Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

geofish

New Member
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Μέσω ΑΣΕΠ και έγινες moderator, γιατί εγώ έχω βάλει όλα τα μέσα και δεν μπόρεσα να γίνω.
Σε έκοψα εγώ από την αρχή ότι ήταν όνειρο ζωής να γίνεις κάποια μέρα moderator, τώρα εξηγούνται όλα.

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1776.0.html



Πέρα από την πλάκα συγχαρητήρια και από μένα και εις ανώτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

geofish είπε:
Μέσω ΑΣΕΠ και έγινες moderator, γιατί εγώ έχω βάλει όλα τα μέσα και δεν μπόρεσα να γίνω.
Σε έκοψα εγώ από την αρχή ότι ήταν όνειρο ζωής να γίνεις κάποια μέρα moderator, τώρα εξηγούνται όλα.

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1776.0.html



Πέρα από την πλάκα συγχαρητήρια και από μένα και εις ανώτερα.

χαχαχαχα :D που το θυμήθηκες αυτό ρε geofish? Ημουν νέος τότε, δεν ήξερα ότι σε μερικά θέματα ήταν mod και νόμιζα ότι το έβγαζε ως λάθος. Σόρρυ εσυ όταν πας κάπου δεν θες να ξέρεις ποιοι είναι οι υπεύθυνοι ? :p , dont worry geo, εσένα δεν σε κουνάει κανείς, ούτε mod, ούτε αντμιν, ούτε θεός, ούτε κάν ο ίδος ο "Chuck" ;D . ευχαριστώ, και ακόμα περιμένουμε κάτι threads με emoticons... μην ξεχνιώμαστε ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Fenimore συγχαρητηρια και απο εμενα φιλαρακο

χρειαζετε νεο αιμα το φορουμ
 

heyya

New Member
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

geofish είπε:
Μέσω ΑΣΕΠ και έγινες moderator, γιατί εγώ έχω βάλει όλα τα μέσα και δεν μπόρεσα να γίνω.
Σε έκοψα εγώ από την αρχή ότι ήταν όνειρο ζωής να γίνεις κάποια μέρα moderator, τώρα εξηγούνται όλα.

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1776.0.html

:D :D :D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

οταν αλαζουμε σελιδα στο site εχει εναν τρομακτικο ηχο σαν θριλερ,κατι ποιο γλυκο?
οπως ξεκιναει αυτο το τραγουδι ας πουμε
Jessie J - Price Tag ft. B.o.B.
 

Άκης

Administrator
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Αποφάσισα να μεταφέρω το παλιό portal σε wordpress.
Το παλιό ήταν "στο χέρι", δηλαδή κάθε αλλαγή απαιτούσε να ανοίξω κάθε αρχείο ξεχωριστά σε κάποιον editor και να το επεξεργαστώ -> ανεβάσω στο server.
Αποφάσισα να δοκιμάσω κάτι πιο απλό. Δεν σβήστηκε το παλιό site, αλλά μεταφέρθηκε κάπου αλλού για δοκιμαστικούς λόγους.
Το παλιό theme υπάρχει σε wp, αλλά είναι παλιό και δεν υποστηρίζει νέες μεθόδους, που υποστηρίζουν τα πιο καινούρια themes (όπως αυτό που επέλεξα).

Δεν έχει "σύνδεση" με το forum, αλλά το δουλεύω...
Πως σας φαίνεται;

kapamarou είπε:

:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

:clap2: :clap2: :clap2:

Πολύ ωραίο Άκη, αναβαθμισμένο οπτικά, και πολύ πιο πολύ φιλικό για τον χρήστη!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

μοιαζει με τα ξενερωτα site του εξωτερικου,αυτο ηταν το ποιο trendy
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

γνωμη μου οτι δεν εχει καμια ουσια αυτη η αλλαγη,ουτε προσφερει καποια διευκολυνση.....
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Μάλλον είμαι ο μόνος που του αρέσει το καινούργιο portal :p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Fenimore είπε:
Μάλλον είμαι ο μόνος που του αρέσει το καινούργιο portal :p
προφανος χρησιμοποιεις διαφορετικο τροπο χρησης.
ο τροπος που το χρησιμοποιουσα εγω ειναι απο την κεντρικη σελιδα,πατουσα αναγνωση μηνυματων απο την τελευταια επισκεψη και εμφανιζε τη μη αναγνωσμενα μηνυματα,επιστροφη με το portal.
τωρα χρειαζεται ψαξιμο με αυτην την διαδηκασια και αν πατησεις portal θελεις 3-4 κινησεις να ξαναμπεις μεσα
εσεις οι ροκαδες δεν ειστε καθολου πρακτικοι :7m: :22m:
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

kapamarou είπε:
προφανος χρησιμοποιεις διαφορετικο τροπο χρησης.
ο τροπος που το χρησιμοποιουσα εγω ειναι απο την κεντρικη σελιδα,πατουσα αναγνωση μηνυματων απο την τελευταια επισκεψη και εμφανιζε τη μη αναγνωσμενα μηνυματα,επιστροφη με το portal.
τωρα χρειαζεται ψαξιμο με αυτην την διαδηκασια και αν πατησεις portal θελεις 3-4 κινησεις να ξαναμπεις μεσα
εσεις οι ροκαδες δεν ειστε καθολου πρακτικοι :7m: :22m:

χαχα, βασικά το "Μη αναγνωσμενα μηνυματα" ως επιλογή σπάνια το χρησιμοποιούσα, δεν με βόλευε και πολύ, πιο πολύ με βολεύει το "Πρόσφατα μη αναγνωσμένα θέματα", αλλά και πάλι, όλες αυτές οι επιλογές υπήρχαν και υπάρχουν στην αρχική σελίδα του φόρουμ. Πχ κάνεις log in στην αρχική σελίδα --> πατάς "Πρόσφατα μη αναγνωσμένα θέματα" (αν είναι πιο πολλά από 10 νέα μηνύματα) ή πατάς από τα recent posts --> διαβάζεις / απαντάς --> και ξανα πατάς αρχική σελίδα. Το portal χρησιμεύει για το καλοσώρισμα, και το navigation του χρήστη (που στο συγκεκριμένο site δεν χρειαζόταν πιο περίπλοκο πορταλ αφου έχει τα άρθρα και το φόρουμ μόνο). Το παλιό portal συνδεόταν υπερβολικά με το φόρουμ, αυτό δεν είναι απαραίτητα αρνητικό, αλλά από την στιγμή που οι ίδιες λειτουργίες και περισσότερες μπορείς να τις κάνεις εξ ολοκλήρου από την αρχική σελίδα του φόρουμ, δεν βλέπω το λόγο να μην άλλαζε. Εντάξει, δεν λέω, το site ζει και αναπνέει από το φόρουμ, αλλά δεν είναι μόνο φόρουμ.

:guitarist :guitarist :guitarist
 
Μπλουζα