Βοήθεια για μεταμόσχευση μαλλιών.

Fiponazio

Active Member
Και γιατί κρύβεις για πια κλινική μιλάς ρε φίλε fiponazio με γρίφους θα μιλάμε,δεν είναι απαγορευμένο να πεις.
Όχι δεν κρύβω κάτι απλά δεν πρόλαβα να απαντήσω. Λοιπών έχω ενημερωθεί στην AHC-DHI και σε έναν γιατρό που έχει κάνει ένας γνωστός μου ο οποίος έχει τρομερή διαφορά αλλά δεν παίρνει καμία θεραπεία δεν του έδωσε ο γιατρός επίσης περιμένω ενημέρωση και από άλλες κλινικές. Δεν μιλάω με γρίφους γιαυτο και ρωτάω να μου πείτε τι γνωρίζεται φυσικά και ψάχνω το καλύτερο αλλά να είναι και σε λογικά πλαίσια. Δεν πάω να αγοράσω κινητό η καρπούζι για το κεφάλι μιλάμε και για χειρουργείο. Αν έχετε να μου προτείνετε ακόμα και τιμή η κλινική με πμ δεν με πειράζει καθόλου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fiponazio

Active Member
Α
ΔΕΝ υπαρχει δικαια κι αδικη τιμη. Στην ζωη οτι πληρωνεις παιρνεις κατα κανονα. Φθηνο κι καλο ειναι ελληνικη πρακτικη. Καλυτερα αυτο τον καιρο απλα διαβασε κανε ερευνα κι ενημερωσου.
Αυτο είναι μεν σχετικό αλλά πάντα υπάρχει ένα σημείο που αναφέρετε σαν δίκαια αγορά σχέση ποιότητας τιμής.
 

vlafo

Well-Known Member
Όχι δεν κρύβω κάτι απλά δεν πρόλαβα να απαντήσω. Λοιπών έχω ενημερωθεί στην AHC-DHI και σε έναν γιατρό που έχει κάνει ένας γνωστός μου ο οποίος έχει τρομερή διαφορά αλλά δεν παίρνει καμία θεραπεία δεν του έδωσε ο γιατρός επίσης περιμένω ενημέρωση και από άλλες κλινικές. Δεν μιλάω με γρίφους γιαυτο και ρωτάω να μου πείτε τι γνωρίζεται φυσικά και ψάχνω το καλύτερο αλλά να είναι και σε λογικά πλαίσια. Δεν πάω να αγοράσω κινητό η καρπούζι για το κεφάλι μιλάμε και για χειρουργείο. Αν έχετε να μου προτείνετε ακόμα και τιμή η κλινική με πμ δεν με πειράζει καθόλου.
Φίλε μου

Αν η DHI έδωσε 1€ το g,εγώ θα γίνω αρχιμανδρίτης όπως λέει και ο φίλος Tol.
Πρόσεξε να τα διαχωρίζεις.

Η dhi έχει την τάση να σε μπερδεύει με τις τρίχες...
 

dim d

Well-Known Member
Φίλε μου

Αν η DHI έδωσε 1€ το g,εγώ θα γίνω αρχιμανδρίτης όπως λέει και ο φίλος Tol.
Πρόσεξε να τα διαχωρίζεις.

Η dhi έχει την τάση να σε μπερδεύει με τις τρίχες...
αν δειξεις οτι εχεις γνωση πεφτει η τιμη...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αστον φιλε να κρινει μονος του, δεν χρεαζεται να του λεμε που θα παει..εχει καταντησει βαρετο αυτο το πραγμα...καμια προωθηση.

Καμιά σχέση με προώθηση τιμή ρώτησα. Εμείς σαν κλινική πάντως δεν θα τον βάζαμε για επέμβαση πιστεύω.
 

Fiponazio

Active Member
Φίλε μου

Αν η DHI έδωσε 1€ το g,εγώ θα γίνω αρχιμανδρίτης όπως λέει και ο φίλος Tol.
Πρόσεξε να τα διαχωρίζεις.

