Αποψη για την κλινικη Zontos Hair & Skin Clinic?

Καλησπερα σε ολους,
Εχει ανοιξει μια καινουργια κλινικη στη γλυφαδα Zontos Hair & Skin Clinic. O γιατρος δουλευε στην Δανια για πανω απο 12 χρονια και ειναι μελος του ISHRS. Εχει κανει καποιος μεταμοσχευση εκει περα? η γνωριζει λιγα πραματα παραπανω να μας πει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Είχε μπει κάποια στιγμή στο φορουμ αλλά πιθανώς νόμισε ότι του πέσανε άσχημα και εξαφανίστηκε…..
 

manly_Man

Well-Known Member
Λογικά τώρα το καλοκαίρι θα άνοιξε την νέα του κλινική στην Ελλάδα, γιατί βλέπω η σελίδα του στο Facebook, δημιουργήθηκε τον Ιούνιο. Είχε μπει στο φόρουμ ένα διάστημα και είχε πει ότι θα άνοιγε κλινική στην Ελλάδα, φαινόταν σοβαρός γιατρός. Γιατί δεν πας για consultation από εκεί αφού ενδιαφέρεσαι και να μας πεις μετά την εμπειρία σου.
 
Λογικά τώρα το καλοκαίρι θα άνοιξε την νέα του κλινική στην Ελλάδα, γιατί βλέπω η σελίδα του στο Facebook, δημιουργήθηκε τον Ιούνιο. Είχε μπει στο φόρουμ ένα διάστημα και είχε πει ότι θα άνοιγε κλινική στην Ελλάδα, φαινόταν σοβαρός γιατρός. Γιατί δεν πας για consultation από εκεί αφού ενδιαφέρεσαι και να μας πεις μετά την εμπειρία σου.

αυτο θα κανω!
 

vlafo

Well-Known Member
Έχω κάνει μαζί του Cons και είναι πολύ καλός και σοβαρός.
Εμπεριστατωμένος γενικά και με μετρήσεις που θα έκανε στην κλινική του όπως με είχε διαβεβαιώσει.
Αυτός παίζει γενικά με πολύ υψηλούς λόγους εξαγωγής.
 

manly_Man

Well-Known Member
Έχω κάνει μαζί του Cons και είναι πολύ καλός και σοβαρός.
Εμπεριστατωμένος γενικά και με μετρήσεις που θα έκανε στην κλινική του όπως με είχε διαβεβαιώσει.
Αυτός παίζει γενικά με πολύ υψηλούς λόγους εξαγωγής.
Εσύ vlafo έκανες και online consultation σωστά; Από κοντά θα είναι ακόμα πιο αναλυτικός στην προσέγγιση του φαντάζομαι...
 

vlafo

Well-Known Member
Εσύ vlafo έκανες και online consultation σωστά; Από κοντά θα είναι ακόμα πιο αναλυτικός στην προσέγγιση του φαντάζομαι...
Ναι σωστά online και το είχα γράψει,είναι πάρα πολύ καλός στην όλη ανάλυση και τεκμηρίωση, με είχε εντυπωσιάσει είναι η αλήθεια.
Και από κοντά θα τα λέγαμε αλλιώς στην κλινική που θα άνοιγε με μετρήσεις αναλυτικές.
Τιρκαλάς, Lorenzo,Ζόντος τα καλύτερα Cons by far.
 

manly_Man

Well-Known Member
Ναι σωστά online και το είχα γράψει,είναι πάρα πολύ καλός στην όλη ανάλυση και τεκμηρίωση, με είχε εντυπωσιάσει είναι η αλήθεια.
Και από κοντά θα τα λέγαμε αλλιώς στην κλινική που θα άνοιγε με μετρήσεις αναλυτικές.
Τιρκαλάς, Lorenzo,Ζόντος τα καλύτερα Cons by far.
Ναι το θυμάμαι που είχες μείνει πολύ ικανοποιημένος από το consutlation μαζί του, έστω και αν έγινε online. Θέλουν χρόνο φίλε vlafo τα consultation με τον γιατρό για να γίνει σωστή προσέγγιση της κάθε περίπτωσης και να οργανώσετε το πλάνο ώστε να μην προκύψουν διάφορα ζητήματα μετά και ψάχνεις να δεις τι έφταιξε...
 

