Γνώμη από μέλη που έχουν ήδη υποβληθεί σε μεταμόσχευση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Eradon

Member
Εσυ μας τα ζάλισες εδώ με τον Αργυρίου .Τώρα τι έγινες ; Ξενοφιλος ;
Αλήθεια μέχρι τώρα δεν είχα δει από Ελλάδα αποτέλεσμα σαν εκείνο που έδειξε πρόσφατα ο κος Αργυρίου.
Ωστόσο δεν ανεβάζει άλλα και με ένα αποτέλεσμα δεν μπορούμε να βασιστούμε για την ποιότητα
μεταμοσχεύσεων που παρέχει ένας γιατρός.
Παρεμπιπτόντως τι έχετε πάθει όλοι ξαφνικά και με έχετε στήσει στον τοίχο?
Εντάξει η Ελλάδα έχει τις καλύτερες μεταμοσχεύσεις...! Πηγαίνετε εκεί να κάνετε τις μεταμοσχεύσεις σας και παρατήστε με ήσυχο...εγώ απλά την άποψή μου είπα.
 

Eradon

Member
Α
Προσπαθείς να μου αποδείξεις αυτούς τους γιατρούς που ξέρω τα πάντα για αυτούς και τους έχω δει και κάθεσαι και μου λες και μας κάνει μάθημα αν τους ξέρουμε?
Είσαι σοβαρός?
Εγώ αυτό που πήρα ήταν το μέγιστο που μπορούσα να πάρω και δεν έπαιρνα τίποτα παραπάνω από κανένα Ισπανό.
Και αν έχεις ιδέα με Ισπανό είχα κλείσει.
Εγώ έχω γράψει καθαρά τι και πως για τον καθένα ξεχωριστά αν ξέρεις με ποιόν μιλάς και άσε μου εμένα ειδικά τις υποδείξεις ποιόν υποστηρίζω.
Θα μας μάθεις και τον Couto τώρα.
Αφού τον ξέρεις τότε γιατί υποκρινόσουν προηγουμένως ότι τα ελληνικά αποτελέσματα όχι απλά φτάνουν, αλλά και
ξεπερνούν τα ξένα?
Εκτός αυτού, εσύ μόνο τον Couto ξέρεις...εγώ ξέρω και άλλους.
 

Gianney

Well-Known Member
Αλήθεια μέχρι τώρα δεν είχα δει από Ελλάδα αποτέλεσμα σαν εκείνο που έδειξε πρόσφατα ο κος Αργυρίου.
Ωστόσο δεν ανεβάζει άλλα και με ένα αποτέλεσμα δεν μπορούμε να βασιστούμε για την ποιότητα
μεταμοσχεύσεων που παρέχει ένας γιατρός.
Παρεμπιπτόντως τι έχετε πάθει όλοι ξαφνικά και με έχετε στήσει στον τοίχο?
Εντάξει η Ελλάδα έχει τις καλύτερες μεταμοσχεύσεις...! Πηγαίνετε εκεί να κάνετε τις μεταμοσχεύσεις σας και παρατήστε με ήσυχο...εγώ απλά την άποψή μου είπα.
Πάντως συμφωνώ σε αυτό που είπες για τον Αργυρίου.Εκτος των άλλων δεν ήταν και ανεξάρτητο αλλά δεν βαριέσαι
 

vlafo

Well-Known Member
Α

Αφού τον ξέρεις τότε γιατί υποκρινόσουν προηγουμένως ότι τα ελληνικά αποτελέσματα όχι απλά φτάνουν, αλλά και
ξεπερνούν τα ξένα?
Εκτός αυτού, εσύ μόνο τον Couto ξέρεις...εγώ ξέρω και άλλους.
Μόνο τον Couto ξέρω αυτό κατάλαβες?
Σου λέω τους ξέρω όλους και εσύ μου λες τα δικά σου.
Που υποκρίθηκα?
Μάθε να διαβάζεις τι έγραψα.
 

