόλπα και πες ποιον υποστηρίζεις, γιατί φαίνεται ξεκάθαρα ότι κάποιον γιατρό ή κάποια κλινική υποστηρίζεις...
Πολύ πειράζεσαι και δεν δικαιολογείται.
 

alex7

Well-Known Member
Ούτε με το κυάλι...ούτε καν παρόμοια...Διαφωνείς?
Κι έχω κι άλλους γιατρούς με ίδιου ή παρόμοιου επιπέδου αποτελέσματα.
ποια ξινά σταφύλια? Άστα αυτά τα κόλπα και πες ποιον υποστηρίζεις, γιατί φαίνεται ξεκάθαρα ότι κάποιον γιατρό ή κάποια κλινική υποστηρίζεις...
Πολύ πειράζεσαι και δεν δικαιολογείται.
Εσυ μας τα ζάλισες εδώ με τον Αργυρίου .Τώρα τι έγινες ; Ξενοφιλος ;
 

vlafo

Well-Known Member
Ούτε με το κυάλι...ούτε καν παρόμοια...Διαφωνείς?
Κι έχω κι άλλους γιατρούς με ίδιου ή παρόμοιου επιπέδου αποτελέσματα.
ποια ξινά σταφύλια? Άστα αυτά τα κόλπα και πες ποιον υποστηρίζεις, γιατί φαίνεται ξεκάθαρα ότι κάποιον γιατρό ή κάποια κλινική υποστηρίζεις...
Πολύ πειράζεσαι και δεν δικαιολογείται.
Προσπαθείς να μου αποδείξεις αυτούς τους γιατρούς που ξέρω τα πάντα για αυτούς και τους έχω δει και κάθεσαι και μου λες και μας κάνει μάθημα αν τους ξέρουμε?
Είσαι σοβαρός?
Εγώ αυτό που πήρα ήταν το μέγιστο που μπορούσα να πάρω και δεν έπαιρνα τίποτα παραπάνω από κανένα Ισπανό.
Και αν έχεις ιδέα με Ισπανό είχα κλείσει.
Εγώ έχω γράψει καθαρά τι και πως για τον καθένα ξεχωριστά αν ξέρεις με ποιόν μιλάς και άσε μου εμένα ειδικά τις υποδείξεις ποιόν υποστηρίζω.
Θα μας μάθεις και τον Couto τώρα.
 
Μπλουζα