Αποψη για την κλινικη Zontos Hair & Skin Clinic?

ManCyprus87

Well-Known Member
Για το διάγραμμα του pablo τι λες;όντως και εγώ βλέπω το 0,25 είναι πιο value
Ναι είναι πολύ ενδιαφέρον το διάγραμα του pablo.
Αν όντως το 0.25 mg, έχει την ικανότητα να ρίξει τόσο πολύ τα επίπεδα της DHT, είναι επένδυση ζωής όποιος το ξεκινήσει έγκαιρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Άλλοι παίρνουν φάρμακα να ανεβάσουν την τεστοστερόνη τους και τις επιδόσεις τους και άλλοι πολεμούν την τεστοστερόνη με φάρμακα για να γλυτώσουν την κώμη τους .Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Άλλοι παίρνουν φάρμακα να ανεβάσουν την τεστοστερόνη τους και τις επιδόσεις τους και άλλοι πολεμούν την τεστοστερόνη με φάρμακα για να γλυτώσουν την κώμη τους .Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου

Με 0.25 mg κάθε μέρα θα παλέψουμε για το 3 σε 1: κώμη, τεστοστερόνη, no side-effects φίλε @alex7. Πώς το βλέπεις σαν πλάνο;
 

alex7

Well-Known Member
Με 0.25 mg κάθε μέρα θα παλέψουμε για το 3 σε 1: κώμη, τεστοστερόνη, no side-effects φίλε @alex7. Πώς το βλέπεις σαν πλάνο;
Εγώ φοβάμαι να επέμβαση στις ορμόνες μου .Μεγάλωσα μέσα σε γιατρειο και είμαι επιφυλακτικός με όλα τα φάρμακα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εγώ φοβάμαι να επέμβαση στις ορμόνες μου .Μεγάλωσα μέσα σε γιατρειο και είμαι επιφυλακτικός με όλα τα φάρμακα
Σίγουρα το κάθε φάρμακο χρειάζεται επαναλαμβανόμενες εξετάσεις συχνά-πυκνά για να παρακολουθείται η όλη κατάσταση.
 

pablopaolinio

Active Member
Γιατι δεν ακολουθείς το σχήμα 3 mg την εβδομάδα;νομίζω είναι το πιο δουλεμενο
Γιατι βλεπω αυτο το διαγραμμα και αν οντως ισχυει, μου λεει παρε 0,25mg/ημερα και οχι 0,5mg αν αγχωνεσαι γενικοτερα με το χαπι αυτο η κ χαπια γενικοτερα.
 

teohair

Member
Πάντως λίγο που έψαξα αφού αναδύθηκε το θέμα, ο γιατρός φαίνεται να έχει δυνατό βιογραφικό με αρκετή εμπειρία.
Είδα και το παλαιότερο νήμα του αλλά ο ιατρός ήταν Δανία, τώρα που επέστρεψε σκέφτομαι να πάω για ένα con
 

nick90

Well-Known Member
Φυσικά και καλό είναι,μυριστήκανε ψωμί όλοι και ανοίγουν κλινικές.
Ευχής έργον για εμάς.
χαχα πραγματικά όμως....το βλέπω να αυξάνονται ραγδαία οι κλινικές μεταμόσχευσης μαλλιών στην Ελλάδα. Και η «κουτσή Μαρία» θα κάνει πλεον μεταμοσχεύσεις...
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτή η Κου
χαχα πραγματικά όμως....το βλέπω να αυξάνονται ραγδαία οι κλινικές μεταμόσχευσης μαλλιών στην Ελλάδα. Και η «κουτσή Μαρία» θα κάνει πλεον μεταμοσχεύσεις...

τση Μαρία έκανε τόσα χρόνια μεταμοσχεύσεις στην Ελλάδα για αυτό όλοι(οι του φόρουμ θα έλεγα καλύτερα) έτρεχαν εξωτερικό...ας ανοίξουν νέες κλινικές με σωστούς γιατρούς σιγά σιγά να ξαποστάσει λιγάκι η κουτσομαρία γτ δεν πάει άλλο.χαχαχα
 

nick90

Well-Known Member
Αυτή η Κου


τση Μαρία έκανε τόσα χρόνια μεταμοσχεύσεις στην Ελλάδα για αυτό όλοι(οι του φόρουμ θα έλεγα καλύτερα) έτρεχαν εξωτερικό...ας ανοίξουν νέες κλινικές με σωστούς γιατρούς σιγά σιγά να ξαποστάσει λιγάκι η κουτσομαρία γτ δεν πάει άλλο.χαχαχα
Όντως έχεις δίκιο. Άντε να δούμε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Τελικά πήγες για consultation στον Dr Zonto φίλε ;
Kαλησπερα φιλε και σορρυ για την καθυστερημενη απαντηση. Πηγα ναι και πηγα και σε αλλους τρεις τους οποιους δε θελω να αναφερω. Η αληθεια ειναι οτι μου ενεπνευσε πολυ εμπιστοσυνη και μου φανηκε πολυ τιμιος και οτι αγαπαει πραγματικα αγαπαει πολυ αυτο που κανει. Αυτο εξελαβα εγω. Ειπαμε καποια πραγματα και θα ξαναπαω φθινοπωρο του 22.
 

nikoskiske

Member
Kαλησπερα φιλε και σορρυ για την καθυστερημενη απαντηση. Πηγα ναι και πηγα και σε αλλους τρεις τους οποιους δε θελω να αναφερω. Η αληθεια ειναι οτι μου ενεπνευσε πολυ εμπιστοσυνη και μου φανηκε πολυ τιμιος και οτι αγαπαει πραγματικα αγαπαει πολυ αυτο που κανει. Αυτο εξελαβα εγω. Ειπαμε καποια πραγματα και θα ξαναπαω φθινοπωρο του 22.
Καλησπερα φίλε μου και χρόνια πολλά.
Μήπως σου ανέφερε τίποτα από τιμές;
 

manly_Man

Well-Known Member
Kαλησπερα φιλε και σορρυ για την καθυστερημενη απαντηση. Πηγα ναι και πηγα και σε αλλους τρεις τους οποιους δε θελω να αναφερω. Η αληθεια ειναι οτι μου ενεπνευσε πολυ εμπιστοσυνη και μου φανηκε πολυ τιμιος και οτι αγαπαει πραγματικα αγαπαει πολυ αυτο που κανει. Αυτο εξελαβα εγω. Ειπαμε καποια πραγματα και θα ξαναπαω φθινοπωρο του 22.
Τι πράγματα είπατε δηλαδή; Πες μας μερικά πράγματα. Καμία μέτρηση σου έκανε δότριας, απόθεμα, πυκνότητα κτλπ; σου έδωσε κανένα στοιχείο; Επίσης γιατί να ξαναπάς πάλι το φθινόπωρο του 22;
 
Μπλουζα