Eradon

Member
Μόνο τον Couto ξέρω αυτό κατάλαβες?
Σου λέω τους ξέρω όλους και εσύ μου λες τα δικά σου.
Που υποκρίθηκα?
Μάθε να διαβάζεις τι έγραψα.
Είσαι κακός χαρακτήρας και δεν έχω να συζητήσω τίποτα άλλο μαζί σου.
Σε παρακαλώ μη μου ξανά απευθύνεις το λόγο. Μίλα όπου αλλού θες. Ευχαριστώ.
 

vlafo

Well-Known Member
Σαν και εσένα που μπήκες εδώ μέσα να ζητήσεις βοήθεια και μας κάνεις και μαθήματα για τους Ισπανούς σίγουρα δεν είμαι.
Άλλη φορά όταν θέλεις κάτι να ξέρεις που και σε ποιούς μιλάς.
 

oreo

Well-Known Member
Μάλλον φίλε εσύ δεν ξέρεις τι λες...η καλύτερα δεν έχεις καν ιδέα τι λες!
Άκου εκεί καλύτερα αποτελέσματα...από ποια? Σου έστειλα link?
Έχω σταμπάρει αρκετούς γιατρούς, θα σου στείλω μερικά από έναν μόνο να πάρεις μια ιδέα...και μετά πες μου για τα καλύτερα γιατί είσαι ανίδεος με μεγάλο στόμα:

Για ρίξε μια ματιά...και μετά πες μου αν είναι ίδια...
και δεν είναι ο μόνος είναι και αρκετοί άλλοι με παρόμοια φοβερά αποτελέσματα!!!
Εσείς που μου επιτίθεστε...μήπως είστε από καμιά ελληνική κλινική και πειραχτήκατε...γι' αυτό με σημαδέψατε και μου επιτίθεστε??? Αντί να επιτίθεστε και να κοιτάτε μονάχα πως να διαφημίζεστε...κοιτάξτε να βελτιωθείτε, γιατί κι εμείς άλλη όρεξη δεν έχουμε από το να τρέχουμε στα εξωτερικά!!!
Πες τα ρε Eradon, άλλη όρεξη απο το να τρέχουμε για τρίχες στο εξωτερικό δεν έχουμε. Μιας και σου αρέσει ο Couto, να σε πληροφορήσω οτι είναι κλεισμένος για consultation ως το τέλος του 2023.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Επειδή δεν έχω ανεβάσει φωτογραφίες και δεν θέλω να δείξω δημοσίως σε μερικές χιλιάδες κόσμο (κάποιοι από τους οποίους μπορεί και να είναι γνωστοί), ότι έκανα μεταμόσχευση η οποία απέτυχε...σου φαίνονται όλα μυθοπλασίες...? LOL!
Ωραίος είσαι...αν νομίζεις ότι με τον τρόπο αυτό θα με κάνεις να ανεβάσω φωτογραφίες κάνεις λάθος.
Θα τις ανεβάσω όποτε και εάν το επιθυμήσω. Ευχαριστώ.
Σου είπε κανείς να ανεβάσεις φώτο με πρόσωπο; τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα. Δεν είναι καλλιστεία τα μαλλιά σου να ανεβάσεις είπαμε χωρίς να φαίνεσαι ο υπόλοιπος. Ανεβάζεις βιντεακια του couto σαν άνθρωπος τον σπηλαίων που ανακάλυψε την φωτιά και τον πνιγει η υπερηφάνεια και η ανωτερωτητα. Έχεις ιδέα σε ποιο φόρουμ είσαι; πιστεύεις ότι όσοι σου απαντάνε περιμένουν εσένα για να μάθουν τον κάθε couto?
 