vlafo

Well-Known Member
Ναι το θυμάμαι που είχες μείνει πολύ ικανοποιημένος από το consutlation μαζί του, έστω και αν έγινε online. Θέλουν χρόνο φίλε vlafo τα consultation με τον γιατρό για να γίνει σωστή προσέγγιση της κάθε περίπτωσης και να οργανώσετε το πλάνο ώστε να μην προκύψουν διάφορα ζητήματα μετά και ψάχνεις να δεις τι έφταιξε...
Το θέμα είναι manly να μην προκύψουν ζητήματα,να πάει από την αρχή μέχρι το τέλος άψογα.
Δυστυχώς δεν συμβαίνει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ναι σωστά online και το είχα γράψει,είναι πάρα πολύ καλός στην όλη ανάλυση και τεκμηρίωση, με είχε εντυπωσιάσει είναι η αλήθεια.
Και από κοντά θα τα λέγαμε αλλιώς στην κλινική που θα άνοιγε με μετρήσεις αναλυτικές.
Τιρκαλάς, Lorenzo,Ζόντος τα καλύτερα Cons by far.
Αυτη ηταν η μονη αλληλεπιδραση που ειχατε? Θελω να πω οτι δεν εκανες εκει καποια μεταμοσχευση ετσι? Και εαν οχι? γιατι? Επισης εφτιαξα αυτο το νημα γιατι και εγω απο καπου εχω ακουσει οτι ειναι παρα πολυ καλος στις μεταμοσχευσεις και θελω να το διασταυρωσω καπως.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτη ηταν η μονη αλληλεπιδραση που ειχατε? Θελω να πω οτι δεν εκανες εκει καποια μεταμοσχευση ετσι? Και εαν οχι? γιατι? Επισης εφτιαξα αυτο το νημα γιατι και εγω απο καπου εχω ακουσει οτι ειναι παρα πολυ καλος στις μεταμοσχευσεις και θελω να το διασταυρωσω καπως.
Ακριβώς γιατί αν διαβάσεις το νήμα μου την έκανα τελικά αλλού.
Όταν μιλήσαμε θα άνοιγε την κλινικη το Μάρτιο και εγώ δεν μπορούσα να περιμένω και τελικά κατέληξα απροσδόκητα αλλού.
 
Ακριβώς γιατί αν διαβάσεις το νήμα μου την έκανα τελικά αλλού.
Όταν μιλήσαμε θα άνοιγε την κλινικη το Μάρτιο και εγώ δεν μπορούσα να περιμένω και τελικά κατέληξα απροσδόκητα αλλού.
Καταλαβα σε ευχαριστω πολυ, θες να μου πεις που την εκανες και εαν ησουν ευχαριστημενος? Η ειναι ολα στο νημα που αναφερεις?
 

vlafo

Well-Known Member
Τ
Καταλαβα σε ευχαριστω πολυ, θες να μου πεις που την εκανες και εαν ησουν ευχαριστημενος? Η ειναι ολα στο νημα που αναφερεις?
Τιρκαλάς τα πάντα στο νήμα είναι
100 σελίδες είναι βέβαια αλλά βρίσκεις τα πάντα.
 
Τ

Τιρκαλάς τα πάντα στο νήμα είναι
100 σελίδες είναι βέβαια αλλά βρίσκεις τα πάντα.
α μονο 100 ειναι? χαχα...Χιλια συγγνωμη που σε κουραζω φιλε μου, μπορεις να με κατατοπισεις πως να το βρω γιατι ειμαι λιγο ασχετος?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Με μια γρήγορη ματιά στο site του [https://www.zontos-hair-clinic.com/en/results], φαίνεται ενδιαφερουσα κλινική για διερεύνηση γενικά.
Φαίνεται ότι μπαίνει γερά και μέσα σε υπάρχοντα μαλλιά και στις μπροστινές ζώνες αλλά και στις πίσω με ένα λογικό αριθμό από grafts.
Το πιο καλό θα ήταν να δούμε φυσικά παρουσιάσεις του με λεπτομερή μετρήσιμα στοιχεία.
 

manly_Man

Well-Known Member
Το θέμα είναι manly να μην προκύψουν ζητήματα,να πάει από την αρχή μέχρι το τέλος άψογα.
Δυστυχώς δεν συμβαίνει.
Προφανώς και το θέμα είναι να γίνουν όλα σωστά από την αρχή και να μη τρέχεις να διορθώσεις τα σπασμένα. Δεν συμβαίνει για διάφορους λόγους, είτε αδυναμία να σου βάλει όσα χρειάζεσαι, είτε θέλει να σε ξαναβάλει για επέμβαση για να σε χρεώσει και δεύτερη φορά, είτε έλλειψη πλάνου και άπλωμα χωρίς μετρήσεις, είτε συνδυασμός αυτών.
 

vlafo

Well-Known Member
α μονο 100 ειναι? χαχα...Χιλια συγγνωμη που σε κουραζω φιλε μου, μπορεις να με κατατοπισεις πως να το βρω γιατι ειμαι λιγο ασχετος?
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick90

Well-Known Member
Πιθανον να είσαι και το πρώτο μέλος του φόρουμ που θα πάει στην νέα του κλινική. Μέχρι στιγμής δεν γνωρίζαμε ότι άνοιξε νέα κλινική στην Ελλάδα, αφού δεν το είχε αναφέρει κάποιο άλλο μέλος αν δεν απατώμαι.
 
Μπλουζα