Η dhi έχει την τάση να σε μπερδεύει με τις τρίχες...
Μπορεί να είναι τιμή τρίχας 3000 τρίχες δηλαδή ποσά graft είναι θα γυρίσω σπίτι αύριο και θα σου στείλω σου πω αν μιλάμε για grafts αλλά δεν θα γράψω τιμή και κλινική δεν είναι σωστό θεωρώ γιατί μπορεί να κάνουν άλλες τιμές στον καθένα. Επίσης νμζ ότι χρέωναν με την μέρα αλλά δεν είμαι σίγουρος για το ποια.
 

Fiponazio

Active Member
Καμιά σχέση με προώθηση τιμή ρώτησα. Εμείς σαν κλινική πάντως δεν θα τον βάζαμε για επέμβαση πιστεύω.
Μπορείς να μου πεις τον λόγο που δεν θα με βάζατε γιατί μου ακούγεται κάπως δηλαδή δεν θα θέλατε χρήματα. Αν θες μπορείς να μου απαντήσεις σε πμ.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μπορώ να σε απαντήσω εδώ φανερά δεν υπάρχει θέμα αλλά λίγο αργότερα μόλις σχολάω τώρα.
 

manly_Man

Well-Known Member
Καμιά σχέση με προώθηση τιμή ρώτησα. Εμείς σαν κλινική πάντως δεν θα τον βάζαμε για επέμβαση πιστεύω.
δεν λεω για εσενα προωθηση..απλα οταν ρωτανε σε ποιες κλινικες πηγε καποιος, μετα αρχιζει ο καθενας, οχι μη πας εκει και πηγαινε αναμεσα σε αυτες κτλπ...
 

tol

Well-Known Member
Φίλε μου

Αν η DHI έδωσε 1€ το g,εγώ θα γίνω αρχιμανδρίτης όπως λέει και ο φίλος Tol.
Πρόσεξε να τα διαχωρίζεις.

Η dhi έχει την τάση να σε μπερδεύει με τις τρίχες...
Μπορεί να είναι τιμή τρίχας 3000 τρίχες δηλαδή ποσά graft είναι θα γυρίσω σπίτι αύριο και θα σου στείλω σου πω αν μιλάμε για grafts αλλά δεν θα γράψω τιμή και κλινική δεν είναι σωστό θεωρώ γιατί μπορεί να κάνουν άλλες τιμές στον καθένα. Επίσης νμζ ότι χρέωναν με την μέρα αλλά δεν είμαι σίγουρος για το ποια.
Φιλε Fiponazio, οχι μονο αρχιμανδριτης, αλλά αρχιεπισκοπος Κωνσταντινουπολεως θα γινω, αν η DHI για 3000 grafts χρεωνει 2500 ευρω!!!

Ουτε μια στο δισεκατομμυριο.

3000 τριχες σου ειπαν και νομισες για grafts.

Οσα παζαρια και να κάνεις η ταριφα δεν πεφτει...1500 grafts (στην καλυτερη περιπτωση...εκ των οποιων θα φυτρωσουν τα 1000-1200) με τιμη 2500 ευρω...και αν σε δουν ανιδεο και ανυποψιαστο 3000 ευρω ακατεβατα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bill1991

Active Member
@tol dhi εμένα μου έδινε τιμή για 4000 τρίχες,1800 περίπου μοσχεύματα 2600 ευρώ χωρίς παζάρια χωρίς τίποτα απευθείας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
@tol dhi εμένα μου έδινε τιμή για 4000 τρίχες,1800 περίπου μοσχεύματα 2600 ευρώ χωρίς παζάρια χωρίς τίποτα απευθείας
Φιλε Bill, στα λογια μπορει...στην πραξη ομως θα σου εβαζαν 1500 grafts...αυτος ειναι ο μεσος ορος ανα συνεδρια.