bobby

Well-Known Member
Την πιο ωραία συζήτηση έχασα ρε γαμώτο :(
Τώρα τελευταία έχουν ξεπεταχτεί μερικά ωραία «φυντάνια» με «μυστήριες» απόψεις και «επιθετική» συμπεριφορά …… δες και στο νήμα του Covid….. Δεν είναι για ψυχανάλυση το φορουμ ρε…… για ανταλλαγή απόψεων-γνώσεων για την καράφλα και παρουσίαση αποτελεσμάτων είναι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Όντως αν και δεν τελείωσε ακόμα...περιμένουμε και την απάντηση του @aeratos28 στον Εradon.
Δεν υπάρχεις ρε αλάνι αυτό σκεφτόμουν αχαχαχαχαχαχαχαχα. Μιλάμε ή θα κλείσει το νήμα αύριο ο cvial ή θα ξυπνήσει φρόνιμος ο αεράτος και θα του γράψει όσο πιο αραχτά μπορεί. Τώρα αν συνεχιστεί απτην άλλη πλευρά μάλλον θα μετακομίσουμε σε άλλο ΑΦΜ όλο το καραφλοκαφενειο.
 

oreo

Well-Known Member
Τώρα τελευταία έχουν ξεπεταχτεί μερικά ωραία «φυντάνια» με «μυστήριες» απόψεις και «επιθετική» συμπεριφορά …… δες και στο νήμα του Covid….. Δεν είναι για ψυχανάλυση το φορουμ ρε…… για ανταλλαγή απόψεων-γνώσεων για την καράφλα και παρουσίαση αποτελεσμάτων είναι.
Ποιος σε πείραξε τρελιάρη bobby ???? To covid νήμα βλέπω έχει πάρει φωτιά αλλά όντως εδώ πρέπει να πολεμήσουμε την αλωπεκία και όχι ο ένας τον άλλο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έψαχνα το μήνυμα του αεράτου ακόμη δεν πήρε γραμμή...Χριστουγγιενιατικο στόλισμα θα έχουμε...
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Έλα παππού μου,να σου δείξω τα αμπελοχώραφα σου...ρε λακαμά,τι πας να το παίξεις?πονηρός?εσένα περιμέναμε να δούμε αυτες τις δουλειές? Έτυχε να χαζέψεις στο youtube λίγο και τα εμαθες όλα?μπαρουτοκαπνισμένα όλα εδώ που μαζεύεστε..είσαι κακος λέει του vlafo...χαχααχαχαχαχαχαχαχα....άντε γραμμήσου(να το πω κομψά),παιδάκι,ε παιδάκι..αυτά που ξέραμε και μισή εμείς ήρθες εσύ που τα είδες πρώτη φορά ακριβώς ,και πας να το το παίξεις και λεζάντα σε ένα φόρουμ..βλάκα,ε βλάκα.κανε ρόκα σου εκεί ,χαζεψε κανένα βιντεάκι στο youtube ,γτ μέχρι εκεί είσαι και άστα τα άλλα..ούτε ξέρεις τι να προσέξεις σε ένα βίντεο που βλέπεις ..άντε,χαμενε
Μάλλον φίλε εσύ δεν ξέρεις τι λες...η καλύτερα δεν έχεις καν ιδέα τι λες!
Άκου εκεί καλύτερα αποτελέσματα...από ποια? Σου έστειλα link?
Έχω σταμπάρει αρκετούς γιατρούς, θα σου στείλω μερικά από έναν μόνο να πάρεις μια ιδέα...και μετά πες μου για τα καλύτερα γιατί είσαι ανίδεος με μεγάλο στόμα:

Για ρίξε μια ματιά...και μετά πες μου αν είναι ίδια...
και δεν είναι ο μόνος είναι και αρκετοί άλλοι με παρόμοια φοβερά αποτελέσματα!!!
Εσείς που μου επιτίθεστε...μήπως είστε από καμιά ελληνική κλινική και πειραχτήκατε...γι' αυτό με σημαδέψατε και μου επιτίθεστε??? Αντί να επιτίθεστε και να κοιτάτε μονάχα πως να διαφημίζεστε...κοιτάξτε να βελτιωθείτε, γιατί κι εμείς άλλη όρεξη δεν έχουμε από το να τρέχουμε στα εξωτερικά!!!
 
Μπλουζα