Αποψη για την κλινικη Zontos Hair & Skin Clinic?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Κ

Πολύ καλός είναι στη θεωρία, στην πράξη δεν ξέρουμε.
Στην πράξη είναι το θέμα τι κάνει. Στην θεωρία όλοι καλοί είναι. Μερικοί το έχουν πολύ με το λέγειν που λένε "μεγάλα λόγια", αλλά στην πράξη που είναι η ουσία πάσχουν..
 

vlafo

Well-Known Member
Στην πράξη είναι το θέμα τι κάνει. Στην θεωρία όλοι καλοί είναι. Μερικοί το έχουν πολύ με το λέγειν που λένε μεγάλα λόγια αλλά στην πράξη που είναι η ουσία πάσχουν..
Φυσικά φίλε Ronaldo έτσι είναι,αλλά επειδή τον έχω δει και έχουμε κάνει cons είναι πολύ καλά τεκμηριωμένος.
Πριν ανοίξει την κλινική του φυσικά και χωρίς μετρήσεις.
Αν θέλετε αποτελέσματα,έχει site από αυτά που έκανε στη Δανία.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Φυσικά φίλε Ronaldo έτσι είναι,αλλά επειδή τον έχω δει και έχουμε κάνει cons είναι πολύ καλά τεκμηριωμένος.
Πριν ανοίξει την κλινική του φυσικά και χωρίς μετρήσεις.
Αν θέλετε αποτελέσματα,έχει site από αυτά που έκανε στη Δανία.
ναι εχω δει κάποια από το site του. Παίζει με υψηλούς λόγους που ειναι θετικό. Δεν πολυ εμπιστεύομαι τις επίσημες παρουσιάσεις από κλινικές όμως. Και δεν έχουμε και κανένα live ανεξάρτητο περιστατικό του να έχουμε καλύτερη εικόνα που αυτά ειναι η ουσία.
 

vlafo

Well-Known Member
ναι εχω δει κάποια από το site του. Παίζει με υψηλούς λόγους που ειναι θετικό. Απλά δεν έχουμε και κανένα live ανεξάρτητο περιστατικό του να έχουμε καλύτερη εικόνα που αυτά ειναι η ουσία.
Παίζει με τρελούς λόγους κοντά στο 3,0,είχε βάλει κάποια αποτελέσματα του αν ψάξεις,αλλά θα σκάσουνε κάποια στιγμή και ανεξάρτητα.
Πάντως εμένα μου είχε πει κάνει πλήρη ανάλυση δότριας και αυτό είναι το πλέον θετικό που έχει προκύψει τον τελευταίο καιρό στο φόρουμ.
 

Gianney

Well-Known Member
Παίζει με τρελούς λόγους κοντά στο 3,0,είχε βάλει κάποια αποτελέσματα του αν ψάξεις,αλλά θα σκάσουνε κάποια στιγμή και ανεξάρτητα.
Πάντως εμένα μου είχε πει κάνει πλήρη ανάλυση δότριας και αυτό είναι το πλέον θετικό που έχει προκύψει τον τελευταίο καιρό στο φόρουμ.
Μετρήσεις δοτριας δεν έκανε;τώρα κάνει;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Αφού το καλοκαίρι την άνοιξε την κλινική πως αλλιώς να κάνει?
Μέσω viber?
Έχει μια δίκη του εφαρμογή που μετράει την δότρια .Δίκη του πατέντα .Όταν του είπα να με εξετάσει πέρυσι πέσαμε στο Lockdown και μετά έκανα μμ και δεν μπόρεσα να το διερευνήσω
 

Gianney

Well-Known Member
Γιατί δεν πετάγεσαι μια βόλτα να κάνεις και να μας πεις και εμάς Γιαννάκη?
Πρώτη στάση Λορένζο με το καλό.Μετεπειτα οι άλλοι και για την ακρίβεια Τιρκαλας μιας και είμαι Θεσσαλονίκη και μετά Bisanga και ίσως αυτός
 

Gianney

Well-Known Member
Έχει μια δίκη του εφαρμογή που μετράει την δότρια .Δίκη του πατέντα .Όταν του είπα να με εξετάσει πέρυσι πέσαμε στο Lockdown και μετά έκανα μμ και δεν μπόρεσα να το διερευνήσω
Σαν το ρομπότακι του Ερντογάν δηλ;Καλά όχι τέτοιου επιπέδου φυσικά
 

vlafo

Well-Known Member
Το folyssis διαγνωστικό εργαλείο.
 

Gianney

Well-Known Member
Με πρόλαβες και ήθελα να το βάλω και εγώ ,μιας και το googlara.Φαινεται ενδιαφέρον
 

antonisp13

New Member
Καλησπέρα σε όλους, έκανα εγώ σήμερα ένα cons και μου έκανε μετρήσεις κανονικά, πυκνότητα, αναλογία, πάχος τρίχας και μου έδειξε και περιστατικά του με πολλές αναλύσεις και επίσης όταν πήγα είχε τελειώσει μια ΜΜ και μου έδειξε (φυσικά χωρίς το όνομα του ασθενούς) πόσες τρίχες έβαλε και είχε ένα λόγο 3,6 που δεν το πίστευα.. Γενικά πάρα πολύ καλή εντύπωση και κάνει μόνος του εντελώς όλη την διαδικασία, εξαγωγή εισαγωγή..
 
Μπλουζα