Επισης, γιατι αναφερεις 4000 τριχες; Που ξερεις ποιος θα ηταν ο λογος εξαγωγης; Αν για παραδειγμα ηταν ο συνηθης (2), τοτε ακομη και 1800 grafts να εβαζαν, 3600 τριχες θα ηταν.

Προσωπικα, ενω συμφωνουσαμε για 3000 τριχες μου εβαζαν 1200 grafts με λογο κατω απο 2.

Τι νομιζεις οτι ειναι η DHI; Καμια υπερσυγχρονη κλινικη που αυτο που συμφωνησεις, θα πραγματοποιηθει;
 

manly_Man

Well-Known Member
Φιλε Bill, στα λογια μπορει...στην πραξη ομως θα σου εβαζαν 1500 grafts...αυτος ειναι ο μεσος ορος ανα συνεδρια.

Επισης, γιατι αναφερεις 4000 τριχες; Που ξερεις ποιος θα ηταν ο λογος εξαγωγης; Αν για παραδειγμα ηταν ο συνηθης (2), τοτε ακομη και 1800 grafts να εβαζαν, 3600 τριχες θα ηταν.

Προσωπικα, ενω συμφωνουσαμε για 3000 τριχες μου εβαζαν 1200 grafts με λογο κατω απο 2.

Τι νομιζεις οτι ειναι η DHI; Καμια υπερσυγχρονη κλινικη που αυτο που συμφωνησεις, θα πραγματοποιηθει;
κατι ειδα αρχισαν να χρησιμοποιουν τελευταια ηλεκτρικα punch, οποτε μπορουν να βγαλουν περισσοτερα μοσχευματα απο 1500, πανε στα 1800+
 

makis25

Well-Known Member
Τα τελευταια 4μιση χρονια που ειμαι ενεργος στο φορουμ τοσο η dhi οσο και η ahc δεν εχουν αλλαξει το παραμικρο στο τροπο λειτουργειας , στα πρωτοκολλα στις τεχνικες , στα αποτελεσματα. Οσες φορες νομιζα εγω , ή αλλοι πχ ο tol o vlafo πως αλλαζε κατι , με αφορμη καποια παρουσιαση κτλ , απλα κοροιδευαμε τον εαυτο μας . Ειναι επιχειρησεις που παραγουν μετρια ή κατω του μετριου αποτελεσματα .το κριτηριο εξαρταται απ τις προσδοκιες του καθενος . πχ Φυσικοτητα hairline , διαχειρηση μοσχευματων , προβληματα στη δοτρια κτλ κτλ . Εχουν χιλιοειπωθει . Ο ανταγωνισμος δεν τους βελτιωσε καθολου . Εχουν κλινικες σε ολη την Ελλαδα , προφανως χειρουργουν καθε μερα , τα αποτελεσματα που δημοσιευονται ειναι πολυ λιγα ως ανυπαρκτα, δεν ξερουμε ποιοι χειρουργουν , την εμπειρια που εχουν , κατω απο ποιες συνθηκες.Δεν εχουν επισημη παρουσια στο φορουμ γιατι ενδεχομενως τα περισσοτερα αποτελεσματα θα ειχαν καποιες αρνητικες κριτικες , αλλα κυριως δεν εχουν παρουσια στο φορουμ γιατι δε το χρειαζονται επειδη οσο επικρατει σκοταδι βαθυ , ο μεσος Ελληνας θα πηγαινει εκει , θα βαζει μια αραιη τουφα μαλλι ( dhi ) H hairline barbie ( ahc) με μαδημενη δοτρια και θα το βουλωνει επειδη πληρωσε πχ 1,20 το μοσχευμα ή επειδη ντρεπεται να παραδεχτει πως εκανε πατατα . Οι ντροπες μας φαγαν και οι ξερολλες και οι δε βαριεσαι . Εκει βασιζονται ολοι οι καιροσκοποι , οι μετριοι , οι αριβιστες .
 

Fiponazio

Active Member
Τα τελευταια 4μιση χρονια που ειμαι ενεργος στο φορουμ τοσο η dhi οσο και η ahc δεν εχουν αλλαξει το παραμικρο στο τροπο λειτουργειας , στα πρωτοκολλα στις τεχνικες , στα αποτελεσματα. Οσες φορες νομιζα εγω , ή αλλοι πχ ο tol o vlafo πως αλλαζε κατι , με αφορμη καποια παρουσιαση κτλ , απλα κοροιδευαμε τον εαυτο μας . Ειναι επιχειρησεις που παραγουν μετρια ή κατω του μετριου αποτελεσματα .το κριτηριο εξαρταται απ τις προσδοκιες του καθενος . πχ Φυσικοτητα hairline , διαχειρηση μοσχευματων , προβληματα στη δοτρια κτλ κτλ . Εχουν χιλιοειπωθει . Ο ανταγωνισμος δεν τους βελτιωσε καθολου . Εχουν κλινικες σε ολη την Ελλαδα , προφανως χειρουργουν καθε μερα , τα αποτελεσματα που δημοσιευονται ειναι πολυ λιγα ως ανυπαρκτα, δεν ξερουμε ποιοι χειρουργουν , την εμπειρια που εχουν , κατω απο ποιες συνθηκες.Δεν εχουν επισημη παρουσια στο φορουμ γιατι ενδεχομενως τα περισσοτερα αποτελεσματα θα ειχαν καποιες αρνητικες κριτικες , αλλα κυριως δεν εχουν παρουσια στο φορουμ γιατι δε το χρειαζονται επειδη οσο επικρατει σκοταδι βαθυ , ο μεσος Ελληνας θα πηγαινει εκει , θα βαζει μια αραιη τουφα μαλλι ( dhi ) H hairline barbie ( ahc) με μαδημενη δοτρια και θα το βουλωνει επειδη πληρωσε πχ 1,20 το μοσχευμα ή επειδη ντρεπεται να παραδεχτει πως εκανε πατατα . Οι ντροπες μας φαγαν και οι ξερολλες και οι δε βαριεσαι . Εκει βασιζονται ολοι οι καιροσκοποι , οι μετριοι , οι αριβιστες .
Καλός και φαίνεται να γνωρίζεις για να μιλάς με τόσο σιγουριά αλλά μια απορία καλό το φόρουμ αλλά είναι για άτομα που το ψάχνουν πολύ περισσότερο από τον μέσο όρο, αλλά ένα google account έχουν όλοι και μπορούν να αφήσουν μια κριτική πιστεύω δεν θα φαινόταν εκεί η διαγράφονται και ξανά δημιουργούνται λογαριασμοί επιχείρησης με ψεύτικες κριτικές ;
 

Fiponazio

Active Member
Φίλε μου

Αν η DHI έδωσε 1€ το g,εγώ θα γίνω αρχιμανδρίτης όπως λέει και ο φίλος Tol.
Πρόσεξε να τα διαχωρίζεις.

Η dhi έχει την τάση να σε μπερδεύει με τις τρίχες...
1.2-1.4 per graft τελικά για dhi γιατί δεν λένε ακριβός ποσά grafts λένε από 1500-1900 που σε σχέση με ahc είναι πολύ λίγα όλα καλός αλλά τελικά ένας εδώ μέσα να μου πει ποια κλινική-γιατρός αξίζει δεν βρέθηκε.
 

Bill1991

Active Member
@Fiponazio ''φίλε'' να σοβαρευτούμε λίγο! Δεν είμαστε ούτε ταξιτζήδες ούτε τσατσαδες εδώ μέσα!Αν νομίζεις ότι θα σε χειρουργήσουν οι φορουμητες κάνεις λάθος. Το κεφάλι σου παίζεις όχι το δικό μας . Κάνε την έρευνα σου διάβασε και πάρε την απόφαση σου! Εσύ θα χαρείς αν κάνεις την σωστή απόφαση εσύ θα το μετανιώσεις αν ακούσεις τον bill1991! Ο Bill μια χαρά θα κοιμάται τα βράδια!
 
Μπλουζα